Paskolos iki atlyginimo ar paskolos dalimis?

Skirtingų asmeninių, trumpalaikių paskolų rūšys gali būti sunkiai orientuojamos. Kai ieškote greitos paskolos, galite rinktis iš dviejų pagrindinių variantų: paskolos iki mokėjimo dienos arba išsimokėtinos paskolos (kurios gali būti parašytos kaip „išsimokėtos paskolos“). cashasap.co.uk yra abiejų ekspertas ir parengė šį vadovą, kuris padės suprasti, kuo skiriasi paskolos iki atlyginimo dienos ir išsimokėtinai, ir sužinoti, kas jums geriau.

Išmokos ir paskolos iki atlyginimo

Nors išsimokėtinai ir mokėjimo dieną paskolos turi daug panašumų, tai yra skirtingos trumpalaikės paskolos, kurios tinka skirtingiems žmonėms, atsižvelgiant į jūsų aplinkybes.

Panašumai

Paskolos iki atlyginimo ir išsimokėtinai yra trumpalaikės paskolos, leidžiančios per trumpą laiką pasiskolinti nedidelę pinigų sumą. Nuo skolintojo priklauso, kiek kiekvienas leidžia pasiskolinti, tačiau jis gali svyruoti nuo 50 iki 1000 svarų, o riba pirmą kartą klientams dažnai būna mažesnė.

Abi paskolos yra skirtos skubiems pinigams gauti, kai jums trūksta pinigų, ir labai svarbu, kad ir kurį pasirinktumėte, galite sau leisti juos grąžinti per jūsų ir skolintojo sutartą laiką.

Skirtumas

Paskolų iki atlyginimo dienos ir išsimokėtinai yra keletas skirtumų. Tačiau pagrindinis skirtumas yra jų grąžinimo būdas. Paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės paskolos, kurios grąžinamos viena suma po 1-35 dienų (priklausomai nuo skolintojo). Kita vertus, paskolos dalimis grąžinamos per kelis mėnesius.

Paskolos dalimis labai skiriasi, tačiau bendra paskola grąžinama keliomis dalimis per ilgesnį laikotarpį, palyginti su paskolomis iki atlyginimo. Dauguma paskolų mažomis dalimis grąžinamos per 1–6 mėnesius (priklausomai nuo skolintojo), dažniausiai pasitaiko 3 mėnesių įmokos. Tai gali palengvinti pinigų grąžinimą, nes kiekvieną mėnesį grąžinate mažesnes sumas, o ne didesnę vienkartinę grąžą.

Yra didesnių paskolų rūšių, kurias galima priskirti dalinėms paskoloms, nes jos grąžinamos mėnesinėmis dalimis, kol visa paskola bus grąžinta.

Mokėjimo diena arba išsimokėtinai: greitas palyginimas

Šis greitas palyginimo sąrašas turėtų suteikti jums greitą apžvalgą apie skirtumą tarp paskolų iki mokėjimo dienos ir išsimokėtinai, ir tai gali padėti jums geriau.

Skolininkas

Nors visi skolinsis pinigų dėl skirtingų priežasčių ir esant skirtingoms aplinkybėms, kiekviena paskola puikiai tinka įvairiems tipiniams skolininkams:

Paskolos iki atlyginimo tinka:

Paskolos išsimokėtinai tinka:

  • Blogas ar geras kredito balas, priklausomai nuo skolintojo.

  • Ieškantys mažų ir vidutinių paskolų.

  • Tie, kurie gali sau leisti atsipirkti mažesnes sumas per ilgesnį laikotarpį.

Paskolos kaina

Imdami paskolą turėsite grąžinti pasiskolintą sumą su papildomomis palūkanomis, kurios skirsis priklausomai nuo skolintojo. Taip skolintojai uždirba pinigus iš paskolų. Skirtingos paskolų rūšys turi skirtingas išlaidas.

Mokėjimo dienos paskolos išlaidos:

Įmokos paskolos išlaidos:

Paskolos sąlygos

Kiekvienos paskolos sąlygos skirtingiems skolintojams labai skirsis, todėl labai svarbu atidžiai perskaityti visą skolintojo pateiktą informaciją. Tačiau kalbant apie įmokas, palyginti su paskolomis iki atlyginimo, yra keletas modelių.

