Ko tikėtis skolinantis paskolą? Sužinokite paskolą skaičiuoklėje!

Bet kokį pirkimą, apmokėjimą ir procesą, dėl kurio atsisveikinama su mūsų sūriu ir sunkiai uždirbtais pinigais, galima pavadinti labai atsakingu finansiniu sprendimu. Taip, net jei žmogus išleidžia pinigus į dešinę ir į kairę ir, pavyzdžiui, perka maistą, tikrai negalvodamas, kiek pinigų žmogus paliks kasoje įprasto apsilankymo parduotuvėje metu, arba išleis ką tik gautą atlyginimą didelis ir ilgai trokštamas pirkinys (kas ilgisi kiekvieno naujo mėnesio), tada pinigai taip pat keliauja iš piniginės į naują telefoną, naują kompiuterį, naujus drabužius, naują kosmetiką, naują televizorių, naują viską.

Bet koks mūsų priimtas sprendimas, susijęs su pinigų grąžinimu už paslaugą ar produktą, yra atsakingas sprendimas, apie kurį turėtume pagalvoti, kai tik priimsime tokį sprendimą.

Paskolos, kreditai, išperkamoji nuoma, išsimokėtinai sudarytos sutartys ir visos kitos kreditų rūšys yra toks pat atsakingas pirkimas ir sprendimas, kaip ir bet kuris kitas pieno paketas, kurį perkame parduotuvėje. Kodėl? Tiek pieno paketas, tiek naujas kreditas, kurį prisiimame ant savo pečių, yra būtent tai, kas paveiks mūsų asmeninį biudžetą ir finansus. Kreipdamiesi dėl paskolos, turite atsižvelgti į paskolos sutarties sąlygas, paskolos terminą, paskolos palūkanas ir tam tikras datas, kada turi būti sumokėti mokėjimai, taip pat į bendrą sumą, kurią reikės grąžinti galiausiai. Norint visapusiškai atsižvelgti į paskolos ar greito paskolos pasekmes, būtina ieškoti daugiau informacijos iš paskolos teikėjo.

Norint visiškai žinoti paskolos pasekmes ir sąlygas, taip pat grąžintinas sumas, paskolos skaičiuoklė turi kreiptis į informaciją ir atsakymus į daugumą klausimų.

Paskolos skaičiuoklė, kaip ir automobilio lizingo skaičiuoklė ar būsto paskolos skaičiuoklė, paprastai teikia vieną specifinę funkciją – bet kuri paskolos ar lizingo skaičiuoklė leidžia klientams kuo greičiau ir tiksliau sužinoti ir apskaičiuoti bendrą mėnesio įmokos sumą bei nurodyti palūkanų normas, be ypatingų sunkumų. Net skaičiuoklės siūlo keletą galimybių asmeniui nustatyti savo sąlygas. Pavyzdžiui, hipotekos skaičiuoklė ir kiti siūlo galimybę pasirinkti pageidaujamą paskolos grąžinimo terminą, visą bendrą paskolos sumą, mokėjimo būdus (kas mėnesį, kas ketvirtį ar kasmet) ir kitas galimybes. Remiantis visais pasirinktais parametrais, skaičiuoklė pateiks kuo tikslesnę informaciją apie tai, kokių sumų, palūkanų normų, terminų ir visos grąžintinos sumos tikimasi.

Reikėtų nepamiršti, kad paskolos skaičiuoklė gali būti netiksli ir suteikti tik informacinę funkciją, leidžiančią asmeniui peržiūrėti apytiksles palūkanų normas, galimas sąlygas, sąlygas ir apytikslę bendrą pinigų sumą, kurią reikės sumokėti visiškai sudarant sutartį. paskolą.

* REKLAMA

Paprastai visi skolintojai jus perspėja, kai lizingo skaičiuoklė yra skirta tik informaciniams tikslams, todėl rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį į tokį įspėjimą, nes, kai kreipiatės dėl paskolos ar kredito, galite susidurti su situacija, kai jūsų konkretus gyvenimo būdas kredito įstaiga nustato kitas sąlygas arba palūkanų normas. Jei vartojimo paskolos skaičiuoklė, kurioje žiūrite paskolos pasiūlymą, niekur nešaukia ir nemini, kad ji yra informatyvi, galite būti tikri, kad kredito rezultatai, kuriuos jums suteiks skaičiuoklė, išliks net ir sudarant sutartį su konkrečiu skolintoju. …

Palūkanų normoms, kurios bus priskirtos jūsų pageidaujamai paskolos rūšiai, įtakos turi jūsų kreditingumo reitingas ir ankstesnė kredito patirtis. Jei buvote patikimas visų greitųjų paskolų bendrovių ir lizingo teikėjų klientas, tuomet galite gauti mažiausias naujos nuomos palūkanas arba įvairias nuolaidas ir nuolaidas skolinimosi ir grąžinimo sąlygoms.

