Ar galite gauti hipoteką turėdami skolą kreditinėmis kortelėmis?

Šiame trumpame tinklaraščio įraše aptarsime, ar galite gauti hipoteką su kredito kortelės skola, kaip susikurti savo kreditą prieš pateikiant hipotekos paraišką ir kitus veiksnius, į kuriuos galite atsižvelgti prieš kreipdamiesi dėl hipotekos su kredito kortelės skola.

Kreipdamasis dėl hipotekos, hipotekos davėjas galės matyti visas kredito sąskaitas jūsų kredito byloje. Tai apima jūsų kreditinės kortelės sąskaitas. Tai parodys jūsų kredito kortelių grąžinimo istoriją ir visus likučius, kuriuos šiuo metu turite.

Jei turite skolą kreditine kortele, tai dar nereiškia, kad jūsų hipotekos paraiška bus atmesta.

Nagrinėdami, ar galite atlikti ir kas mėnesį grąžinti hipotekos grąžinimus, dauguma hipotekos skolintojų atsižvelgs į įvairius dalykus ir tai, kaip hipotekos kreditoriai žiūrės į kredito kortelių skolas, skirsis skirtingiems hipotekos kreditoriams.

Ar galite gauti hipoteką su kredito kortelės skola?

Paprastas atsakymas yra taip, kad jūs galite gauti hipoteką su kredito kortelės skola. Vertindamas hipotekos įperkamumą, hipotekos davėjas atsižvelgs į jūsų skolos ir pajamų santykį, kad pamatytumėte, ar turite per daug skolų. Jei jūsų kredito kortelės skola yra pagrindinė skola, kurią turite, ir jūs jau turite per daug kredito kortelės skolos, kuri daro įtaką jūsų skolos ir pajamų santykiui, hipotekos davėjas gali atmesti jūsų hipotekos paraišką, atsižvelgdamas į kredito kortelės skolą.

Jei vis dėlto sugebėsite įrodyti, kad galite ir toliau grąžinti savo kreditinės kortelės skolas, galite pastebėti, kad hipotekos davėjas gali būti pasirengęs skolinti jums.

Svarstydami jūsų skolas, hipotekos kreditoriai priskirs kiekvienos rūšies kredito sąskaitas pagal tam tikrą rizikos reitingą. Pavyzdžiui, paskolos iki atlyginimo gali būti priskiriamos rizikingoms skoloms, o kredito kortelių skolos – gerai. Skolų rizikos įvertinimas skirtingiems hipotekos davėjams gali skirtis.

Daugelis hipotekos skolintojų greičiausiai nelaikys kredito kortelių skolų rizikingomis, jei galėsite įrodyti, kad kas mėnesį grąžinate kreditines korteles ir, gavę hipoteką, galėsite ir toliau sau leisti šiuos kredito kortelių grąžinimus savo kredito kortelės skolos link.

Kiek kreditinės kortelės skola įtakoja hipotekos gavimą?

Jūsų kredito kortelės skola nebus reikšmingas veiksnys, kai hipotekos davėjas svarsto, ar galite gauti hipoteką, ar ne. Vienintelis momentas, kai kreditinės kortelės skola taps reikšmingu hipotekos davėjo veiksniu, ar jis pasiūlys jums hipoteką, bus tai, kad kreditinės kortelės skola viršija tam tikrą sumą, kurią nustatė hipotekos davėjas savo vidiniuose vertinimo kriterijuose. arba jei kredito kortelės skola kiekvieną mėnesį jums kelia dideles išlaidas, kai grąžinate mėnesinę hipotekos paskolą.

Jei turite didelę skolos kreditine kortele sumą, gali būti, kad yra keletas hipotekos skolintojų, kurie gali būti pasirengę jums pasiūlyti hipoteką, atsižvelgdami į aplinkybes, kuriomis sukaupėte kredito kortelės skolą.

Kiek skolų galiu turėti ir vis tiek gauti hipoteką?

Nagrinėdamas hipotekos įperkamumą, hipotekos davėjas visada stebės, koks yra jūsų skolos ir pajamų santykis. Skirtingi hipotekos skolintojai turės savo vidinius skolos ir pajamų santykio kriterijus, tačiau idealus yra 30% skolos ir pajamų santykis, tačiau viskas, kas viršija tai ir artėja prie 40%, gali būti maksimali skolos suma, kurią galėtų turėti hipotekos skolininkas ir vis tiek gauti hipoteką .

Kiek hipotekos galite sau leisti turėdami skolą kreditine kortele?

