finansavimas jūsų gyvenimo įvykiui

Jei vis dar įdomu, kaip finansuoti šių savybių įvykį be dokumentų ar nereikalingų procedūrų, „Creditea“ mes turime atsakymą. Turėsite atitikti tik tris pagrindinius reikalavimus. Pirmiausia turite būti pilnametis; antrasis, turintis įrodomų mėnesinių pajamų šaltinį (tai gali būti darbo užmokestis, pensija ar pašalpa, tačiau jei dirbate savarankiškai ir jūsų pajamos yra reguliarios, taip pat galite susisiekti su mumis). Kaip paskutinė sąlyga, jūs neturite būti rodomi jokiuose pažeidimų sąrašuose ar įrašuose (pvz., RAI, ASNEF ar CCI).

Kad galėtumėte pradėti tvarkyti savo paraišką, mes jūsų žinioje pateikėme intuityvią visiškai internetinę formą, kuri leis jums atsiųsti mums būtiniausius dokumentus:

  • Galiojantis asmens tapatybės dokumentas arba pasas, patvirtinantis jūsų gyvenamąją vietą Ispanijoje.
  • Asmenukė, kad žinotume, kas tu esi.
  • Banko sąskaitos numeris yra Ispanija, į kurią galime pervesti jūsų paskolos sumą.
  • Kontaktinis mobiliojo telefono numeris, skirtas nuolat informuoti apie jūsų programos būseną.

Gavę visą informaciją, pradėsime dirbti, kad ištirtume jūsų atvejį ir kuo greičiau suteiksime jums atsakymą. Be to, kai jūsų kreditas bus patvirtintas, pinigus iškart gausite į sąskaitą, kurią mums pateikėte.

Galite pasirinkti jums labiausiai tinkančią mokėjimo dieną. Jei pradėsite gauti pajamas per svečių atsiskaitomąją sąskaitą ir nuspręsite sumokėti skolą iki sutartos datos, mes netaikysime jokio komisinio mokesčio, priešingai, jūs turėsite visa kredito suma vėl be jokių įsipareigojimų, jei jums prireiks vėliau. Pasitikėkite „Creditea“ ir neatsisakykite svajonės įgyvendinti svarbiausią savo gyvenimo dieną!

Parašykite komentarą