Kalbant apie daugybę skirtingų paskolų, nuomos ir paskolų rūšių, reikia atsižvelgti į tai, kad yra ir tiek daug skirtingų skaičiuoklių, kurie apskaičiuoja pagrindines paskolos sąlygas – mokėjimus pagal tam tikrą palūkanų normą ir kliento pasirinktą terminą bei pažymėta konkrečioje skaičiuoklėje. Paskolos skaičiuoklė ir būsto paskolos skaičiuoklė neabejotinai bus du skirtingi skaičiuotuvai, nes šių dviejų rūšių paskolos sąlygos, ypatybės ir privalumai yra labai skirtingi. Greitą paskolą grynaisiais bus labai lengva apskaičiuoti. Tokio tipo skaičiuotuvai yra patys populiariausi ir juos galima rasti beveik bet kurioje greitų pinigų skolintojo svetainėje. Dėl paskolos skaičiuoklės tikslumo ir to, kad tokie skaičiuotuvai nėra informatyvūs ir pasakoja apie realias išlaidas, sąlygas ir palūkanų normas, kurios nesikeis kreipiantis dėl paskolos grynaisiais, žmonės šiandien gali gauti greituosius ir greituosius kreditus per 5 dienas. -15 minučių kreipiantis dėl paskolos.

Kita vertus, situacija su buto paskolos skaičiuokle ir kitais, skaičiuojančiais palūkanų normas ir grynąsias paskolas ilgesnėms nei 5 metų sąlygoms, yra šiek tiek kitokia. Paprastai šie skaičiuotuvai visada pažymimi „informatyviu“ įspėjimu, nes faktinėms palūkanų normoms, turimiems terminams ir asmens galimybėms skolintis turės įtakos daugelis kitų veiksnių. Pavyzdžiui, buto įvertinimas, būklė, vieta, bendra vertė ir kiti dalykai. Panašiai ir visoms ilgalaikėms paskoloms dažnai keičiasi palūkanų normos, kai hipotekos palūkanų normos gali pakilti arba sumažėti per 30 metų. Tai savo ruožtu yra dar viena priežastis, kodėl hipotekos skaičiuoklė nėra visiškai patikima, o bet kokios rūšies ilgalaikė paskola yra labai atsakingas žingsnis žmogaus gyvenime.

Operatyvioji nuoma vis labiau populiarėja ir Latvijoje. Nors šiuo metu operatyvinė išperkamoji nuoma dažniausiai siūloma tik naujų ar naudotų automobilių rinkoje, ji pamažu tęsiasi link kitų prekių ir paslaugų. Veiklos nuoma žmonių kalba reiškia produkto ar paslaugos nuomą. Štai kodėl jis yra labai populiarus automobilių rinkoje, nes tiek automobilių pardavėjai, tiek kiti transporto priemonių pardavėjai siūlo automobilių nuomą ar išperkamąją nuomą.

Veiklos nuoma tinka tiems žmonėms, kurie nori naudoti produktą, sumokėdami tam tikrą sumą nuomos sutartyje, tačiau nenori tapti visateisiu produkto savininku, o pardavėjas išlaiko nuosavybės teises tol, kol viena iš šalių nutraukia sutartį ir produktas grąžinamas. Operatyvinė išperkamoji nuoma yra paslėpta ir LMT „atviroje sutartyje“, kai žmonės gali pirkti telefonus ir išnuomoti neribotam laikotarpiui ir juos keisti kas pusmetį, tačiau LMT išlaiko nuosavybės teises net tada, kai klientas sumokėjo visą telefono kainą, o už dvejus metus nebereikia mokėti. Kartu su veiklos nuoma atsirado veiklos nuomos skaičiuoklė, kuri taip pat paprastai turi tik informacinę reikšmę, nes visos tokio nuomos sąlygos priklauso nuo kiekvieno automobilio modelio ir pardavėjo sąlygų.

Nesvarbu, kokią paskolos rūšį pasirinksite, visada susipažinkite su paskolos skaičiuokle ne tik norėdami sužinoti, ko tikėtis skolinantis, bet ir palyginti geriausius ir geriausius skirtingų kreditorių pasiūlymus!

Parašykite komentarą