Kaip nusipirkti kompiuterį?

Šiais laikais susidurti su šeimomis ar asmenimis, turinčiais tik vieno tipo kompiuterius, yra gana retai – nešiojamieji kompiuteriai tampa vis populiaresni, pirmenybę teikiantys asmeniniams kompiuteriams, kurie paprastai naudojami įvairiems žaidimams ir kitiems galingiems procesams, kurių nešiojamieji kompiuteriai negali atlikti kasdien. pagrindu. Daugelis šeimų turi asmeninius ir nešiojamuosius kompiuterius, kaip ir individualiuose namuose. Nešiojamieji kompiuteriai siūlo mobilumą, perkeliamumą, o asmeniniai kompiuteriai – visišką pramogą.

Prieš perkant bet kurį kompiuterį ir renkantis asmeninį ar nešiojamąjį kompiuterį, svarbu žinoti savo biudžeto galimybes. Jei jūsų finansinės galimybės yra ribotos, naudingiausia vartojimo paskola bus teisingas pasirinkimas perkant naują kompiuterį, jei kompiuterio jums reikia nedelsiant.

Norint įsigyti kompiuterį, svarbu žinoti visus savo poreikius ir lūkesčius iš kompiuterio. Norėdami padėti apsispręsti ir išsirinkti sau tinkamiausią kompiuterį ir atsakyti į rūpestį, kaip įsigyti kompiuterį, parengėme keletą svarbių punktų, kaip pirkti, pasirinkti ir priimti teisingą sprendimą.

Asmeniniai kompiuteriai

* REKLAMA

Nepaisant to, kad šiandien daugelis žmonių nori nešiojamojo kompiuterio, asmeniniai kompiuteriai vis tiek užima didžiulę rinkos dalį. Yra didžiulis kompiuterių pasirinkimas, įvairūs pasiūlymai ir variantai, dėl kurių kompiuteriai tampa labiausiai keičiamais ir keičiamais kompiuteriais.

Asmeninis kompiuteris bus sąjungininkas, kuris pasiūlys daug daugiau galios ir energijos už mažiau pinigų nei bet kuris kitas kompiuteris.

Asmeninius kompiuterius galima suskirstyti į kelias kategorijas:

• Viso dydžio asmeninis kompiuteris – tai viso dydžio standartiniai asmeniniai kompiuteriai, kurie yra žinomi visiems. Paprastai tai užima pakankamai vietos ir gali būti pakankamai sunki, kad sukeltų abejonių dėl tokio kompiuterio pasirinkimo. Nepaisant to, šie kompiuteriai yra galingiausi, juos lengva ir nebrangu taisyti, juose yra beveik begalė naujinių ir komponentų keitimo galimybių naujesniems ir galingesniems.

