Jei tai atrodo kaip paskolos davėjas, o „Quacks“ – kaip paskolos davėjas …

Iš pažiūros MOGO ir CashMoney yra labai skirtingi. Jei eisite į atitinkamas jų svetaines, MOGO yra „gauti finansiškai nuostabų“, siūlydamas jums „asmenines paskolas, kurios gali padėti jums kontroliuoti finansą“.

„CashMoney“ yra 100% išankstinė jų svetainė apie tai, kad esate paskolų bendrovė iki atlyginimo, kurioje galite greitai gauti grynųjų pinigų, kai jums to reikia, esant aukštoms palūkanų normoms, trumpam laikui.

Bet šiek tiek atidžiau pažvelgus į MOGO puslapį pastebėsite, kad tai paskolos davėjas iki atlyginimo, kaip ir „CashMoney“, įregistruotas pagal 2008 m.

MOGO svetainėje po mygtuku „Prisiregistruok“ yra mažytė nuoroda:

Spustelėkite „skolintojo licencijos“ ir pasirinkite savo provinciją, kad rastumėte jų licenciją ir teisinius atsisakymus, kuriuos jie turi pateikti, kai ima beprotiškai dideles palūkanas. Teisėta, bet beprotiška. Bent jau „CashMoney“ licencija yra aiškiai paskelbta puslapyje su visais kitais teisiniais atsisakymais.

Paskolų iki atlyginimo diena, skolintojai gali imti 21 USD už 100 USD už trumpalaikę paskolą. Paskola paprastai suteikiama 2 savaitėms, taigi ir mokėjimo dienos pavadinimas. Negalite pervesti paskolos iki atlyginimo į kitą paskolos dieną, tačiau vietoj to, kai žmonės gauna atlyginimą, jie moka 121 USD (arba 121 USD kartotinius) iš savo darbo užmokesčio ir iškart ima kitą 2 savaičių paskolą. Jei kas nors tai daro vienerius metus, jis moka 21, 26 kartus, už 100 USD.

Tai yra 546 USD už metus, o tai yra Metinė procentinė norma (APR) iš 546%!

Pagal Kanados baudžiamojo kodekso 347 skyrių:

nusikalstamumas – faktinė metinė palūkanų norma, apskaičiuota pagal visuotinai priimtą aktuarinę praktiką ir principus, viršijanti šešiasdešimt procentų kredito, išmokėto pagal susitarimą ar susitarimą; (taux nusikaltėlis)

Norėdami būti nusikaltėliu, turite paskaičiuoti daugiau nei 60% paskolos palūkanų. Tačiau tai netaikoma paskoloms iki atlyginimo, nes jos turi savo poelgį. Pasisekė jiems!

DAUGIAU, UŽ TIK MOKĖJIMO PASKOLOS

MOGO neprivalo sutelkti dėmesio į tai, kad būtų paskolos davėjas, nes jie turi kitų produktų: ilgalaikių kreditų ir paskolų. Vėlgi, tik smulkiu šriftu yra jų tarifai:

† „MogoLiquid“ – išsimokėtinai paskolos nuo 5 000 iki 35 000 USD, nuo 5,9% iki 45,9% balandis, terminai nuo 1 iki 5 metų. OAC
‡ „MogoMini“ – 47,71% kreditinė linija, neįskaičiuojant papildomų mokesčių ar paslaugų. OAC

Oho – tie aukščiausi tarifai yra gana artimi nusikalstamumui.

35 000 USD fiksuotos pagrindinės paskolos, sumokėtos 45,9%, sumokėta per 5 metus, jums kainuotų 33 000 USD palūkanų. Man skamba nusikalstamai.

APATVIRTINTA PAGRINDINĖ PASKOLA
MOGO naudoja fiksuotos pagrindinės paskolos amortizacijos metodą, o tai reiškia, kad jūs mokate tą pačią pagrindinę sumą kas dvi savaites už visus 5 metus, o palūkanos imamos už likusį paskolos likutį.
Taigi jūs turite 35 000 USD per 5 metus = 7 000 USD per metus, per 26 kartus kas dvi savaites = 269,23 USD.
Jūs mokate 269,23 USD kas 2 savaites, pridėjus visas likusio likimo palūkanas.
Pirmus metus mokate vidutiniškai 450 USD palūkanas kas dvi savaites.
Pirmaisiais metais tai yra 12 000 USD palūkanos.

Gerai, bet jų žemiausias 5,9% rodiklis nėra toks blogas, tiesa? Jei jums reikia paskolos, kad įsigytumėte tą daiktą, kurio jums nereikia? Įdomu, ar kas nors iš tikrųjų gauna tą 5,9% tarifą?

Gal galėčiau?

PARAIŠKA

Aš praėjau paraiškos procesą, norėdamas sužinoti, ką jie man pasiūlys ir kokią informaciją turėčiau pateikti.

Čia radau vienintelę gerą prisijungimo prie MOGO paskyros dalį. „Equifax“ kredito balą gausite nemokamai. „Equifax“ ima 23,95 USD, taigi, tai gana geras sandoris.

Tai tik geras dalykas, jei galų gale nepriimsite nė vieno MOGO paskolos pasiūlymo. Prašau nesilaikyti šios taktikos. Tiesiog paimkite nemokamą kredito balą ir palikite savo sąskaitą ramybėje.

Bet, žinoma, man teko išgyventi košmarą dėl „Equifax“ saugumo klausimų. Taip, tie, kurie mane uždraudė prieš daugelį metų.

Pirmasis atsakymas buvo apie hipoteką, kurios aš neturiu, todėl atsakiau „nė vienas iš aukščiau išvardytų dalykų“.
Antras klausimas buvo apie kreditinę kortelę, kurią atidariau 2015 m. Spalio mėn. Turėjau patikrinti, kuri mano kreditinė kortelė buvo, ir, mano laimei, „Scotiabank“ buvo spalis, o „Tangerine“ – lapkritis.
Trečias klausimas buvo susijęs su mano telefono sąskaita ir kurį laiką buvau pas Rogersą, todėl tai buvo lengva.

Aš perėjau!

Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano „Equifax“ kredito balas yra 768. Tai, matyt, yra puikus kredito balas!

Taigi jie turėtų man pasiūlyti 35 000 USD paskolą 5,9%, tiesa?

Ne.

Man per 4 metus buvo pasiūlyta 15 000 USD už 9,9%. Neblogai.

Jei imčiausi to (ko niekada nedaryčiau), per 4 metus sumokėčiau 3000 USD palūkanas.

Tačiau tai vis tiek yra labai daug palūkanų, kurias reikia sumokėti. Kadangi fiksuoto pagrindinio metodo taikymas yra iš anksto pritaikytas, didžiąją dalį savo palūkanų mokate per pirmuosius 2 metus. Jei sumokėsite prieš 2 metus anksčiau, sutaupysite tik 700 USD iš 3 000 USD.

Štai ką supratau, eidamas per šį procesą:

Tik žmonės, kuriems tikrai reikia pinigų, matys beprotiškai aukštas paskolos palūkanas arba jiems bus pasiūlyta paskolos iki atlyginimo diena. Čia MOGO pralenkia „CashMoney“ savo žaidime. Žmonės gali kreiptis, galbūt tik dėl nemokamo kredito balo, norėdami gauti iš anksto apmokėtą VISA ar dar ką nors, ir jie gaus pasiūlymą dėl 3500 USD vertės kredito linijos su 47,71% palūkanomis. Jie gauna pasiūlymą privačiai. Jiems nereikia vaikščioti į „CashMoney“ vietą ir rodyti savo mokėjimo kortelę bei prašyti pinigų. Viskas internete.

BET aš noriu 15 000 USD už 9,9%! GALĖTU IŠMOKĖTI 28% KREDITO KORTELES IR NEBŪTU KIEKVIENĄ MĖN.

Tai iš tikrųjų yra „MOGO“ pardavimo žingsnis. Ir jūs esate taikinys.

Gal jums atiteks tai, ar dar daugiau. Bet ar turėtumėte pasinaudoti pasiūlymu?

Galėtumėte, bet man neramu, kad tai tik dar vienas trumpalaikis sprendimas jums.

Būsimame įraše kalbėsiu apie tai, kaip paprastai į kreditų problemas atsakoma ne daugiau. Dažnai reikia visapusiškai pakeisti savo gyvenimo būdą, kad gautumėte šaknį, kodėl jūs pirmiausia turite tokią beprotišką skolą.

Sekite šį segmentą, bet iki tol būkite išmintingi ir būkite atsargūs su tokiomis įmonėmis kaip MOGO ir CashMoney.

Parašykite komentarą