Mažos paskolos Pasiskolinkite nuo 50 iki 5000 svarų

Mažos paskolos, sukurtos atsižvelgiant į jus.

Sprekybos centro paskolos yra trumpalaikės paskolos už mažesnes pinigų sumas nei žmonės tradiciškai skolintųsi iš tiesioginio skolintojo. Dažnai iš viso ne daugiau kaip keli šimtai svarų.

Mažos paskolos buvo sukurtos taip, kad žmonėms būtų galima greitai suteikti šiek tiek pagalbos, kai jie staiga atsiduria poreikyje.

mažos paskolos

Kaip rasti sau tinkamą paskolą?

Kaip ir visoms trumpalaikėms paskoloms, šias mažų paskolų rūšis galima pritaikyti pagal jūsų poreikius; suteikdamas jums laisvę pasirinkti, kiek skolinatės ir kokio grąžinimo plano jums reikia. Nors dažniausiai mažų paskolų grąžinimo laikotarpis yra greitas, pavyzdžiui, paskolos, kurias teikia mažos paskolos iki atlyginimo, visada yra išimčių.

Todėl visada turėtumėte apsižvalgyti, kad sužinotumėte, kuris skolintojas siūlo jums geriausias sąlygas.

Ką tu turi žinoti

Kodėl verta mus naudoti?

Kiek nauji klientai gali pasiskolinti?

Iki 5000 svarų

Jokių mokesčių, niekada!

Kokios yra grąžinimo sąlygos?

Nuo 3 iki 36 mėnesių

Jokių dokumentų

Reprezentacinis balandis

49,9% (kintama)

Jokios prievolės citatos

Ar galiu kreiptis dėl blogo kredito?

Taip

Greitas sprendimas

Ar galiu grąžinti dalimis

Taip

Lankstus grąžinimas

Ar įskaitome čekį?

Ne

Nėra kredito pėdsako

Kada turėčiau apsvarstyti paskolą?

Maža paskola yra skirta padėti jums per trumpą laiką, paprastai, kai įvyko netikėtos išlaidos ir jums trūksta pinigų. Prieš imdami tokio tipo paskolą, turėtumėte apsvarstyti visas savo galimybes, patikrinti, ar šeimos narys jums skolintų pinigus, ar vietoje veikia kredito unija, kuri gali padėti.

Jei nė viena iš šių galimybių nėra ir jums atrodo, kad jums reikia pinigų, nedidelė paskola gali būti jums tinkamiausia.

Ar mažos paskolos brangios?

Atsakymas yra ir taip, ir ne. Nors mes suprantame, kad kai kurios paskolų davėjų reklamuojamos MPN atrodo labai aukštos, jos šiek tiek klaidina tuo, kad tokios mažos paskolos neturėtų būti skolinamos ilgą laiką. Kadangi tokios trumpalaikės paskolos paprastai grąžinamos gana greitai, paskolos davėjai turi mokėti didelę balandį, kad galėtų grąžinti pinigus per trumpą laiką, vadinasi, suma, kurios jums reikia grąžinti, dažnai yra daug mažesnė, nei manyta.

Visada turite skolintis tik tai, ką žinote, kad galite grąžinti per reikalingą laiką.

Nauji horizontai

Kadangi visi FCA įgalioti skolintojai yra išankstiniai ir aiškūs, kokias palūkanas grąžinsite, turėsite visiškai skaidrų, kiek palūkanų grąžinsite ir, žinoma, kada. Didelis tokių paskolų MNG gali tapti problema, jei nesugebėsite grąžinti pinigų, kuriuos skolinote, kai manote. Todėl visada turite skolintis tik tai, ką žinote, kad galite grąžinti per reikalingą laiką.

Ar mažos paskolos yra tas pats, kas paskolos iki atlyginimo?

