Kokie greitieji kreditai yra geriausi?

Greita paskolų palyginimo lentelė padės jums išsirinkti geriausią skolintoją iš daugybės paslaugų teikėjų. Palyginkite minimalias ir maksimalias galimas sumas, raskite palankiausias beprocentines paskolas, išsiaiškinkite, koks yra kreditorių darbo laikas ir ar pirmąją paskolą galima gauti be palūkanų. Portalas surinko visus populiariausius skolintojus Latvijoje ir juos galite pamatyti toliau pateiktoje lentelėje :

Tais atvejais, kai skubiai prireikia nedidelės pinigų sumos, greitieji kreditai internetu visame pasaulyje, taip pat ir Latvijoje, sulaukė didžiulio atgarsio ir populiarumo dėl kelių privalumų, tokių kaip – palankios trumpalaikio skolinimosi palūkanų normos, greita peržiūra ir gavimas, nereikia vykti į banką ar kitą instituciją. Kaip sakoma, paklausa sukuria pasiūlą, todėl, siekiant patenkinti vartotojų lūkesčius ir poreikius skolinimosi srityje, daugėja ir greitųjų kreditų bendrovių, siūlančių vis palankesnes ir konkurencingesnes sąlygas, kurias galite palyginti aukščiau pateiktoje lentelėje. Šios rūšies paskola šalyje ir jos visuomenėje vertinama dviprasmiškai – viena vertus, ji gali būti puikus išsigelbėjimas kritinėse situacijose, tačiau, kita vertus, jos paėmimas gali įvelti paskolos gavėją į nesibaigiantį skolų jungą.

Greitieji kreditai, kaip ir viskas, turi savo teigiamą ir neigiamą pusę – kuri pusė turės įtakos būsimai paskolos gavėjo finansinei padėčiai, priklausys nuo jo požiūrio į tokius finansinius įsipareigojimus ir jo bendro finansinio išsilavinimo. Jei skolininko požiūris sąžiningas ir sąžiningas, o paskola grąžinama laiku ir visa, skolinimąsi galima laikyti sėkmingu, tačiau jei skolininko kreditiniai įsipareigojimai yra aplaidūs ir rimti, tikėtina, kad kredito istorija bus sugadinta, todėl bet koks tolesnis bandymas gauti paskolą taps sunkesnis ar net neįmanomas. bet kuriam banko ar ne banko kreditoriui.

Greitųjų paskolų ėmimas yra rimtas ir kompleksinis žingsnis, kurį reikia gerai apsvarstyti – jei abejojate, gal geriau rinktis kitas skolinimosi alternatyvas nei kreditas, pavyzdžiui, skolintis pinigų iš giminaičių ar draugų, o dar geriau nesiskolinti pinigų, o bandyti išgyventi. turimomis lėšomis! O prieš žengdami bet kokį tokį žingsnį, būtinai turite pagalvoti ir apsvarstyti, ar tai tikrai teisinga kryptis, ir daugiau galvoti apie ateitį, o ne tik apie dabartį ir tai, kiek jums reikia tokių greitų pinigų!

Kas yra greitieji kreditai?

Tai viena iš paskolų nebankiniams kreditoriams rūšių.

Ji dar vadinama internetiniu arba internetiniu kreditu, nes paraišką galima pateikti tik naudojantis kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu, turinčiu interneto ryšį.

Ji taip pat dažnai apibrėžiama kaip operatyvi finansinė pagalba mikrokreditų forma .

Norint ją gauti, nereikia iš anksto registruotis ir mokėti už ją – tereikia pateikti paraišką paskolai gauti bet kurio greitojo kreditoriaus interneto svetainėje , pateikiant visą reikiamą informaciją, ir laukti, kol paraiška bus patvirtinta ir pervesta į sąskaitą. Pagal palyginti neseniai priimtą įstatymą paskolos išdavimas draudžiamas nakties metu, t. y. nuo 23:00 iki 7:00, todėl šiuo metu gauti lėšų neįmanoma – galima pateikti paraišką paskolai gauti, tačiau ji pervedama tik darbo valandomis. kiekvienas kreditorius nustatomas individualiai, laikantis minėtų teisės normų.

Kokios greitų kreditų savybės?

