Trumpalaikės paskolos tinkamumas: kaip veikia paskolos kriterijai

Kiekvienas tiesioginis skolintojas turės reikalavimus, kuriuos asmuo turi įvykdyti, kad galėtų kreiptis ir būti priimtas paskolai gauti. Šiuos kriterijus nustato skolintojas, kad užtikrintų, jog jie greičiausiai bus grąžinti, ir padės apsaugoti jus nuo finansinių sunkumų. Prieš teikiant trumpalaikę paskolą cashasap.co.uk ar bet kuriam paskolos davėjui, būtina patikrinti tinkamumą, kad padidintumėte savo galimybes būti priimtiems.

Skaitykite daugiau, kad sužinotumėte, kaip veikia tinkamumas, kodėl svarbu jį įdiegti, taip pat kodėl jums svarbu tai patikrinti ir kokie yra mūsų trumpalaikės paskolos tinkamumo reikalavimai, adresu cashasap.co.uk.

Kas yra paskolos tinkamumas?

Tinkamumas paskolai apibūdina kriterijus, kuriuos asmuo turi atitikti, kad jam būtų suteikta paskola. Tai pagrindiniai reikalavimai, kuriuos įvykdžius, jūsų paskolos paraiška bus svarstoma.

Trumpalaikės paskolos tinkamumo kriterijai nėra tam, kad jus pagautų ar diskriminuotų. Vietoj to, jie yra tam, kad apsaugotų žmones, kurie galbūt negali sau leisti grąžinti paskolos, nuo būsimų finansinių sunkumų.

Svarbu pažymėti, kad atitikimas trumpalaikės paskolos tinkamumo kriterijams dar nereiškia, kad jūsų paskolos paraiška bus priimta. Reikalavimai yra pagrindinis kontrolinis sąrašas, kurį turite pažymėti, kad galėtumėte kreiptis. Kai tai įvykdysite, prieš patvirtindami jūsų paraišką gauti paskolą cashasap.co.uk, mes peržiūrėsime jūsų kredito bylą ir atliksime prieinamumo vertinimą.

Kas nustato tinkamumo kriterijus?

Tiesioginis skolintojas yra atsakingas už savo tinkamumo kriterijų nustatymą. Tačiau cashasap.co.uk reglamentuoja ir leidžia FCA, Finansinio elgesio tarnyba. Norėdami gauti leidimą, mes turime laikytis tam tikrų taisyklių, taisyklių ir principų, kaip mes dirbame. Tai reiškia, kad FCA gairės ir taisyklės turi įtakos tinkamumo kriterijams, kuriuos nurodome paskoloms.

Jei mes ar bet kuris tiesioginis skolintojas nurodytų kriterijus, kurie buvo nesąžiningi ar neteisingi potencialiam skolininkui, mes pažeistume FCA taisykles ir mūsų reguliavimo institucija imtųsi veiksmų. Panašiai, jei mums nepavyktų apsaugoti žmonių, kuriems gresia finansiniai sunkumai, nenurodydami tam tikrų tinkamumo kriterijų, tada būtume neatsakingi ir panašiai rizikuotume prarasti savo patikimumą ir FCA leidimą. Tai reiškia, kad nors skolintojas nurodo savo kriterijus, tam didelę įtaką daro oficialūs reglamentai.

cashasap.co.uk yra atsakingas skolintojas ir mes norime padaryti viską, ką galime, kad kiekvienas žmogus būtų apsaugotas nuo finansinių sunkumų ir su juo būtų elgiamasi sąžiningai.

Kodėl reikia patikrinti tinkamumo kriterijus?

Kiekvienas paskolos davėjas nurodys savo trumpalaikės paskolos tinkamumo kriterijus ir padarys tai lengvai prieinamą visiems potencialiems skolininkams, tačiau jūsų pareiga yra perskaityti reikalavimus prieš teikiant paskolą.

Jei kreipiatės dėl paskolos, kai nesate tinkamas, tai ne tik gaišta jūsų laiką, bet ir gali pakenkti tikimybei, kad būsite patvirtinti būsimoms paskoloms. Vykdydami paskolos paraiškų teikimo procesą atliksime jūsų kredito bylos „patikimą patikrinimą“ ir visi patikimi patikrinimai bus užfiksuoti, kad būsimi skolintojai galėtų juos pamatyti. Į failą neįtraukta, ar buvote patvirtintas paskolai, ar ne, bet bus parodyta, kad kreipėtės.

Jei jums atsisakoma suteikti paskolą, nes neatitinkate tinkamumo kriterijų, jūsų įrašas vis tiek parodys, kad kreipėtės. Jei tada kreipsitės į kitą paskolą su kitu skolintoju, kur jūs tikrai atitiksite kriterijus, jie pamatys, kad jūs jau anksčiau kreipėtės dėl paskolos. Tai gali jiems parodyti, kad esate finansinių sunkumų ir mažiau tikėtina, kad galėsite grąžinti pinigus, sumažindami tikimybę būti patvirtintiems.

