Išankstinės paskolos JK Kelių mėnesių paskola JK


Kiek norėtumėte pasiskolinti:

150 svarų

300 svarų

Jūsų grąžinimo data yra:

Visa grąžintina suma:

£ 363,97

Metinė procentinė norma:

2573 m % Balandis

Reprezentatyvus pavyzdys: 300 svarų sterlingų paskola 18 dienų fiksuota 290% palūkanų norma per metus. Bendra mokėtina suma yra 342,90 GBP per vieną grąžinimą. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, kiti mokesčiai netaikomi. Atstovas 1403% balandis

Reprezentatyvus pavyzdys: 250 svarų sterlingų paskola 3 mėnesiams su fiksuota 290% palūkanų norma per metus. Bendra mokėtina suma yra 321,51 svaras, kas mėnesį mokant po 93,26, 124,38 ir 103,87 svarus. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, kiti mokesčiai netaikomi. Atstovas 1288% balandis


Yra keletas situacijų, kai jums reikia kuo greičiau gauti paskolą, tačiau jums reikia šiek tiek papildomo laiko, kad galėtumėte grąžinti visą sumą. Tokiu atveju idealus pasirinkimas yra „cashasap.co.uk“ paskolos dalis. Tai leidžia greitai patenkinti neatidėliotinus finansinius poreikius ir galite grąžinti skolintą sumą pagal patogų grafiką.

Įmokos arba kelių mėnesių paskola iš cashasap.co.uk yra ilgesnio laikotarpio kredito priemonė, kuri grąžinama trimis mėnesio dalimis. Ši parinktis leidžia suskirstyti grąžinimą į tris atskirus mokėjimus, kad nereikėtų grąžinti visko iš karto. Štai kodėl bendra grąžinimo suma bus didesnė nei už paskolą iki atlyginimo, tačiau kiekviena atskira įmoka bus mažesnė. Tokiu būdu grąžinti paskolą gali būti daug geriau jūsų mėnesio biudžetui.

Kada naudinga išsimokėtinai?

Yra keletas aplinkybių, kai gali tekti imti išsimokėtiną paskolą: skubiam automobilio remontui, netikėtiems medicinos mokesčiams ar net paskutinės minutės atostogoms. Mes neklausiame jūsų, kodėl jums reikia paskolos išsimokėtinai, tačiau prieš kreipdamiesi turėtumėte savęs paklausti, ar tikrai galite grąžinti sumas, kurios bus mokėtinos grąžinimo dienomis.

Kokie yra šios rūšies kreditų privalumai?

Viena iš pagrindinių „cashasap.co.uk“ paskolos įmokų savybių yra ta, kad mes esame lankstūs ir jūs turite galimybę pasirinkti datą, kada norite pradėti grąžinti pinigus. Galite pasirinkti pirmąją grąžinimo datą, kad ji atitiktų jūsų tikslią atlyginimo dieną, kad tai nebūtų tiksliai vienas mėnuo nuo tos dienos, kurią taikote.

Pagrindiniai „cashasap.co.uk“ kelių mėnesių paskolos paslaugos privalumai yra šie:

patogios mėnesinės paskolos įmokos datos – galite pasirinkti datą, kada pradėsite grąžinti pinigus, kad geriau atitiktų jūsų individualias aplinkybes;
siūlomų paskolų sumų asortimentas – kaip naujas klientas galite pasiskolinti nuo 100 iki 300 svarų, tačiau grąžinantiems cashasap.co.uk klientams tai gali būti padidinta iki 750 svarų;
galimybė gauti išsimokėtiną paskolos sumą, kurios suma yra tiksli, iki tikslios 1 svaro vertės. Niekada nereikia kreiptis dėl daugiau, nei jums iš tikrųjų reikia.

Visas prašymas gauti cashasap.co.uk įmoką yra atliekamas internetu. Jums nereikia praleisti daug laiko einant į banką, siunčiant ar siunčiant dokumentus elektroniniu paštu ir laukiant kelias dienas, kad sužinotumėte savo paraiškos rezultatus. Mes suprantame, kad yra aplinkybių, kai jums greitai reikia pinigų ir mūsų internetinis paraiškų teikimo procesas yra sukurtas taip jums pasiūlyti.

Kiek turėsiu grąžinti?

Kredito skaičiuoklė mūsų svetainėje leidžia tiksliai pamatyti, koks bus jūsų grąžinimas ir kada jums reikės jį sumokėti, taip pat bendrą sumą, kurią turėsite grąžinti, kad galėtumėte atsiskaityti už savo sąskaitą, ir palūkanų normą. Prieš kreipdamiesi dėl paskolos, įsitikinkite, kad tai kruopščiai patikrinote, tai leis jums planuoti mėnesio biudžetą, kad būtų įtrauktos paskolos įmokos grąžinimo įmokos, ir jūs aiškiai suprasite, kiek pinigų turėsite sumokėti, kad galėtumėte sumokėti paskolą. pilnas.

Ar galiu anksčiau grąžinti paskolą dalimis?

Galite grąžinti ir sumokėti išsimokėtą paskolą bet kuriuo metu, prisijungę prie savo sąskaitos. Jūs kada nors mokate palūkanas tik už tą laiką, kai negavote paskolos, todėl mes visada rekomenduotume grąžinti paskolą išsimokėtinai anksčiau, jei sugebėsite tai padaryti, nes tai leistų jums išvengti papildomų palūkanų, kurios kitu atveju susikauptų. jūsų balansas.

Ką turėčiau daryti, norėdamas gauti išsimokėtiną paskolą?

Turite užpildyti mūsų internetinę paraiškos formą su asmenine informacija, kurios mums reikia norint priimti sprendimą, ar galime patvirtinti jūsų paraišką. Galite būti tikri, kad bet kokia mums pateikta informacija yra tvarkoma saugiai – mes esame tiesioginiai skolintojai, o ne dalinių paskolų brokeriai, todėl visus skolinimo sprendimus priimame patys ir labai rimtai žiūrime į duomenų apsaugą, kad jūsų informacija visada būtų saugi su mumis.


Mes turime keletą minimalių reikalavimų, kuriuos mūsų klientai turi atitikti, kad galėtų kreiptis dėl mūsų kelių mėnesių paskolos. Jūs turite:

  • būti 18 metų ar vyresnis;
  • gyventi JK;
  • būti visu ar ne visą darbo dieną;
  • turėti JK banko sąskaitą su susieta debeto kortele.

Gavę jūsų paraišką, greitai priimsime sprendimą dėl paskolos išsimokėtinai, kad žinotumėte, ar jus priėmė per kelias minutes. Mes suprantame realų gyvenimą ir tikri žmonės ne visada turės tobulą kredito istoriją, todėl net jei manote, kad jūsų kredito balas blogas, mes vis tiek galėsime patvirtinti jūsų paskolą. Jei jūsų paraiška bus patvirtinta, mes nedelsdami pervesime jūsų lėšas ir jūs gausite pinigus netrukus po to, net jei kreipsitės vakare, savaitgalį ar valstybinių atostogų metu. Mes siūlome greitus pervedimus tą pačią dieną visoms mūsų cashasap.co.uk paskoloms 24 valandas per parą.

Visada galite mūsų paklausti apie mūsų paslaugas el. Paštu, telefonu arba naudodamiesi mūsų svetainėje esančia forma Susisiekite su mumis. Galite kreiptis dėl cashasap.co.uk paskolos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ir mes visada mielai padėsime jums išspręsti skubius pinigų srautų poreikius.

Parašykite komentarą