• Kompaktiški asmeniniai kompiuteriai – tai mažesni asmeniniai kompiuteriai. Paprastai tokie kompiuteriai yra perpus mažesni už viso dydžio asmeninių kompiuterių dydį. Šie kompiuteriai idealiai tinka patalpoms ir staliniams, kurie užima mažai vietos. Kompaktiški kompiuteriai, kaip ir jų pilno dydžio broliai ar seserys, gali būti pigesni nei kitų tipų kompiuteriai, tačiau jų naujovinimo ir atnaujinimo galimybes gali riboti nestandartinių dydžių komponentų skaičius.
• Viskas viename – tai kompiuteriai, kurie paprastai yra vienas monitorius, kuriame yra visi asmeninio kompiuterio komponentai. Tai yra kompiuteriai, kurie sujungia asmeninio kompiuterio dėklą ir monitorių į vieną ir siūlo neįtikėtiną kompaktiškumą. Tačiau tokiu kompaktiškumu reikia atsisakyti galimybių tobulinti ir padaryti kompiuterį galingesnį, nes tokių kompiuterių komponentai ir galimybės juos atkurti yra labai riboti arba net neįmanomi. Net toks kompiuterio remontas gali būti labai brangus.
• Žaidimų kompiuteriai – paprastai standartinio dydžio asmeniniai kompiuteriai, kurie yra brangūs dėl savo galingų ir itin galingų vidinių komponentų, kurie yra suprojektuoti ir supakuoti taip, kad be jokių problemų ir netvarkos palaikytų visus naujausius ir daugiausiai reikalaujančius žaidimus su aukščiausiais vaizdo nustatymais. Su žaidimų kompiuteriais gausite greičiausius procesorius, geriausias vaizdo plokštes, kelis standžiuosius diskus, daug operatyviosios atminties, tinkamas aušinimo sistemas, galingus maitinimo šaltinius ir kitus privalumus.
nešiojamieji kompiuteriai
Nešiojamieji kompiuteriai yra didžiausi asmeninių kompiuterių priešai, nes jie kiekvieną dieną skatina vis daugiau žmonių pereiti nuo asmeninių kompiuterių prie nešiojamųjų kompiuterių, nes nešiojamieji kompiuteriai šiandien tampa vis galingesni ir dažnai primena tą pačią galią kaip ir standartiniai kompiuteriai. Asmeniniai kompiuteriai dėl savo kainos tikrai bus didesnis iššūkis jūsų piniginei, taip pat viena iš didžiausių priežasčių, kodėl kredito įstaigos ieško naudingiausio vartojimo kredito.
Nešiojamieji kompiuteriai leidžia juos naudoti įvairiose vietose, atokiau nuo jūsų stalo. Jie turi įmontuotą akumuliatorių, leidžiantį valandų valandas naudotis kompiuteriu be energijos. Nepaisant šių ir daugelio kitų privalumų, perkant nešiojamąjį kompiuterį reikia mažesnių dydžių, didelių kainų, mažiau energijos, mažesnių klaviatūrų ir mažesnių ekranų.
Nešiojamieji kompiuteriai paprastai skirstomi pagal ekrano dydį:
• Mažas dydis (10–13 colių ekrano dydis) – tai labai kompaktiški ir lengvi kompiuteriai, kurie ypač tinka maišeliams ir leidžia pasiimti su savimi kiekvieną savo gyvenimo dieną. Maži nešiojamieji kompiuteriai paprastai paaukoja energiją atsižvelgiant į tai, kiek jie gali neturėti labai galingo procesoriaus.
• Vidutinio dydžio (14-16 colių ekrano dydis) – tai yra optimaliausias nešiojamųjų kompiuterių pasirinkimas, nes jie tokio dydžio atvejais gali pritaikyti įvairius maitinimo komponentus, kurių kaina svyruoja nuo 200Eur iki 2000 Eur ir daugiau. Tai yra optimalus pasirinkimas, nes tokie nešiojamieji kompiuteriai paprastai telpa į bet kokį nugaros ar pečių krepšį, be to, jie yra patogūs, malonesni akims ir ergonomiškai.
• Dideli (17 colių ir didesnių ekranų dydžiai) – šie nešiojamieji kompiuteriai paprastai naudojami asmeniniams kompiuteriams pakeisti ant stalų ir kitų paviršių, kurie paprastai naudojami asmeniniams kompiuteriams. Net dideli nešiojamieji kompiuteriai gali suteikti daugiau energijos bet kokiu aspektu.
Kompiuterio pirkimas
Norėdami įsigyti naują kompiuterį, turite atlikti kelis veiksmus, kurie padės išsirinkti jums tinkamiausią kompiuterį. Pirmiausia turėtumėte nuspręsti dėl kompiuterio tipo pagal šį straipsnį. Kadangi esate susipažinę su pagrindiniais asmeninių ir nešiojamųjų kompiuterių skirtumais bei jų tipais, svarbu išsirinkti sau tinkamiausią.
Atsižvelgiant į tai, ar pasirenkate nešiojamąjį, ar asmeninį kompiuterį, netgi reikia nuspręsti:
• Kompiuterio RAM – jei norite naudoti šiuolaikines programas ir programinę įrangą, pabandykite pasirinkti kompiuterį su mažiausiai 8 GB RAM. Jei reikia žaidimų ir labai galingų programų, atkreipkite dėmesį į kompiuterius, turinčius 16 GB ir daugiau RAM.
• Operacinė sistema – apsvarstykite visas „MacOS“, „Windows“, „Linux“ galimybes, privalumus ir trūkumus „ChromeOS“ operacinėse sistemose. Pasirinkite jums labiausiai tinkantį.
• Vaizdo plokštė ir grafikos plokštės atmintis – teikite pirmenybę kompiuteriams, prie kurių prijungta vaizdo plokštė. Kompiuteriai su integruotomis vaizdo plokštėmis dažniausiai yra labai prastas pasirinkimas ir jų grafikos našumas nėra toks geras, kaip paprastai suteikia vaizdo plokštės. Net grafikos plokštėje turėtų būti mažiausiai 2 GB RAM.
• Kietasis diskas ir jo dydis – atsižvelgiant į įtemptą šiandienos gyvenimą ir kompiuterio greitį, reikia rinktis tik kompiuterius, kuriuose įrengti SSD diskai. HDD arba kietieji optiniai įrenginiai yra pasenusi technologija, dėl kurios kompiuteriai tampa lėti.
• Baterija – akumuliatorius ir jo tarnavimo laikas gali būti ne tokie svarbūs renkantis asmeninį kompiuterį, tačiau nešiojamiesiems kompiuteriams baterijos veikimo laikas yra nepaprastai svarbus. Ištirkite nešiojamųjų kompiuterių modelius ir pasirinkite kompiuterį, kurio baterija veiktų bent 6 valandas.
• Išlaidos – pagalvokite apie savo biudžeto galimybes, jei reikia, ieškokite naudingiausios vartojimo paskolos.

Parašykite komentarą