5 populiarios parduotuvės, tokios kaip QVC ir alternatyvos (atnaujinta 2020 m.)

QVC svetainėje yra visą parą veikiantis televizijos apsipirkimo kanalas, kuris transliuoja tiesioginius mažmeninės prekybos programas. Nemokamai transliuojamos televizijos tinkle rodomi įvairiausi batų, drabužių, prietaisų, namų dekoro ir mados elementai. Bendrovė buvo įkurta Pensilvanijoje 1986 m. Lapkričio mėn., O ją valdo prekybos centrų bendrovė „Comcast Qurate“.

QVC patalpos šiuo metu yra prieinamos septynioms valstybėms, įskaitant Prancūziją, Italiją, Japoniją, Vokietiją, Jungtinę Karalystę ir Australiją.

Ši platforma turi per daug šaunių funkcijų, tačiau pirkimo ir mokėjimo vėliau galimybė yra viena iš labiausiai vertinamų. Svetainėse galima susimokėti dalimis. Tai yra sąlyga, kai galite rinkti pageidaujamas prekes ir mokėti po truputį be jokių papildomų išlaidų. Platformos misija – kiekvieną dieną sužavėti ir linksminti vartotojus pasirinktais prekių ženklais, tokiais kaip „Bobbi brown“, „Sephora“, „hello kitty“ ir filosofija.

Platformai reikia, kad jos vartotojai būtų visiškai patenkinti užsakymais. Štai kodėl jie turi labai sąžiningą grąžinimo politiką, kurioje sakoma, kad jei jūsų netenkina dėl bet kokios priežasties jums pristatytos prekės, jų grąžinimo politika leidžia jums atsiųsti tinkamas grąžinti prekes per 30 dienų nuo tos dienos, kai gavote paketą. grąžinant pirkimo kainą, atėmus siuntimą ir tvarkymą bei q grąžinimo etiketės mokestį.

Skatindama klientus pateikti atsiliepimus ar patirtį apie jiems teikiamas paslaugas, bendrovė bendrauja su vartotojais. QVC perduoti įmanoma iš dalies remiant Pensilvanijos bendruosius turtus ir Pensilvanijos kino biurą. Oficialus šios platformos svetainės adresas yra www.qvc.com

Šioje nišoje yra daugybė svetainių, kurios gali būti QVC pakaitalas. Šiame straipsnyje apžvelgėme ir toliau paminėjome geriausias QVC alternatyvas, kurios suteikia mokėjimo metodus, kuriuos galite įsigyti dabar ir mokėti vėliau. Atkreipkite dėmesį, kad žemiau pateikiami reitingai nėra nustatyta tvarka.

Žemiau pateikiamos tokios svetainės kaip QVC:

1). TAOBAO

„Taobao“ yra didžiausia Kinijos internetinė prekybos platforma, kurią „Alibaba Group“ įkūrė 10 dienątūkst 2003 m. Gegužės mėn., Kaip ir jo pavadinimo reikšmė, reiškianti „lobių paiešką“, Taobao yra ta vieta, kur galite rasti puikios kokybės produktų už neįtikėtinai mažas kainas. „Taobao“ sudaro virtualios parduotuvės, priklausančios asmenims ar korporacijoms. Taip veikia, mažmenininkai prekiauja preke ar paslauga savo „Taobao“ parduotuvėje. „Taobao“ pardavėjai išvardys prekes ir paslaugas ir parduos juos nustatytu tarifu arba aukcionuose.

Dauguma produktų yra labai įvairios prekės, kurios parduodamos nustatytomis kainomis, panašios į įprastines mažmeninės prekybos parduotuves. Norėdami padėti klientams nustatyti parduotuves, jie gali nuskaityti atsargas ir saugoti pardavėjo informaciją, atsiliepimus ir įvertinimus. Naudodamas „Taobao“ paieškos variklį, klientas ieško konkretaus produkto. Jei klientui kyla klausimų, su parduotuve galima susisiekti per „Taobao“ tiesioginių pranešimų sistemą. Surinkęs prekę, vartotojas moka už prekę naudodamasis „Alipay“, kuris yra „Alibaba“ internetinis ir mobilusis mokėjimų tinklas.

