Kaip tinkamai elgtis su pinigais?

Dabartinėje kapitalistinėje ekonominėje situacijoje pinigai yra pagrindinė priemonė, kuria žmonės keičiasi verte, kuri naudojama tiek perkant, tiek parduodant įvairius daiktus, paslaugas ir prekes. Pinigai savaime neturi jokios vertės, tačiau juos atleidžia žmonės, kurie juos priima kaip pagrindinį saugumą, leidžiantys už pinigus nusipirkti jiems priklausančius produktus, taip pat leidžiantys mokėti darbo užmokestį šiais banknotais. Jei skaitytume informaciją apie tai, kaip uždirbami pinigai, tai anksčiau buvo daug ir įvairių eksperimentų, susijusių su pinigų naudojimu kaip pagrindine vertės keitimo priemone, tik tais laikais pinigai nebuvo šiuolaikiško supratimo popierėlis, bet auksinės ir sidabrinės monetos ir kiti panašūs instrumentai. Pažvelgę ​​į istoriją galime pastebėti, kad kiekviename popieriaus lape anksčiau banke buvo lygiai tiek pat aukso, kad padengtų šio banknoto vertę. Tačiau bėgant metams bankų sistema pasikeitė, o dabar bankai, turintys aukso, nebeveikia, tačiau turi turėti pakankamai atsargų pinigų, kad padengtų tik dalį išduotų paskolų ir investicijų, o bankai gali panaudoti žmonių įneštus pinigus. kad jį perduotum.kaip kitaip dirbk su juo. Visa tai reiškia, kad žmonės turi skirti daugiau dėmesio tam, kas vyksta su jų pinigais, ir apskritai, kas yra ekonomika ir kaip veikia investavimas, indėlių kaupimas ir palūkanų normų kėlimas, kas yra kreditai ir kaip jie veikia. Iš esmės kiekvienas iš mūsų turime išmokti kuo geriau panaudoti mums duodamus pinigus, ir šie pinigai turi būti naudojami ne tik kaip prekių ir paslaugų pirkimo priemonė, bet ir kaip vertės pernešėja, ir investuodami šiuos pinigus galima mokėti atlyginimus, kurti verslą ir atlikti įvairią veiklą, kuri ateityje atneš dar didesnę grąžą.

Kaip sutaupyti pinigų?

Kalbant apie pinigus ir finansus, vienas iš dalykų, kuris iš karto ateina į galvą, yra pinigų kaupimas senatvei ar pinigų kaupimas konkrečiam tikslui, pavyzdžiui, verslo pradžiai ar produkto pirkimui. Pinigus galima kaupti visais būdais, pradedant nuo jų laikymo namuose, taip sakant, kojinėse, investuojant į banką, vertybinius popierius, taip pat skolinant kitiems žmonėms, taip gaunant palūkanas už šiuos pinigus ir auginant bendrą pinigų sumą. . Paprasčiausias pinigų taupymas savaime neturi prasmės, jei tai daroma ne pagal konkretų tikslą, nes laikui bėgant dėl ​​infliacijos pinigai pamažu praranda vertę, o tai savo ruožtu reiškia, kad už turimus pinigus galėsite nusipirkti daug mažiau daiktų. išsaugoti ateityje.ir paslaugos. Paprastai bankai siūlo paslaugas, kurios gauna keletą procentinių punktų arba padidina 1% pinigų, tačiau tokia grąža net neverta taupyti pinigų, nes ilgainiui infliacija yra daug didesnė ir šie pinigai greitai praranda vertę. Tai reiškia, kad investavus pinigus į banką ir juos atsiėmus po 10 ar 20 metų, nors bendra pinigų suma bus daug didesnė, už šiuos pinigus šiandien nebus įmanoma nusipirkti kuo daugiau, todėl yra daug geriau tiesiogiai panaudoti pinigus ir juos išbandyti. „Apsisukite“ kurdami vertę ir galiausiai uždirbdami dar daugiau pinigų. Žinoma, visi turime galvoti apie savo senatvę ir tai, kaip sugebėsime save išlaikyti, kai nebegalėsime dirbti, kad užsidirbtume pragyvenimui. Tačiau šią santaupą žmonės paprastai turėtų naudoti tik nedidelę dalį savo pajamų, ir geriausia būtų ne pradėti kaupti pinigus senatvėje jauname amžiuje, o naudoti juos kuriant verslą ir investuojant į produkto ar paslaugos kūrimą. tai naudinga žmonėms ir taip sukuriamas dar didesnis pelnas ir galbūt net pasyvios pajamos.

