Paskolos iki atlyginimo, paskolos internetu, JK ir paskolos skolintojai

Ar ieškote paskolos, kad galėtumėte pakilti, kol jums nebus sumokėta? Kai įvyksta nelaimė ir jums reikia grynųjų, kad padengtumėte žalą, paskolos iki atlyginimo dienos galite ištrūkti iš nelengvos vietos. Tačiau jiems taip pat kyla rizika, todėl prieš priimant bet kokį sprendimą dėl savo pinigų, verta perskaityti alternatyvas.

Skirtingai nuo paskolų iki atlyginimo, mūsų trumpalaikės paskolos leidžia paskirstyti paskolos kainą ir sumažinti riziką, kad negalėsite grąžinti. Jums taip pat nereikės jaudintis dėl jokių paslėptų mokesčių ar rinkliavų.

Toliau sužinokite, kaip veikia paskolos iki atlyginimo, ko reikėtų saugotis ir kodėl „Dot Dot“ alternatyva galėtų būti geresnis pasirinkimas.

Kas yra paskolos iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo yra greitas grynųjų pinigų šaltinis, sukurtas padėti žmonėms ekstremaliomis situacijomis arba padengti trumpalaikes išlaidas. Tai gali būti viskas – nuo sugedusio katilo iki automobilio remonto ar netikėtos sąskaitos.

Dėl paskolos iki atlyginimo galite kreiptis internetu arba per greitosios dienos skolintojus greitojoje gatvėje. Dauguma atsiųs jums visus pinigus, tada grąžins juos iki kitos jūsų atlyginimo dienos. Taip pat galite pamatyti jas vadinamomis 30 dienų paskolomis.

Paskolos iki atlyginimo paprastai greitai įgyjamos, tačiau joms taip pat taikomos didelės palūkanos. Turėsite būti pasirengę grąžinti visą sumą, kai tik nusileis jūsų kitas atlyginimas. Jei dėl kokių nors priežasčių negalėsite, jums gali tekti sumokėti pavėluotus mokėjimus. Dėl šių išlaidų paskola gali būti dar sunkiau grąžinta.

Kokia yra paskolų iki atlyginimo rizika?

Paskolos iki atlyginimo gali padėti išsisukti iš sunkios padėties, jei esate tikras, kad galite jas grąžinti. Tačiau per daugelį metų jie užsitarnavo blogą reputaciją ir gali dar labiau apsunkinti reikalus, jei ne iki galo žinai, į ką įsitrauki.

Turėsite įsitikinti, kad turite pakankamai pinigų paskolos grąžinimui ir visoms įprastoms išlaidoms, tokioms kaip nuoma, komunalinės paslaugos ir maistas, padengti. Tačiau gyvenimas ne visada klostosi taip, kaip mes tikimės, ir mėnesio pabaigoje jį nesunku sugalvoti. Net 67% paskolų, mokamų iki atlyginimo, atsilieka arba praleidžia kredito grąžinimus.

Be paskolos davėjo pavėluotų mokėjimų, galų gale permokėsite ir jūsų bankas bus apmokestintas. Arba jums gali būti pasiūlytas „pereiti“, kad suteiktumėte dar vieną mėnesį grąžinti, tačiau tai paprastai taip pat kainuoja papildomai. Daugeliui tenka vėl skolintis kitą mėnesį, kol įstrigs nuolatinis skolų didėjimo ciklas.

JK darbo užmokesčio dienos skolintojai praeityje buvo paskelbę antraštes dėl savo suluošinimo normų ir paslėptų mokesčių. Finansinio elgesio tarnyba (FCA) nuo to laiko įvedė kainų viršutines ribas, kad apsaugotų klientus, ir rinka nėra tokia, kokia buvo anksčiau. Tačiau net ir geriausios paskolos iki atlyginimo išlieka rizikinga išeitis.

Laimei, yra alternatyvų …

Paskolos iki atlyginimo ir trumpalaikės paskolos

Galite naudoti trumpalaikę paskolą, kad padengtumėte lygiai tokias pačias išlaidas kaip ir paskolos iki atlyginimo. Tačiau nors paskolos iki atlyginimo paprastai yra visiškai grąžinamos kitą jūsų atlyginimo dieną, trumpos paskolos grąžinamos mažesnėmis mėnesinėmis dalimis. Mes siūlome, pavyzdžiui, trumpalaikes paskolas, kurių grąžinimo terminai yra trys, šeši ir devyni mėnesiai.

Problemos gali pasireikšti paskolų iki atlyginimo metu, kai trukdo kitos netikėtos išlaidos. Pagalvokite apie MOT, draudimo atnaujinimą ar medicinines sąskaitas – bet kuris iš jų gali padėti jums negrąžinti visos sumos. Tačiau turėdami mažesnes įmokas, galėsite lengviau susidoroti su staigmenomis.

Taip pat nėra pavėluotų mokėjimų ar paslėptų mokesčių už mūsų trumpalaikes paskolas rizikos, todėl turėtumėte turėti daugiau galimybių grįžti į savo vėžes, jei atsiliksite.

Nors paskolos tą pačią dieną greitai ir lengvai gali padėti sunkiais laikais, naudinga žinoti, kad trumpalaikių paskolų prašymas ir finansavimas gali būti toks pat greitas.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“?

FCA tyrimas rodo, kad paskolų, mokamų iki atlyginimo, vartotojai mažiau pasitiki skolintojais nei kiti suaugusieji JK. Nenuostabu, kai išgirsti neatsakingų paskolų bendrovių, atsakingų už atlyginimą, istorijas, tačiau mes viską darome kitaip.

