Kaip kreditinis prisijungimas gali jums padėti?

Jei būčiau žinojusi, kiek man kainuos greitieji kreditai, niekada nebūčiau jais pasinaudojusi – ar tokia liūdna mintis būtų įstrigusi jūsų galvoje? Sakoma, kad noro išsakymas niekada nėra naudingas sprendžiant problemas, o mes, „Netcredit.lv“, visiškai sutinkame su šiuo teiginiu. Daug geriau ramiai galvoti apie savo situaciją ir rasti optimalų sprendimą. Jei greitosios paskolos sukūrė jūsų biudžeto spragą, tai gali jums padėti greito kredito pakartotinis skolinimas – speciali skolinimosi galimybė. Perskaitykite mūsų naują straipsnį ir sužinokite, kas kreditų kaupimo galimybės gali naudoti skolininkai!

Tikslas: susitvarkyti su skolomis

Jei turite sukaupę keletą greitųjų paskolų, būtinai žinokite, kad jas greitai grąžinti gali būti sunku. Pakanka praleisti vieną mokėjimo datą ir skolos nebėra už kalnų. Taip yra todėl, kad greitųjų kreditų pramonė yra labai griežta ir skolinimosi taisyklės nenumato staigios ligos, darbo praradimo ar kitos nestandartinės situacijos. Net jei bendra paskolos grąžinimo suma pasirodė per didelė paskolos gavėjo mėnesio biudžetui, reikia laikytis kredito sutarties sąlygų. Bet ką daryti, jei tai neįmanoma? Siūlome keturis veiksmo variantus.

4 variantai, kaip atsikratyti greitųjų paskolų naštos

1. Sutartis su kreditoriumi

Pirmas dalykas, kurį galite padaryti, kad išspręstumėte sunkią finansinę situaciją, yra susisiekti su skolintoju. Kai kuriais atvejais tai yra privaloma, pavyzdžiui, jei aiškiai žinote, kad negalėsite atlikti mokėjimo, arba jei jau praleidote mokėjimo datą. Kuo anksčiau informuosite skolintoją apie iškilusius sunkumus, tuo greičiau jis pasiūlys sprendimą. Šis metodas gali būti veiksmingas, tačiau jis turi keletą apribojimų:

 • greičiausiai kreditorius jums pasiūlys pratęsti paskolą už tam tikrą mokestį, o tai tik padidins visas paskolos išlaidas;
 • skolininkai turi labai mažai galimybių gauti draugišką mokėjimo grafiko restruktūrizavimo pasiūlymą;
 • susitarimas su kiekvienu kreditoriumi užtrunka ir negarantuoja sėkmingo rezultato.

2. Mėnesio biudžeto peržiūra

Jei skolininkams pavyks susitarti su kreditoriumi dėl mokėjimo grafiko pakeitimo, greitosios paskolos grąžinimas turėtų tapti pagrindine mėnesio biudžeto dalimi. Norėdami rasti trūkstamus pinigus, galite:

 • atsisakyti iš anksto suplanuotų išlaidų, tokių kaip kelionės;
 • pradėti taupymo režimą, atliekant tik svarbius mokėjimus ir taupant mažiau svarbias kasdienes išlaidas, tokias kaip maistas ar pomėgiai.

3. Turto pardavimas

Jei pajamų lygis yra per žemas, kad santaupos padėtų gauti reikiamą sumą, materialusis turtas gali tapti pinigų šaltiniu. Greitųjų paskolų grąžinimas galimas parduodant:

 • elektronika: išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, nešiojamas kompiuteris ir kt.
 • papuošalai;
 • transporto priemonės.

Nors teoriškai parduodant vertingą turtą galite gauti palyginti didelę sumą, nerekomenduojame pasikliauti šia strategija. Surasti pirkėją nėra taip lengva, ir pirkėjas greičiausiai norės mokėti mažiau nei tau reikia. Bandai ieškoti pinigų paskoloms ir skoloms grąžinti savarankiškai arba patekti į stresą ir praleisti laiką bergždžioms pastangoms. Bet yra dar vienas, ketvirtas variantas – kreditų kaupimas. Mes pasakojame apie tai, kas tai yra ir kodėl verta naudoti sunkioje situacijoje!

netcredit-credit-susijungimas

Paskolų sujungimas – turbūt pats draugiškiausias sprendimas skolininkams

Kaip jau rašėme kokteilis.la.lv, kredito konsolidavimas yra nauja paskola, tačiau atkreipkite dėmesį – tai ne įprasta paskola, o speciali paskola skoloms grąžinti. Čia jums gali kilti klausimas, bet ar ji gali imtis veiksmų? Kreditoriai ir toliau pabrėžia, kad jie neturėtų skolintis kitoms skoloms padengti, ir mes tikrai sutinkame su tokiu reikalavimu, tačiau kredito konsolidavimas skiriasi nuo įprasto vartojimo kredito.

