Tiesioginiai skolintojai – 97% patvirtinimo norma

Greito finansavimo sprendimai iš tiesioginių paskolų davėjų

Alternatyvūs skolinimo ištekliai papildo įprastus finansavimo kanalus, kuriuos siūlo bankai, kredito unijos ir statybų draugijos. Tradicinės įstaigos visų pirma specializuojasi įvairiose ilgalaikio finansavimo galimybėse, o tiesioginiai atlyginimų dienos skolintojai sprendžia skubius, trumpalaikius išlaidų reikalavimus.

Kiek norėtumėte pasiskolinti?

Reprezentatyvus pavyzdys: Skaičiuoja nuo 49,9% balandžio iki maksimalaus 1333% balandžio. Minimali paskolos trukmė yra 1 mėnuo. Maksimali paskolos trukmė yra 36 mėnesiai. Reprezentatyvus pavyzdys: 30 dienų pasiskolinta 250 svarų. Bendra grąžintina suma yra 310,00 GBP. Priskaičiuotos palūkanos yra 60,00 GBP, metinė palūkanų norma 292% (fiksuota). Reprezentatyvus 669,35% balandis (kintamasis).

Tiesioginės paskolos, gaunamos iki atlyginimo, yra teikiamos internetu, teikiančios laiku finansavimo sprendimus pareiškėjams, kuriems reikalingi greiti pinigai. Paskolos internetu yra palyginti nedidelės, palyginti su daugiametėmis hipotekomis ir paskolomis automobiliams, todėl tikimasi, kad jos bus grąžintos per kelias savaites ar mėnesius po finansavimo. Jei jums reikalinga hipoteka ar verslo paskola, kelionė į banką yra tinkama, tačiau kasdieniams finansavimo poreikiams tiesioginiai paskolų davėjai gali padėti nedelsdami gauti grynųjų.

Trumpalaikiai skolintojai siūlo tiesiogines paskolas iki atlyginimo

Tiesioginiai darbo dienos skolintojai pateikia keletą unikalių pranašumų, suteikiančių greitą grynųjų pinigų, kai kiti finansavimo šaltiniai išsenka. Jei jus užklupo netikėtos išlaidos, apsvarstykite nedidelės paskolos internetu užtikrinimo privalumus.

 • „Boutell Brokers“ – Boutellas yra paskolų brokeris, jungiantis tiesioginius atlyginimo dienos skolintojus su pareiškėjais, kuriems reikalingi greiti pinigai. „Boutell“ pridėtinės vertės brokerio paslauga supaprastina paraiškų teikimo procesą, leidžiant jums susisiekti su keliais JK skolintojais su viena internetine paraiška. Užuot tikrinęs teikėjus po vieną, jūsų „Boutell“ paskolos prašymas atveria duris keliems geriausiems internetiniams skolintojams, pasirengusiems suteikti jums reikalingus pinigus.
 • Lengvumas ir prieinamumas – Dėl hektiško šiuolaikinio gyvenimo būdo ne visada galima išvykti į jūsų vietinį banko skyrių. Prieinamumas internete leidžia kuo paprasčiau pateikti prašymą dėl darbo užmokesčio dienos. Prieš pateikiant elektroninę paraišką iš kompiuterio ar planšetinio kompiuterio, paprastas paskolos prašymas užtrunka tik kelias minutes.
 • Greitis ir aptarnavimas – Mokėjimo dienos skolintojai specializuojasi greitų, trumpalaikių finansavimo sprendimų srityje. Skirtingai nuo bankų ir kitų įprastų įstaigų, tiesioginiai paskolų davėjai supranta greičio poreikį, siūlo kvalifikuotiems pareiškėjams greitą priėmimą ir finansavimą tą pačią dieną. Gavę „Boutell“ brokeriai nedelsdami apdoroja jūsų internetinę paraišką, suderindami jūsų finansavimo užklausą su JK darbo dienos teikėjais. Patvirtinus finansavimą iki atlyginimo, paskolos pajamos bus pervedamos tiesiai į jūsų einamąją sąskaitą.
 • Lanksčios sąlygos – Tiesioginiai darbo dienos skolintojai siūlo lanksčias sumas, suteikdami pakankamai pinigų, kad galėtumėte nunešti iki kitos jūsų darbo dienos. Mažos paskolos nuo 50 svarų ir daugiau suteikia trumpalaikį atsarginį finansavimą sąskaitoms ir nedidelėms išlaidoms padengti. Skubesnėms finansinėms reikmėms skiriamos didesnės sumos, siekiančios tūkstančius svarų. Kadangi kiekvienas finansavimo poreikis yra savitas, tiesioginiai paskolų davėjai siūlo įprastas paskolas, kurių bendra suma reikalinga finansinėms problemoms spręsti, nesiskolindama pertekliaus. Lanksčios grąžinimo sąlygos dar labiau palengvina trumpalaikius skolinimo santykius; tiesioginiai darbo dienos skolintojai siūlo atsipirkimo grafikus, kurie atitinka jūsų atlyginimo datas.
 • Neribotas naudojimas – Paskolos dažniausiai yra susijusios su konkrečiomis išlaidų funkcijomis. JK studentų finansai teikia universitetų paskolas, hipotekos kompanijos padeda įsigyti nekilnojamąjį turtą, paskolos automobiliams padengia automobilius ir pan. Skirtingai nuo finansavimo, skirto tam tikroms išlaidų rūšims, paskolos internetu neribojamos, todėl pinigų prioritetus pasirenkate patys. Lankstus naudojimas leidžia pakeisti kursą viduryje, kai keičiasi jūsų finansiniai poreikiai, paskolos įmokų mokėjimo dieną pritaikydami skubiausiems išlaidų įsipareigojimams.