Greitis: skirtingai nei banko kreditorių paskolas, galite gauti per 10-15 minučių nuo paraiškos pateikimo. Greitos paskolos dažnai laikomos nesaugiomis, tačiau pildant paraišką pateikiama visa asmeninė ir kontaktinė informacija, kuri garantuotai yra konfidenciali, t. y. naudojama tik kreditorių reikmėms jų vidinėje aplinkoje.

Patogumas: ją galima gauti internetu, o daugeliu atvejų – ir SMS žinute, nevykstant tiesiai į kreditoriaus skyrių, tačiau šiais laikais žmonės SMS žinutėmis naudojasi vis rečiau, nes praktiškai visi išmanieji telefonai turi pigų interneto ryšį.

Paprastumas: norint ją gauti, nereikia iš anksto registruotis, kaip SMS paskolos atveju , o tiesiog užpildyti paraišką kreditoriaus interneto svetainėje, po to paskola pervedama į paskolos gavėjo sąskaitą. Be to, nereikalaujama įkeitimo, garantijos, pažymos apie įsidarbinimą ar pajamas arba paaiškinimo apie jos panaudojimą.

Ar greitoji paskola yra tas pats, kas nebankinė paskola?

Kaip jau minėta, greitasis kreditas yra tik viena iš nebankinių paskolų rūšių. Nebankiniai kreditoriai siūlo ir kitų rūšių paskolas, pavyzdžiui, paskolas automobiliams ir vartojimo paskolas. Šios paskolų rūšys, skirtingai nei greitieji kreditai, turi kitų ypatumų, pavyzdžiui, jų negalima gauti internetu, jų gavimas užtrunka šiek tiek ilgiau, kreditiniams įsipareigojimams registruoti naudojami tikri dokumentai, taip pat atsižvelgiama į potencialių klientų kredito istoriją.

Koks yra jos grąžinimo laikotarpis?

Šios rūšies paskola paprastai skolinama ne ilgesniam kaip vienerių metų laikotarpiui. Vidutinis trumpalaikių paskolų grąžinimo terminas yra 30-90 dienų , tačiau, susitarus su konkrečiu kreditoriumi, už tam tikrą mokestį šį terminą galima pratęsti.

Nesilaikant grąžinimo terminų, skolininkui taikomos baudos , kurių dydį nustato patys kreditoriai ir kurios paprastai būna nuo 0,75 % iki 1 % pavėluoto mokėjimo sumos per dieną.

Koks galimas jos dydis?

Šios trumpalaikės paskolos dydis svyruoja nuo 50 EUR iki 5000 EUR, priklausomai nuo kiekvieno kreditoriaus sąlygų . Jei skolininkas sėkmingai grąžina paskolą, kreditorius gali padidinti jo individualų kredito limitą, suteikdamas jam galimybę kaskart skolintis vis daugiau arba pasiūlyti kitas, ilgesnės trukmės paskolas.

Kokios yra būtinos sąlygos šiai paskolai gauti?

Pirma, būtinas sąlygas paskolai gauti nustato kiekvienas kreditorius individualiai, atsižvelgdamas į savo filosofiją ir patirtį, siekdamas išvengti įvairios verslo rizikos, susijusios su pinigų skolinimu fiziniams asmenims, todėl prieš pateikdami paraišką atidžiai perskaitykite informaciją, pateikiamą konkretaus kreditoriaus interneto svetainėje. Priklausomai nuo kiekvieno kreditoriaus individualių nustatymų, asmuo:

Turi būti nuo 18 iki 85 metų amžiaus ;

Turi būti stabilios, pastovios ir pakankamos pajamos ;

Reikalingas turtas, kurio sąskaita įregistruota viename iš Latvijos komercinių bankų paskolai kredituoti, ir dažniausiai joje turi būti lėšų ne mažiau kaip 0,01 EUR sumai, kuri tarnaus kaip simbolinis paskolos aktyvavimo mokestis;

neturi būti pažeistos kredito istorijos;

Paskola negali būti naudojama kito kreditoriaus skolai padengti .

