Vermonto darbo dienos paskolų įstatymas ir teisės aktai

Vermonto darbo dienos paskolos taisyklės

Palūkanų norma (APR)

18% balanso mažos paskolos viršutinė riba

Skolinimas iki atlyginimo yra draudžiama Vermonte.

Vermonto valstijoje paskolos iki atlyginimo yra aiškiai uždraustos. Pirmasis įstatymas buvo priimtas 2001 m. Tačiau Vermontas garsėja tuo, kad 2012 m. Priėmė „stipriausią tautos įstatymą“ dėl paskolų iki atlyginimo, kuris faktiškai išvijo visus parduotuvių skolintojus nuo valstybės. Paskolos be licencijų šiuo metu yra neteisėtos, visi licencijuoti skolintojai privalo laikytis šių nuostatų 18% APR paskolos viršutinė riba.

Vermonto darbo dienos skolinimo įstatai

Paskolos iki atlyginimo Vermonte buvo uždraustos 2001 m. (8 VSA 2519 straipsnio a punkto 13 papunktis).

 • (13) Nė vienas licencijos turėtojas nesutinka laikyti mokėjimo priemonės vėlesniam indėliui. Nė vienas licencijos turėtojas negrąžina pinigų ar avanso už vėlesnę mokėjimo priemonę “.

Vermontas reikalauja, kad skolintojai registruotųsi Finansinio reguliavimo departamente (DFR). Yra nustatyta labai griežtų reikalavimų, kurių turi laikytis skolintojai, norintys veikti valstybėje. Tarp jų yra laidavimo garantija su valstybe mažiausiai 50 000 USD ir „likvidus turtas“, mažiausiai 25 000 USD, jų išlaidoms padengti. Finansinio reguliavimo departamentas (DFR) nuskaito kiekvieną prašymą ir nustato kriterijus, kuris yra patvirtintas, ar ne. Vermonte gauti licenciją nėra lengva.

2012 m. Buvo priimtas labiausiai ribojantis įstatymas. Tiesą sakant, „Vermont“ skolino be licencijos ir bandė jai padėti „Nesąžiningas ir apgaulingas poelgis ir praktika“, kitaip tariant, tai padarė pramonę neteisėta.

Dėl draudimo draudžiama gauti paskolą iki atlyginimo Vermonte. Valstijoje nėra nė vienos paskolos iki atlyginimo.

Tačiau Vermonto įstatymuose yra silpnų vietų, kurios sukuria spragas skolinančioms įmonėms. Vermontas imasi veiksmų, kad interneto skolintojai negalėtų siūlyti paskolų iki atlyginimo. Daugelis bendrovių, esančių kitose JAV valstijose, Vermonto gyventojams siūlo avansus grynaisiais. Valstybė labai stengiasi tai sustabdyti priimdama naujus teisės aktus.

Yra keli būdai, kaip apeiti draudžiančius įstatymus, kurie neleidžia valstybėje veikti paskolų davėjams, mokantiems mokėjimo dieną. Iš tikrųjų paskolos davėjas gali įsigyti fraktą iš banko ir naudoti kitų JAV valstijų palūkanų normas ir paskolos sąlygas. Vermonte yra bankų, teikiančių chartijas skolinančioms įmonėms.

Banko būstinė yra kitoje valstybėje, nors ji veikia Vermonte. Grynųjų pinigų avanso paskolos davėjas įsteigia parduotuvę Vermonte bendradarbiaudamas su šiuo banku ir įsigydamas specialų užsakymą. Tiesą sakant, jie skaudžiai naudojasi valstybėje, kurioje yra aukštos palūkanų normos, esančiu banku. Pagal Vermonto įstatymus, tai yra teisinė praktika, nes yra leidžiami fraktai tarp bankų ir skolinančių bendrovių.

Kainos, rinkliavos ir kiti mokesčiai Vermonte

 • Priklausomai nuo paskolos rūšies, Vermontas nustato palūkanų normos ribą 12–24% ARP.
 • Didžiausia palūkanų norma „Vienos antraštinės dalies paskolų, kurias reguliuoja paskolos davėjai“ yra 18% balandis. (9 VSA § 41a)
 • Šių taisyklių pažeidimas laikomas nusižengimu ir gresia bauda iki 500 USD arba laisvės atėmimu (iki 6 mėn.)ntūkst.), taip pat kitos pasekmės. (9 VSA 50 straipsnio c punktas)

Informacija vartotojui

 • Skolų išieškojimas neteisėtas paskola ir a pažeidimas Vermonto įstatymo.

Daugiau informacijos apie paskolų mokėjimo dieną įstatymus ir kitus teisės aktus Vermonte galite rasti oficialioje Vermonto bankų skyriaus svetainėje.

Skolintojus valstybėje prižiūri Finansinio reguliavimo departamentas (DFR). Nepadorios skolintojų praktikos atveju galite pateikti jiems skundą.

Reguliavimo institucija: skundai ir informacija

Vermonto bankų skyrius

Adresas: Finansinio reguliavimo departamentas, 89 Main St, Montpelier, VT 05620-3101
Tel: 802-828-3301 arba 833-337-4685 (nemokamas)
URL: https://dfr.vermont.gov/industry/banking
Pateikti skundą: https://dfr.vermont.gov/consumers/file-complaint/banking

Vermonto vartotojų skundų skaičius pagal temas

Pagal CFPB vartotojų skundų duomenų bazę

 • Sukčiavimas ir grasinimas (7)
 • Mokesčiai iš sąskaitos (3)
 • Paskolos nėra (2)

Paskolų iki atlyginimo Vermonte istorija

 • 2001 m – Vermontas nutraukė skolinimą iki atlyginimo valstybėje (8 VSA § 2519 (a) (13)).
 • 2012 gegužės mėn – Vermonto įstatymų leidėjas paskolų iki atlyginimo dieną taikė vartotojų apsaugos įstatymus. Tiesą sakant, jokia kita valstybė dar niekada nieko panašaus nebuvo dariusi: tai privertė neteisėtus skolintojus ir tuos, kurie jiems padeda, tiesiogiai atsakyti pagal Vermonto vartotojų apsaugos įstatymą. 9 VSA 2481w straipsnis.
  • Visų pirma, tai suteikė visas nelicencijuotas paskolas „Nesąžiningas ir apgaulingas poelgis ir praktika“ ir taip vadinant – tiesioginis Vartotojų apsaugos įstatymo pažeidimas.
  • Be to, dėl to neteisėtas ir visas finansinis tvarkymas neįgaliotų skolintojų vardu. (9 VSA 2481w straipsnio c punktas).
  • Galiausiai, bet kokia „didelė pagalba“ neteisėtam skolintojui taip pat laikoma Vartotojų apsaugos įstatymo pažeidimu.
 • Dabartinės dienos – Nuo 2019 m. Vermonto valstijoje pagal įstatymą paskolos iki atlyginimo tebėra draudžiamos.

[Updated As of February 2020]

ar informacija buvo naudinga?


Ačiū, jūsų nuomonė mums tikrai svarbi.

Parašykite komentarą