D.U.K

Kiek laiko užtrunka sudaryti greitą paskolą?

Viskas priklauso nuo jūsų! Jei elementus atsiųsite greitai, atsakymą galėsime pateikti per 72 valandas, nes su savo partneriais susitarėme dėl labai trumpo apdorojimo laiko.

Kas yra brokeris?

Draudimo brokeris yra draudimo specialistas, kuriam taikomi teisiniai įsipareigojimai, profesinė kortelė, patvirtinanti jo kompetenciją, profesinės atsakomybės draudimas … Brokeris tarnauja ne draudimo bendrovei, o savo klientams (kitaip nei draudimo agentas, kuris pirmiausia turi platinti jį įgaliojusios bendrovės produktus).

Kas garantuoja, kad mano sumokėti pinigai bus tinkamai panaudoti ir kad atsiųsite man sutartį?

Draudimo verslas Lietuvoje griežtai reglamentuojamas, o draudimo bendroves prižiūri Finansų ministerija. Taigi, kad būtumėte ramūs, visi mokėjimai čekiais bus atliekami draudimo bendrovei, kuri gali tik surinkti draudimo įmoką; sutartyje, kurią gausite, patvirtinama, kad lėšos surinktos teisingai.

Kaip su manimi susisieksite?

Kai tik gausime jūsų užklausą atsiųs jums geriausiai jūsų profilį atitinkančią kainą. Mes jums paštu atsiųsime tinkamai užpildytas formas, kurias turite grąžinti mums.

 

Ar privaloma apdrausti paskolą?

Imant paskolą nėra teisinės prievolės sudaryti paskolos draudimo sutartį. Vis dėlto bankai gali atsisakyti suteikti kreditą, jei nesate apsidraudę.

Ar būtinai turiu pasirašyti banko siūlomą sutartį?

Ne, bankas negali jums primesti savo sutarties, nes nepatenka į konkurencijos teisės smūgį, vykdydamas nuo 1986 m. visiškai uždraustą “privalomą pardavimą”. Paskolos gavėjai gali pasirašyti draudimo paskolos gavėją prie pasirinkto draudiko, kai tik garantijos lygis yra lygiavertis banko grupės sutarčiai.

Ar mano paskolos įmokos bus padengtos, jei nustosiu dirbti?

Taip, pagal daugumą sutarčių įmokos padengiamos, jei darbas sustabdomas ilgiau nei 90 dienų, tačiau saugokitės, vis daugiau bankų sutarčių ir net individualių sutarčių apriboja garantiją iki pajamų praradimo. Valstybės tarnautojas gali manyti, kad jis yra apdraustas, bet kadangi jo pajamos dėl prastovos nesumažės, šiuo atveju draudimas nebus taikomas. Mūsų pasirinktose sutartyse ši apsauga netaikoma.

 

Kokie yra paskolos mokesčiai?

Fondo valdymo mokesčiai
Iš savo fondų ima mėnesinėse ataskaitose nurodytus valdymo mokesčius , kurie atsispindi fondų akcijų vertėje.

Todėl kiekvieną mėnesį pranešama grąža yra atmetus mokesčius.

 

Baudos už ankstyvą išėmimą

Bendrovė įdiegė baudų sistemą už investicinių vienetų išpirkimo prašymus, pateiktus per pirmuosius metus:

– Jei grąžinimo prašymas pateikiamas per 6 mėnesius nuo pasirašymo, taikomos baudos: 2 % grąžinamų vienetų sumos ir

– 1 % kompensuojamų investicinių vienetų sumos, jei kompensavimo prašymas pateikiamas nuo 6 iki 12 mėnesių po pasirašymo).