Kaip elgtis su paskolomis?

Kreditas ir skolinimas yra dar viena sritis, kurią tikrai reikia suprasti prieš imantis rimtai pinigų, nes šiandien visa pasaulio ekonomika daugiausia remiasi skolinimu ir žmonės dažniausiai gyvena iš savo pajamų, taip sukurdami ekonominius burbulus, nes kai pinigai yra pasaulyje, apyvarta yra labai didelis, visas pasaulio verslas uždirba didelį pelną, ir tai kelia klaidingą nuomonę, kad ekonomika auga greičiau nei yra iš tikrųjų, tačiau kai žmonėms skolinama per daug pinigų ir didžiąją dalį savo pajamų išleidžia šiam paskolos grąžinimui, o ne prekių pirkimui ir paslaugas, tada yra ekonomikos nuosmukis arba mums geriau žinoma kaip krizė. Tada kreditoriai nebeišleidžia pinigų taip lengvai, ir sunku gauti kreditą, todėl ekonomiką judinti yra daug sunkiau. Bet individualiu požiūriu kreditas turėtų būti naudojamas tik tada, kai be jo tikrai neįmanoma išsiversti, kaip tai yra tada, kai badaujate arba kyla pavojus jūsų gyvybei ir sveikatai, kitaip jūs jau pradedate leisti savo pinigus ne.vis dar uždirbo. Be to, už šios pinigų paslaugos teikimą bankai ir privatūs kreditoriai ims pinigus. Jei imate paskolą, tuomet neabejotinai turite atkreipti dėmesį ne tik į tai, kur gaunate paskolą, bet ir į palūkanų normas, baudas bei kitas sumas, kad suprastumėte, kuri paslauga yra pati naudingiausia. Geriausia būtų, jei apskritai negalėtumėte imti paskolų, o atvirkščiai, gyvenkite žemiau savo pajamų ir kiekvieną mėnesį atidėkite pinigus, kad vėliau galėtumėte nusipirkti tai, ko norite. Bet greičiausiai taip gyventi bus labai sunku, nes reikės nusipirkti butą, automobilį, įrengti butą ir, be to, išgyventi perkant maistą ir kitus būtiniausius daiktus. Todėl svarbiausia yra suskirstyti prioritetus į tikrai būtiniausius daiktus ir neimti kredito už pramogas ar kitus dalykus, kurių jums visai nereikia.

Kaip geriausia užsidirbti pinigų?

Paskutinis dalykas, į kurį atsižvelgsime šiandieniniame straipsnyje, yra tai, kaip geriausiai užsidirbti pinigų, kokios yra pelno rūšys ir kodėl geriau rinktis vieną ar kitą. Visų pirma turime suprasti, kad iš esmės yra dvi pelno rūšys, viena iš jų yra pinigų pakeitimas savo laikui arba apmokamam darbui, o antra – kapitalo panaudojimas norint gauti pinigų, taip atlaisvinant procesą nuo savo pelno. laikas. Daugelis žmonių pasaulyje naudojasi tokiu pinigų uždirbimo būdu, kai jų darbas keičiamas į atlyginimą, taip padedant darbdaviui uždirbti tiek pinigų, kad išmokėtų jums atlyginimą. Jei darbdavys yra geras, tada, kai tik įmonė uždirba pelną, jis paskirsto šį pelną kitiems darbuotojams, tačiau dažniausiai būna priešingai ir darbdavys pasilieka visą pelną sau, tačiau darbuotojų atlyginimai tik mažinami , didinant produktyvumą ir mažinant įmonės išlaidas. Štai kodėl yra naudinga patekti į antrąją kategoriją, užuot užsidirbus pinigų keičiantis laikui bėgant, tačiau uždirbant kapitalo apyvartą ar investuojant į vertybinius popierius, akcijas ar kitaip gaunant iš šių pinigų ar kapitalo pelną. Žinoma, labai sunku pereiti nuo apmokamo darbo prie kapitalo pritraukimo ir investicijų, nes dažnai atlyginamas darbas iš tikrųjų netenkina net pagrindinių poreikių, o ką jau kalbėti apie pinigų atidėjimą ir investicijas toliau. Žinoma, vis dar yra daugybė dalykų, kuriuos visi turėtų žinoti apie pinigus, tačiau apskritai paskolos, pinigų uždirbimas ir indėliai yra trys pagrindinės kategorijos. Jei jus domina šios sąvokos ir norite sužinoti daugiau apie jas, tada tiesiog ieškokite jų iš paieškos sistemų ir netrukus rasite papildomos informacijos!

Parašykite komentarą