Prieš skolindamiesi

Paskolų mokėjimai galiausiai turi būti mokami, todėl grąžinimo planavimas yra būtina skolinimosi dalis. Jei bet kuriuo metu jaučiatės nesaugūs dėl savo galimybės grąžinti paskolą, skolindamiesi mažesnę sumą ar pratęsdami grąžinimo terminą, galite gauti reikalingus grynuosius pinigus be atsipirkimo problemų.

Palyginus finansines galimybes internete, galite susiaurinti greito finansavimo paiešką. Vertindami finansavimo alternatyvas, apsvarstykite šias ir kitas susijusias finansines problemas.

 • Kiek pinigų tau reikia? Tiesioginiai paskolų davėjai specializuojasi mažų trumpalaikių paskolų, skirtų ekstremalioms situacijoms praleisti tarp atlyginimų dienų. Jei jums reikalinga didelė daugiametė paskola, pavyzdžiui, hipotekos ar naujos paskolos automobiliui, bankai gali padėti – skolintojai internetu yra tam, kad suteiktų greitą prieigą prie grynųjų, kai reikia nedidelės pinigų sumos trumpam laikotarpiui. Paskola iki atlyginimo suteikia šimtus (net tūkstančius) svarų, grąžinta per kelias savaites ar mėnesius.
 • Ar jums dabar reikia pinigų? Internetiniai skolintojai teikia greitą finansavimą reikalavimus atitinkantiems pareiškėjams. Priešingai, ilgalaikių finansinių susitarimų įgyvendinimas gali užtrukti, leisdamas bankams ir statybinėms bendrijoms dirbti savo ritmu, finansuojant tradicines paskolas. Kai laikas yra esminis dalykas, tik greitas priėmimas ir savalaikis apyvarta perduoda pinigus skubėdami. Tiesioginiai paskolų davėjai turi patirties teikdami greitus grynuosius pinigus, naudodami supaprastintus priėmimo sprendimus, kad spartintų patvirtinimą.
 • Kiek trunka paskolos grąžinimo laikotarpis? Finansuodami savo biudžetą ir planuodami visą grąžinimo terminą, jūs turėsite pinigų, kai bus atlikti mokėjimai. Pajamų pertraukimas ar pinigų srautų trūkumas gali sutrukdyti laiku atlikti mokėjimus, todėl svarbu numatyti mokėjimo įsipareigojimus per visą paskolos grąžinimo terminą. Pavyzdžiui, paskoloms iki atlyginimo reikia laiku atkreipti dėmesį, atsižvelgiant į kitas jūsų darbo užmokesčio sumas ir paskesnes darbo užmokesčio dienas, kol bus išnaikintas visas likutis.
 • Kas yra metinė procentinė norma? Tarp daugelio kredito alternatyvų palyginimo būdų metinė procentinė norma (MNT) yra standartizuota nuoroda vertinant pinigų skolinimosi kainą. MNN rodo palūkanų normą, mokamą už tam tikrą kredito galimybę. Greitieji kreditai paprastai turi palyginti aukštą MN, palyginti su hipotekomis ir kitu ilgalaikiu finansavimu, tačiau pinigai greitai grąžinami, todėl palūkanoms nėra daug laiko kaupti.
 • Ar už pavėluotą mokėjimą imamos baudos? Skolintojai tikisi, kad kredito vartotojai mokės paskolas laiku. Jei vėluojate sumokėti paskolą, nepavykus įvykdyti sandorio pabaigos, kredito ataskaitos gali būti neigiamos, todėl kredito balas bus mažesnis. Skolintojai taip pat gali taikyti baudas ir mokesčius už pavėluotus mokėjimus, padidindami atsipirkimo išlaidas. Prieš priimdami finansavimo pasiūlymą, peržiūrėkite baudas už pavėluotus mokėjimus ir dar kartą patikrinkite grąžinimo prieinamumą.
 • Kokia yra bendra skolinimosi kaina? Nors jums gali kilti pagunda sutelkti dėmesį į pagrindinį paskolos likutį, taip pat turite atsiskaityti už palūkanas, paskolos sudarymo mokesčius ir kitas skolinimosi išlaidas. Jūsų bendra pasiskolinimo kaina apima visą grąžintiną sumą ir pateikia realų biudžeto atsipirkimo skaičių.

Naudokitės aukštais priėmimo tarifais internete

Įprasti skolintojai laikosi griežtų priėmimo standartų, o tai gali trukdyti jums gauti greitus grynuosius pinigus. Kadangi bankai ir kitos tradicinės institucijos, norėdamos įvertinti paskolos prašytojus, remiasi kreditų balais, žemas balas gali pakenkti įprastų skolintojų sutikimui.

Kredito informacinės agentūros nuolatos renka duomenis apie jūsų finansus, pateikdamos kreditų ataskaitas bankams, paprašius. Jūsų kredito byloje esanti informacija atspindi jūsų pinigų ir kredito sąskaitų tvarkymo istoriją. Kredito informacinės agentūros, tokios kaip „TransUnion“ ir „Experian“, ne tik tvarko įrašus apie dabartinius kredito santykius, bet ir tvarko įrašus apie ankstesnius rezultatus. Nors pavėluotas mokėjimas nepadės jūsų balo į rūsį, klystantys kreditai galiausiai pakenks jūsų kredito balui.

aukšto priėmimo internetu nauda

Be pavėluotų mokėjimų, kredito agentūros taip pat apibūdina neigiamus kredito rezultatus, tokius kaip nemokumas, namų grąžinimas ir apygardos teismo sprendimai. Dėl šių katastrofiškų sąlygų ilgalaikis kreditų sumažinimas reikalauja metų atkūrimo. Pernelyg didelis negrąžintas skolos lygis ir per didelis turimų kreditų panaudojimas taip pat gali sužlugdyti gerą kreditą ir neleisti jūsų kredito balui pasiekti aukščiausio lygio statuso.

Laimei, vartotojai, turintys netobulą kreditą, alternatyvūs skolintojai internetu teikia papildomas finansavimo galimybes JK kredito vartotojams, kuriems iki atlyginimo dienos reikia mažų paskolų. Tiesioginiai skolintojai teikia palyginti mažas neužtikrintas paskolas, todėl jas reikia greitai grąžinti. Kadangi nedidelės sumos yra greitai grąžinamos, tiesioginiai paskolų davėjai dažnai gauna didesnes priėmimo normas nei jų įprastiniai partneriai, teikdami trumpalaikes paskolas, kai įprastos bankų įstaigos negali. Nesvarbu, ar jums buvo atsisakyta tradicinės paskolos, ar baiminatės, kad banke bus toks rezultatas, tiesioginiai paskolų davėjai gali būti geriausias jūsų greito finansavimo šaltinis.

Paprastos internetinės paraiškos užpildymas yra jūsų pirmasis žingsnis link palengvinimo. Nors prašant paskolos gali būti atsižvelgta į jūsų kredito balą, internetiniai skolintojai naudoja supaprastintą išankstinio patvirtinimo procesą, kad būtų išvengta vėlavimo finansuoti. Norėdami gauti paskolą iki atlyginimo internetu, turite

 • būti ne jaunesniam kaip 18 metų,
 • įrodyti pakankamas pajamas, kad būtų galima grąžinti pinigus,
 • turėti einamąją sąskaitą grynųjų pinigų pervedimams ir automatiniams paskolos mokėjimams,
 • gyvenate JK.

Į jūsų vienos paskolos prašymą atkreipia dėmesį visas „Boutell“ internetinių skolinimo partnerių tinklas. Nereikalaujama palyginti savaitgalio paskolų davėjų internetu ar prašyti paskolos. Kai susitarsite su pageidaujamu paslaugų teikėju ir sudarysite grąžinimo sutartį, paskolos pajamos bus tiesiogiai pervedamos į jūsų einamąją sąskaitą, kad būtų galima nedelsiant patenkinti skubius finansinius prioritetus.

Tiesioginiai atlyginimų skolintojai siūlo JK darbuotojams internetines finansavimo galimybes. Alternatyvus finansavimo šaltinis pašalina kai kuriuos tradicinio skolinimo trūkumus, suteikdamas greitesnes paslaugas ir aukštesnius priėmimo rodiklius nei daugelis įprastų skolinimo vietų. Jei šiandien jums reikia mažos paskolos, gali padėti tiesioginiai paskolų davėjai.

Parašykite komentarą