Greitos 1500 USD paskolos už blogą kreditą: kreipkitės internetu

Gali būti sunku rasti kreditorių, siūlančių tokias mažas paskolos sumas. Bet mes sudarėme 15 skolintojų, siūlančių 1500 USD paskolas skolininkams, turintiems blogą, teisingą ar gerą kreditą, sąrašą.

„Finder“ palygino daugiau nei 200 atlyginimų, įmokų ir asmeninių paskolų skolintojų, kad padėtų jums pasirinkti geriausią jūsų finansams pasirinkimą. Galite gauti paskolą vos kitą darbo dieną, tačiau saugokitės: tai gali būti brangu.

Palyginkite 1500 USD paskolas už blogą kreditą ar be jo

Jei jūsų kredito balas yra mažesnis nei 580, vis tiek galite gauti paskolą iš tokių teikėjų kaip „Monevo“ ir „OppLoans“. Tačiau būkite pasirengę aukštoms palūkanų normoms, ypač jei skolinatės išsimokėtinai arba paskolą iki atlyginimo. APR potencialiai gali būti 300% ar didesnė.

Grynasis kreditas Skiriasi priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos valstybės.
Priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, jūsų asmeninę paskolą gali pasiūlyti ne „NetCredit“, bet per jos partnerį skolintoją „Republic Bank & Trust Company“, narį FDIC.
Asmeninė paskola ★★★★★
Eikite į svetainę

Monevo Kredito balas yra 450+, legalus JAV gyventojas ir 18 metų. Asmeninė paskola ★★★★★
Eikite į svetainę

Boro Kolegijos studentas arba neseniai baigęs studijas, gyvena tinkamoje valstybėje, 18 metų ir vyresnių Paskola išsimokėtinai
Dar neįvertintas
Eikite į svetainę

„OneMain Financial“ Nustatyta kredito istorija, JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas, pilnametystės amžius jūsų valstijoje Asmeninė paskola ★★★★★ Skaityti daugiau
Tvirtas Būkite įdarbintas, turėkite JAV banko sąskaitą, gyvenkite valstijoje, kurioje veikia „Stilt“, turėkite vieną iš šių vizų: F-1 ir OPT, H-1B, H4, O-1, L-1, TN, J-1, DACA arba būti JAV piliečiu. Asmeninė paskola ★★★★★
Eikite į svetainę

Paskolos pagal 36 Tvirtas pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas ir mažiausiai 18 metų Asmeninė paskola ★★★★★
Eikite į svetainę

Opploans Tiesioginis indėlis, atitinka minimalių pajamų reikalavimus, gyvena reikalavimus atitinkančioje valstybėje Paskola išsimokėtinai ★★★★★
Eikite į svetainę

„Fast5Kloans“ Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų Paskolos iki atlyginimo
Dar neįvertintas
Eikite į svetainę

Pinigų liūtas Turi būti „MoneyLion Plus“ narys, turėti darbą, kuris moka tiesioginiu indėliu, einamąją sąskaitą, kurios likutis yra teigiamas, patikrinti asmens tapatybę, įrodymą, kad sugebi atsiskaityti ir gyventi reikalavimus atitinkančioje valstybėje. Asmeninė paskola
Dar neįvertintas
Skaityti daugiau

Palyginkite 1500 USD paskolas, kad gautumėte gerą ir teisingą kreditą

Jei jūsų kredito balas viršija 580, naudodamiesi šiomis asmeninėmis paskolomis galite pasinaudoti žemesniais tarifais. Taip pat galite palyginti paskolas iš savo vietinio banko ar kredito unijos, nors kai kurie gali ir nesiūlyti 1500 USD paskolų.

Aukštyn 600 7,86–35,99% ★★★★★
Eikite į svetainę

Patobulinti 600 Nuo 6,94% iki 35,97% ★★★★★
Eikite į svetainę

„LendingClub“ 640 Nuo 8,05 iki 35,89% ★★★★★
Eikite į svetainę

Patikima 580 Nuo 2,49% iki 35,99% ★★★★★
Eikite į svetainę

Fiona 670 Nuo 4,99 iki 35,99% ★★★★★
Eikite į svetainę

PNC bankas Nenurodyta Pradedant nuo 7,24 proc. ★★★★★ Skaityti daugiau
Laurų kelias 680 Nuo 7,50% iki 24,75% ★★★★★ Skaityti daugiau

Kiek tai kainuos?

Bendra paskolos kaina priklausys nuo skolintojo tipo, su kuriuo einate, finansų ir kredito balo. Jūsų mėnesiniai mokėjimai yra pagrįsti dviem veiksniais: jūsų balandžiu ir jūsų paskolos terminas.

Asmeninės paskolos jūsų APR dažnai viršija 36% ar mažiau, o paskolos iki atlyginimo ir išsimokėtinai turi daug didesnius mokesčius ir dažnai žymiai trumpesnį grąžinimo terminą, o tai lemia aukštą APR.

Daugelis kreditorių taip pat dažnai ima inicijavimo mokestį, kuris yra procentas nuo paskolos sumos, paprastai atimamos iš paskolos prieš gaunant lėšas. Tai taip pat priklauso nuo jūsų kredito balo – jei turite blogą kreditą, tikitės sumokėti didesnį pradinį mokestį, be didesnių tarifų ir mokesčių.

Norėdami apskaičiuoti, kiek mokėsite skirtingais tarifais ir sąlygomis, naudokite mūsų mėnesinių mokėjimų skaičiuoklę.

Apskaičiuokite, kiek galite tikėtis sumokėti kiekvieną mėnesį

Užpildykite formą ir spustelėkite „Apskaičiuoti“, kad pamatytumėte savo
numatoma mėnesio įmoka.

arba

Palyginkite paskolas

Galite tikėtis grąžinti pinigus
$

per mėnesį

Tai suskaidoma į …

$
į
pagrindinis
ir
$
į
palūkanos
apmokestinta, o bendra kaina yra USD
Palyginkite paskolas

Mėnesinių mokėjimų biudžeto sudarymas

Svarbu, kad prieš kreipdamiesi dėl asmeninės paskolos turėtumėte mintį, kaip atrodys jūsų mėnesiniai mokėjimai. Kai žinosite, kiek turite grąžinti, atsižvelkite į esamą atlyginimą ir išlaidas ir tada nustatykite, ar galite sau leisti atlikti mėnesinius mokėjimus.

Kai kurie skolintojai leidžia jums grąžinti pinigus anksčiau laiko. Pasinaudokite tuo, ypač jei skolinatės išsimokėtinai paskolą su didelėmis palūkanomis. Anksti sumokėję paskolą, galite sutaupyti šimtus dolerių palūkanų.

Jei negalite sumokėti, susisiekite su skolintoju. Daugeliu atvejų ji gali būti pasirengusi padėti jums rasti sprendimą nepaveikdama kredito balo.

Ar galiu gauti 1500 USD paskolą?

Nors tai priklauso nuo skolintojo, tačiau paprastai turite teisę gauti 1 500 USD paskolą, jei atitiksite šiuos kriterijus:

 • Nuolatinis pajamų šaltinis
 • Tikrinimo ar taupomoji sąskaita
 • Nustatyta kredito istorija
 • Mažiausiai 18 metų

Daugumos asmeninių paskolų atveju paskolos davėjai patikrina kreditą, kad patvirtintų jūsų kvalifikaciją. Paskoloms iki atlyginimo ir išsimokėtinai retai reikia patikrinti kreditą – daugiausia dėl to, kad jie skirti skolininkams, turintiems blogą kreditą.

Kaip gauti 1500 USD paskolą?

Yra 1500 USD paskolų galimybės, tačiau labai nedaug asmeninių skolintojų, siūlančių paskolos sumas, mažesnes nei 2000 USD.

 • Pirkite skolintojus internetu. Internetiniai skolintojai greitai pasikeičia – kai kurie paskolos lėšas gali gauti per vieną darbo dieną. Tačiau atminkite, kad jų tarifai ir mokesčiai paprastai yra didesni nei bankų ir kredito unijų, ir skolindamiesi galite sumokėti pradinį mokestį.
 • Pažiūrėkite į savo vietinį banką ar kredito uniją. Bankai ir kredito unijos siūlo asmenines paskolas, nors greičiausiai stengsitės rasti asmeninę paskolą, siekiančią vos 1500 USD. Jums taip pat gali reikėti turėti sąskaitą arba būti nariu, kad galėtumėte dalyvauti.
 • Apsvarstykite trumpalaikes paskolas. Paskolos iki atlyginimo ir išsimokėtinai turėtų būti naudojamos tik kaip kraštutinė priemonė kritinėms situacijoms. Bet jei turite blogą kreditą ir neturite teisės į asmeninę paskolą, tai gali būti galimybė gauti mažą 1500 USD paskolos sumą.

