Kaip finansuoti odontologą ir gauti geriausias sąlygas

Nenumatyti įvykiai įvyksta tada, kai jų mažiausiai tikimės, taip pat ir sveikatos srityje. Nors didelę dalį patologijų padengia socialinė apsauga, burnos gydymas paprastai būna praleistas.

Jei patyrėte nelaimę, kurios neturėjote ar nusprendėte brangiai gydyti ir nenorite mokėti visko iš karto, galite kreiptis į finansinę pagalbą dantų gydymui. Šiame įraše mes suteikiame jums visus raktus, kaip gauti finansavimą dantų gydymui, nepriklausomai nuo jūsų finansinės padėties.

Ar yra finansuojamų dantų gydymo būdų?

Vienas iš pirmųjų klausimų, kurį sau užduodame eidami pas odontologą, yra tai, ar jis mums ką nors ras ir kiek kainuos apsilankymas. Socialinės apsaugos siūlomos odontologijos paslaugos yra gana ribotos. Laimei, šiandien yra daugybė dantų gydymo būdų, kuriuos finansuoja pati klinika arba finansų įstaigos, kurios specializuojasi paskolose burnos paslaugoms padengti.

Kokius gydymo būdus apima socialinė apsauga?

Specifinė pagalba burnos priežiūrai nėra vienoda visoje šalies teritorijoje, ji priklauso nuo autonominės bendruomenės, kuriai priklausome. Iš esmės jie sutelkia dėmesį į šiuos gydymo būdus:

  • Burnos priežiūra nepilnamečiams
  • Infekcijos ir uždegimai.
  • Dantų šalinimas.
  • Biopsija.
  • Žaizdų, traumų ir traumų gydymas.
  • Diagnozė.
  • Nurodymai, kaip imtis prevencinių priemonių.

Tačiau jei jums reikia daugiau informacijos, visada galite apsilankyti sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje arba kreiptis į savo sveikatos centrą.

Odontologo finansavimo rūšys

Vieno ar kito finansavimo pasirinkimas priklausys nuo skirtingų veiksnių, tokių kaip suma, kurią norime sumokėti dalimis, mūsų atliekamas gydymas, terminas, per kurį norime ją sumokėti, ir mūsų pačių galimybės mokėti.

  • Apmokėjimas dalimis per pačią kliniką: atliekant brangias procedūras ar atliekant keletą metų trunkantį gydymą (pvz., Ortodontiją), pati odontologijos klinika mums dažnai suteikia galimybę jas sumokėti dalimis. Taip pat yra galimybė mokėti vieną sumą pradžioje, o kitą – pabaigoje.
  • Iš anksto sumokėkite kreditine kortele: jei įvyko nenumatytas įvykis, o jūs dar nesurinkote savo darbo užmokesčio, kita galimybė yra atsiskaityti kreditine kortele, kad kitą mėnesį jūsų bankas pervestų jums mokėjimą. Tačiau ši parinktis paprastai veikia, kai intervencijos kaina nėra labai didelė.
  • Kreipkitės dėl asmeninės paskolos internetu: viena pagrindinių paskolų internetu savybių yra ta, kad jos yra greitos ir jas visada galite pritaikyti savo finansiniams poreikiams. Tai yra, jūs galite paprašyti sumos sumokėti odontologijos klinikai už visą gydymą ir grąžinti ją patogiomis dalimis, kol padengsite skolą.

Paprašykite dantų paskolos „Creditea“

„Creditea“ mes žinome, kad dantų sveikata yra svarbiausias dalykas jums ir visai jūsų šeimai. Dėl šios priežasties norime, kad galėtumėte kreiptis į bet kokį gydymą ir geriausius specialistus, netrukdydami finansiniam aspektui. Jei turite įrodomų mėnesinių pajamų, kreipkitės į mūsų asmeninį kreditą internetu ir lengvai atsikvėpkite, žinodami, kad situaciją kontroliuojate.

Ne tai, kad esame odontologijos bankas ar specializuojamės dantų kreditų srityje, mūsų įmonė yra viena iš pagrindinių kompanijų fintech pasaulyje specializuojasi individualiai pritaikytų finansavimo paslaugų srityje. Taigi mes suteikiame klientams kuo avangardiškesnes finansines technologijas, kad galėtume sukurti visiškai individualizuotas kreditines paslaugas, atsižvelgdami į jų poreikius ir finansinį profilį.

Su mūsų dantų kreditu galite paprašyti iki 5000 eurų be atidarymo, tvarkymo ar atšaukimo išlaidų. Be to, turėsite grąžinti jį iki trisdešimt šešių mėnesių. Kita vertus, jei prieš priimdami bet kokį sprendimą norite sužinoti apie finansines pastangas, kurias turėsite padaryti, įėję į „Creditea“ svetainę galite naudoti mūsų asmeninį kredito simuliatorių. Šis įrankis leidžia apskaičiuoti apytikslį mokestį, kurį turėsite sumokėti, pagal prašomą sumą ir terminą, per kurį norite grąžinti pinigus.

Neduokite daugiau ratų, įveskite credites.es ir pamirškite apie sudėtingas procedūras, kad gautumėte pinigų, kuriuos reikia nuvykti pas odontologą. Jums teks užpildyti paprastą formą, kurią mes jums paruošėme, nurodydami jūsų asmeninę informaciją, banko sąskaitos numerį, kuriame norite, kad mes įneštume pinigus, ir mobilųjį telefoną, kad gautumėte pranešimus apie jūsų kredito tvarkymą. Taigi jums teks nerimauti tik dėl svarbiausio dalyko, kad jūs ir jūsų rodytumėte geriausią šypseną.

Parašykite komentarą