Hipotekos suma, kurią galite sau leisti, labai priklausys nuo jūsų mėnesinių disponuojamų pajamų. Jei jūsų kredito kortelės skolos grąžinimas sumažina jūsų mėnesines disponuojamąsias pajamas, galite pastebėti, kad dabar galite pasiskolinti daug mažesnę sumą iš daugumos hipotekos skolintojų.

Jei jūsų disponuojamos pajamos gali įpirkti tik hipoteką, kurios kaina yra 500 svarų sterlingų per mėnesį, hipoteką galite gauti tik sumokėję 500 svarų per mėnesį būsto paskolos įmokas, atsižvelgę ​​į savo hipotekos terminą ir hipotekos indėlį.

Konkrečiam hipotekos terminui ir jūsų įneštam hipotekos indėliui turėsite hipotekos sumą, kuri bus nustatyta remiantis šiais kintamaisiais. Jei norite padidinti sumą, kurią galite pasiskolinti savo hipotekai, turėdami kredito kortelės skolą, galbūt skolinsitės didesnę sumą, jei padidinsite hipotekos terminą (taip sumažinsite mėnesinius hipotekos mokėjimus, kad tilptų į maksimalius mėnesinius hipotekos grąžinimus £). 500), tačiau hipotekos skolintojas greičiausiai norės pamatyti įrodymą, kad jūs galite toliau vykdyti mėnesio hipotekos grąžinimus per šį padidintą terminą.

Kai kurie hipotekos skolintojai pasiūlys hipotekos sąlygas iki 40 metų. Tai gali jus dominti, jei norite pasinaudoti šia taktika ir esate susirūpinę dėl hipotekos su kredito kortele skolos.

Bet kokiu atveju galbūt norėsite kreiptis į hipotekos brokerį, kuris gali padėti jums gauti hipoteką su kredito kortelės skola.

Ar jūsų kredito panaudojimas paveiks jūsų galimybes gauti hipoteką?

Taip, jūsų kredito panaudojimas gali paveikti jūsų galimybes gauti hipoteką. Jei turite kreditinę kortelę ir dabartinis kredito kortelės likutis viršija rekomenduojamą 30% kredito panaudojimo rodiklį, galite pastebėti, kad hipotekos davėjas gali būti mažiau pasirengęs jums skolinti, nes gali pasirodyti, kad esate per daug priklausomas nuo kreditas.

Ką daryti, jei prieš įsigydami hipoteką planuojate sumokėti savo kredito kortelės skolą?

Kai kurie hipotekos skolintojai gali tai apsvarstyti ir atsižvelgti į savo hipotekos įperkamumo skaičiavimus, tačiau dauguma hipotekos skolintojų to nepadarys, nes jūs galų gale nesilaikysite savo žodžio ir jie gali suteikti jums hipoteką, kurios jūs negalite sau leisti.

Ar skolos valdymo planas paveiks jūsų galimybes gauti hipoteką?

Gauti hipoteką su skolų valdymo planu gali būti daug sunkiau, nes daugelis hipotekos skolintojų skolų valdymo planus laiko blogų kreditų forma.

Skolos valdymo planai yra tokie, kai jūs per save ar per trečiąją šalį sutinkate kiekvieną mėnesį sumokėti dalį savo skolų. Jūs sumokėsite sutartą skolos dalį, o likusią dalį kreditorius atleis.

Hipotekos skolintojai skolininkus, turinčius skolų valdymo planus, vertina kaip skolininkus, kurie yra skolingi.

Ar kredito kortelės skola gali būti naudinga hipotekai?

Kreditinės kortelės skola nebūtinai yra bloga ar gera. Žmonės visada painioja turėdami kredito kortelės skolą su kredito kortelės naudojimu, kad sukurtumėte savo kredito balą.

Galite naudoti kreditinę kortelę, kad sukurtumėte savo kredito balą, kiekvieną mėnesį grąžindami visą savo kredito likutį, kad sukurtumėte kreditą, nebūtinai turite sumokėti minimalų kredito kortelės mokėjimą ir turėti kredito kortelės likutį.

Jei kas nors, turintis kredito kortelės skolą iš vieno mėnesio į kitą, gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito balui.

Ar galiu nusipirkti paskolą hipotekai ar antrojo būsto paskolai su kredito kortelės skola?

Daugelis hipotekos skolintojų jums nesiūlys įsigyti būsto ar antro būsto paskolos, jei turite skolą kreditine kortele, tačiau padedami specialiojo hipotekos brokerio galite rasti keletą hipotekos skolintojų, norinčių jums paskolinti.

Ar kreditinės kortelės paraiškos gali paveikti mano hipotekos paraišką?