Mūsų mokėjimo dienos paskolos alternatyva daro viską paprasta, paprasta ir patogu nuo pat pirmos dienos. Štai šešios priežastys, dėl kurių galite būti tikri pasirinkdami „Dot Dot“ trumpalaikę paskolą:

 • Kreipkitės dėl 100–1 000 svarų sterlingų internetu per kelias minutes ir gaukite paskolą tą pačią dieną, kai tik bus patvirtinta
 • Paskirstykite tris, šešis ar devynis mėnesius valdomas grąžinimo išlaidas ir, jei norite, sumokėkite paskolą anksčiau laiko
 • Iš anksto peržiūrėkite visas savo išlaidas be jokių nemalonių paslėptų mokesčių ar pavėluotų mokėjimų
 • Esame įsipareigoję atsakingai skolinti ir esame registruoti Vartotojų finansų asociacijos nariai
 • Mūsų klientai vertina mus „puikiai“ nepriklausomos apžvalgos svetainėje „Trustpilot“
 • Mes esame tiesioginiai skolintojai, o ne brokeriai, todėl visada žinosite, su kuo turite reikalų

Kaip veikia „Dot Dot“ paskolos?

Mūsų trumposios paskolos gali būti naudojamos dėl tų pačių priežasčių, kaip paskolos iki atlyginimo, tačiau joms būdinga mažesnė rizika.

Jie visi nėra apsaugoti, o tai reiškia, kad jums nereikia siūlyti savo namų ar kitų vertingų daiktų, kad galėtumėte juos paremti, kaip tai gali būti darant kitas paskolų rūšis. Jums taip pat nereikės rasti garanto. Paprasčiausiai pasirinkite, kiek norite pasiskolinti, ir sužinokite, kiek laiko turėsite grąžinti, naudodamiesi mūsų paskolos skaičiuokle.

Prieš pateikdami paraišką, pamatysite visų išlaidų sąmatą. Jei viskas gerai, patikrinsime jūsų kredito balą, pajamas ir išlaidas, kad įsitikintumėte, jog galite sau leisti grąžinti pinigus.

Čia mes iš anksto susitarsime dėl visų jūsų paskolos išlaidų, tada automatiškai surinksime grąžintinas sumas, kad sutaupytumėte nemalonumų. Taip pat galite patikrinti viską internete naudodamiesi mūsų patogiu klientų portalu.

Visiškai normalu, kai kyla klausimų dėl pinigų. Eikite į mūsų DUK arba susisiekite su mūsų draugiška komanda. Jie mielai padės.

Ar aš pretenduoju?

Jei prireikia grynųjų pinigų kritinės padėties atveju, nemanykite, kad jūsų vienintelė galimybė yra brangių paskolų mokėjimas. Mes siūlome kitokią paskolą, kurią valdyti yra daug lengviau. Galite kreiptis dėl vienos iš mūsų trumpalaikių alternatyvų, jei:

 • Jūs esate vyresnis nei 18 metų
 • Jūs gyvenate JK ir galite nurodyti adresą
 • Jūs turite darbą
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį
 • Galite nurodyti banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Peržiūrėsime jūsų paraišką ir priimsime sprendimą atsižvelgdami į jūsų asmeninę situaciją. Mes nesitikime, kad visi turės puikų kredito balą. Mes tiesiog stengiamės pasiūlyti paskolas, kurias mūsų klientai gali sau leisti.

Kiek galiu pasiskolinti?

Galite kreiptis dėl Dot Dot trumpalaikės paskolos nuo 100 iki 1000 svarų. Tai yra panašus diapazonas kaip ir dauguma paskolų iki atlyginimo.

Jei jums reikia didesnės sumos, galite kreiptis dėl ilgalaikės paskolos nuo 1 500 iki 5 000 svarų. Ilgalaikės paskolos dažniausiai naudojamos tokiems projektams kaip namų tobulinimas ar vestuvės. Šiuos pinigus galite grąžinti per 18–48 mėnesius.

Kaip veikia grąžinimai?

Dot Dot trumpalaikės paskolos kainą paskirstysite per tris, šešis ir devynis mėnesius, priklausomai nuo to, kiek skolinatės. Tai suteikia daugiau erdvės atsikvėpti nei įprastos 30 dienų paskolos iki atlyginimo.

Mes grąžinsime grąžinimus tiesiogiai iš jūsų nurodytos banko sąskaitos kiekvieną mėnesį sutartą dieną per tiesioginį debetą. Jei jums reikia aptarti alternatyvius mokėjimo metodus, susisiekite su mumis.

Rizika atsilikti nuo grąžinamų išmokų yra mažesnė nei naudojant paskolą iki atlyginimo. Viskas vis tiek gali pasikeisti, tačiau jei nemanote, kad galėsite sumokėti įmoką, kaip planuota, geriausia apie tai pranešti kuo anksčiau.

Mes niekada neapmokestinsime jūsų pavėluoto mokėjimo mokesčiu, tačiau praleisti mokėjimai gali pakenkti jūsų kredito balui. Mūsų komanda padės rasti kelią į priekį ir sudaryti naują planą.

Ar reikia nerimauti dėl papildomų mokesčių?

Kai turite pinigų, nerimaujate dėl paskutinio norimo dalyko – paslėptų mokesčių ir rinkliavų, pabloginančių jūsų situaciją. Kai kurie JK paskolų davėjai, mokėdami paskolą, naudojasi tuo, kad susigrąžintų visą grąžintą sumą, tačiau jie nėra mes.

Mes niekada neapmokestinsime jokių papildomų mokesčių naudodamiesi mūsų paskolos mokėjimo diena, o visas paskolos išlaidas sužinosite iš …

Parašykite komentarą