Greitos paskolos nuo 20 metų

Galimybių amžius yra svarbus veiksnys, nes jau dabar daug daugiau skolintojų teikia kreditus nuo 20 metų.

Esmė

Greitoji paskola – tai trumpalaikė paskola, kurią išduoda nebankinis skolintojas ir kurią galima gauti internetu arba dažniausiai SMS žinute. Kadangi tokio tipo paskolą galima gauti tik internetu internetu, ji dar vadinama kreditais internetu arba internetine paskola. Dėl savo greičio, paprastumo ir patogumo ji dar vadinama operatyviąja finansine pagalba mikrokreditų forma.

Greitos paskolos privalumai

Palyginti su kitų rūšių paskolomis, vienas iš greitųjų kreditų privalumų yra galimybė pateikti paraišką siunčiant užklausą SMS arba trumpąja žinute kreditoriui . Šią galimybę siūlo vis daugiau nebankinių skolintojų.

Antrasis svarbiausias šios paskolos privalumas – galimybė gauti beprocentinę arba nemokamą paskolą, jei asmuo paskolą iš konkretaus kreditoriaus gauna pirmą kartą. Tačiau, jei iš to paties kreditoriaus skolinasi lėšų dar kartą, paskolos gavėjui jau bus skaičiuojamos palūkanos.

Palūkanų norma

 

Ne bankų, tiksliau, greitųjų kreditų, palūkanų normos, palyginti su bankų paskolų palūkanų normomis, yra astronomiškai didelės, išmatuojamos keliais šimtais procentų, nes tiek bankų, tiek nebankiniame sektoriuje metinei palūkanų normai apskaičiuoti naudojama ta pati RPNL formulė, kuri yra neteisinga. Banko paskolos yra ilgalaikės paslaugos, o greitieji kreditai – trumpalaikės paslaugos, todėl netikslinga , pirma, taikyti šią formulę abiem skolinimo sritims ir, antra, lyginti šias apskaičiuotas palūkanų normas paskolų gavėjams. Nors ši formulė kol kas netaikoma nebankiniam sektoriui, vartotojai turi žinoti apie šių dviejų sričių paslaugų teikimo terminų skirtumus.

Paskolos dydis

Galimos paskolos dydis matuojamas nuo 1 iki 10000 EUR , kuris priklauso nuo kiekvieno kreditoriaus sąlygų. Jei skolininkas kiekvieną kartą sėkmingai vykdo kreditinius įsipareigojimus su konkrečiu kreditoriumi, jis turi teisę padidinti skolininko kredito limitą.

Paskola ir Amžius

Potencialus klientas turi būti nuo 18 iki 85 metų amžiaus . Žinoma, yra daug kitų kriterijų, kuriuos turi atitikti potencialus klientas ir kuriuos nustato kiekvienas kreditorius individualiai.

Darbo laikas

Kaip reikalauja įstatymas, tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais draudžiama išduoti paskolas iki 7 val. ryto ir po 23 val. vakaro . Remdamasis šiomis nustatytomis normomis, kiekvienas kreditorius savo darbo laiką organizuoja individualiai.

Statusas

Dauguma nebankinių kreditorių yra LNKA arba Latvijos nebankinių kreditorių asociacijos nariai , kurie veikia pagal vienodus principus ir kurie nuo 2013 m. vasario mėn. susitarė išduoti paskolas tik vyresniems nei 20 metų asmenims.

Kas yra greitieji kreditai nuo 20 metų?

20 metų amžius – tai laikas, kai asmuo tampa rimtesnis, savarankiškesnis ir atsakingesnis, palyginti su, pavyzdžiui, 18 ar 19 metų amžiumi. Sulaukęs 20 metų, asmuo jau yra patyręs vieną pilnametystę ir artėja prie 21 metų amžiaus, t. y. 21 metų amžiaus. Manoma, kad sulaukęs 20 metų asmuo pasiekia tokią moralinę brandą, kad gali priimti pagrįstus ir rimtus ilgalaikius sprendimus. Būtent dėl šių priežasčių dauguma nebankinių kreditorių siūlo savo paslaugas tik vyresniems nei 20 metų asmenims.

Atsižvelgiant į šiuolaikinę švietimo sistemą, darbo rinkos poreikius, taip pat į bendras visuomenės karjeros raidos tendencijas, sulaukę 20 metų dauguma asmenų būna baigę mokslus arba studijas ir jau dirba, taigi yra mokūs ir, pageidautina, kreditingi. Nebankiniai kreditoriai seka visuomenės vystymosi tendencijas, jos norus ir poreikius ir jais remdamiesi formuoja savo pasiūlą konkrečioms tikslinėms grupėms, pavyzdžiui, vyresniems nei 20 metų asmenims.

Greitos paskolos esmė

Greita paskola nuo 20 metų – tai trumpalaikė paskola iš nebankinių kreditorių, kurią galima gauti internetu, o neretai ir SMS žinute, naudojantis kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu, turinčiu interneto ryšį. Tokio tipo paskolą galima gauti tik internetu, todėl ji taip pat apibrėžiama kaip kreditas internetu arba kreditas internetu.