Kokia yra jos metinė palūkanų norma ?

metinė palūkanų normaMetinė palūkanų norma ir jos apsk

aičiavimo formulė iš pradžių buvo įvesta siekiant palyginti bankų paslaugų kainas metiniu pagrindu, nes bankai, kaip žinoma, siūlo tik ilgalaikes paskolas, t. y. produktus, kurių terminas ilgesnis nei vieneri metai. Tačiau bėgant metams atsirado ir išsivystė greitųjų paskolų sritis, kurioje dominuoja trumpalaikės paskolos, tačiau palūkanų normos apskaičiavimo formulė nepasikeitė, todėl, logiškai mąstant, metinės palūkanų normos formulė negali būti tinkamai priskirta ir lyginama su šia sritimi. nes tokiu atveju metinė palūkanų norma yra astronomiškai didelė, nors tiesa ta, kad kuo trumpesnis grąžinimo terminas, tuo mažesnė suma išleidžiama palūkanų įmokoms, su sąlyga, kad visa paskolos suma taip pat grąžinama per kuo trumpesnį laiką – jei terminas nuolat pratęsiamas, palūkanų įmokos yra gerokai permokamos nei bankų paskolų atveju. Tai reiškia, kad RPNG verta lyginti tarp nebankinių kreditorių, tačiau jos nereikėtų lyginti tarp bankų ir nebankinių kreditorių, nes trumpalaikės ir ilgalaikės paskolos turi visiškai skirtingas sąlygas ir skirtingą paskirtį.

Dauguma greitųjų kreditų teikėjų pirmąją paskolą suteikia kaip beprocentinę paskolą arba paskolą su 0 % komisiniu mokesčiu , o tai reiškia, kad skolininkas turi grąžinti kreditoriui būtent tokią paskolos sumą, kokią pasiskolino. Tiesa, pirmoji, taip pat ir vienkartinė beprocentė paskola yra ne kas kita, kaip būdas pritraukti naujų klientų, nes tam pačiam klientui vėl imant paskolą iš to paties kreditoriaus jau bus taikoma palūkanų norma.

Kokiu tikslu imamos greitosios paskolos internetu ?

Pirma, skirtingai nuo daugelio paskolų rūšių, šios paskolos gavimas nereikalauja, kad kreditorius atsiskaitytų už jos panaudojimo paskirtį ar tikslus, todėl negrynoji paskola internetu gali būti panaudota bet kokioms skolininko išlaidoms. Populiariausi išlaidų tikslai yra šie:

Netikėtiems ir skubiems kasdieniams poreikiams tenkinti: Kai jus ištinka nenumatyta situacija, kai jums skubiai reikia finansinių išteklių, tačiau asmeniškai jų neturite, greitoji paskola yra žingsnis, galintis išspręsti jūsų probleminę situaciją. Ji gali padengti kasdienes išlaidas, pavyzdžiui, mokesčius už komunalines paslaugas, elektros įrangos įsigijimą, drabužius ar maistą ir t. t.;

medicininėms paslaugoms: Tai gali būti netikėti sveikatos sutrikimai, kurių gydymas neturėtų būti atidėliojamas, todėl būtina skubiai apsilankyti, pavyzdžiui, pas odontologą ar traumatologą.

Automobilio remontas: taip pat ir su automobiliu, kaip ir su žmogaus sveikata, gali kilti įvairių, neplanuotų problemų, kurių sprendimas nėra pigi paslauga;

Pragyvenimas iki atlyginimo dienos: kai per mėnesį atsiranda nenumatytų išlaidų, gali tekti susidurti su situacija, kai pritrūks finansinių lėšų sudurti galą su galu;

Svarbus atsargų daiktas: žmogus gali būti pasiilgęs brangaus daikto, bet visą laiką negali sau leisti jo įsigyti, tačiau kai jam taikoma nuolaida ir iki jo įsigijimo trūksta labai nedaug, galima imti paskolą ir pagaliau jį įsigyti.

Sąskaitų apmokėjimas: Didelė dalis žmonių, imančių trumpalaikes nebankines paskolas, jas naudoja mėnesinėms sąskaitoms apmokėti, ypač žiemos mėnesiais, kai sąskaitos už šildymą ir komunalines paslaugas yra daug didesnės nei vasaros mėnesiais.

Prieš nustatydami paskolą, ypač greitųjų paskolų srityje, kur paskola yra tokia prieinama ir lengvai gaunama, atidžiai įvertinkite savo asmenines finansines galimybes padengti skolą ilguoju laikotarpiu, o ne tik galvokite apie šiandieną. Būkite atsargūs ir atsakingi!