Šie pinigai bus deponuojami depozitui iki dešimties dienų. Pardavėjui pranešama apie užsakymą, o tada prekės pristatomos klientui. Jei vartotojas įsigijo produktą, jis turi trumpą laiką patikrinti, ar produktai yra priimtini ir ar vartotojas gali įvertinti gaminį. Tada pinigai iš depozito būtų pervesti į parduotuvę.

Taobao per metus vykdo keletą internetinių apsipirkimo renginių, kuriuose reklamuojamos parduotuvės ir prekės. Šie festivaliai kartu su mokama paieška, tiesioginiu srautu ir kitomis rinkodaros galimybėmis suteikia pardavėjams galimybę reklamuoti savo prekes ir vilioja Kinijos klientus. Norėdami apsilankyti šioje platformoje, naudokite jų oficialios svetainės nuorodą www.taobao.com

2). „BLUEFLY INC.“

„Bluefly“ valdo internetinę nuolaidų parduotuvę su prabangiais drabužiais ir madingais namų gaminiais, kuriuos įmonė siūlo net 30–75 proc. Pigiau nei įprasti mažmenininkai. Niujorke įsikūrusi įmonė siūlo daugiau nei 350 dizainerių drabužių prekių ženklų, įskaitant žinomas etiketes, tokias kaip „Prada“, „Ralph Lauren Collection“, „Tod’s“, „Diesel“, Michaelas Korsas, „Dolce“ ir „Gabbana“, Diane Von Furstenberg, „Gucci“ ir „Versace“.

Nors platformoje siūlomi vyriški drabužiai, „Bluefly“ dažniausiai skiriama moterims, jaunesnėms nei 30 metų. Namų apyvokos reikmenų rinkinyje yra tokios prekės kaip patalynė, vonia, vakarienės banga, gėrimų gaminiai, plokšti indai ir stalo teniso skalbiniai, paveikslų rėmai ir pagalvės bei užvalkalai. „Bluefly“ 90 proc. Valdo pinigų tvarkytojas George’as Sorosas.

„Bluefly“ turi paprastą grafinę vartotojo sąsają, kurią gali suprasti visi. Norėdami patikrinti „Bluefly“ užsakymo būseną, prisijunkite prie savo paskyros ir spustelėkite užsakymą, kad pamatytumėte pristatymo būseną ir stebėjimo informaciją. Jei prisiregistravote kaip lankytojas, galite peržiūrėti savo užsakymo būseną spustelėdami „Peržiūrėti užsakymo būseną“. Oficialus šios platformos interneto adresas išlieka www.bluefly.com

„American Express“, „Master“ kortelė, „Visa“ ir „Discover“ kortelės yra visos „Bluefly“ mokėjimo formos. Jie taip pat siūlo „PayPal“. Platforma nepriima grynųjų pinigų, pristatymo ar čekių. Taip pat svarbu pažymėti, kad visi „Bluefly“ užsakymai apmokestinami JAV doleriais. Pateikus užsakymą negalima keisti ar atšaukti užsakymo. Taip yra todėl, kad platforma negaišo daug laiko, kad gautų jūsų užsakymą, tačiau, atsižvelgiant į užsakytos prekės grąžinimo politiką, jie visada pasirengę priimti prekes, kai jas gavote.

3). EVINE

„Evine“ yra itin smagi skaitmeninė parduotuvė, siūlanti viso pasaulio vartotojams viliojančias etiketes ir išskirtinius daiktus. Platformos televizijos tinklas siūlo pramogų apsipirkimą milijonams namų, o jų vis didėjantys mobilieji internetiniai ir socialiniai kanalai kviečia jus pirkti, dalintis ir šypsotis visą dieną. „Evine“ gaminiai priskiriami daugeliui populiarių kategorijų, todėl laikrodžiai, namai ir maistas, mados, grožio, sveikatos ir kūno rengybos, elektronikos, juvelyrikos ir daugelio kitų prekių langeliai yra vieno langelio tikslai.

