kaip sumokėti savo namo užstatą

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote paskolos būstui reformuoti, paskolos būstui atnaujinti ar paskolos tam svajonių kraštui pirkti, kuriame galite atsiskaityti su šeima šalyje, yra pats judriausias, patikimiausias ir paprastas sprendimas. paskolą būstui, kurią sukūrėme „Creditea“.

Pagrindinis mūsų privalumas paskolos internetu greitas ir be dokumentų tvarkymas yra būtent tas skubėjimas, su kuriuo mes nagrinėjame jūsų atvejį, kad galėtumėte iškart gauti pinigų, nes įdiegta technologija fintech iš „Vanguard“. Be to, galite paprašyti iki 5000 eurų, kuriuos galėsite patogiai grąžinti per 36 mėnesių laikotarpį, mums netaikant jokios atidarymo, studijų ar atšaukimo komisijos (visos ar dalinės).

Tarsi to būtų negana, mes taip pat siūlome jums reikalingą prisitaikymą: galite išnaudoti maksimalų grąžinimo laikotarpį, jei tai praktiškiau, arba sutrumpinkite jį jums patogiu metu. Be to, net jei suteiksime jums daugiau pinigų, nei iš pradžių sumanėte išleisti, palūkanas taikysime tik už jūsų panaudotą sumą (jei, pavyzdžiui, derėsite dėl nuomos garantijos ir paaiškės, kad ji yra pigesnė arba būsto įsigijimo vertė pagaliau yra mažesnė). Panašiai, jei grąžinsite paskolą anksčiau laiko, turėsite visą suteiktą kredito linijos sumą, jei norite ją panaudoti kaip namų reabilitacijos paskolą. Naudodamiesi „Creditea“, jūsų kreditas priklauso nuo jūsų!

Reikalavimai norint kreiptis dėl paskolos būstui įsigyti

Kai po sunkių paieškų pagaliau surandame namą, kuris tinka mūsų asmeninėms aplinkybėms, paskutinis dalykas, ko mums reikia, yra begalė reikalavimų kreiptis dėl būsto paskolos. Štai kodėl „Creditea“ sugalvojome paprastą metodą, kuris nepraras jūsų laiko nesuskaičiuojant daugybės procedūrų ar nereikalingų dokumentų.

Kaip kreiptis dėl paskolos būstui gauti „Creditea“?

Reikalavimai kreiptis dėl ilgalaikės asmeninės paskolos pas mus yra nedaug ir labai paprasti: turėsite būti pilnametis, turėti pasikartojančias ir įrodomas pajamas ir nepatekti į jokį negrąžintų sąrašą (pvz., ASNEF arba RAI).

Jei atitiksite šiuos tris reikalavimus, tiesiog turite patekti į mūsų svetainę ir užpildyti formą, kurią paruošėme jums, kartu su šiais dokumentais:

  • Galiojantis asmens tapatybės dokumentas arba pasas, patvirtinantys jūsų gyvenamąją vietą Ispanijoje.
  • Asmenukė, patvirtinanti jūsų tapatybę.
  • Ispanijos banko sąskaitos numeris, kad galėtume jums kuo greičiau pervesti pinigus.
  • Kontaktinis mobiliojo telefono numeris.

Gavę dokumentus, mes išanalizuosime jūsų finansinę padėtį, kad pasiūlytume sąlygas, kurios geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir jūsų bylos ypatumus, visada atsižvelgdami į atsakinga paskola (anglų k atsakingas skolinimas).

Remiantis neseniai atliktu tyrimu, nuomojamų būstų paklausa per pastaruosius metus padidėjo 56 proc., Taigi, jei nesate pakankamai greitas, kad galėtumėte pateikti signalą, gali tekti atsisakyti svajonės apie visiškai naują butą. Taigi, negalvokite du kartus: pasitikėkite „Creditea“ ir nepraleiskite progos!

Parašykite komentarą