Ar skolinote paskolą iš „Cash Store“, „Instaloans“ ar „LoansAlberta Inc.“?

Klasės ieškinys pasiektas. Perskaitykite šį pranešimą.

KLASĖS VEIKLOS TEISĖS TURĖTI

Nuo 2004 m. Iki 2015 m. Buvo pateikti 8 grupės ieškiniai dėl paskolų, kurias visoje Kanadoje siūlė „The Cash Store“, „Instaloans“ ir „LoansAlberta Inc.“. Šie ieškiniai buvo pareikšti „The Cash Store Financial Services Inc.“ ir jos dukterinėms įmonėms („CSF“) bei įmonių grupei, kuri priklauso „DirectCash Payments Inc.“ arba yra su ja susijusi (toliau – „DirectCash“), teikiančiai daug produktų ir paslaugų. susijusių su paskolomis.

2015 m. Rugsėjo 29 d. Ponas teisėjas Hanssenas iš Karalienės suolelio Manitobos teismo patvirtino vieną grupės ieškinį, kuriame dalyvavo visi klasės nariai į visus 8 veiksmus („Klasės ieškinys“). 2015 m. Spalio 14 d. Teisėjas Hanssenas įtraukė „DirectCash“ kaip atsakovus į grupės ieškinį.

Grupės ieškinys teigia, kad atsakovų paskolos buvo neteisėtos struktūros ir kad klasės nariams buvo skaičiuojama per daug pinigų už paskolų palūkanas ir kitus mokesčius už kredito korteles, debeto korteles, banko sąskaitas ir kitus daiktus. Be kita ko, grupės ieškinys prašo Teismo nurodyti grąžinti netinkamus mokesčius ir palūkanas klasės nariams.

KAS ĮSKAIČIUOTA

Į šį atsiskaitymą įeina:

(a) visi Manitobos gyventojai, kurie 2008 m. gruodžio 2 d. arba anksčiau pasiskolino „Instaloans“ paskolą „darbo dienos“ arba „The Cash Store“ arba „Instaloans“ paskolą „parašas“ ar „nuosavybė“, jei tokia paskola buvo grąžinta kartu taikant standartinį „brokerio mokestį“, kurį „The Cash Store“ ir „Instaloans“ ima per 141 dieną nuo paskolos avanso, išskyrus visas paskolas, dėl kurių buvo pateiktas reikalavimas pagal susitarimą, pasiektą sprendime „McCutcheon v. Ontarijo Aukštesniojo Teisingumo Teismo bylos Nr. 06-CV-319400CP00; ir

(b) visi asmenys, pasiskolinę „paskolą iki atlyginimo“, „parašo paskolą“, „nuosavybės paskolą“ ar bet kurią kitą trumpalaikę paskolą iš The Cash Store ar Instaloans, Alberta, bet kuriuo metu iki kovo 1 d., 2010 m. Ir bet kurioje kitoje provincijoje, išskyrus Britų Kolumbiją, po 2008 m. Gruodžio 2 d., Kur ta paskola buvo grąžinta kartu su „The Cash Store“ ir „Instaloans“ taikomu standartiniu „brokerio mokesčiu“ per 141 dieną nuo paskolos avanso, išskyrus „Paskolos iki atlyginimo“, „paskolos su parašu“ ar bet kokia kita trumpalaikė paskola, kurios neužtikrina skolinto turto dalis:

a. Naujojoje Škotijoje 2009 m. rugpjūčio 1 d. arba vėliau;
b. Ontarijuje 2009 m. gruodžio 15 d. arba vėliau;
c. Manitoboje 2010 m. spalio 18 d. arba vėliau;
d. Saskačevane 2012 m. sausio 1 d. arba vėliau

(c) Visi asmenys, pasiskolinę „Mokėjimo dienos paskolą“ ar kitokią trumpalaikę paskolą, kurios neužtikrina nuosavybės interesai, iš „The Cash Store“ ar „Instaloans“ ar internetu per „Loansalberta Inc.“:

a. Britų Kolumbijoje 2009 m. lapkričio 1 d. arba vėliau;
b. Albertoje 2010 m. kovo 1 d. arba vėliau;
c. Saskačevanas 2012 m. Sausio 1 d. Arba vėliau; arba
d. Manitoboje 2010 m. spalio 18 d. arba vėliau

Paskolos iki atlyginimo, pasiskolintos Ontarijuje po 2011 m. Rugsėjo 1 d., Yra įtrauktos į kitą susitarimą, kurio išsamią informaciją galite rasti svetainėje www.ontariocashstoresettlement.com.

