Juo paskolų garantų paskolų apžvalga 2021 liepos mėn

2019 m. Vasario mėn. „Juo“ paskolos ir jos seserinė įmonė „WageDayAdvance“ pradėjo administruoti. Todėl jis nebepriima naujų programų. Kaip ir daugelis ilgalaikių paskolų kompanijų, kurių darbo užmokestis buvo ilgas, „WageDayAdvance“ nusilenkė pagal didžiulį skundų ir kompensacijos reikalavimų kiekį ir pasiėmė „Juo“ paskolas. Palikome šį puslapį gyvą istoriniais tikslais.

„Juo“ paskolos yra tiesioginis skolintojas, vadinasi, visada žinosite, iš ko skolinatės. Ji teikia mažas paskolas žmonėms, kurie galbūt negalės gauti paskolos iš įprastų paskolų srautų. Nors įkainiai yra gana dideli, turint garantą, jie gali būti daug mažesni, ir jūs galite dar labiau sumažinti išlaidas mokėdami anksčiau laiko be jokių paslėptų mokesčių.

Pavėluotas grąžinimas gali sukelti rimtų pinigų problemų. Peržiūrėkite mūsų skolų pagalbos vadovus.

Kas yra garanto paskola?

Gavus laiduotojo paskolas reiškia, kad radote žmogų, kuris jums suteiks garantiją ir sutiks sumokėti paskolą, jei negalėtumėte. Paprastai to neprireiks, tačiau jų turėjimas reiškia, kad skolintojai gali jums pasiūlyti mažesnes palūkanas nei turėdami blogo kredito asmeninę paskolą. Palūkanos vis dar yra didesnės, tačiau laiku sumokėję paskolą galėsite pagerinti savo kredito balą ir kitą kartą gauti geresnę normą.

Pagrindinės „Juo Loans“ paskolų garanto ypatybės

 • Nuo 1 iki 3 metų.
 • Nuo 1 000 iki 3 000 svarų.
 • Gaukite suasmenintą greitą pasiūlymą, neturėdami jokios įtakos jūsų kredito reitingui. Įvedę tik keletą detalių, gausite greitą paskolos pasiūlymą su pasirinkimais asmeninei ir garantinei paskolai.
 • Fiksuotos mėnesinės grąžos. Jūsų mokama suma bus fiksuota nuo to laiko, kai pasirašysite sutartį, o tai reiškia, kad nėra nemalonių staigmenų.
 • Greita prieiga prie lėšų. Kai jus ir jūsų laiduotoją priims, lėšas paprastai gausite tą pačią dieną.
 • Nėra nustatymo mokesčių. „Juo Loans“ neima jokių paslėptų mokesčių už paskolos paėmimą.
 • Grąžinkite paskolą bet kada anksčiau. „Juo“ paskolos turi politiką, kuri reiškia, kad galite išvengti nemokamų perteklinių palūkanų, jei atsiskaitysite anksčiau.
 • Jokių išankstinio mokėjimo mokesčių. Negana to, nebus imami jokie mokesčiai, jei anksti sumokėsite paskolą.

Ar galiu gauti „Juo“ paskolų paskolą?

„Juo Loans“ ieško klientų, kurie yra atsakingi žmonės, kurie žino savo kredito balą ir nori jį pagerinti. Vieninteliai kiti kriterijai yra šie:

 • Virš 18
 • JK gyventojas, turintis galiojančią banko sąskaitą ir debeto kortelę
 • Be pastarųjų dvejų metų bankroto istorijos

Daugumai žmonių reikės artimo draugo ar šeimos nario, kuris veiktų kaip garantas, ir šis asmuo privalo:

 • Būkite vyresni nei 25 metų.
 • Turėkite reguliarias pajamas
 • Gebėkite grąžinti pinigus, jei paskolos gavėjas negali
 • Gyvenk JK
 • Būkite namo savininkas arba turėkite gerą kreditą

Kaip kreiptis dėl „Juo“ paskolos?

 1. Gaukite individualizuotą greitą pasiūlymą ir patikrinkite asmeninių ar garanto paskolų galimybes. Pasirinkite tą, kuris, jūsų manymu, yra geriausias.
 2. Užpildykite pasirinktos paskolos internetinę paraiškos formą.
 3. Tada turėsite 30 dienų, kad pridėtumėte savo laiduotoją prie paskolos, nurodydami jiems užpildyti apgyvendinimo, darbo ir banko duomenis. Jūs abu sužinosite, kai tik jie bus priimti.
 4. Gausite skambutį, kad patvirtintumėte išsamią paskolos informaciją. Kai bus susitarta, lėšos paprastai bus išmokėtos tą pačią dieną.

Dažnai užduodami klausimaiParodome pasiūlymus, kuriuos galime stebėti – tai dar ne kiekvienas produktas rinkoje … Jei nenurodėme kitaip, produktai nėra ypatingos eilės. Terminai „geriausias“, „geriausias“, „pigus“ (ir jų variantai) nėra vertinimai, nors juos paryškindami visada paaiškiname, kas yra puikus produktas. Tam taikomos mūsų naudojimo sąlygos. Kai priimsite svarbius finansinius sprendimus, apsvarstykite galimybę gauti nepriklausomą finansinę konsultaciją. Palyginę produktus, visada atsižvelkite į savo aplinkybes, kad gautumėte tai, kas jums tinka.

Parašykite komentarą