Išleista: pokyčių ieškojimas (dokumentinis filmas)

Išleista: „Ieškoti pokyčių“ yra dokumentinis filmas, kuriame sekamos keturios finansiškai nepakankamai aptarnaujamos šeimos, kurios dėl skirtingų aplinkybių buvo išstumtos iš tradicinės bankų sistemos. Jei kada pagalvotumėte „jie pateko į tokią situaciją“, pagalvokite dar kartą. Tai gali atsitikti bet kam.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie kiekvienos šeimos situaciją ir peržiūrėtumėte dokumentą „Išleista“ apie paskolas iki atlyginimo, skolas ir apie tai, kaip mūsų finansų sistema žlunga žmonėms.

Išleista: ieško pokyčių

Šį savaitgalį pagaliau turėjau galimybę žiūrėti Išleista: ieško pokyčių ir turiu pasakyti, kad tai tikrai atvėrė akis.

Išleistas yra dokumentinis filmas, stebintis keturias finansiškai nepakankamai aptarnautas šeimas, kurios dėl skirtingų aplinkybių buvo išstumtos iš tradicinės bankų sistemos. Keturios šeimos atstovauja beveik 70 milijonų amerikiečių, kurie neturi prieigos prie bankų ir (arba) paskolų dėl savo kredito ar jų trūkumo.


Išleista ieškant pokyčių


Kadangi kasdien naudojame bankus ir kreditines korteles, savaime suprantame, kaip šios paslaugos palengvina mūsų gyvenimą. Nepaisant to, ką galėtume galvoti apie savo finansų sistemą, išlieka faktas, kad jei neturime kredito Jungtinėse Valstijose, mums bus sunku gauti paskolą, kai jos reikės.

Tai nėra tik paskolos gavimas. Kai kurie žmonės dėl kredito trūkumo ar blogo kredito net negali atidaryti banko sąskaitos. Jie turi nuvykti patikrinti grynųjų pinigų, norėdami išgryninti savo atlyginimus. dėl rinkliava žinoma.


Susijusios žinutės, kurias rekomenduoju:


Įstrigęs paskolų iki atlyginimo cikle

Išleista taip pat parodo, kaip sunku besiverčiančioms šeimoms įstrigti paskolų iki atlyginimo cikle. Paskolos iki atlyginimo yra mažos paskolos, kurias turėtumėte grąžinti, kai gausite atlyginimą.

Žmonės, kurie stengiasi susitvarkyti, kartais mano, kad paskolos iki atlyginimo yra atsakymas į jų problemą. Paskolos iki atlyginimo gali jiems šiuo metu padėti, tačiau jie netrukus sužino, kad šios paskolos yra labiau žalingos nei naudingos. Tačiau išleista ne tik a paskolos iki atlyginimo dokumentinis filmas, gilinamasi į tai, kaip tam tikros aplinkybės gali pakeisti įprastų sunkiai dirbančių žmonių, tokių kaip jūs ir aš, finansinį gyvenimą.

Išleista: „Google“ ieško pokyčių yra tik 40 minučių. Aš labai rekomenduoju žiūrėti, jei turite laiko. Visą filmą galite žiūrėti žemiau.

Žiūrėkite dokumentinį filmą:

Keturios šeimos ir jų istorijos

Aleksas ir Melissa

Tai pora, kuri bandė gyventi savo gyvenimą teisingai. Jie netikėjo kreditinėmis kortelėmis ir nenorėjo įsiskolinti, todėl nusprendė gyventi tik grynaisiais pinigais. Tačiau būdami tik grynaisiais, jie niekada negalėjo sukurti kredito istorijos.

Atrodė, kad viskas jiems sekėsi, kol Aleksui nebuvo diagnozuota išsėtinė sklerozė, todėl jis negalėjo dirbti. Melissa turėjo darbą, tačiau jo vos užteko išlaidoms padengti.

