Paskolos internetu, paskolų internetu paraiška, asmeninės paskolos internetu

Ar norite skolintis papildomų pinigų? Nesvarbu, ar planuojate savo ateitį, ar susiduriate su kritine situacija, mūsų paskolos internetu gali būti atsakymas. Galite kreiptis nuo 100 iki 5000 svarų naudodami „Dot Dot“ paskolas iš savo namų patogumo.

Tai reiškia, kad nereikia eiti į savo banką ar pildyti dokumentų dokumentų. Prieš kreipdamiesi pamatysite tiksliai, kiek kainuos jūsų paskola, ir mes neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus. Toliau skaitykite apie internetinės asmeninės paskolos pranašumus, įvairius galimus tipus ir kaip pasiskolinti pinigų internetu naudojant „Dot Dot Loans“.

Kodėl man gali prireikti asmeninės paskolos internetu?

Jei galvojate kreiptis dėl asmeninės paskolos internetu, esate ne vienas. Anglijos bankas praneša, kad 2020 m. Sausio mėn. Asmeninėms paskoloms buvo pasiskolinta net 1 mlrd.

Kai kurios paskolos internetu yra skirtos padengti nepaprastąsias situacijas ar netikėtą jūsų išlaidų padidėjimą. Pagalvokite apie katilo gedimus, automobilio remontą ar kelias sąskaitas vienu metu. Kad ir kokia būtų situacija, paskolos internetu gavimas gali kuo greičiau sugrąžinti savo kelią.

Asmenines paskolas žmonės taip pat naudoja didesnėms investicijoms ar gyvenimo įvykiams. Galite planuoti namų tobulinimą ar net sutaupyti savo svajonių vestuvėms.

Kuo naudinga gauti paskolą internetu?

Paskolos internetu gali labai patikti. Jums nereikia lankytis fiziniame banke ar parduotuvėje, ir galite lengvai kreiptis iš savo išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ar namų kompiuterio. Šis patogumas yra ypač naudingas, kai jums reikia greitai grynųjų.

Bet jie greiti ir kitais būdais. Daugeliui paskolų internetu pateikiama keletas minučių, kol pateikiama keletas asmeninių duomenų. Paprastai jums nereikia rasti garanto ar kaip saugumo pasiūlyti turto, pavyzdžiui, jūsų namų ar automobilio. Jei jūsų paraiška bus priimta, netrukus galėsite gauti savo pinigus. Mes stengiamės finansuoti trumpalaikes paskolas tą pačią dieną, o ilgalaikes – po dienos, tačiau tai gali priklausyti nuo jūsų prašymo patvirtinimo laiko.

O jei nerimaujate dėl savo saugumo, lengva suprasti, ar skolintojas internete yra patikimas. Skolintojai turėtų pateikti savo Finansinio elgesio tarnybos (FCA) registracijos numerį, kurį galite patikrinti FCA registre. Mūsų vardas yra 713984 – leidimas reiškia, kad mes žinome, jog esame įsipareigoję skolinti teisingai, saugiai ir atsakingai.

Kokios yra skirtingos paskolų internetu rūšys?

Trys pagrindinės asmeninių paskolų rūšys, kurias greičiausiai rasite internete, yra paskolos iki atlyginimo, trumpalaikės ir ilgalaikės paskolos. Tinkamas jums priklausys nuo to, kam norite jį naudoti ir kiek norite pasiskolinti.

Kai įvyksta nelaimė, paskolos iki atlyginimo yra mažos paskolos, skirtos jums pakilti iki kitos atlyginimo dienos. Joms taikomos didelės palūkanų normos, ir tikimasi, kad grąžinsite visas lėšas, kai tik gausite atlyginimą. Jei pavėluoto mokėjimo mokesčiai laukia, jei negalite, jie yra rizikingas pasirinkimas, jei nesate tikri, kad galėsite grąžinti visą sumą.

Trumpalaikės paskolos internetu gali būti lengviau valdomos, nes jos leidžia paskirstyti grąžinimo išlaidas kas mėnesį iki vienerių metų. Remiantis Konkurencijos ir rinkų tarnybos (CMA) tyrimais, dauguma žmonių naudoja trumpalaikes paskolas nepaprastosioms situacijoms ar netikėtoms sąskaitoms padengti.

Tuo tarpu ilgalaikės paskolos yra didesnės sumos paskolos, kurias grąžinate bet kuriuo laikotarpiu nuo 12 mėnesių iki kelerių metų. Jie idealiai tinka didesnėms investicijoms ar netikėtoms išlaidoms.

Mes siūlome trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas internetu – ir mes neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus.

Kaip veikia „Dot Dot“ paskolos internetu?

Greitai ir lengvai galite pasiskolinti pinigų internetu naudodami „Dot Dot“ paskolas. Mes neprašysime jūsų laiduotojo ar užstato, ir jūs gausite atsakymą netrukus po to, kai pateiksite paraišką.

Paprasčiausiai pasirinkite, kiek norite pasiskolinti, naudodamiesi mūsų trumpalaikių paskolų skaičiuokle arba ilgalaikių paskolų skaičiuokle. Mes siūlome trumpalaikes paskolas nuo 100 iki 1000 svarų, su fiksuotais grąžinimo terminais nuo trijų, šešių ar devynių mėnesių. Mūsų ilgalaikės paskolos svyruoja nuo 1 500 iki 5 000 svarų, o fiksuoto dydžio paskolos grąžinamos per 18, 24, 36 ar 48 mėnesius.

