Kas yra prieinamumo patikrinimas?

Mūsų paskolos galėtų padėti sumokėti už tas netikėtas išlaidas, kad ir kokios jos būtų. Kadangi esame atsakingas skolintojas, mes tikriname kiekvienos paskolos įperkamumą, net jei esate esamas klientas.

Mes su visais savo klientais elgiamės sąžiningai, nes jūs esate mums svarbus, jei tai yra jūsų pirmoji paskola ar esate esamas klientas, mes norime jums padėti.

Norėdami pradėti naudoti savo programą, spustelėkite čia.

Kas yra prieinamumo patikrinimas?

Kai pateiksite paraišką gauti vieną iš mūsų paskolų grynaisiais, prieš patvirtindami paskolą atliksime įperkamumo patikrą. Įperkamumo patikrinimas yra vertinimas, kurį atliekame nustatydami, ar paskolos grąžinimas yra įperkamas per jūsų pateiktą laikotarpį.

Kaip mane vertina?

Prieš patvirtindami, įsitikiname, kad visos paskolos yra prieinamos, tvarios ir tinkamos mūsų klientams. Grąžinamos sumos turi būti prieinamos, be jūsų dabartinių išlaidų. Tai dar vadinama kreditingumo vertinimu.

Proceso metu galime paprašyti pamatyti kai kuriuos jūsų dokumentus, pavyzdžiui, banko išrašą ar darbo užmokesčio lapelį. Tai patvirtins jūsų jau pateiktą informaciją ir kartu su kredito istorija nustatys sumą, kurią galite pasiskolinti iš „Dot Dot Loans“. Visi dokumentai, kuriais jūs dalijatės su mumis, bus tvarkomi konfidencialiai ir bus naudojami tik kaip šio įperkamumo vertinimo dalis.

Ką daryti, jei man nepavyks patikrinti prieinamumo

Jei patikrinus įperkamumą paaiškės, kad paskola nėra prieinama, mes negalėsime jums pasiūlyti paskolos. Tam tikromis aplinkybėmis mes galime jums pasiūlyti mažesnę paskolą su mažesnėmis grąžinamomis išmokomis, tačiau tai ne visada įmanoma. Jei pasikeis jūsų finansinė padėtis, galėsite kreiptis po 30 dienų iš naujo.

Ar galiu kreiptis dėl paskolos su blogais kreditais?

Jei jums reikia paskolos, bet anksčiau turėjote problemų su kreditu, žinome, kad bandant ją gauti gali būti sunku. „Dot Dot“ paskolose mes atidžiai įvertiname kiekvieną paraišką, tai reiškia, kad jei turite mažiau nei tobulą kredito istoriją, jūsų paraiška vis tiek bus svarstoma.

Parašykite komentarą