„TurboTax“ grąžinimo išankstinės paskolos apžvalga


Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Argumentai “už” Minusai
Gali būti, kad mokesčių grąžinimas bus pasiektas anksčiau Nepasiekiama po 2021 m. Vasario 8 d
Palūkanos neskaičiuojamos Paskolos, finansuojamos iš anksto apmokėtoje „Visa“ kortelėje
Maksimalus grąžinimo avansas – 2 000 USD

Ką reikia žinoti apie „TurboTax Refund Advance“ paskolą

„TurboTax“ yra mokesčių rengimo programinė įranga, leidžianti pateikti mokesčių deklaraciją internete. Mokesčių sezono pradžioje įmonė siūlo avansines paskolas be palūkanų. Paskolos svyruoja nuo 250 USD iki 2 000 USD ir priklauso nuo numatomo federalinio mokesčio grąžinimo.

Norėdami gauti teisę, turėsite naudoti „TurboTax“, kad užpildytumėte federalinę mokesčių deklaraciją. Pateikdami mokesčius „TurboTax“ tikitės federalinės grąžinimo, galite kreiptis dėl avanso grąžinimo. Ir jei jus patvirtins (kai IRS apdoros jūsų grąžinimą), jūsų paskolos suma, atėmus visus taikomus mokesčius, bus automatiškai išskaičiuota, o likusi grąžinamos sumos dalis bus pervesta į iš anksto apmokėtą „Visa“ kortelę.

Štai ką dar reikia žinoti apie „TurboTax Refund Advance“ paskolas.

Gali būti, kad dalį mokesčių grąžinimo galėsite pasiekti anksčiau

„TurboTax“ pateiks jūsų deklaraciją, kai IRS pradės priimti mokesčių deklaracijas, kurios pastaraisiais metais buvo sausio pabaigoje. Jei bus patvirtinta, galite nustatyti savo sąskaitą naudoti „Turbo Card“ informaciją apsipirkti bet kur, kur priimta „Visa“. Bet jūs turėsite palaukti nuo penkių iki 10 darbo dienų, kol kortelė bus pristatyta paštu.

Koks pranašumas? Jei esate skolingas, IRS teigia, kad per 21 dieną ji gali nukreipti įmokas į jūsų banko sąskaitą, todėl „TurboTax“ grąžinama išankstinė paskola suteikia galimybę greičiau gauti dalį pinigų.

Trūkumas? Mokesčių grąžinimo išankstinę paskolą galima gauti tik iki 2021 m. Vasario 8 d., Todėl jūsų langas kvalifikacijai gauti yra gana mažas. „TurboTax“ taip pat teigia, kad yra galimybė, kad paskolos lėšos gali pasibaigti anksčiau.

Paskolos lėšos deponuojamos iš anksto apmokėtoje „Visa“ kortelėje

Jei jums bus suteikta „TurboTax Refund Advance“ paskola, pinigai nebus tiesiogiai pervesti į jūsų banko sąskaitą. Vietoj to, jis bus įkeltas į „Turbo® Visa®“ debeto kortelę. Tas pats pasakytina apie likusį grąžinimą, kurį turite sumokėti, kai IRS išduoda lėšas.

Nors yra patrauklu, kad galėtumėte iš anksto grąžinti mokesčius, iš anksto apmokėta kortelė gali nesuteikti jums reikalingo lankstumo. Pavyzdžiui, jei norite pasiimti grynuosius pinigus iš bankomato ir nerandate patogaus aparato be papildomų mokesčių, gali tekti sumokėti mokestį už pinigų paėmimą.

Nėra geras pasirinkimas didesnėms paskolos sumoms

Kadangi „TurboTax“ grąžinimo avansas yra pagrįstas jūsų numatoma federalinės grąžinimo suma, tai gali būti netikslinga, jei turite didesnę grąžinamąją išmoką, nes didžiausia paskolos suma yra 2 000 USD.

