200 svarų paskolos, greitos 200 svarų trukmės trumpalaikės paskolos – kreipkitės internetu, 824,7% balandis

Nesvarbu, kaip gerai planuojate, yra atvejų, kai staiga pastebite, kad jums reikia šiek tiek papildomų pinigų. „Dot Dot“ paskola gali būti būtent tai, ko jums reikia, kad jus užkluptų. Mūsų trumpalaikės 200 svarų paskolos yra aiškios nuo pat pradžių, be jokių paslėptų išlaidų ar papildomų mokesčių.

Pasiskolinkite 200 svarų iš „Dot Dot Loans“

Naudokitės mūsų paskolos skaičiuokle, kad sužinotumėte, kiek jums reikės grąžinti kiekvieną mėnesį, ir palūkanų normą už norimą pasiskolinti sumą.

Trumpalaikė paskola

Reprezentatyvus pavyzdys

Pasiskolinkite 250 svarų sterlingų per 6 mėnesius, kas mėnesį grąžinant 81,41 svaro. Bendra mokėtina suma 488,46 GBP. Palūkanų norma 248,19% per metus (fiksuota). 824,7% balandis atstovas.

Ar galiu gauti 200 svarų paskolą?

Pasak Vartotojų finansų asociacijos, daugiau nei pusei milijono žmonių buvo atsisakyta suteikti kreditą 2017 m., Kai buvo išleisti nauji reglamentai. Mes norime įsitikinti, kad mūsų 200 svarų paskolos yra prieinamos jums tada, kai jums to labiausiai reikia. Štai kodėl, būdami atsakingas skolintojas, mes nustatėme kriterijus, kad galėtumėte lengvai pamatyti, ar turite teisę. Šios rūšies trumpalaikės paskolos kriterijai yra šie:

  • Jūs esate 18 metų ar vyresnis
  • Jūs gyvenate JK ir galite mums nurodyti adresą
  • Galite pateikti mums telefono numerį ir el. Pašto adresą
  • Jūs turite darbą
  • Galite pateikti savo banko ir debeto kortelės duomenis

Prieš priimdami sprendimą, mes taip pat apžvelgsime jūsų kredito istoriją ir finansus.

Ar galiu gauti 200 svarų paskolą su bloga kredito istorija?

„Dot Dot“ paskolose mes atidžiai apsvarstome visus pareiškėjus ir nagrinėjame juos kiekvienu atveju atskirai. Būkite tikri, kad jums nereikia tobulo kredito balo, tačiau, prieš priimdami sprendimą dėl paskolos, mes atliksime finansų ir prieinamumo patikrinimus. Tai padės užtikrinti jums tinkamą ir prieinamą kainą.

Pažvelkite į mūsų paskolų skaičiuoklę, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paskolas.

DUK apie 200 svarų paskolą

Klausimas Atsakymas

Kokie paskolos grąžinimo laikotarpiai yra 200 svarų sterlingų?

Klientai gali pasiskolinti 200 svarų per 3,6 arba 9 mėnesius. Mūsų trumpalaikės paskolos skaičiuoklė leidžia jums kreiptis dėl paskolos skirtingais laikotarpiais, kad suteiktumėte lankstumą dėl grąžinimo sumos ir suteikdami grąžinimo galimybę, kuri jums patogiausia.

Ar galiu gauti 200 svarų paskolą su bloga kredito istorija?

Norint gauti 200 svarų paskolą, nereikia tobulos kredito istorijos. Vykdydami savo sprendimų priėmimo procesą atliekame kreditų ir prieinamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog paskola jums tinka. Čia galite sužinoti apie mūsų paskolas dėl blogo kredito.

Parašykite komentarą