Taip pat prieš pateikiant paraišką svarbu patikrinti tinkamumo kriterijus, kad apsisaugotumėte nuo finansinių sunkumų. Nustatyti trumpalaikių paskolų tinkamumo reikalavimai, siekiant apsaugoti jus nuo finansinių problemų, neleidžiantys jums kreiptis, jei atrodo, kad jums gali tekti grąžinti paskolą – pavyzdžiui, jei nesate įdarbintas. Jei neatitinkate tinkamumo gauti paskolą kriterijų, kurio, jūsų manymu, jums reikia, tuomet turėtumėte kreiptis finansinės pagalbos iš labdaros organizacijos ar kitos institucijos, pavyzdžiui, „The Money Advice Service“, kuri gali pasiūlyti jums patarimų ir palaikymo.

Jei atitinkate kriterijus, bet nesate tikri, ar galėtumėte grąžinti paskolą, neturėtumėte tęsti prašymo. Kreipkitės dėl įmokų ir paskolų iki atlyginimo tik tada, kai žinote, kad galėsite grąžinti pinigus.

Trumpalaikių paskolų tinkamumo reikalavimai

Mūsų trumpalaikių paskolų tinkamumo kriterijai, esantys cashasap.co.uk, yra pramonės standartai, skirti užtikrinti, kad mes elgtumėmės atsakingai kaip skolintojai. Tačiau jūs, kaip paskolos gavėjas, privalote perskaityti mūsų kriterijus prieš pateikdami paraiškas.

Mes turime penkis pagrindinius tinkamumo kriterijus, kurių reikalaujame potencialiems skolininkams.

18 ar daugiau

Mes svarstome tik 18 metų ir vyresnių asmenų paraiškas. Tai užtikrina, kad kiekvienas skolininkas gali priimti visiškai pagrįstą sprendimą ir būti atsakingas už savo finansinę būklę bei pinigus. Mes niekada neskolinsime niekam iki 18 metų, kad apsaugotume vaikus ir jaunimą.

Dirba

Mes reikalaujame, kad visi, kurie prašo paskolos, dirbtų ne visą darbo dieną ar visą darbo dieną. Mes esame atsakingi skolinti tik tiems, kurie greičiausiai grąžins paskolas laiku ir nepatirs papildomų finansinių sunkumų, todėl skoliname tik stabilias pajamas gaunantiems žmonėms. Tačiau jūs taip pat esate atsakingi už pinigų grąžinimą laiku ir pinigų grąžinimo datų laikymąsi.

JK gyventojas

Kad galėtumėte gauti trumpalaikę paskolą iš cashasap.co.uk, turite gyventi JK. Prašome pateikti šią informaciją jūsų prašymo metu ir naudojame ją bei kredito reitingų agentūrų (kredito nuorodų agentūrų) turimą informaciją, kad patikrintume jūsų tapatybę ir adresą.

Lengviausias būdas užtikrinti sklandų šio proceso eigą yra registruoti rinkėjų sąraše; tai žymiai palengvina jūsų tapatybės ir informacijos patikrinimą, todėl padidins paskolos patvirtinimo tikimybę.

JK banko sąskaita (ir debeto kortelė)

Norint kreiptis dėl trumpalaikės paskolos, turite turėti JK banko sąskaitą su susieta debeto kortele. Taip yra todėl, kad pinigai iš patvirtintų paskolų yra pervedami į banko sąskaitą, o ne kaip fiziniai pinigai. Norint gauti pinigų už paskolą, būtina turėti banko sąskaitą.

Mobiliojo telefono numeris ir el. Paštas

Kaip paskolos paraiškos teikimo procesą mums reikia mobiliojo telefono numerio ir el. Pašto adreso. Mes abu šiuos dalykus naudojame norėdami patikrinti jūsų paraišką ir patvirtinti pateiktą informaciją. Taip pat svarbu, kad per visą paskolos laikotarpį galėtume susisiekti su jumis. Negalėsite užbaigti paraiškos pateikimo proceso be mobiliojo telefono numerio ir el. Pašto adreso.

Aš galiu gauti trumpalaikę paskolą, kas bus toliau?

Jei įvykdėte visus trumpalaikės paskolos tinkamumo kriterijus, galite kreiptis dėl cashasap.co.uk įmokos arba paskolos iki atlyginimo.

Tačiau nors yra kriterijai, padedantys užtikrinti, kad greičiausiai galėsite grąžinti visas paskolas, svarbu suprasti, kad tai yra jūsų atsakomybė. Kreipkitės tik dėl paskolos, kurią galėsite grąžinti laiku. Jei atitiksite kriterijus, bet nesate tikri, ar sugebėsite grąžinti pasiskolintus pinigus, turėtumėte kreiptis ne į finansinę pagalbą, o į labdaros organizacijas.

Jei žinote, kad galėsite laiku grąžinti paskolą ir atitikti kriterijus, galite kreiptis per mūsų svetainę.

Tinkamumo kriterijų įvykdymas negarantuoja paskolos sėkmės. Gavę jūsų paraišką, mes peržiūrėsime jūsų kredito bylos istoriją ir atliksime jūsų programos prieinamumo vertinimą. Tai apima tokius dalykus kaip ankstesnės paskolos ir grąžinimo istorija. Jūsų trumpalaikės paskolos paraiškos sėkmė priklausys nuo to, ar manome, kad paskola jums bus prieinama, ir nuo mūsų įvertinimo, kiek tikėtina, kad būsite patikimas skolininkas.

Parašykite komentarą