Internetinės paskolos už blogą kreditą

Vaizdo šaltinis

Skirtingai nei paskolos už blogą kreditą, išsimokėtos paskolos už blogą kreditą gali būti labiau prieinamos ir mažiau rizikingos. Keista, kad kai kurie kreditoriai siūlo išsimokėtinai paskolą, neatlikę išsamaus kredito patikrinimo.

Skolintojai rinks kitą informaciją, pvz., Jūsų pajamas, mėnesines operacijas ir bendrą skolą. Šios informacijos dalys suteikia skolintojams galimybę susipažinti su jūsų finansine elgsena ir padeda jus kvalifikuoti.

Tinkamos išsimokėtinos paskolos ieškoti gali būti ypač sunku tiems, kurie turi blogą kreditą. Norėdami gauti šiek tiek pagalbos, aprašykite dalykus, kuriuos turite žinoti prieš nuspręsdami, ar išsimokėtina paskola jums tinka. Skaityk!

Įmokos paskolos pasirinkimas

Šie yra svarbūs žingsniai, kuriuos turėtumėte atlikti, norėdami pasirinkti išsimokėtiną paskolą:

Suprasti mokesčius

Kai kurie kreditoriai ima inicijavimo mokestį. Pradinis mokestis yra nuo vieno procento iki šešių procentų paskolos sumos. Be to, kiti kreditoriai ima išankstinio mokėjimo mokestį už ankstyvą paskolos sumokėjimą. Svarbus priminimas: nesutikite skolintis pinigų, jei neatskleidžiami visi mokesčiai, paslėpti ar ne.

Norėdami sužinoti daugiau apie paskolas internetu, galite patikrinti šią nuorodą čia ir sužinoti apie tai, ką turite žinoti apie paskolas internetu.

Palyginkite palūkanų normas

Ar žinojote, kad skolininkams palankiausios paskolos gaunamos nuo šešių iki trisdešimt šešių procentų metinių procentų? Visų paskolų be užstato atveju geriausia palyginti įvairių skolintojų palūkanas.

Tokiu būdu galite ieškoti kuo žemesnės palūkanų normos už jums reikalingą paskolos sumą. Dauguma kreditorių leidžia jums peržiūrėti savo palūkanų normą, nedarant įtakos jūsų kredito balui.

Naršykite skolintojų privilegijas

Keletas kreditorių pateikia tas funkcijas, kurios pritaikytos prie priežasties, kodėl skolinatės pinigus. Pavyzdžiui, jei nuspręsite konsoliduoti skolą, kai kurie kreditoriai paskolos pinigus pateiks skolintojams jūsų vardu. Kita vertus, kiti skolintojai gali leisti jums pakeisti terminą arba pateikti sunkumų planą, jei pasikeis jūsų finansinė padėtis.

Kaip paskolos dalimis daro įtaką jūsų kreditui

Turėkite omenyje, kad paskolos gali pakenkti jūsų kreditui arba padėti jums. Tai vienaip ar kitaip, atsižvelgiant į tai, kaip naudojate paskolą. Paskolos suteikia jums galimybę padidinti savo kreditą ir akivaizdžią finansinę atsakomybę laiku mokant.

Tačiau, jei, pavyzdžiui, negrąžinsite paskolos ar praleidote mokėjimą, jūsų kredito balas gali neigiamai nukentėti. Geriausias būdas užtikrinti, kad mokėjimai būtų atliekami laiku, pasirinkti automatinį mokėjimą arba automatinį mokėjimą.

Dauguma kreditorių suteikia metinę procentų nuolaidą skolininkams, kurie naudojasi automatiniu mokėjimu. Be to, skolų konsolidavimo paskoloms kai kurie kreditoriai tiesiogiai siunčia jūsų mokėjimus skolintojams. Taigi jūs neturite dėl ko jaudintis ir neturite to daryti patys.

Už ir prieš

Paskolos išsimokėtinai gali būti lengvai pritaikomos atsižvelgiant į konkrečius skolininko poreikius, atsižvelgiant į laiko trukmę ir paskolos sumą, kuri geriausiai atitinka skolininko galimybes sumokėti paskolą. Ši paskolos rūšis leidžia skolininkui gauti finansavimą geriausiu įmanomu žemu tarifu, palyginti su tuo, kurį paprastai galima įsigyti naudojant kreditines korteles ir kitus atnaujinamus kreditų finansavimo būdus.

Dėl šios priežasties skolininkas gali laikyti daugiau pinigų, kuriuos gali panaudoti kitoms išlaidoms, užuot padaręs didžiules išlaidas. Be to, reikšmingas ilgalaikių paskolų trūkumas yra tas, kad skolininkas gali mokėti fiksuoto palūkanų paskolą už aukštas palūkanas, palyginti su esama rinkos palūkanų norma.

Skolininkas gali refinansuoti paskolą pagal esamas mažesnes palūkanas. Be to, kitas išsimokėtinų paskolų trūkumas kyla dėl to, kad skolininkui priskiriamas ilgalaikis finansinis įsipareigojimas.

Bet kokiu atveju aplinkybės gali priversti vartotoją laiku nesumokėti. Todėl rizikuojant įvykdyti įsipareigojimų neįvykdymą, dėl kurio gali būti prarastas ar prarastas bet koks užstatas, naudojamas paskolai užtikrinti.

Kiti blogo kredito variantai

Jei jums reikia pinigų iš karto, bet turite blogą kreditą, geriausia būtų skirti laiko kitoms nebrangių galimybių ar paskolų dalimis alternatyvų tyrimams. Kiti kreditoriai, siūlantys paskolą nuosavybei arba paskolą iki atlyginimo, gali žadėti neskausmingą ir greitą patvirtinimą. Tačiau tiesa ta, kad skolininkai gali sumokėti daugiau mokesčių ir palūkanų.

Toliau pateikiamos paskolų išsimokėtinai alternatyvos:

  • Gaukite šalutinį darbą.
  • Kreipkitės pagalbos į religines organizacijas, labdaros organizacijas ar vietos ne pelno organizacijas.
  • Gaukite paskolą lombardui.
  • Paklauskite savo šeimos ir draugų.

Atimti

Išankstinės paskolos už blogą kreditą yra ypač asmeninės paskolos, skirtos skolininkams, turintiems netobulą kredito istoriją ar žemus kredito balus. Kai kurie internetiniai kreditoriai siūlo tokią paskolą žmonėms, turintiems žemą kredito balą. Bendrosios blogų kreditų dalinių paskolų ypatybės yra paskolos sumos, grąžinimo grafikai ir fiksuotos ar kintamos palūkanų normos.

Turėkite omenyje, kad kiekvienam kreditoriui palūkanų normos gali skirtis. Be to, visada būkite atsargūs ir neskirkite laiko, kad sėkmingai rastumėte kuo žemesnę palūkanų normą.

Parašykite komentarą