JAV banko paprastos paskolos apžvalga 2021 m. Gegužės mėn

Kas yra paprastoji JAV banko paskola?

JAV banko paprastoji paskola yra trumpalaikė išsimokėta paskola klientams, kurie bent šešis mėnesius turėjo JAV banko atsiskaitomąją sąskaitą ir tris mėnesius turėjo tiesioginių indėlių. Galite pasiskolinti nuo 100 iki 1 000 USD ir grąžinsite paskolą trimis vienodomis mėnesio įmokomis.

Užuot palūkanas, JAV bankas ima mokestį už kiekvieną pasiskolintą 100 USD – arba 12 USD, jei užsiregistruosite atlikti automatinius mokėjimus, arba 15 USD, jei mokėsite rankiniu būdu – lygus atitinkamai 70,65% arba 87,63% MNP. Kitų mokesčių nėra, net jei mokate pavėluotai arba praleidote mokėjimą dėl nepakankamos lėšų. Tai reiškia, kad galite iš anksto apskaičiuoti visą paskolos kainą, nesijaudindami dėl jokių paslėptų mokesčių.

Galite kreiptis dėl paprastos paskolos tiesiogiai per savo JAV banko internetinę sąskaitą. Patvirtinus, jūsų lėšos pervedamos tiesiai į jūsų atsiskaitomąją sąskaitą ir yra nedelsiant prieinamos.

Kokie yra JAV banko paprastosios paskolos pranašumai?

JAV banko paprastoji paskola teikiama su keliomis privilegijomis, įskaitant:

 • Konkurencingi mokesčiai. Nors šios paskolos vis dar yra brangi kredito forma, jos nėra tokios brangios kaip kitos trumpalaikės galimybės.
 • Greitas apsisukimas. Patvirtinus, jūsų lėšos yra tiesiogiai pervedamos į jūsų atsiskaitomąją sąskaitą, todėl turėsite prieigą prie jų nedelsdami, o ne laukdami darbo dienos, kol paskola bus apdorota.
 • Skaidrūs mokesčiai ir sąlygos. JAV bankas aiškiai nurodo, kiek kainuoja kiekviena paskola ir kiek laiko turite ją grąžinti. Negalėsite apsivilkti papildomais mokesčiais už pavėluotus mokėjimus ar nepakankamą lėšų kiekį.

Ko reikia saugotis

Apsvarstykite šiuos galimus trūkumus prieš kreipdamiesi į JAV banko paprastąją paskolą.

 • Negalite sutaupyti grąžindami paskolą anksčiau laiko. Kadangi JAV bankas ima fiksuotą mokestį, o ne palūkanas, turėsite mokėti tą pačią sumą, nesvarbu, ar sumokėsite paskolą per mėnesį, ar tris.
 • Neautomatiniai mokėjimai kainuoja daugiau. Jei mokėsite rankiniu būdu, mokėsite padidintą 15 USD mokestį už 100 USD.
 • Turi jau turėti JAV banko atsiskaitomąją sąskaitą. Paprastąją paskolą galite pasiskolinti tik tuo atveju, jei šešis mėnesius turėjote JAV banko atsiskaitomąją sąskaitą ir tris mėnesius turėjote tiesioginių indėlių.
 • Ribotas valstybės prieinamumas. JAV bankas turi filialus tik 26 valstijose.

Palyginkite daugiau išsimokėtinų paskolų variantų

vardas

Produktas
Geriausios „Egg“ asmeninės paskolos

5,99–29,99%

600

2 000–50 000 USD

Pagrindinė skolinimo internetu platforma su keliais grąžinimo būdais.

Asmeninės „SoFi“ paskolos

Nuo 5,99% iki 18,85%

680

5000–100 000 USD

Aukšto reitingo kreditorius, pasižymintis konkurencingomis palūkanomis, didelėmis paskolų sumomis ir be jokių mokesčių.

Atnaujinkite asmenines paskolas

Nuo 5,94% iki 35,97%

600

1 000–50 000 USD

Įperkamos paskolos su dviem paprastomis grąžinimo sąlygomis ir be išankstinio apmokėjimo baudų.

