Koks yra kredito ir blogos kredito istorijos derinys?

Kai iš skirtingų skolintojų gaunamos kelios paskolos, gali kilti painiava – kam, kurią datą ir kokia apimtimi? Ir, ne .. Tik ne tai – vėlgi, paskola vėluoja dėl aplaidumo! Norėdami to išvengti – mieliau derinkite paskolas. Yra įvairių tokio tipo paslaugų, pavyzdžiui, kredito derinimas su bloga kredito istorija. Perskaitykite straipsnį ir sužinokite, kas tai yra!

Kreditų konsolidavimas – ką apie tai turite žinoti?

Kiekvieną dieną daugelio žmonių pajamų lygis pasaulyje labai keičiasi – vieniems jis didėja, bet kai kuriems atvirkščiai – labai sumažėja. Mažėjant pajamoms, kyla klausimas – ką daryti? Nors tokių pokyčių niekas nenumatė, jie vyksta daugiau nei vienai populiacijai. Ir kiekvienas turi kažkaip susitvarkyti su konkrečia situacija, bet kaip? Arba sugriežtindamas vadeles ir atsisakydamas daugybės skirtingų dalykų, arba paprašydamas pagalbos, pavyzdžiui, kredito įstaigų.

Tokiu būdu gaunant skirtingas paskolų rūšis iš skirtingų skolintojų, dažnai kyla painiava. Norėdami tai išspręsti – paskolų konsolidavimas ar refinansavimas yra skubotas, kuris naudojamas situacijose, kai konkretus asmuo nori visus esamus ir būsimus kredito mokėjimus sujungti į vieną didelį bendrą mokėjimą. Tokia paslauga turi keletą svarbių pranašumų, tokių kaip:

  1. patikslinami mokėjimai. Žengdami tokį žingsnį, jūs iškart pasakysite NE nereikalingam kiekvienam mėnesiui sugaištam laikui atlikti kiekvieną mokėjimą interneto banke, norint atlikti pavedimą konkrečiam skolintojui. Jums nebereikės prisiminti kelių datų, iki kurių mokėjimas yra privalomas, jums nereikės laužyti galvos arba, jei ši data nebus praleista – mokėjimas bus labai paprastas – vienas mokėjimas kartą per mėnesį;
  2. pinigų santaupos. Šio tipo sandoriai taip pat suteikia galimybę gauti mažesnį bendrą tarifą nei anksčiau, atlikdami įvairius mokėjimus. Susijungimo atveju visoms sujungtoms paskoloms taikoma viena palūkanų norma, kuri gali padėti sutaupyti ilgą laiką;
  3. tai taupo laiką. Pamenate, kaip erzina atlikti atskirus mokėjimus skirtingiems skolintojams? Mes dažnai prisimename tokius mokėjimus netinkamiausiais momentais, o tada dažnai pamirštame laiku atlikti mokėjimus, o tai gali sukelti naujų problemų, įskaitant baudas už pavėluotą mokėjimą. Sujungus kreditus to tikrai neatsitiks, nes teks atlikti tik vieną mokėjimą, o tai bus daug greitesnis procesas;
  4. galimybė gauti taip pat ypatingomis sąlygomis. Kokios yra šios taisyklės? Pavyzdžiui, yra toks aukščiau minėtas paskolų derinys su pažeista kredito istorija. Tačiau svarbu iš anksto žinoti, kad ne visi kreditoriai siūlo šią galimybę. Skolininkams skolos konsolidavimas yra labai retai prieinamas, nes skolintojai šią paslaugą dažniausiai siūlo žmonėms, kuriais gali pasitikėti – jei anksčiau atlikote nereguliarius mokėjimus, ilgai delsėte, greičiausiai bus pažeista jūsų kredito istorija, galbūt trukdanti jums gaunantis tokį kreditą.paslaugos rūšis.

Tačiau į ką skolintojas iš tikrųjų atsižvelgia, spręsdamas, ar suteikti paskolos derinį, ar ne? Perskaitykite ir sužinokite galų gale!

Į ką atsižvelgiama tokiame procese?

Kiekvienas paskolos davėjas nori pasirinkti patikimą skolininką, kuris galės grąžinti paskolą tiksliai tiek, kiek sutartis sudarė abiejų šalių sutartą laiką. Į ką tiksliai atsižvelgia kredito konsolidavimo teikėjai, spręsdami, ar asmuo tinka, ar ne?

1. Įkeitimas ir laiduotojas

Įkeitimas ir garantas yra papildoma pagalvėlė, kurios bankai ir nebankiniai skolintojai dažnai reikalauja iš skolininkų, kai jie nusprendžia gauti paskolą grynaisiais. Tai leidžia skolintojams būti tikriems, kad investicijas galima susigrąžinti, net jei pats paskolos gavėjas pats nebeatmoka paskolos dėl įvairių priežasčių.

2. Amžius

Paskolų derinimas, kaip ir gaunant bet kokią paskolą, yra labai rimtas, atsakingas procesas, kurio metu reikia atsižvelgti į visus privalumus ir trūkumus. Būtent dėl ​​šios priežasties skolintojai atsižvelgia ir į potencialaus kliento amžių. Daugeliu atvejų skolintojai siūlo paskolas žmonėms nuo 18 metų, tačiau būtina iš anksto įsitikinti, ar nagrinėjant pasiūlymus, ar jūsų norimas skolintojas siūlo būtent tą patį variantą.

3. Paskolų su bloga kredito istorija derinimas

Skolintojai paprastai skeptiškai vertina potencialius klientus, kurie nori konsoliduoti paskolas, jei jų kredito istorija yra bloga, tačiau retai yra galimybė suteikti kredito konsolidavimą pavėluotais mokėjimais.

Norint sužinoti, kuris paskolos davėjas išleidžia norimą paskolos derinį šiomis ir kitomis sąlygomis, bet kuris ne – būtina palyginti jų pasiūlymus! Tai lengva ir greita padaryti „Netcredit.lv“, kur skolintojų palyginimas, atsižvelgiant į jus dominančias emisijos sąlygas ir susijungimo sumą, užtrunka vos minutę.

Taip, tiesiog taip greitai – ir tokiu būdu sužinosite, ar įmanoma derinti paskolas su bloga kredito istorija, be užstato ir, pavyzdžiui, žmonėms iki 20 metų. Būkite atsakingi ir atidžiai rinkitės paskolą – įvertinkite savo finansinę padėtį, kad būtumėte tikri, jog vėliau galėsite grąžinti visą paskolą!

Parašykite komentarą