Ilgalaikės paskolos Dot Dot paskolos

Ilgalaikės paskolos gali padėti, jei jums reikia paskirstyti didelės investicijos ar netikėtos sąskaitos kainą. Galite gauti didesnes pinigų sumas, nei gautumėte iš trumpalaikių paskolų, o ilgesnės grąžinimo sąlygos padėtų mokėjimus lengviau valdyti. Dėl ilgalaikių paskolų paraiškų yra tikrinamas įperkamumas.

Mes siūlome ilgalaikes asmenines paskolas nuo 1 500 iki 5 000 svarų, o grąžinimo terminai – nuo 18 iki 48 mėnesių, atsižvelgiant į tai, kiek skolinatės. Iš anksto pamatysite visas išlaidas ir niekada neteksite mokėti už pavėluotus mokėjimus. Kai kuriais atvejais mes taip pat siūlome ilgalaikes paskolas už blogą kreditą, todėl jūs galite gauti impulsą, net jei kitur jus sulaikė ne toks tobulas kredito balas.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip veikia ilgalaikis skolinimas, kokie jo pranašumai ir kaip kreiptis su „Dot Dot“ paskolomis.

Kas yra ilgalaikės paskolos?

Ilgalaikės paskolos yra didesnės pinigų sumos, kurios yra skolinamos ir grąžinamos kartu su palūkanomis per ilgesnį laiką. Paprastai tai daroma reguliariais dalimis, paskirstytomis per vienerius ar daugiau metų. Naudodamiesi „Dot Dot“ paskolomis, galite grąžinti daugiau nei 18, 24 ar 48 mėnesių savo pinigus, priklausomai nuo to, kiek planuojate skolintis.

Kreiptis dėl ilgalaikių paskolų galite internetu arba gatvėje. Dėl papildomos rizikos, susijusios su didesnėmis paskolos sumomis, kai kurie ilgalaikių paskolų davėjai kaip garantiją prašo laiduotojų ar asmeninio turto. Jums nereikia nei vienos iš mūsų paskolų.

Kokie yra ilgalaikių paskolų pranašumai?

Jei jums reikia finansinės paramos, yra daugybė priežasčių, kodėl ilgalaikė asmeninė paskola galėtų būti sprendimas jums.

 • Didesnės paskolos sumos: Daugelis kreditorių pasiūlys didesnę paskolą, jei ją grąžinsite per ilgesnį laikotarpį. Tai reiškia, kad galite gauti daugiau pinigų padengti didesnes išlaidas
 • Mažesnės grąžos: Ilgalaikės paskolos gali būti lengviau valdomos. Paskirstę paskolos kainą toliau, mėnesinės įmokos gali būti mažesnės, nei imtumėtės trumpesnės trukmės paskolos
 • Mažesnės palūkanų normos: Daugumai ilgalaikių paskolų taikomos mažesnės palūkanų normos nei trumpalaikėms galimybėms, tokioms kaip paskolos iki atlyginimo. Tačiau galite sumokėti daugiau palūkanų.

Kam galiu naudoti ilgalaikes asmenines paskolas?

Jei trūksta grynųjų, jūs ne vienas. Nacionalinės statistikos biuro duomenys rodo, kad sutaupome mažiau pajamų nei anksčiau – ir yra daugybė situacijų, kai ilgalaikė paskola gali suteikti jums reikalingą impulsą.

Jie naudingi brangiems pirkimams, nes yra didesnės paskolos sumos. Jums gali tekti sumokėti už skubų namo remontą ar avarines situacijas, pavyzdžiui, sugedus jūsų automobiliui.

Jie taip pat gali padėti, kai viskas nevyksta pagal planą. Daugiau nei kas penktas JK suaugęs žmogus kovoja su pinigų rūpesčiais. Jei susiduriate su didele netikėta sąskaita arba turite mokėti kelis iš karto, kreipkitės į ilgalaikį tiesioginį paskolos davėją, pvz., „Dot Dot Loans“, galite padėti susidarius kritinei finansinei situacijai.

Kaip ilgalaikis skolinimas veikia naudojant „Dot Dot“ paskolas?

Mes siūlome greitas ir paprastas ilgalaikes paskolas be garanto, be pavėluoto mokėjimo mokesčių ir jokių kitų nemalonių netikėtumų. Kreiptis internetu galite per kelias minutes ir, jei bus patvirtinta, pinigus gausite tą pačią dieną. Paskolos finansuojamos kiekvieną valandą visą parą.

Mūsų ilgalaikės paskolos svyruoja nuo 1 500 iki 5 000 svarų, o fiksuotos mėnesio grąžinimo sąlygos yra nuo 18 iki 48 mėnesių. Galite naudoti mūsų ilgalaikės paskolos skaičiuoklę, kad pasirinktumėte, kiek norite pasiskolinti, ir prieš pateikdami paraišką pamatysite savo turimas sąlygas ir išlaidas.

Esame įsipareigoję atsakingai skolinti ir atliksime kredito bei prieinamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog siūlome paskolą, kurią realiai galite sau leisti. Bet jei ieškote ilgalaikės paskolos su blogais kreditais, neišsigąskite. Mes atsižvelgiame į kitus veiksnius, įskaitant jūsų pajamas ir išlaidas, todėl mažiau nei tobulas kredito balas jūsų automatiškai neatmes. Vis tiek galite kreiptis dėl ilgalaikės paskolos su blogais kreditais.