Didesnes paskolos sumas galite rasti iš „TurboTax“ konkurentų „H&R Block“ ir „Jackson Hewitt“.

Atidžiau pažvelkite į „TurboTax Refund Advance“ paskolas

Jei svarstote „TurboTax Refund Advance“ paskolą, turėkite omenyje keletą kitų dalykų.

  • Jokio kredito poveikio – Kreipdamiesi dėl „TurboTax Refund Advance“ paskolos, jūsų kredito balai nepakenks. Tinkamumas priklauso nuo numatomos grąžinimo sumos ir kitų nekreditinių veiksnių.
  • Ne visose valstijose – Jūs negalite gauti paskolos, jei pateiksite Ilinojaus, Šiaurės Karolinos, Rodo salos ar Vermonto valstijos grąžą.
  • Tam tikros formos daro jus netinkamus – Jei jums reikia pateikti 1310, 1040SS, 1040PR, 1040X, 8888 arba 8862 formas, negalėsite dalyvauti.
  • Iš anksto apmokėta kortelė bus išsiųsta paštu – Nors anksčiau galite pradėti išleisti išankstinio mokėjimo „Visa“ kortelę internete, jūsų fizinė kortelė turėtų užtrukti nuo penkių iki 10 darbo dienų, kol ją išsiųsite paštu.

Kam naudinga „TurboTax Refund Advance“ paskola

Jei jau planuojate naudoti „TurboTax“, kad galėtumėte elektroniniu būdu pateikti savo federalinius mokesčius, galite apsvarstyti galimybę grąžinti avansinę paskolą. Tačiau atsižvelgiant į tai, kaip planuojate išleisti grąžinamą sumą, tikriausiai protingiau palaukti, kol IRS perves visą jūsų grąžinamą sumą į jūsų banko sąskaitą, nes neturėsite tokio pat lankstumo naudodamiesi išankstinio mokėjimo kortele.

Jei jums reikia pinigų, kad galėtumėte sumokėti dideles palūkanas, pvz., Paskolą iki atlyginimo, ir galite tai padaryti naudodamiesi debeto kortele, tada jums gali būti prasmingiau grąžinti avansinę paskolą.

Jei nenorite apsiriboti „TurboTax“ naudojimu, ši paskola greičiausiai nėra geriausiai tinkama.

Kaip kreiptis su „TurboTax“

Norėdami kreiptis dėl „TurboTax“ grąžinimo avanso paskolos, pirmiausia turėsite el. Paštu pateikti savo federalinius mokesčius „TurboTax“. Jei nuspręsite kreiptis dėl avanso grąžinimo, turėsite galimybę, kai „TurboTax“ paklaus jūsų, kuriam „grąžinimo būdui“ jums labiau patinka. Atminkite, kad jums nereikia kreiptis dėl avanso grąžinimo. Visada galite palaukti, kol IRS normaliai apdoros jūsų mokesčių deklaraciją.

Jums nereikės nieko papildomai grąžinti paskolai, nes ji bus automatiškai grąžinta, kai IRS apdoros jūsų grąžinamą sumą. Visa likusi pinigų grąžinimo suma bus įrašyta į jūsų išankstinio mokėjimo kortelę.


Nežinote, ar jums tinka „TurboTax Refund Advance“ paskola? Apsvarstykite šias alternatyvas.

  • Jackson Hewitt: Jei ieškote didesnės paskolos, „Jackson Hewitt“ grąžinimo avanso paskola gali būti geras pasirinkimas.
  • „H&R Block“: „H&R Block“ grąžinimo avanso paskola gali būti tinkamesnė, jei norite sumokėti mokesčius „H&R Block“ biure.

Apie autorių: Anna Baluch yra laisvai samdoma asmeninių finansų rašytoja iš Klivlando (Ohajo valstija). Jos darbą galite rasti tokiose svetainėse kaip „The Balance“, „Freedom Debt Relief“, „LendingTree“ ir „RateGenius“. Anna turi MBA … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą