Geriausi 10 garantuotų įmokų paskolų, tiesioginiai skolintojai

Rašytojas ir redaktorius – Josephas Smithas Atnaujinta 2020-09-11

Atskleidimas: Mūsų tikslas yra padėti jums rasti skolintoją, net jei jūsų kredito balas yra blogas. Norėdami išlaikyti šią svetainę, mes galime gauti kompensaciją iš čia išvardytų produktų. Žiūrėkite mūsų Reklamuotojo atskleidimas. Ačiū už supratimą.

Kodėl taip sunku rasti garantuotas išsimokėtinas paskolas tiesioginiams skolintojams?

Kalbant apie mokėjimą tik apie tiesioginius paskolų davėjus garantuotomis išsimokėtinomis dalimis, šiame straipsnyje aprašoma visa tai. Perkant paskolas paliesime pranašumus, rūšis ir aspektus. Pirmiausia išsiaiškinkime keletą klaidingų nuomonių.

Nėra garantuoto išsimokėtino paskolos. Nors kai kurie tiesioginiai skolintojai artėja dėl to, kad jų patvirtinimo standartai yra žemi, jie niekaip negali „garantuoti“ priėmimo. Pvz., Skolintojai, kuriems reikalingi laisvi reikalavimai, tikriausiai atmes žmones, negalinčius įrodyti savo pajamų.

Be to, paskolos dalimis tampa vis populiaresnės. Žmonės gali užsitikrinti reikalingus pinigus per kelias valandas neišeidami iš namų. Daugumai skolintojų reikalinga paprasta paraiška ir tam tikra finansinė informacija. Paskolos gavėjai taip pat turės sumokėti užstatą, pavyzdžiui, įprastą atlyginimą ar asmeninį turtą.

Geriausios „garantuotos“ išsimokėtinos paskolos tiesiogiai skolintojams ir jungtininkams

Paskolos Suma Kaina / balandis ? Blogas kreditas funkcijos

CashUSA

500–10 000 USD

Individualūs tarifai

Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Paskolos terminai prasideda nuo 3 mėnesių.
 • Kitos dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

Patikrinkite pinigus
(Tiesioginis skolintojas)

100–1 000 USD ?

Individualūs tarifai

Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Kitos dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Vidutinės patvirtinimo normos ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?

Sąžiningi paskolos

400 USD – 5 000 USD

30–750 USD
?

Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Tos pačios dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

„CreditLoan“

(Asmeninė paskola)

100–40 000 USD Balandis:
Pradedant nuo 5,34% ?
Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Paskolos terminas nuo 2 mėnesių iki 7 metų
 • Tos pačios dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

„LifeLoans“

(Asmeninė paskola)

500–40 000 USD Balandis:
Pradedant nuo 5,99% ?
Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Paskolos terminas nuo 2 mėnesių iki 5 metų
 • Kredito čekio tipas: abu ?
 • Kitos dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Min. Įskaitos taškas: 580
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

„OppLoans“

(Tiesioginis skolintojas)
(Asmeninė paskola)

1 000–5 000 USD Balandis:
Pradedant nuo 99.00% ?
Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Paskolos terminas nuo 9 mėnesių iki 3 metų
 • Kitos dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Mažas patvirtinimo lygis ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?

„QuickLoanLink“

(Asmeninė paskola)

300–35 000 USD Balandis:
Pradedant nuo 6,90% ?
Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Paskolos terminas nuo 2 mėnesių iki 7 metų
 • Kredito čekio tipas: lengvas ?
 • Kitos dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Min. Įskaitos taškas: 550
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

„Gazelle“ paskolos

300 USD – 5 000 USD

Individualūs tarifai

Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Tos pačios dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

„RubikLoan“

100–1 000 USD

1 000–5 000 USD

15–300 USD
?

Balandis nuo 6,9%

?

Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Tos pačios dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

Asmeninės paskolos

(Asmeninė paskola)

500–35 000 USD Balandis:
Pradedant nuo 5,99% ?
Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Paskolos terminas nuo 3 mėnesių iki 6 metų
 • Kredito čekio tipas: lengvas ?
 • Kitos dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Min. Įskaitos taškas: 580
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

BadCredit.com

100–5000 USD

Individualūs tarifai

Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Kitos dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

„OpenCashAdvance“

200–5000 USD

Individualūs tarifai

Leidžiamas blogas kreditas
Leidžiama
 • Tos pačios dienos indėlis: kai kuriais atvejais ?
 • Dideli patvirtinimo rodikliai ?
 • Laikas apsispręsti: 1,5 min ?
 • Paslaugos tipas ?

Apie garantuotas išsimokėtinas paskolas

Paskolos išsimokėtinai reiškia skolinimąsi vienkartine pinigų suma ir palaipsniui grąžinamomis paskolos sumomis. Žmonės gali pasiskolinti tiek pinigų, kiek jiems reikia, iki tam tikros ribos, skirtingai nei atnaujinamasis kreditas. Pasikartojantis kreditas, kaip ir kredito kortelėms bei verslo kredito linijoms, automatiškai atnaujinamas, kai asmuo moka savo skolas.

Paskolos dalimis grąžinamos nustatytu laikotarpiu. Mokėjimai paprastai turi būti mokami mėnesio pabaigoje, tačiau mokėjimo terminas gali skirtis priklausomai nuo skolintojo. Kiekvienas mokėjimas yra žinomas kaip įmoka, taigi ir pavadinimas. Kai kurie išsimokėtinų paskolų pavyzdžiai yra hipotekos ir asmeninės paskolos.

Tiesioginių skolintojų įmokų už blogą kreditą nauda yra ta, kad grąžinimo procesas yra nuspėjamas. Skolininkai gali suskaičiuoti mokėjimus, atsižvelgdami į visus netikėtus pokyčius. Atlikus paskutinį mokėjimą, skolininkų skola dingsta.

Kodėl paskolos išsimokėtinai yra geresnės nei paskolos iki atlyginimo?

Vienas iš paskolos išsimokėtinai privalumų yra tas, kad skolininkai gali gauti daugiau pinigų. Perkant būstą išsimokėtinai paskola bus šimtai tūkstančių dolerių. Ir atvirkščiai, paskolos iki atlyginimo yra palyginti mažos ir paprastai jų vertė yra nuo 100 iki 1000 USD.

Dėl didesnės grynųjų vertės paskolos dalimis yra idealios ilgalaikiam finansavimui. Nesvarbu, ar investuoti į namus, automobilį ar kitą reikšmingą produktą, žmonės gali įsigyti daiktą iš karto ir laikui bėgant grąžinti paskolos davėjui. Dėl ilgo grąžinimo laikotarpio paskolų dalimis palūkanų norma yra mažesnė nei paskolų, mokamų iki atlyginimo.

Be to, paskolos dalimis yra lengviau refinansuojamos. Jei skolininkai nori gauti geresnę palūkanų terminą ir palūkanų normą, procesas yra paprastas. Nors refinansuoti paskolos iki atlyginimo yra įmanomos, tai yra rečiau ir kai kuriose valstybėse jos nėra.

Kaip patikrinti ir pagerinti savo kredito balą

Pirmasis žingsnis gerinant kredito balą yra gauti kredito ataskaitą. Žmonės gali gauti nemokamą kredito ataskaitos kopiją iš trijų pagrindinių kredito biurų: „TransUnion“, „Experian“ ir „Equifax“. Apsilankykite www.annualcreditreport.com arba skambinkite numeriu 1 (877) 322-8228 ir gaukite nemokamą kopiją.

Tada ištaisykite visas kredito ataskaitos klaidas. Kredito biurai turi teisinę pareigą ištirti kredito ataskaitos netikslumus. Šios klaidos gali pakenkti bendram žmogaus rezultatui, dažniausiai pasitaikančios klaidos, įskaitant neteisingai parašytus vardus, netinkamai priskirtas kredito sąskaitas ir buvusio partnerio ar sutuoktinio informaciją.

Žmonės turėtų bandyti sumokėti visas esamas skolas, nesvarbu, ar tai yra paskolos studentams, kreditinės kortelės ar komunaliniai mokesčiai. Skolintojai vertina asmenis, kurie turi minimalius skolinius įsipareigojimus. Nors skolos panaikinti gali būti neįmanoma, sumažinus bendrą sumą galima gerokai pagerinti jų kredito panaudojimo koeficientą.

Ar yra kas nors panašaus į mėnesinę įmoką be kredito patikrinimo?

Deja, nėra mėnesinių įmokų paskolų, nėra tiesioginių kreditų tikrintojų. Tačiau net jei paskolos davėjas tikrina tam tikrą kreditą, jų reikalavimas gali būti labai mažas. Kai kurie reikalauja tik 800 USD ikimokestinių pajamų per mėnesį.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti teikiant paskolos dalimis

Paskolos išsimokėtinai leidžia žmonėms sumokėti dideles išlaidas mainais į ilgalaikę skolą. Nors grąžinimo procesas yra laipsniškas, praleidus vieną mokėjimą, gali atsirasti daugiau skolų. Štai kodėl prieš dedant rašiklį ant popieriaus labai svarbu atsižvelgti į taisykles ir nuostatas.

Paskolos išsimokėtinai gali turėti panašių savybių kaip paskolos iki atlyginimo, tokios kaip aukštesnės palūkanų normos ir trumpi grąžinimo laikotarpiai. Žmonės, turintys prastą kredito istoriją, gali kovoti šiomis sąlygomis. Be to, asmens kredito balas sumažės dar labiau, jei jis neįvykdys įsipareigojimų.

Nors išsimokėtinai paskolos iš esmės nėra „geros“ ar „blogos“, žmonės turėtų skirti laiko apsvarstyti visus pasiūlymo aspektus. Pavyzdžiui, palūkanų normos gali nulemti, kaip perspektyvu išmokėti paskolą tam tikru laikotarpiu. Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, suprantama, kiek vartotojas turės veiksmingai sumokėti, kad skolintųsi pinigų.

Santrauka: Garantuotos išsimokėtos paskolos teikiamos tik tiesiogiai skolintojams

Dėl paskolų dalimis nuspėjamumo jie tampa saugesniu pasirinkimu nei paskolos iki atlyginimo. Žmonės netgi gali jas panaudoti konsoliduodami skolas į vieną mokėjimą. Paskolos gavėjo finansai ir poreikiai nulems paskolos sąlygas, taip pat galimus pasiūlymus.

Nėra tinkamo būdo ieškant paskolos su įmokomis už blogą kreditą ar tiesioginio skolintojo. Tai reiškia, kad vartotojams naudingiausia gauti citatas iš kelių šaltinių. Nors šis procesas gali užimti daug laiko, jis leidžia žmonėms greitai palyginti ir palyginti tarifus ir netgi panaudoti vieną skolintoją kito atžvilgiu.

Taip pat labai svarbu prieš pasirašant suprasti taisykles ir sąlygas. Būtinai sutikite su tiesioginio skolintojo pateiktu pasiūlymu, kad vėliau išvengtumėte nepageidaujamų staigmenų. Atlikus tyrimus internete ir tikrinant išteklius, pavyzdžiui, „Geresnio verslo biuras“, žmonės gali prasmingai suprasti įmonės patikimumą ir patikimumą.

Džozefas Smitas

Džozefas Smitas
Rašytojas …

Parašykite komentarą