„Evine“ siekia suteikti jums geriausią skaitmeninio apsipirkimo patirtį. Sujungdama tiesioginę televiziją, apsipirkimą internetu ir mobiliuoju ryšiu ir bendraudama su savo klientais per socialinius tinklus, įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“, „Instagram“, „Google+“ ir „Pinterest“, platforma stengiasi šviesti, jaudinti ir įkvėpti šimtus tūkstančių gerbėjų kiekvieną dieną.

Jų klientai yra ištikimi ir aktyvūs. Turėdama prieigą prie šeimininkų ir svečių ekspertų visą parą, 7 valandas per parą, „Evine“ komanda stengiasi sukurti patogią vietą mokytis, juoktis, įsigyti mėgstamų produktų ir atrasti naujų išskirtinių dalykų, kuriuos galima rasti tik jų svetainėje. Bendrovės būstinė, transliavimo įranga ir klientų aptarnavimas yra Eden Prairie, MN, o platinimo ir klientų aptarnavimo skambučių centras yra boulingo žalumoje.

Tiesioginė „Evine“ televizijos programa apima daugiau nei 87 milijonus JAV namų per kabelinius ir palydovinius filialus. „Evine“ tiesioginio programavimo srautą galite pasiekti naudodami www.evine.com, kuris yra oficialus įmonės tinklalapio adresas, palaikomuose mobiliuosiuose įrenginiuose ir „Facebook“.

4). PO MOKĖJIMO

„Afterpay“ yra skaitmeninė paslauga, leidžianti dabar pirkti daiktus ir sumokėti juos kas dvi savaites, kaip ir QVC. Skirtingai nuo kitų mūsų kol kas peržiūrėtų platformų, prekes turėsite iš karto, nesvarbu, ar pirksite internete, ar parduotuvėje. Geriausiais atvejais nieko nemokėsite daugiau. Australijoje šis mokėjimo būdas sparčiai populiarėja. 2018 m. Vasario mėn. Daugiau nei 1,5 milijono klientų naudojo šį mokėjimo metodą iš 12 000 prekybininkų nusipirkę maždaug milijardo dolerių vertės daiktų.

Bet koks „Afterpay“ sandoris bus apmokestinamas kas dvi savaites. Praleidus įmoką, reikės sumokėti 10 USD mokestį, o kitas 7 USD mokestis bus sumokėtas, jei stengsitės įvykdyti grąžinimą per savaitę. Praleidus visas džinsų, kainuojančių 100 USD, grąžinimus, tuomet galima grąžinti papildomus 68 USD.

Kai užsiregistruosite, „Afterpay“ neatlieka kredito patikrinimo. Tai daro jį ypatingu iš kitų kreditų formų, nes nėra patikrinimo, ar tai atitinka jūsų poreikius. Jis taip pat skiriasi nemokant palūkanų. Jei visos grąžintos sumos yra įvykdytos, papildomų išlaidų nėra. Tai daro jį patrauklesniu nei paskolos iki atlyginimo, tačiau vis tiek nėra geriau nei sutaupyti norint nusipirkti. Bendrovė buvo įkurta 2015 metais, o jos būstinė yra Melburne, Australijoje.

Didžiąją dalį „Afterpay“ pajamų sudaro mažmeniniai apmokestinimai. Pirmąjį 2018 finansinių metų pusmetį verslas uždirbo daugiau nei 37,1 mln. USD pardavėjų mokesčių, o dar 10,8 mln. USD vėlavo mokesčiai. Kai kurie klientai negalėjo grąžinti pinigų, todėl bendrovė nurašė 6,8 mln. USD negrąžintos skolos. Oficialus „Afterpay“ svetainės adresas yra www.afterpay.com. Apsilankykite pas juos ir sužinokite daugiau apie jų veikimo būdus.

Summary

Kalbant apie internetinių prekių, tokių kaip papuošalai, baldai, elektronika, namų dekoravimas, grožis ir mada, pirkimą internete, yra daugybė alternatyvių svetainių, kurias galite rasti internete. QVC gali būti vienas didžiausių, tačiau yra ir kitų variantų, ir visi jie teikia paprastas mokėjimo programas, kurios suteikia galimybę gauti klientams reikalingas prekes priimtinais tarifais.

Parašykite komentarą