Kai kurioms mažoms paskoloms būdingos tos pačios paskolų, kurios mokamos iki atlyginimo, charakteristikos, kaip ir yra skirtos grąžinti per trumpą laikotarpį ir joms būdinga didesnė MPN. Kiti labiau panašūs į kredito linijas ar kredito sąskaitas, leidžiančias kelis kartus atsiimti iki nustatyto limito.

Mažos paskolos ir paskolos iki atlyginimo tikslas išlieka tas pats, kad gautumėte nedidelę grynųjų pinigų sumą, kurios jums reikia. Imdami bet kokią paskolos sumą, visada atidžiai perskaitykite sąlygas ir įsitikinkite, kad grąžinimai yra prieinami.

Ar paskolos paėmimas padės padidinti mano kredito reitingą?

Jei neturite jokio kredito, skolintojai gali vertinti jus kaip riziką, nes jie negali matyti jūsų skolų grąžinimo istorijos. Tai gali sukelti žmonių sunkumų gauti kreditą. Kai mokate už bet kurią paskolą, apie tai pranešama kredito referencinėms agentūroms, o tai reiškia, kad laiku grąžinę pinigus galite padidinti savo kredito balą.

Kita vertus yra tai, kad jei vėluojate arba praleidote grąžintus pinigus, dar labiau pakenksite savo kredito balui ir rizikuosite sumokėti delspinigius ir papildomas palūkanas.

Ar galiu gauti paskolą, jei turiu blogą kreditą?

Taip tu gali. Skolintojai naudojasi jūsų kredito balu, kad nuspręstų, ar skolinti pinigus, ar ne. Tradiciškai geras rezultatas reiškė, kad jūsų paraiška greičiausiai bus patvirtinta, o blogas rezultatas dažnai reiškia, kad jums nepavyks. Tačiau kadangi skolintojai, priimdami sprendimą, dažnai taikė skirtingus kriterijus, palyginti su kitais kreditoriais, vienas paskolos davėjas galėjo atsisakyti mažos paskolos, o kitas – patvirtinti.

Pasinaudoję blogą kreditą turinčių žmonių rūpesčiais, kai kurie kreditoriai tvirtina siūlantys paskolas be kreditų patikrinimų. Tai, žinoma, skamba labai patraukliai. Tačiau yra problema; tokių paskolų nėra. Taip yra todėl, kad Finansinio elgesio tarnyba reikalauja, kad JK skolintojai atliktų privalomus visų prašymų kredito patikrinimus.

Net jei turėjote blogą kredito istoriją, galite kreiptis dėl nedidelės paskolos. Pinigai gali būti jūsų sąskaitoje per 15 minučių nuo patvirtinimo.

Nauji horizontai

Tai nereiškia, kad žmonės, turintys blogus kredito rodiklius, negali gauti paskolų. Kai tiesioginiai skolintojai, vertindami prašymą, dabar atsižvelgia į tokius kriterijus kaip jūsų užimtumo statusas, daugelis dabar siūlo mažas paskolas žmonėms, turintiems blogą kreditą.

Norėdami padėti jums gauti tinkamą paskolą, mūsų partneriai greitai sudarys paskolų sąrašą pagal jūsų konkrečius poreikius; leidžiantis priimti labiau pagrįstą sprendimą ir žymiai sutrumpinant laiką, kurio reikia norint sumokėti pinigus į jūsų sąskaitą.

Man šiandien reikia skolintis pinigų, ką aš galiu padaryti?

Jei reikia greitai pasiskolinti pinigų, gali būti sunku žinoti, kur kreiptis. Mes dirbame su skolintojais, kurie jums priims greitą sprendimą dėl jūsų prašymo ir, jei bus priimti, per 15 minučių išsiųs pinigus į jūsų banką.*

Man reikia pagalbos dėl skolų, kur galėčiau kreiptis pagalbos?

Jei jūs kovojate su savo skolomis ir jums reikia pagalbos. Galite susisiekti su toliau pateiktomis įmonėmis nemokamai.

moneyadviceservice.org.uk
stepchange.org
nationaldebtline.org

Parašykite komentarą