Patikimos asmeninės paskolos

Nuo 2,49% iki 35,99%

Teisingas ir puikus kreditas

1 000–100 000 USD

Gaukite individualizuotas palūkanas per kelias minutes ir tada pasirinkite pasiūlymą iš geriausių internetinių skolintojų.

„Mariner Finance“ asmeninės paskolos

Nuo 29,99%

Nenurodyta

1 000–25 000 USD

„Mariner Finance“ puikiai tinka skolininkams, turintiems ne tokį tobulą kreditą, kurie stengėsi patekti į kreditorių kvalifikaciją.

„LendingPoint“ asmeninės paskolos

9,99–35,99%

585

2 000–36 500 USD

Gaukite asmeninę paskolą su priimtinomis normomis, net jei jūsų kredito balas buvo teisingas 600-aisiais.

Pradėkite asmenines paskolas

Nuo 7,68 iki 35,99%

580 arba 600, priklausomai nuo gyvenamosios vietos valstybės

1 000–50 000 USD

Ši paslauga neapsiriboja jūsų kredito balais, kad gautumėte konkurencingo dydžio asmeninę paskolą.

„LendingClub“ asmeninės paskolos

Nuo 8,05 iki 35,89%

640

1 000–40 000 USD

Tarpusavio skolintojas, siūlantis teisingas palūkanas pagal jūsų kredito balą.

Asmeninės „OneMain Financial“ paskolos

Nuo 18 iki 35,99%

Skiriasi

1500 USD – 20 000 USD

Įsikūręs internetinis ir parduotuvės skolintojas, turintis greitą keitimo laiką. Blogas kreditas yra gerai.

„Monevo“ asmeninės paskolos

Nuo 1,99% iki 35,99%

Nė vienas

500–100 000 USD

Greitai palyginkite kelis internetinius skolintojus su konkurencingomis kainomis, priklausomai nuo jūsų kredito.

Ar neturite banko su JAV banku? Apsvarstykite alternatyvią paskolą iki atlyginimo

Jei neturite atsiskaitomosios sąskaitos JAV banke, gera alternatyva gali būti kredito unijos alternatyvioji mokėjimo diena (PAL). Paprastai galite pasiskolinti nuo 200 USD iki 1 000 USD, o APR ribojama 28%. Dauguma jums duoda paskolą nuo vieno iki šešių mėnesių. Ir nors jūs turite būti kredito unijos narys bent mėnesį, kad galėtumėte gauti teisę, šis laukimo laikotarpis yra daug trumpesnis nei JAV banko.

Tačiau ne kiekviena kredito unija siūlo PAL. Jei jūsų nėra arba neturite laiko laukti, apsvarstykite vieną iš šių kitų trumpalaikių paskolų alternatyvų.

JAV banko apžvalgos ir skundai

BBB akredituota Taip
BBB reitingas A +
BBB klientų atsiliepimai 1,09 iš 5 žvaigždžių, remiantis 297 klientų atsiliepimais
BBB klientų skundai 2,231
„Trustpilot“ rezultatas 1,5 iš 5, remiantis 90 klientų atsiliepimais
„AppStore“ rezultatas 4,8 iš 5 žvaigždžių, remiantis 986 240 klientų atsiliepimais
„Google Play“ rezultatas 4,6 iš 5 žvaigždžių, remiantis 228 931 klientų atsiliepimais
Klientų atsiliepimai patvirtinti nuo 2020 m. Spalio 16 d

JAV bankas dažniausiai sulaukia neigiamų atsiliepimų. Per pastaruosius trejus metus ji taip pat turi daugiau kaip 2000 skundų, pateiktų BBB. Bet nė vienas iš šių atsiliepimų nėra apie paprastą JAV banko paskolą. Tikėtina, kad šio produkto atsiliepimų nematysime iki 2021 m.

Ar man tinka?

Norėdami gauti JAV banko paprastąją paskolą, turite:

 • Turėkite JAV banko atsiskaitomąją sąskaitą mažiausiai šešis mėnesius.
 • Tris mėnesius pasikartojančius tiesioginius indėlius išsiųskite į savo atsiskaitomąją sąskaitą.
 • Turėkite galiojantį socialinio draudimo numerį.
 • Būkite mažiausiai 18 metų.

JAV bankas nemini jokių kredito ar pajamų reikalavimų, taikomų jo paprastajai paskolai. Tačiau trumpalaikėms paskoloms paprastai keliami ne tokie griežti tinkamumo reikalavimai nei tradicinėms asmeninėms paskoloms, todėl jūs galite pretenduoti į tai, net jei jūsų kreditas yra ne toks tobulas.

Kaip kreiptis?

Norėdami kreiptis dėl paprastos paskolos iš JAV banko, prisijunkite prie savo sąskaitos naudodamiesi jo internetinės ar mobiliosios bankininkystės platforma. Tada spustelėkite paprastosios paskolos programą, esančią jūsų atsiskaitomosios sąskaitos informacijos suvestinėje.

Kai pateiksite paraišką, JAV bankas susisieks su sprendimu. Jei bus patvirtinta, jūsų lėšos bus tiesiogiai pervestos į jūsų atsiskaitomąją sąskaitą ir bus nedelsiant prieinamos.

Gavau JAV banko paprastąją paskolą. Kas dabar?

Pirmasis mokėjimas bus atliktas praėjus 30 dienų nuo paskolos įforminimo dienos. Antrasis ir trečiasis mokėjimas bus mokami tą pačią dieną kitais mėnesiais. Tačiau atminkite, kad jūsų mokėjimo data niekada nesibaigs 29, 30 ar 31 mėnesio diena.

Paraiškos pateikimo metu galite užsiregistruoti automatiškai arba rankiniu būdu. Jei pasirinksite automatinius mokėjimus, jie bus paimti tiesiai iš jūsų atsiskaitomosios sąskaitos. Kitu atveju galite atlikti mokėjimą rankiniu būdu apsilankę skyriuje, išsiųsdami čekį paštu, paskambinę į klientų aptarnavimo tarnybą arba naudodamiesi JAV banko internetinės bankininkystės platforma ar mobiliąja programėle.

Jei kyla sunkumų atliekant mokėjimus arba reikia pratęsti terminą, kuo greičiau susisiekite su JAV banko klientų aptarnavimo komanda paskambinę telefonu 800 872 2657.

JAV banko paprastosios paskolos pavyzdiniai kaštai

Bendra paskolos kaina priklausys nuo to, kiek skolinatės, tačiau žemiau pateikiami du galimų mokėjimų ir mokėtinų sumų pavyzdžiai.

Jei skolinsitės 600 USD paskolą ir pasirinksite automatinį mokėjimą, turėsite tris mėnesines įmokas po 224 USD. Tai reiškia, kad bendra jūsų paskolos kaina bus 672 USD. Tai maždaug 71% MNP.

Jei pasirinksite mokėjimus rankiniu būdu, už tą pačią sumą kas mėnesį bus mokama 230 USD. Bendra jūsų paskolos kaina padidėtų iki 690 USD, tai yra maždaug 88% balandis.

Apatinė eilutė

Paprasta paskola iš JAV banko yra palyginti nebrangi trumpalaikės paskolos galimybė žmonėms, kurie jau turi atsiskaitomąją sąskaitą ir gauna reguliarius tiesioginius indėlius. Jos išlaidos nėra tokios didelės, kaip kitų ten esančių trumpalaikių skolintojų, tačiau jūs negalite sutaupyti anksčiau sumokėję paskolą. Norint gauti teisę, jums reikia gyventi vienoje iš 26 valstijų, kurias ji teikia.

Sužinokite, kaip JAV bankas palygina su kitais skolintojais, naudodamasis mūsų trumpalaikių paskolų vadovu.

Dažnai užduodami klausimai


Parašykite komentarą