CSF GAUTI CCAA APSAUGĄ

2014 m. Balandžio 14 d. CSF tapo nemoki ir įgijo savo kreditorių apsaugą pagal Įmonių kreditorių susitarimo įstatymą (toliau – CCAA) Ontarijo Aukštesniojo Teisingumo Teismo (toliau – Ontarijo CCAA teismas) nutartimi. CCAA apsauga taikoma ir 2014 m. CSF direktoriai ir pareigūnai. CSF nebeveikia ir visas jos turtas buvo parduotas, kol buvo saugoma CCAA. Pretenzijas jai dabar pagal Kanados nemokumo įstatymus tvarko Ontarijo CCAA teismas.

ATSISKAITYMAI PASIEKTI

„Class Action“ klasės narių advokatai („Klasės patarėjai“) sukūrė atsiskaitymus su CSF, jo direktoriais ir pareigūnais bei „DirectCash“ per CCAA procesą. (kartu – „nuolatiniai atsakovai“).

Apsigyvenę atsakovai kartu susitarė sumokėti daugiau kaip 5,8 mln. USD ir dalį visų būsimų CSF „Estate“ išieškotų sumų, kad būtų įvykdyti grupės ieškiniai. Mainais už tai baigsis bylinėjimasis prieš juos ir jiems bus suteikta galimybė visiškai atlaisvinti visus jiems pareikštus teisinius reikalavimus („Susitarimai“).
Atsiskaitymai bus pateikti CSF kreditoriams CCAA procese kreditorių susirinkime. Jei kreditoriai patvirtins taikos sutartis, ji bus įtraukta į CCAA kompromiso planą, kuris bus pateiktas Ontarijo CCAA teisme tvirtinti 2015 m. Lapkričio 19 d. Tuo pačiu metu bendro posėdžio metu taikos sutartys bus pateiktos „Manitoba“. Karalienės suolelio teismas dėl grupės ieškinio patvirtinimo.

Jei norite prieštarauti taikos sutarčių patvirtinimui, iki 2015 m. Lapkričio 16 d. Atsiųskite savo rašytinį prieštaravimą klasės patarėjui žemiau nurodytais kontaktais. Klasės patarėjas pateiks jūsų prieštaravimą pateikdamas pasiūlymą dėl taikos. Jei nenorite prieštarauti, šiuo metu jums nereikia dalyvauti ar atlikti jokių kitų veiksmų. Prašau nesikreipti į teismą su prieštaravimu – jie negali jo apdoroti.

JEI TEISMO PATVIRTINIMAI SUTEIKIAMI

Jei susitarimas bus patvirtintas, Manitobos karalienės suolelio teisme vyks antrasis posėdis, kuriame bus patvirtintas planas paskirstyti taikos pinigus klasės nariams („Atsiskaitymų paskirstymo planas“) ir klasės patarėjų teisiniai mokesčiai. Pranešimas apie tą posėdį ir siūlomą taikos sutarties paskirstymo planą bus paskelbtas „Class Counsel“ interneto svetainėje www.cashstorerefund.com mažiausiai 14 dienų iki posėdžio.

KLASĖS PATARIMAS

Jei turite prieštaravimų ar turite klausimų, susisiekite su klasės patarėju arba apsilankykite atsiskaitymo svetainėje:
„Bennett Mounteer LLP“
1400 – 128 West Pender gatvė
Vankuveris, BC V6B 1R8
Telefonas: 1.604.639.3691/ Faksas: 1.604.639.3681
[email protected]
www.cashstorerefund.com

Parašykite komentarą