Ar galiu anksti grąžinti paskolą?

Taip, jei norite grąžinti visą ar net tik dalį savo cashasap.co.uk mokėjimo dienos ar išsimokėtino paskolos bet kuriuo metu iki sutartos grąžinimo datos, galite tai padaryti prisijungę prie savo sąskaitos internete. Prisijungę spustelėkite Peržiūrėti šiuo metu negrąžintą paskolą ir spustelėkite Grąžinti dabar. Galėsite pamatyti bendrą dabartinį likutį ir pasirinkti bei patvirtinti tikslią sumą, kurią norėtumėte grąžinti prieš atlikdami grąžinimą.

Mūsų automatizuoti bandymai surinkti jūsų sutartus paskolos grąžinimus yra pagrįsti naujausia jūsų sąskaitos mokėjimo informacija, todėl mes nebesurinksime to paties mokėjimo, jei jau atlikote grąžinimą internetu.

Nėra jokių mokesčių ar mokesčių už grąžinamą cashasap.co.uk trumpalaikę paskolą anksčiau laiko ar už dalinį grąžinimą grąžinant likutį. Tiesą sakant, jei jūs visiškai atsiskaitysite už paskolą anksčiau laiko, jums gali būti suteikta net galimybė sumažinti palūkanų sumą, kurią sutikote sumokėti imdami paskolą. Tai priklausys nuo visų iki šiol atliktų mokėjimų ir likusio paskolos termino. Mes išskaičiuosime visas jums priklausančias nuolaidas iš sumos, kurią sutikote sumokėti pagal 2004 m. Vartojimo kreditų (išankstinio atsiskaitymo) taisyklių nuostatas. Visą informaciją apie grąžinimus galėsite pamatyti prisijungę prie savo sąskaitos. prisijungęs.

Prieš atlikdami išankstinį grąžinimą, įsitikinkite, kad jūsų debeto kortelės duomenys yra teisingi ir atnaujinti, ir įsitikinkite, kad jūsų sąskaitoje yra pakankamai lėšų, kad bankas neatmestų bandymo grąžinti pinigus. Prisijungę galėsite pamatyti paskutinius 4 kortelės, užregistruotos jūsų sąskaitoje, skaitmenis. Jei jums reikia pridėti naują debeto kortelę, tai galėsite padaryti spustelėdami „Naudoti naują debeto kortelę“.

Spustelėdami nuorodą „Grąžinti dabar“ savo internetinėje cashasap.co.uk sąskaitoje, jūs turite galimybę išankstinį grąžinimą atlikti iš debeto kortelės arba banko pavedimu per internetinę bankininkystę. Arba galite užsirašyti mūsų banko sąskaitos duomenis ir konkrečios paskolos pervedimo nuorodą ir naudoti jas banko pavedimui atlikti tiesiogiai iš savo banko, pvz., Iš savo mobiliosios bankininkystės programos.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE GRĄŽINIMĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą