Ar galiu gauti blogo kredito paskolą be garanto?

Kartais jums gali prireikti greitai pasiskolinti papildomų pinigų dėl nenuspėjamų išlaidų, kurias tiesiog neturite pakankamai santaupų. Galbūt jums reikia papildomų pinigų, kad galėtumėte investuoti į savo verslą, arba jums reikia greitų pinigų, kad galėtumėte užsisakyti atostogų pasiūlymą, kad galėtumėte pasidžiaugti savo šeima nusipelniusiu laisvalaikiu, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir praleisti tą kokybišką laiką kartu. Tačiau yra nedidelis iššūkis: jūsų kreditinė byla gali būti ne pati geriausia, todėl gali būti šiek tiek sunkiau gauti paskolą. Bet kam nepatinka iššūkis, tiesa? Juk iš iššūkių mes augame ir mokomės! Gavus šią pirmąją paskolą, gali pasikeisti ir galiausiai galėsite įrodyti, kad esate pajėgūs visas ir laiku grąžinti paskolas, o tai padės po truputį atstatyti jūsų kredito balą. Tačiau pirmiausia reikia žinoti, į kokio tipo paskolą galite kreiptis, jei turite blogą kreditą?

Kas yra blogų kreditų paskolos?

Blogų kreditų paskolos yra neužtikrintos trumpalaikės paskolos. Didžiausia paskolos suma paprastai yra apie 1000 svarų, ir paprastai galite kreiptis internetu patogiai savo namuose. Jei atitiksite tam tikrus kriterijus ir jūsų paraiška bus patvirtinta, lėšos paprastai pervedamos tą pačią dieną, kurią kreipiatės, ir galite pasirinkti grąžinti paskolą vienu ypu arba keliomis dalimis, atsižvelgdami į tai, kas labiausiai tinka jūsų aplinkybėms. Svarbu pažymėti, kad šios rūšies paskolos paprastai laikomos kažkuo padedančiomis susidaryti laikinu finansiniu trūkumu ir niekada neturėtų būti vertinamos kaip ilgalaikis finansinis sprendimas.

Kas yra laiduotojo paskolos?

Paskolos garantais taip pat yra neužtikrintos paskolos, skirtos žmonėms, turintiems blogą kredito istoriją ar turinčius plonas kreditų bylas, tačiau šiuo atveju paskolos gavėjas prašo ko nors kito prisiimti atsakomybę už skolą, jei paskola jiems tampa neįperkama. Garantas gali būti draugas ar šeimos narys, tačiau jie negali būti finansiškai susieti su pagrindiniu skolininku.

Šio tipo paskolos prašymo pateikimo procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau nei įprasta trumpalaikės paskolos paraiška, vien dėl to, kad tiek paskolos gavėjui, tiek laiduotojui reikės užpildyti paraiškos formą, o kartais paskolos davėjui gali prireikti papildomų dokumentų, kad įrodytų, jog garantas gali padengia skolą tuo atveju, jei skolininkas to nepadarė.

Kodėl turėčiau rinktis blogo kredito paskolą?

Išgyvenę laiduotojo paskolas, nenuostabu, kad kai kurie žmonės norėtų vengti finansinės pagalbos prašyti šeimos ar draugų. Akivaizdi priežastis yra galimybė išsaugoti savo privatumą, tačiau yra ir daugiau. Dienos pabaigoje mes visi esame žmonės, ir aplinkybės gali pasikeisti, kai jūs nebegalite įvykdyti savo grąžinimų. Jei taip atsitiktų, jūsų laiduotojas turėtų padengti jūsų skolą ir galbūt nenorėtumėte, kad dėl to jos būtų paveiktos.

Kita vertus, blogų kreditų paskolos:

  • paprastai yra lengviau ir greičiau kreiptis, nes pateikiate tik savo asmeninę informaciją
  • leiskite skolintis iki artimiausio svaro, kad niekada nereikėtų skolintis daugiau, nei jums iš tikrųjų reikia
  • jei patvirtinta, lėšos pervedamos į jūsų banko sąskaitą tą pačią dieną, kai kreipiatės
  • galėtų padėti atkurti kredito balą, jei grąžinsite visas sumas laiku ir laiku
  • pasiūlyti galimybę pasikalbėti su skolintoju ir susitarti dėl prieinamos grąžinimo galimybės, jei negalite sau leisti grąžinti pradinių sumų
  • leiskite jums nuspręsti, ar norite, kad jūsų šeima ar draugai žinotų apie savo finansinę padėtį, ar ne

Tikimės, kad ši informacija padės jums priimti pagrįstą sprendimą, ar pirmenybę teikiate blogo kredito paskolai, ar garanto paskolai, jei nuspręstumėte ją pasiimti. Tačiau nepamirškite, kad šios paskolos yra skirtos laikinam finansiniam trūkumui padengti. Jei manote, kad jūsų situacija yra labiau ilgalaikė finansinė problema, rekomenduojame susisiekti su nemokama skolų konsultavimo įmone, tokia kaip „StepChange“, kuri nešališkai patars, kokios yra jūsų galimybės. Mes visi kartais jaučiamės šiek tiek priblokšti, ir nėra nieko blogo, jei prireikus prašome profesionalių patarimų.

Parašykite komentarą