Kur galėčiau gauti nedidelę paskolą be kredito?

Yra skolintojų, kuriems kredito tikrinimas nereikalingas, tačiau būkite atsargūs: kaip ir paskolos už blogą kreditą, skolindamiesi neturėdami kredito, susidursite su didesniais tarifais ir mokesčiais. Jei galite, prieš skolindamiesi apsvarstykite paskolų iki atlyginimo alternatyvas, kad gautumėte daugiau galimybių.

Kaip rasti teisėtą skolintoją

Užduokite sau šiuos klausimus, kad įsitikintumėte, jog dirbate su teisėtu skolintoju.

 • Kas yra balandis? MNĮ apima ir bazinę palūkanų normą, ir mokesčius, ir tai yra geriausias būdas palyginti visas paskolos išlaidas. Jei skolintojas prieš taikymą nerodo tarifų, galbūt norėsite ieškoti kitur.
 • Koks terminas? Kuo ilgesnis terminas, tuo mažesnės jūsų mėnesinės įmokos, bet tuo labiau tai kainuos ilgainiui.
 • Ar man tinka? Kai kurie skolintojai gali reikalauti, kad jūs turėtumėte darbą, turėtumėte apribojimų skolininkams, kurie paskelbė bankrotą, arba skolintojas gali dirbti tik keliose valstijose. Neturintys reikalavimų negali pasiūlyti gero pasiūlymo.
 • Kiek iš tikrųjų galiu pasiskolinti? Laikykitės atokiau nuo skolintojų, kurie jus verčia pasiskolinti daugiau nei jums reikia 1500 USD.
 • Kaip jos reputacija? Patikrinkite klientų atsiliepimus, kad sužinotumėte apie ankstesnes klientų patirtis ir tokias svetaines kaip Vartotojų finansinės apsaugos biuras, kad įsitikintumėte, jog su juo nesikreipiama.

Saugokitės garantuoto patvirtinimo

Nė vienas teisėtas skolintojas negarantuos jūsų pritarimo prieš peržiūrėdamas išsamią paraišką. Prieš pateikdami pasiūlymą, dauguma tikrins bent jau jūsų pajamas ir įsitikins, kad galite sau leisti grąžinti pinigus. Imdami paskolą, kurios negalite sau leisti, galite praleisti grąžinimus ir pakliūti į skolų ciklą.

Kaip padidinti patvirtinimo galimybes?

Nors nėra tikslaus būdo įsitikinti, kad skolintojas patvirtina jūsų paraišką, tai gali padėti jūsų prašymui atminti šiuos dalykus:

 • Įsitikinkite, kad esate kvalifikuotas. Nebus patvirtintas, jei neatitiksite tinkamumo reikalavimų.
 • Patikrinkite savo kredito ataskaitą. Jei turite laiko, paprašykite kredito ataskaitos kopijos, kad patikrintumėte klaidų – tai gali pakenkti jūsų kredito balui.
 • Apribokite savo programas. Kiekvieną kartą, kai kreipiatės dėl paskolos, tai yra jūsų kredito ataskaitos užklausa, kuri sumažina jūsų balą.

Argumentai “už”

 • Greitas paskolų internetu pasikeitimas
 • Keli asmeninės paskolos variantai
 • Blogas kreditas gerai

Minusai

 • Aukštesnės normos skolininkams, turintiems blogą kreditą
 • Gali sumokėti pradinį mokestį
 • Ne visi skolintojai siūlo šią mažą paskolos sumą

Palyginkite daugiau skolintojų, siūlančių 1500 USD paskolas

Pasirinkite savo valstiją, kad pamatytumėte paskolos galimybes.

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„OppLoans“ išsimokėtos paskolos

500–5000 USD

1 darbo diena

Tiesioginis indėlis, atitinka minimalių pajamų reikalavimus, gyvena reikalavimus atitinkančioje valstybėje

Pateikiama galimybė pakeisti terminą, kad neatsiliktumėte nuo grąžinimo.

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galėtumėte pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

Tvirtas

1 000–25 000 USD

Nuo 2 iki 3 darbo dienų

Būkite įdarbintas, turėkite JAV banko sąskaitą, gyvenkite valstijoje, kurioje veikia „Stilt“, turėkite vieną iš šių vizų: F-1 ir OPT, H-1B, H4, O-1, L-1, TN, J-1, DACA arba būti JAV piliečiu.

Nėra žaliosios kortos? Jūs vis tiek galėtumėte gauti asmeninę paskolą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba …

Parašykite komentarą