Kodėl greitoji paskola yra geresnė už kitų rūšių paskolas?

kapec-atrie-kreditai-geriauPaskolos internetu , arba nebankinės paskolos negrynaisiais pinigais, kaip jau išsiaiškinome iki šiol, yra labai palankios paslaugos, padedančios padengti nenumatytas situacijas, tačiau kodėl žmonės turėtų rinktis šią paslaugą, o ne kokį nors kitą panašų bankų ar nebankinių kreditorių pasiūlymą?

Iš esmės greitieji kreditai nėra palankesni nei palūkanų normos, nei grąžinimo termino atžvilgiu, taip pat ir baudos už šias paskolas yra didesnės nei už kitus pasiūlymus. Tačiau, kita vertus, šias paskolas, kaip rodo jų pavadinimas, galima gauti labai greitai. Tai reiškia, kad jei jums skubiai prireikia pinigų, juos į savo banko sąskaitą galite gauti per 10-20 minučių. o būtent šis greitas gavimas yra ir pagrindinis privalumas. Be to, klientams labai palanku ir tai, kad šias paskolas galima gauti internetu bet kurioje pasaulio vietoje, kur yra interneto ryšys, o kadangi dabar beveik kas antras žmogus turi išmanųjį telefoną su interneto ryšiu, šią paskolą galite gauti net ir būdami prie jūros ir mėgaudamiesi kaitria saule ar atostogaudami užsienyje. Vien dėl to, kad prie interneto galite prisijungti iš bet kurios pasaulio vietos, tai taip pat reiškia, kad šią paskolą galima gauti iš bet kurios vietos. Vienintelė sąlyga – būtina turėti banko sąskaitą viename iš Latvijos bankų ir būti Latvijos gyventoju. Jei palygintume šias trumpalaikes paskolas su kitomis bankų paslaugomis

Ar turėčiau skolintis?

or-should-borrowGaliausiai prieiname prie klausimo, ar apskritai turėtumėte naudotis šia paslauga? Atsakymą į šį klausimą rasti nebus taip paprasta, nes situacijų, į kurias patenka žmonės, yra labai daug ir skirtingų, ir visų jų negalima lyginti lygiai taip pat, kaip negalima lyginti skirtingų žmonių. Tačiau iš esmės šios paskolos yra skirtos nenumatytoms ar net kritinėms situacijoms, kurios savo ruožtu gali reikšti daugybę įvairių atsitikimų ir situacijų. Jei žinote, kad galėsite grąžinti šią paskolą, tuomet nematau jokių kliūčių jums klausti savęs, ar jums reikia šios paskolos. Tačiau, kita vertus, jei jau dabar svarstote, ar imti paskolą, ar ne, tuomet galite apsieiti ir be jos, o gal geriau jos neimti. Galiu pasiūlyti daug įvairių klausimų, kuriuos pabandykite užduoti sau prieš imdami paskolą, kurie galėtų būti tokie:

 1. Ar galėsiu grąžinti paskolą?
 2. Ar galiu apsieiti be šios paskolos?
 3. Ar ji bus naudingesnė už palūkanas?
 4. Ar paskolos suma nėra per didelė?
 5. Ar paskolos grąžinimo terminas nėra per trumpas?
 6. Ką darysiu, jei staiga atsiras papildomų išlaidų?
 7. Kiek kainuos paskolos pratęsimas?
 8. Ar turiu alternatyvų?
 9. Kaip grąžinsiu šią paskolą ir ar turėsiu pinigų kitoms išlaidoms?
 10. Ar ne geriau būtų uždirbti pinigų, o ne skolintis?
 11. Ar apsvarsčiau visas savo galimybes?
 12. Kodėl imu šią paskolą?

Tačiau šiuos klausimus turite užduoti sau ir tik tada galėsite priimti galutinį sprendimą, nes niekas kitas negali įsibrauti į jūsų galvą ir pasakyti, ar imti, ar neimti paskolą. Jūs pats pasirenkate, ir jei jums tikrai reikia šių pinigų, tuomet kreipiatės dėl šios paskolos, bet jei vis dar per daug abejojate, galbūt jums jos visai nereikia ir tai tik toks momentinis silpnumas? Nepamirškite, kad visada turite galvoti savo galva, o ne klausyti draugų, šeimos narių ar net to, ką rašo ekspertai internete greitieji kreditai būtent todėl šis straipsnis tapo toks ilgas, kad galėtumėte apsvarstyti savo sprendimą iš visų pusių ir galiausiai priimti teisingą sprendimą, su kuriuo teks gyventi!

 

Parašykite komentarą