Sąskaitos pradėjo plėstis ir, norėdami išvengti daugiau baudų, jie nusprendė gauti 450 USD paskolą iki atlyginimo. Jie turėjo grąžinti paskolą su kitu Melissa atlyginimu, tačiau kadangi jie gyveno nuo algos iki algos, jie negalėjo sumokėti paskolos, o sumokėjo paskolos pratęsimo mokestį.

Tai vyko kiekvieną atsiskaitymo laikotarpį, o 450 USD paskola jiems kainavo 1700 USD.

Deja, tai būdinga žmonėms, gaunantiems paskolą iki atlyginimo. Daugelis žmonių, gaunantys paskolą iki atlyginimo, negali susitvarkyti. Nors paskolos gavimas padės sumokėti kai kurias sąskaitas šiame apmokėjimo cikle, kai ateis kitas patikrinimas, jie vis tiek neturi pinigų paskolai sumokėti ir yra priversti mokėti mokestį.


Išleista: ieško pokyčių


Justinas

Justinas yra smulkaus verslo savininkas. Jis filmuoja vaizdo įrašus verslo klientams ir atrodo, kad jie gana gerai gyvena. Tačiau dėl kai kurių jaunystėje padarytų klaidų jis dabar negali gauti patvirtinimo dėl hipotekos.

Justinas turėjo sunkią vaikystę ir, būdamas 16 metų, turėjo pats išsikraustyti. Tada jis pradėjo kaupti kreditinės kortelės skolą ir nusprendė jos nemokėti, o tai sugadino jo kreditą.

Justinas dabar turi gana padorų darbą ir gerai tvarko savo pinigus, tačiau blogi sprendimai vis tiek jį persekioja.

Jis bando pirkti namą su savo mergina, tačiau sunkiai randa pardavėją, kuris norėtų su juo derėtis. Jis turi pinigų, pajamų įrodymą ir visus dokumentus, reikalingus namui įsigyti, tačiau niekas nenori suteikti jam hipotekos dėl blogų sprendimų, kuriuos jis priėmė prieš daugelį metų.

Yra bankų ir hipotekos bendrovių, kurios galėtų suteikti jums paskolą su blogais kreditais arba be jų, jei įrodysite, kad galite mokėti, tačiau tokių yra nedaug.

Be to, jis taip pat neturi įprastos banko sąskaitos ar kreditinių kortelių. Jam reikia nuvykti į čekių gryninimo vietą, kad būtų galima išgryninti čekį.

Kadangi daugelyje verslo vietų atsisakoma grynųjų, jam už atlygį reikėjo gauti saugią kreditinę kortelę, kurią reikia finansuoti grynaisiais. Tos kortelės ima mokestį už kiekvieną operaciją. Mokesčiai, papildomi mokesčiais.


Išleista: ieško pokyčių


Tiffany

Tiffany yra dar vienas asmuo, kuris viską darė teisingai. Ji turėjo gerą slaugytojos darbą, sugebėjo sutaupyti daugiau nei 100 000 USD iš savo 401 000 USD ir galėjo išleisti savo dukterį į privačią mokyklą, kad įsitikintų, jog ji gerai mokosi. Bet tada įvyko tragedija.

Jos motinai buvo diagnozuotas vėžys, o Tiffany nusprendė metus atleisti nuo darbo, kad galėtų pasirūpinti mama. Tai labai gerbtinas sprendimas, kurį geriausiai pasakyti jos pačios žodžiais:

Tai mano pacientas numeris vienas. Kaip aš galiu rūpintis kuo nors kitu, kai mama kenčia namuose?

Ji tikėjosi, kad gyvens iš savo santaupų, rūpindamasi mama, ir tada grįš į darbą, tačiau, kai ištiko nuosmukis, viskas pasikeitė. Tiffany negalėjo rasti darbo visą dieną ir išnaudojo visas savo santaupas. Negalėdama apmokėti sąskaitų, ji nusprendė gauti nuosavybės paskolą.

Pavadinimas paskola yra panašus į paskolą iki atlyginimo, tačiau užuot įteikę kitą atlyginimą, jūs įkeisite savo automobilio pavadinimą. Kaip pasakojama, ji negalėjo sumokėti paskolos ir jie paėmė jos automobilį.