Patvirtintos paskolos yra finansuojamos kiekvieną valandą visą parą. Tai taip paprasta.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“ paskolas?

Nesvarbu, ar pastebėjote netikėtas išlaidas, ar jums reikia pagalbos, kad pašalintumėte spaudimą, mes galime padėti. Mūsų ilgalaikės paskolos nuo 1 500 iki 5 000 svarų yra aiškios ir patogios, jas reikia patvirtinti. Ir naudodamiesi tiesioginiu skolintoju, o ne tarpininku, visada žinosite, su kuo turite reikalų.

Jūs taip pat galėtumėte naudoti mus kaip ilgalaikę paskolą tiesioginių skolintojų blogiems kreditams. Taip yra todėl, kad peržiūrėdami jūsų paraišką atsižvelgiame ne tik į jūsų kredito balą, todėl prasta ar neegzistuojanti kredito istorija nėra viskas. Atkreipkite dėmesį, kad kadangi kiekvieno asmens kredito byla yra skirtinga, paskolos paraiškos rezultatas vis tiek priklauso nuo jūsų prieinamumo patikrinimo rezultatų.

Pateikiamos šešios priežastys, dėl kurių reikia kreiptis dėl vienos iš mūsų ilgalaikių paskolų internetu:

 • Šviesus: Suma, dėl kurios susitariame iš anksto, yra suma, kurią sumokėsite. Jokių netikėtumų
 • Lankstus: Jums nebus taikomi baudos mokesčiai ar papildomos palūkanos
 • Greitai: Kreipkitės per kelias minutes ir gaukite paskolą kitą dieną, jei bus patvirtinta
 • Draugiškas: Mūsų JK įsikūrusi klientų aptarnavimo komanda visada mielai jums padeda
 • Atsakingas: Mes esame reguliuojami ir laikomės griežtų sąžiningo, saugaus ir atsakingo skolinimo gairių
 • Rekomenduojamas: Mūsų klientai vertina mus „puikiai“ nepriklausomoje klientų peržiūros svetainėje „Trustpilot“

Kreipimasis dėl paskolos gali jaustis bauginantis. Tačiau naudojant „Dot Dot“ paskolas nereikia lankytis fizinėje vietoje ar atlikti sudėtingą paraiškų teikimo procesą. Žmonėms patinka mūsų greitas ir draugiškas aptarnavimas – taip pat galite ir jūs.

Ar man tinka ilgalaikė asmeninė paskola?

Mes norime, kad jūs pasitikėtumėte savo finansiniais sprendimais. Nors ilgalaikė paskola gali turėti daug naudos, yra atvejų, kai tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Trumpalaikės paskolos paprastai yra tinkamesnės, jei jums reikia tik mažesnės paskolos sumos. Pavyzdžiui, jei norite pakeisti skalbimo mašiną, aptarnaukite automobilį ar atnaujinkite savo namų draudimą. Mes siūlome trumpalaikes paskolas nuo 100 iki 1000 svarų, kad padengtume mažesnes išlaidas.

Nors paskolos kainą paskirstius ilgesniam laikotarpiui, jūsų mėnesinės paskolos bus labiau prieinamos, tačiau jos gali būti brangesnės, jei galų gale mokėsite daugiau palūkanų. Tačiau naudodami „Dot Dot“ paskolas galite grąžinti anksčiau laiko be papildomų išlaidų.

Dėl ilgalaikių paskolų taip pat gali būti sudėtinga planuoti savo ateitį, nes vis tiek turėsite susigrąžinti biudžetą. Ar kovosite dėl jų, jei pakeisite darbą ar persikelsite namo? Jei nerimaujate dėl skolų, galite gauti nemokamų patarimų iš „National Debtline“, „StepChange“ ar „Money Advice Service“.

Ar galiu gauti „Dot Dot“ ilgalaikę paskolą?

Kad ir kokia būtų jūsų padėtis, galite kreiptis dėl vienos iš mūsų ilgalaikių asmeninių paskolų, jei:

 • Jūs esate 21 metų ar vyresnis
 • Jūs gyvenate JK ir galite nurodyti savo adresą
 • Šiuo metu jūs dirbate
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą
 • Turite išsamią banko sąskaitos ir debeto kortelės informaciją

Kaip ir visi atsakingi skolintojai, mes turime savo kriterijus, kurie padės mums pasiūlyti paskolas, kurias gali sau leisti klientai. Prieš priimdami sprendimą, mes peržiūrėsime jūsų pajamas, išlaidas ir kredito istoriją.

Kiek galiu pasiskolinti?

Galite kreiptis dėl ilgalaikės paskolos pas mus nuo 1 500 iki 5 000 svarų. Jei jums reikia mažesnės sumos, mes taip pat siūlome trumpalaikes paskolas nuo 100 iki 1000 svarų.

Kaip veiks mano grąžinimai?

Siūlome fiksuotas 18, 24 ar 48 mėnesių grąžinimo sąlygas. Paskolos trukmė priklausys nuo to, kiek norite pasiskolinti. Galite sužinoti, kas jums prieinama, per mūsų ilgalaikės paskolos skaičiuoklę.

Reprezentatyvus pavyzdys
Suma 2500 svarų
Terminas 24 mėn
Mėnesiniai grąžinimai 198,68 GBP
Bendra mokėtina suma 4768,25 svarai
Palūkanų norma

Parašykite komentarą