„Credit24“ apžvalgos – skundai compeuro.lv

Kreditas24 yra Latvijos nebankinis kreditorius, išduodantis ilgalaikes paskolas be užstato ar laiduotojo. Šis prekės ženklas priklauso SIA „MCB Finance Latvia“ (Reg. Nr. 50003913651), anksčiau žinomas kaip SIA „Mobile Credit Latvia“. Bendrovė priklauso Didžiojoje Britanijoje registruotai įmonei „MCB Finance Group PLC“, kurios veiklos sritis apima Latvija, Lietuva, Estija, Suomija ir Australija. 2015 metų pradžioje šią įmonę įsigijo bendrovė „International Personal Finance“, be minėtųjų, veikianti ir kitose pasaulio šalyse. Bendrovė savo veiklą Latvijoje pradėjo 2010 m. Balandžio 7 d 2,53 milijono latų (3,6 milijono eurų) didelis pradinis kapitalas. Pagal grynąją apyvartą bendrovė užima 992 vietą tarp visų Latvijos bendrovių, tačiau pagal pajamas katastrofiškai mažėja. Šiuo metu pagal grynąsias pajamas „MCB Finance Latvia“ užima 95 606 vietą tarp visų valstybės valdomų įmonių, o tai yra gana netikėta, atsižvelgiant į pradinį šio skolintojo kapitalą ir pradinį įspūdį. Nors Kreditas24 Latvijos nebankinių skolintojų asociacija (LNKA), įmonė vis dar įsipareigoja laikytis Geros praktikos kodekso ir informuoti klientus apie atsakingą skolinimąsi. Tokių standartų laikymasis neabejotinai daro „Credit24“ daug patikimesniu skolintoju naujiems klientams.

Kreiptis dėl paskolos galite įmonės tinklalapyje – credit24.com. Svetainėje labai apgalvotas dizainas ir paskolos davėjo savireklama. „Credit24“ svetainėje galite ne tik kreiptis dėl paskolos, bet ir gauti informacijos apie paskolos sąlygas, kredito industriją ir pačią įmonę. Viską labai lengva rasti, nes yra keletas skyrių su svarbia informacija. Su „Credit24“ galite susisiekti telefonu 8824 arba rašydami el [email protected]. Atsakymą į konkretų klausimą taip pat galite gauti naudodamiesi svetainės klientų skyriumi. Latvijoje yra tik vienas „Credit24“ biuras, jis yra Rygoje, Merkela gatvėje 21. Ši įmonė turi tik vieną „Swedbank“ sąskaitą. Jei klientas taip pat neturi sąskaitos šiame komerciniame banke, tai grąžinant paskolą turėsite susiskaityti su tarpbankiniu pavedimo komisiniu. Įmonė reaguoja į klientus ir apdoroja programas darbo valandomis – kiekvieną dieną nuo 8.00–22.00 val.

„Credit24“ siūlo dvi ilgalaikių paskolų rūšis – įprastą ilgalaikę paskolą be užstato ar laiduotojo bei kredito liniją. Įprastą paskolą paprastai galite gauti nuo 50 iki 3000 eurų, grąžinimo laikotarpis yra nuo 1 mėnesio iki 2 metų. Palūkanos arba, tiksliau, kiekvienos paskolos aptarnavimo mokestis yra apskaičiuojamas atskirai, atsižvelgiant į paskolos dydį ir grąžinimo terminą. „Credit24“ nesiūlo galimybės pratęsti paskolos grąžinimo terminą, todėl, norint negauti baudos, reikia atidžiai laikytis grąžinimo grafiko. Yra keli būdai, kaip kreiptis dėl paskolos „Credit24“. Tai galite padaryti užsiregistravę įmonės interneto svetainėje. Anketą galite užpildyti bet kuriame didžiausiame „Latvijas Pasts“ padalinyje arba „Maxima XX“ ir „XXX“ parduotuvėse. Arba atsisiųskite „Credit24“ programą mobiliesiems ir kreipkitės į paskolą su jos pagalba. Jei kliento sąskaita yra „Swedbank“, SEB, „Citadele“, „Nordea“ ar „DnB“ bankuose, pinigai bus pervesti į sąskaitą per 15 minučių po prašymo apdorojimo. Kitų bankų klientai turės palaukti 1 darbo dieną.

Norėdami gauti paskolą „Credit24“ turite atitikti kelis kriterijus. Paskolos išduodamos nuolatiniams Latvijos Respublikos gyventojams, turintiems gerą kredito istoriją ir reguliarias pajamas. Asmens duomenys ir mobiliojo telefono numeris turi būti pateikiami registruojantis paskolai gauti, tačiau taip pat reikalingi dokumentai ir elektroninio pašto adresas. Išsiuntę paraiškos formą „Credit24“, bendrovės specialistai įvertina kliento kredito istoriją ir mokumą ir nusprendžia, ar paskolą galima suteikti atitinkamam asmeniui.

Parašykite komentarą