Ji taip pat turėjo priimti griežtą sprendimą išleisti dukrą iš privačios mokyklos ir toli nuo mokyklos draugų.


Išleista: ieško pokyčių


Debbie

Debbie yra smulkaus verslo savininkė, ir aš jaučiu, kad jai bus viskas gerai. Ji verslininkė, kuri tik bando tai pasiekti.

Debbie gamina odinius krepšius ir parduoda juos parduotuvėse. Atrodo, kad ji dirba ne savo miegamajame ir nori plėsti savo verslą, tačiau negali gauti verslo paskolos dėl didelės studentų paskolos ir neturi kredito istorijos.

Pasak filmo, ji niekada nevykdė savo kredito, tačiau neturėdama kredito istorijos ir neturėdama didelių skolų, ji atrodo kaip įsipareigojimas skolintojams.

Ji turi saugią kreditinę kortelę, kad galėtų pradėti kurti savo kredito istoriją, tačiau kortelei taikoma tik 250 USD riba, kurią ji išnaudoja greitai įsigydama medžiagas, reikalingas maišeliams gaminti.

Ji turi potencialo ir tereikia šiek tiek padėti.

Manau, kad turėdama filmo ekspoziciją, ji greitai suras investuotoją.

Bet tuo tarpu ji stengiasi, nes kadangi dauguma žmonių gyvena nuo algos iki algos, ji gyvena iš rankinės prie rankinės be jokio pagalbos fondo.


praleido: ieško pokyčių


Paskutinės mintys apie dokumentinį paskolos iki atlyginimo dieną

Išleista: ieško pokyčių yra filmas, kurį turėtų žiūrėti visi. Tai atvėrė mano akis dėl to, kad beveik 70 milijonų amerikiečių neturi galimybės naudotis paslaugomis, kurias dažnai laikome savaime suprantamomis.

2012 m. Šie finansiškai nepakankamai dirbantys amerikiečiai sumokėjo 89 milijardus dolerių mokesčių ir palūkanų! Taip, tai milijardas B. Tai tiesiog beprotiška.

Nesiruošiu sumenkinti kreditų sistemos, nes ji veikia daugeliui žmonių, tačiau nemanau, kad tai turėtų būti vienintelė taikoma sistema. Turi būti geresnis būdas ir šis filmas yra puikus būdas pradėti pokalbį.

Daugelis žmonių mano, aš pats, kad žmonės gautų patys tokio tipo situacijose, tačiau šis filmas mums rodo, kad taip gali atsitikti bet kam. Šiame filme sako Jonathanas Mintzas, „Cities for Financial Empowerment Fund“ generalinis direktorius,

Finansiniu požiūriu nestabilus vaizdas yra jūsų ir manęs vaizdas, tačiau skirtas porai pertraukų.

Vienas dalykas, kurį galime padaryti visi, kad to išvengtume, yra saviugda. Čia yra privalomos perskaityti asmeninių finansų knygos. Daugumos šių situacijų būtų galima išvengti, jei šio filmo žmonės žinotų, ką daryti.

Aš tikrai nesuprantu, kodėl mūsų mokyklose nėra rengiamos asmeninių finansų pamokos. Jei mokykloje būčiau išmokęs tik pusę to, ką žinau dabar, niekada nebūčiau patekęs į finansinę bėdą.

[It has come to my attention that there is a Spent: Looking for Change worksheet and/or a Spent: Looking for Change quizlet for a class. If you have any information of what or where this class is, please comment below and I will promote it here.]

Jei dar to nepadarėte, žiūrėkite Išleista ir paskleidė žinią. Pasidalinkite ja su visais, kuriuos pažįstate, ir mes kartu galėtume užkirsti kelią kitiems daryti panašias klaidas.

Pažįsti ką nors, kam reikia pamatyti šį dokumentinį filmą? Pasidalinkite šiuo straipsniu su jais naudodamiesi toliau pateiktais bendrinimo mygtukais. Nepamirškite jo išsaugoti vėliau „Pinterest“:

[This article uses images obtained from spentmovie.com]

Parašykite komentarą