Taip, prieš pateikiant hipotekos paraišką per daug kreditinių kortelių paraiškų, tai gali paveikti jūsų hipotekos paraišką. Tiesą sakant, pateikę bet kokią kredito paraišką prieš kreipdamiesi dėl hipotekos, galite sugadinti jūsų hipotekos paraišką.

Taip atsitinka todėl, kad kiekvieną kartą, kai pateikiame kredito paraišką, kredito teikėjas atlieka kreditų paiešką mūsų kredito byloje, kuri palieka žymę ir kai kuriais atvejais sumažina jūsų kredito balo sumą.

Per trumpą laiką pateikę per daug kredito paraiškų, taip pat sumažinsite savo kredito balą ir kai kuriais atvejais jis sumažės labai žemai.

Todėl dauguma hipotekos brokerių patars prieš teikiant hipoteką neteikti jokių kredito paraiškų.

Ar praleisti kredito kortelės grąžinimai paveiks jūsų hipoteką?

Jei praleidote mėnesio kredito kortelės grąžinimą, galite pastebėti, kad yra mažiau hipotekos skolintojų, norinčių jums paskolinti. Taip yra todėl, kad praleisti mokėjimai hipotekos davėjui nerodo, kad esate skolingas.

Ar pavėluotas kredito kortelės grąžinimas paveiks mano hipoteką?

Pavėluotas kredito kortelės grąžinimas taip pat gali paveikti jūsų galimybes gauti hipoteką, tačiau tai gali turėti daug mažesnį efektą nei tada, jei praleidote kredito kortelės grąžinimą.

Jūs vis tiek galėsite gauti hipoteką, jei praleidote kredito kortelės grąžinimą arba vėlai sumokėjote kredito kortelę.

Specialusis hipotekos brokeris gali rasti hipotekos skolintojų, norinčių jums paskolinti.

Man buvo atsisakyta suteikti hipoteką dėl skolos kreditine kortele. Kokios yra mano galimybės?

Jei jums buvo atsisakyta hipotekos dėl įsiskolinimų kreditinėmis kortelėmis, galite pasirinkti specialų hipotekos skolintoją, kuris galbūt norės jums paskolinti. Taip pat galite sugebėti įskaityti kredito kortelės skolą asmenine paskola arba į savo hipoteką, jei jau turite nuosavybės teisę.

Kaip gauti hipoteką su kredito kortelės skola?

Štai keletas dalykų, kuriuos galite apsvarstyti, jei norite gauti hipoteką ir turite skolą kreditine kortele.

Sumažinkite kredito panaudojimą iki mažiau nei 30%, kad neatrodytumėte taip, tarsi finansiškai egzistuotumėte, jei esate priklausomas nuo kredito.

Gaukite kreditą užsiregistruodami rinkėjų sąraše savo dabartiniu ar namų adresu.

Venkite grąžinti kreditinę kortelę.

Kredito kortelių ir kitų kreditinių sąskaitų sąskaitas laikykite atidarytas kuo ilgiau.

Galbūt norėsite sumokėti dalį savo kredito kortelės skolos, kad galėtumėte gauti hipoteką. Apmokėję savo kredito kortelės skolą, sumažinsite skolos ir pajamų santykį ir galbūt padidinsite hipotekos įperkamumą.

Patikrinkite savo kredito balą ir istoriją iš keturių kredito biurų paprašydami įstatymų numatytos kredito ataskaitos. (taip, JK yra keturi kreditų biurai. Tas, apie kurį galbūt negirdėjote, vadinamas „Crediva“). Visų keturių iš jų kredito balą galite patikrinti naudodamiesi paslauga, vadinama „Checkmyfile“.

Jei jums reikia finansinės konsultacijos ir gyvenate JK, galite kreiptis į „Money Advice“ tarnybą telefonu arba pokalbio metu, kad gautumėte nešališką patarimą.

Taip pat galite susisiekti su skolų labdaros organizacija „Step Change“, jei turite skolų ir jums reikia pagalbos.

Johnas Bate’as

Jonas turi 22 metų patirtį finansinių paslaugų srityje. Tai apima finansinius tyrimus, finansines paslaugas (kaip kvalifikuotą hipotekos brokerį ir draudėją), finansinę prekybą ir pardavimus pasauliniuose investiciniuose bankuose. Dirbdamas leidybos tyrimų analitiku, jis padengė Europos banko kreditus ir konsultavo institucinius klientus investavimo strategijų klausimais tiek JP Morgan, tiek Societe Generale. Johnas išlaikė visus tris CFA (Chartered Financial Analyst) programos lygius.

Parašykite komentarą