DUK dėl paskolos paraiškos Dot Dot paskolos

Kaip greitai gausiu paskolą?

Patvirtintos paskolos finansuojamos kiekvieną valandą, visą parą.

Kiek galiu kreiptis?

Klientai gali kreiptis dėl skolinimosi iki 4000 svarų tiesiogiai per mūsų svetainę.

Kaip atsakingas skolintojas, mes visada įsitikiname, kad jūs tenkinate mūsų skolinimo kriterijus, ir atliekame kiekvienos paskolos kredito ir įperkamumo patikrinimus.

Ar pateikus paraišką man bus patikrinta kreditinė informacija?

Taip – kiekviena paraiška, kurią gauname, yra patikrinta kreditu. Kaip atsakingas skolintojas, mes visada įsitikiname, kad laikotės mūsų skolinimo kriterijų ir atliekame kiekvienos paskolos kredito ir įperkamumo patikrinimus. Kad žinotumėte, kredito patikra jūsų kredito byloje bus matoma tik kitiems skolintojams, jei mes pateiksime jums pasiūlymą ir jūs jį priimsite.

Ar galiu sužinoti, ar buvau patvirtintas be kredito paieškos?

Ne – kadangi mes esame atsakingi skolintojai, būtina ieškoti kredito, kad galėtume priimti sprendimą dėl jūsų paraiškos. Mūsų pradinė paieška bus „minkšta“, tai reiškia, kad ji bus matoma jums, bet ne kitiems skolintojams ir organizacijoms. Jei pateiksime jums pasiūlymą ir jūs su tuo sutiksite, atliksime kredito paraiškos paiešką ir tai bus matoma jūsų kredito byloje kitiems skolintojams. Visoms paraiškoms taikomas kredito patikrinimas ir įperkamumo vertinimas.

Ar galiu gauti „Dot Dot“ paskolą?

Tinkamumas priklausys nuo jūsų asmeninių aplinkybių, tačiau norint kreiptis, turite būti:

Norėdami užpildyti savo paraišką, jums taip pat reikės:

Ar reikės atsiųsti dokumentus?

Kai kuriais atvejais mes galime paprašyti jūsų pateikti papildomų patvirtinančių dokumentų.

Kodėl reikia patikrinti mano pajamas?

Kadangi esame atsakingas skolintojas, mes visada tikriname jūsų pajamas ir išlaidas, kad galėtume užtikrinti bet kokį paskolos pasiūlymą.

Turiu blogą kredito balą, ar galiu gauti paskolą?

Mes priimame sprendimus kiekvienu atveju atskirai. Mes nesitikime, kad žmonės turės tobulą kredito istoriją, ir, priimdami sprendimą dėl skolinimo, atsižvelgiame į įvairius kriterijus.

Ar galiu kreiptis dėl paskolos, kol gaunu išmokas?

Taip. Kalbant apie trumpalaikių paskolų produktus, priimame pareiškėjus, kurie naudojasi pašalpomis kaip pagrindiniu pajamų šaltiniu, patikrinus jų prieinamumą. Mūsų tinklaraštyje galite daugiau sužinoti apie prašymą gauti paskolą dėl išmokų.

Kas atsitiks, jei mano paraiška bus atmesta?

Tai reiškia, kad šia proga mes negalėjome jums pasiūlyti paskolos, nes jūsų paraiška neatitiko mūsų skolinimo kriterijų. Jei jūsų aplinkybės pasikeis, galite kreiptis dar kartą po 30 dienų.

Ar galiu gauti paskolą, jei neturiu nuosavo namo?

Norint gauti paskolą iš taškinio taško, nereikia būti namų savininku. Mes atliekame kreditų patikrinimus, atsižvelgiame į jūsų pajamas ir išlaidas ir tuo grindžiame savo sprendimą.

Kuo skiriasi tiesioginis skolintojas ir brokeris?

„Dot Dot“ paskolos yra tiesioginis skolintojas – tai reiškia, kad galite kreiptis tiesiogiai į mus ir, jei bus patvirtinta, lėšas išsiųsime tiesiai į jūsų banko sąskaitą. Užuot skolinęs jums pačius pinigus, brokeris perduoda jūsų duomenis trečiosioms šalims, kurios gali pasiūlyti jums jūsų poreikius atitinkančią paskolą.

Kodėl manęs paprašė atsiųsti patvirtinamuosius dokumentus?

Kartais mums reikia papildomų dokumentų, kurie padėtų priimti sprendimus dėl skolinimo. Pavyzdžiui, mums gali prireikti papildomos informacijos, kad patvirtintume jūsų nurodytas pajamas ir išlaidas, arba jums gali tekti atsiųsti mums savo asmens tapatybės dokumentą. Mes visada stengiamės kuo mažiau šių prašymų.

Ką daryti, jei negaunu paskolos?

Paskambinkite mums telefonu 0333 240 6215 ir mes jums išnagrinėsime problemą.

Esu esamas klientas, ar galiu kreiptis dėl kitos paskolos?

Kaip esamas klientas, turintis aktyvią paskolą, galbūt turėsite teisę imti naują paskolą pas mus, kai grąžinsite esamą. Tačiau tai nėra garantija, o kiek galite pasiskolinti kaip esamas klientas, priklauso nuo jūsų individualių aplinkybių.

Jei sumokėjote esamą paskolą, galite kreiptis per internetinį portalą „Dot Dot“. Tiesiog prisijunkite ir pasirinkite skirtuką „Nauja paskola“, tada spustelėkite Taikyti dabar, kad pradėtumėte savo programą. Kai kuri jūsų išsami informacija jau bus užpildyta. Prieš tęsdami paraišką, patikrinkite, ar ji teisinga.

Kas yra atviroji bankininkystė?

Atvira bankininkystė yra paprastas ir saugus būdas suteikti mums prieigą prie jūsų finansinės informacijos per sąskaitos informacijos paslaugų teikėjus (AISP). Atvirą bankininkystę ir AISP reguliuoja Finansinio elgesio tarnyba (FCA) ir jos privalo laikytis duomenų apsaugos teisės aktų.

Kodėl „Dot Dot“ paskolose naudojama atviroji bankininkystė?

Mes naudojame informaciją, pateiktą per atvirą bankininkystę, kaip kreditų ir įperkamumo tikrinimo dalį, kad galėtume priimti sprendimus dėl skolinimo. Paslauga, su kuria prašome sutikti kreipiantis dėl paskolos, leidžia mums peržiūrėti informaciją, kuri rodoma jūsų banko išrašuose ir yra popierinis būdas dalytis su mumis savo pajamų ir išlaidų informacija, kad galėtume nuodugniai ir teisingai įvertinti, ar galite sau leisti imti paskolą. Tai taip pat nereikalauja mums siųsti banko ataskaitų, darbo užmokesčio lapų ar kitos su pajamomis ir išlaidomis susijusios informacijos.

Kaip veikia „Open Banking“?

Tai taip pat paprasta, kaip prisijungti prie internetinės bankininkystės. Paraiškos metu mes nukreipsime jus į sutikimus.online, kurie paprašys pateikti vardą ir pavardę, el. Pašto adresą ir telefono numerį ….

Parašykite komentarą