Paskolos iki atlyginimo:

  • Grąžinama viena dalimi

  • Paprastai 1-35 dienos (priklausomai nuo skolintojo)

  • Paskolas galima pasiskolinti tiek, kiek jums reikia

Paskolos išsimokėtinai:

  • Grąžinta keliomis dalimis

  • Paprastai per 1-6 mėnesius (priklauso nuo skolintojo)

  • Paskolas galima pasiskolinti tiek, kiek jums reikia

Kas yra geresnė, atlyginimo diena ar išsimokėtinai?

Klausdami, ar geresnė paskolos diena, ar išsimokėtinai, turite atsižvelgti į savo asmenines aplinkybes, paskolos reikalavimus ir finansinę padėtį grąžinti. Nuo jų priklausys, kuri paskolos rūšis jums būtų geresnė.

Jei jums reikia trumpesnio laiko mažesnės pinigų sumos, kad padengtumėte skubų mokėjimą, kol dar nesumokėsite, paskola iki atlyginimo gali būti geresnis pasirinkimas. Jei jums reikia pasiskolinti šiek tiek didesnę sumą, tuomet jums gali būti naudinga išsimokėtinai; dėl grąžinimo metodo skolinimasis didesnėmis sumomis tampa labiau prieinamas. Pavyzdžiui, cashasap.co.uk siūlo paskolą iki atlyginimo iki 400 svarų, o išsimokėtinai – iki 750 svarų.

Jei jūsų kredito balas yra prastas, jums gali būti lengviau gauti paskolą iki atlyginimo, nors tai ne visada, nes daugelis paskolos dalimis dalininkų skolina skolininkus, turinčius blogą kreditą.

Taip pat turėtumėte apsvarstyti, kaip galite sau leisti grąžinti paskolą. Jei žinote, kad galite ją visiškai padengti per kitą atlyginimo dieną, tuo pačiu padengdami įprastas išlaidas, tokias kaip nuoma, sąskaitos ir maistas, paskola iki atlyginimo gali būti puikus pasirinkimas. Arba, jei pinigų grąžinimas mažesnėmis dalimis per kelis mėnesius padeda užtikrinti, kad galite sau leisti grąžinti pinigus, tai paskolos išsimokėtinai gali būti geresnis pasirinkimas.

Bendrieji atlyginimo dienos ir išsimokėtino paskolos klausimai

Ar paskolos iki atlyginimo ir išsimokėtinai yra vienodos?

Paskolos iki atlyginimo ir išsimokėtinai leidžia skolintis pinigus trumpais laikotarpiais, tačiau paskolos iki atlyginimo grąžinamos viena suma tarp 1–35 dienų (priklausomai nuo skolintojo), o išsimokėtinai paskolos grąžinamos keliomis dalimis per kelis mėnesius.

Ar galite tuo pačiu metu turėti paskolą išsimokėtinai ir paskolą iki atlyginimo?

Paprastai kalbant, paskolos davėjai iki atlyginimo neturėtų suteikti daugiau nei vienos paskolos vienu metu. Tai padeda užtikrinti, kad galite sau leisti grąžinti skolintus pinigus. Jei jums reikia pasiskolinti didesnę sumą, turėtumėte apsvarstyti kitą paskolos rūšį arba kreiptis į pinigų patarimo tarnybą.

Kuo skiriasi išsimokėtina ir asmeninė paskola?

Išankstinė paskola yra asmeninės paskolos rūšis. Asmeninės paskolos yra paskolos, padedančios asmeniui padengti išlaidas, ir jos nėra užtikrintos prie jūsų namų ar kito turto, pavyzdžiui, jūsų automobilio.

Paskolos išsimokėtinai ir paskolos iki atlyginimo dienos

Tikimės, kad mūsų darbo dienos ir išsimokėtinų paskolų vadovas padėjo jums suprasti kiekvienos paskolos skirtumus, pranašumus ir tai, kas jums gali būti geriau.

Jei vis dar turite klausimų apie išsimokėtinai palyginti su paskolomis iki atlyginimo, galite susisiekti su cashasap.co.uk. Mes siūlome paskolas iki atlyginimo dienos ir dalimis nuo 100 iki 750 svarų.

Parašykite komentarą