Be greitųjų paskolų, 20-metis turi galimybę pasiskolinti ir kitų pasiūlymų iš nebankinių kreditorių , pavyzdžiui, automobilio ar vartojimo paskolą. Žinoma, kaip ir 18-mečiai bei 19-mečiai, 20-mečiai taip pat turi galimybę skolintis iš bankų sektoriaus , pavyzdžiui, studijų, studentų, vartojimo, hipotekos ar lizingo paslaugų.

Kaip gauti jos Reikalavimai

Kaip ir skolinantis bet kokią paskolą iš bet kurio kreditoriaus, teikiant paraišką greitajai paskolai gauti taip pat vertinama potencialaus kliento kredito istorija ir kreditingumas .

Norėdamas gauti paskolą, asmuo turi neturėti pažeistos kredito istorijos, taigi neturi būti pradelstų skolų ir reguliariai pradelstų paskolos įmokų.

Be to, asmuo turi būti kreditingas arba mokus, taigi jo mėnesio pajamos turi būti stabilios – reguliarios

Atsisakymo priežastys

Jei asmuo turi abu arba bent vieną iš pirmiau minėtų veiksnių, kurie yra neigiami arba neatitinka konkretaus kreditoriaus reikalavimų, paskolą išduoti atsisakoma.

Tačiau patirtis rodo, kad negalima vienareikšmiškai teigti, jog visada atsisakoma išduoti paskolą esant blogai kredito istorijai ar kreditingumui.

Pirma , tai priklauso nuo skolintojo priklausomybės bankų ar nebankiniam sektoriui: manoma, kad nebankiniai paslaugų teikėjai yra atlaidesni ir nekreipia didelio dėmesio į šiuos galimus kliento trūkumus, todėl paskolos gavimas yra perspektyvesnis ir realesnis.

Tokią padėtį nebankiniame sektoriuje galima paaiškinti dviem veiksniais: paskolos paraiška dažniausiai teikiama ir išduodama internetu, todėl atsiranda technologinių kliūčių išsamiam ir detaliam kliento vertinimui, be to, šių skolintojų finansinė rizika yra palyginti nedidelė dėl mažų paskolų sumų, taip pat didelės paklausos.

Antra , jei paskolos gavėjas gali pasiūlyti užstatą, t. y. įkeitimą arba garantiją, minėti trūkumai dažnai nelaikomi reikšmingais.

Trečia , kiekvieno kliento situacija ir kiekvieno skolintojo sąlygos yra skirtingos, todėl jas reikia vertinti individualiai, įsigilinant į kiekvienos situacijos specifiką.

20 metų kreditas

Ar turėtumėte imti paskolą nuo 20 metų?

Greitieji kreditai yra vienintelės paskolos, kurias galite gauti, net jei jums tik 20 metų ir neturite jokių stabilių pajamų, be to, su šiomis paskolomis galite pamažu kurti savo kredito istoriją ir įgyti pasitikėjimo savimi, kad vėliau galėtumėte skolintis vis daugiau ir daugiau. Tačiau net jei ir galite gauti tokią paskolą nuo 20 metų, ar turėtumėte tai daryti, yra visiškai kitas klausimas, nes jei negalėsite grąžinti šios paskolos, tai gali būti bloga patirtis jums ir jūs galite sugadinti it. savo kredito istoriją pirmą kartą pasiskolinę pinigų.

Jei jums šių pinigų reikia tikrai kilniems tikslams, o ne tik pramogoms, tuomet tikriausiai turėtumėte juos skolintis, bet jei, priešingai, norite pasiskolinti ir greitai nušvilpti šiuos pinigus, tuomet paskola nuo 20 metų – ne jums. Šios paslaugos yra skirtos tam, kad jomis būtų naudojamasi sąžiningai ir kad būtų galima pasiskolinti pinigų tada, kai žmogus yra atsidūręs tikrai nepavydėtinoje situacijoje ir tiesiog neturi kito pasirinkimo, kaip tik skolintis. Pavyzdžiui, jei turite sveikatos problemų arba trūksta pinigų nuomai ar maistui, tuomet ši paslauga jums gali būti naudinga, tačiau jei norite imti paskolą tam, kad galėtumėte iškeisti visus pinigus klube, vargu ar ši paslauga bus skirta jums, nes jūs tai galite padaryti, tačiau tai nėra atsakingas skolinimasis!

Visada apsvarstykite alternatyvas skolintojų paskoloms – gali būti kitų būdų gauti finansavimą neįsitraukiant. Bet koks kreditinis įsipareigojimas turi riziką tapti skola, jei mokėjimai atliekami nereguliariai, ne laiku, ne visi arba apskritai piktnaudžiaujant. Kad išvengtumėte šios rizikos, įvertinkite savo gebėjimą prisiimti tokį atsakingą įsipareigojimą ir savo finansines galimybes grąžinti paskolą ilguoju laikotarpiu!

 

Parašykite komentarą