Kreipdamasis dėl kredito derinio, paskolos gavėjas informuoja kreditorių apie esamus kredito įsipareigojimus, pavėluotus mokėjimus ir skolas. Naudodamasis šia informacija, skolintojas nusprendžia dėl paskolos suteikimo, kredito limito dydžio ir paskolos sąlygų. Perskolinimas, palyginti su įprastomis paskolomis, turi akivaizdžių pranašumų:

 • ilgesnis grąžinimo terminas;
 • mažesnė palūkanų norma nei vartojimo paskolos;
 • viena mėnesio mokėjimo data.

Ar dabar suprantate, kodėl kredito konsolidavimas yra vienas geriausių būdų atsikratyti greitųjų paskolų? Užuot skubinę pinigus su artimaisiais ir draugais ar bandę parduoti daiktus, kuriuos norėtumėte naudoti patys, galite kreiptis dėl pakartotinio kreditavimo ir sumokėti visiems kreditoriams per vieną dieną!

O dabar pakalbėkime apie tai, kokias paskolų konsolidavimo galimybes turi skolininkai. Mes galime iškart pašnibždėti priekyje – kuo geresnė jūsų padėtis, tuo palankesnių sąlygų galite tikėtis!

3-kreditas-sujungimas-variantai-netkreditas

3 kredito derinimo galimybės

Paskolos restruktūrizavimas be užstato

Patogiausias ir palankiausias skolininkui variantas yra kredito konsolidavimas be garanto ir pasižadėjimai. Skolininkams teikiama ši paslauga:

 • turintys teigiamą kredito istoriją;
 • be aktyvių skolų;
 • su oficialiomis ir patikrinamomis pajamomis.

Mes rekomenduojame pradėti ieškoti paskolų konsolidavimo ne tada, kai skolos jau yra nustatytos, o kai tik paskolos grąžinimas ima atrodyti sunkus. Kuo anksčiau kreipsitės dėl pakartotinio skolinimo, tuo pasiūlymas bus naudingesnis. Bet jei padėtis jau toli gražu nėra ideali, pasinaudokite galimybe paskolinti paskolas užstatu.

Paskolų sujungimas užstatu

Paskolų derinimas su sugadinta kredito istorija beveik visada yra tik užstatas. Paprastai tai yra vienintelis sprendimas skolininkams, nors mes negalime visiškai garantuoti, kad skola automatiškai reiškia užstatą. Viskas priklauso nuo jūsų situacijos niuansų, įskaitant:

 • visa skolos suma;
 • vėlavimo terminai;
 • Jūsų mokumas ir kredito istorija.

Peržiūrėdamas jūsų pakartotinio skolinimo paraišką, skolintojas įvertins kredito riziką ir pasiūlys pakartotinį skolinimą su užstatu ar be jo. Tačiau jei paskolų refinansavimui reikės užstato, sutarties vykdymas užtruks šiek tiek daugiau, nes reikės įvertinti užstato objektą ir parengti visus dokumentus.

Paskolas gali gauti žmonės, kurių mėnesinės pajamos yra pakankamai didelės, kad galėtų sumokėti paskolą – tai galioja ir paskolų sujungimo atveju. Tačiau yra situacijų, kai oficialiai bedarbiui būtina konsoliduoti kreditą. Ką daryti ir kur ieškoti pagalbos?

Paskolų derinimas be darbo

Jei žmogus neturi darbo, bet yra išduotos kelios paskolos, tai reiškia, kad jis vis tiek turi tam tikras mėnesines pajamas. Skolininkas gali būti:

 • pensininkas;
 • dirbantis savo paties įmonėje;
 • neformalus darbuotojas;
 • nekilnojamojo turto nuomotojas.

Jei galite priskirti save vienai iš šių kategorijų, greičiausiai bus galima perskaičiuoti kreditą kaip įkaitą. Šie pajamų šaltiniai laikomi per mažais arba nestabiliais, kad būtų galima suteikti paskolos refinansavimą be papildomų apsaugos priemonių.

Nepaisant to, ar jums reikia derinti paskolas su užstatu, ar be jo, su mūsų pagalba galėsite greitai rasti draugišką pasiūlymą. Nepamirškite perskaityti straipsnio pabaigos ir sužinoti apie „Netcredit.lv“ pranašumus!

Populiariausios kredito derinimo galimybės ieško mūsų!

Mūsų svetainė skirta padėti vartotojams rasti naudingiausias skolinimosi variantas, ir kredito permokėjimas nėra išimtis. Mes sudarėme geriausius kreditorių sandorius kredito konsolidavimas internetu būti patogus ir suprantamas. Štai ką gausite iš mūsų palyginimo platformos:

 • visą nebankinių skolintojų sąrašą;
 • išsami palyginimo lentelė;
 • kredito konsolidavimo apžvalgos.

Kreditų konsolidavimas „Swedbank“ ir kiti gerbiami bankai yra tik viena iš daugelio galimybių. Neskubėkite kreiptis dėl pirmo internete rasto pasiūlymo, pirmiausia sužinokite, kurie kreditas pakartotinio skolinimo galimybės yra kitur. Naudokitės „Netcredit.lv“ ir skolinkitės protingai!

Parašykite komentarą