Mūsų paskolos skaičiuoklės parodys bendrą paskolos kainą ir tai, kiek laiko turėsite ją grąžinti. Čia taip pat pamatysite savo balandį ir mėnesio grąžinimo išlaidas. Niekada nepridėsime jokių nemalonių priedų.

Gausite sprendimą atsižvelgdami į tokius veiksnius kaip kredito istorija, pajamos ir išlaidos. Kredito patikrinimus atliekame norėdami padėti mums pasiūlyti paskolas, kurias realiai gali sau leisti klientai, tačiau blogas kredito balas jūsų automatiškai neatmeta.

Jei sakysime „taip“, mes visą jūsų paskolą pervesime, tada automatiškai surinksime grąžinimus. Viską galėsite patikrinti prisijungę prie kliento prisijungimo.

Kodėl asmeninei paskolai internetu rinktis „Dot Dot“ paskolas?

„YouGov“ tyrimai rodo, kad du trečdaliai britų nepasitiki bankais. Bet ieškant internete yra ne mažiau svarbu rasti skolintoją, kuriuo galite pasikliauti.

„Dot Dot“ paskolos leidžia paprasčiausiai skolintis pinigus internetu. Mes esame tiesioginiai skolintojai, o ne brokeriai, o tai reiškia, kad visada žinosite, su kuo turite reikalų. Čia pateikiamos tik penkios priežastys, dėl kurių reikia kreiptis dėl vienos iš mūsų paskolų internetu:

  • Šviesus: Suma, dėl kurios susitariame iš anksto, yra suma, kurią sumokėsite. Jokių netikėtumų
  • Lankstus: Mes neimame baudų ar papildomų palūkanų ir visada stengiamės būti lankstūs
  • Greitai: Galite kreiptis internetu per kelias minutes ir greitai priimti sprendimą. Netrukus atsiųsime jūsų pinigus, jei taip
  • FCA patvirtintas: Mes laikomės FCA rekomendacijų dėl atsakingo skolinimo ir siekiame pasiūlyti paskolas, kurias realiai gali sau leisti klientai
  • Draugiškas: Mūsų JK įsikūrusią klientų aptarnavimo komandą lengva surasti ir malonu padėti

Bet jūs neturite tik priimti mūsų žodį. Mūsų klientai vertina mus „puikiai“ nepriklausomos apžvalgos svetainėje „Trustpilot“.

Ar aš pretenduoju?

Galite kreiptis dėl „Dot Dot“ asmeninės paskolos internetu, jei:

  • Jūs esate vyresnis nei 18 metų, jei norite gauti trumpalaikę paskolą, arba esate vyresnis nei 21 metų, jei norite gauti ilgalaikę paskolą
  • Jūs gyvenate JK ir galite nurodyti adresą
  • Šiuo metu dirbate
  • Turite galiojantį el. Pašto adresą
  • Galite pateikti mums banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Kaip ir visi atsakingi skolintojai, mes turime savo kriterijus, kurie padės mums pasiūlyti paskolas, kurias gali sau leisti klientai. Mes atliksime kredito ir įperkamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog galite sau leisti sumokėti prašomą sumą, tačiau tai nereiškia, kad tikimės, jog turėsite puikų kredito balą. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos paraiškos, mes taip pat peržiūrėsime jūsų pajamas ir išlaidas.

Kiek galiu pasiskolinti?

Galite kreiptis dėl trumpalaikės paskolos internetu nuo 100 iki 1000 svarų. Jei jums reikia didesnės sumos, mes taip pat siūlome ilgalaikes paskolas nuo 1 500 iki 5 000 svarų.

Kaip veikia grąžinimas?

Mes siūlome fiksuotas trijų, šešių ar devynių mėnesių trumpalaikių paskolų grąžinimo sąlygas ir 18, 24, 36 ar 48 mėnesių ilgalaikių paskolų grąžinimo sąlygas. Jūsų grąžinimo sąlygos priklausys nuo to, kiek norite pasiskolinti, kaip rodo mūsų paskolų skaičiuoklių slankikliai.

Mes sutaupysime jūsų grąžinimus automatiškai per tiesioginį debetą. Jei norite pakeisti grąžinimo datą, galite pasikalbėti su mūsų komanda.

Mes žinome, kad viskas gali pasikeisti. Bet jei manote, kad galite atsilikti ar praleisti grąžinimą, mūsų komanda gali jums pranešti apie jūsų galimybes ir padėti sukurti naują planą.

Patartina kuo greičiau pranešti mums, jei stengiatės. Mes neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus, tačiau praleisti mokėjimai gali turėti įtakos jūsų kredito balui ir apsunkinti kredito gavimą ateityje.

Ar yra kokių nors papildomų mokesčių už „Dot Dot“ internetines paskolas?

Jums niekada nebus gresia papildomi mokesčiai. Iš anksto susitarsime dėl visų jūsų išlaidų, ir jie taip ir liks.

Kokia palūkanų norma?

Jūsų palūkanų norma bus nustatyta iš anksto, priklausomai nuo to, kiek skolinatės. Mūsų paskolų skaičiuoklės parodys pavyzdį, kokie galėtų būti jūsų.

Kai kurie paskolų internetu skolintojai siūlo paskolas su kintamomis palūkanomis, o tai reiškia, kad suma, kurią mokate ant viršaus, kiekvieną mėnesį gali didėti ir mažėti. Fiksuotų palūkanų paskolas lengviau sudaryti, nes jūsų grąžinamos sumos visada nesikeičia.

Kaip greitai…

Parašykite komentarą