Maisto mitai, kurie gali jums kainuoti Tinklaraščiai

finansiniai mitaiNa, 2014 m. Jau įsibėgėjo ir tikrai daugelis iš mūsų metų pradžioje yra užsibrėžę tikslus ir įsipareigojimus, kurių dauguma yra sveikatos gerinimas (numesti svorio) ir pagerinti savo finansinę padėtį (sutaupyti ar uždirbti daugiau), tačiau daugelis iš mūsų nemano, kad šie du įsipareigojimai gali vienas kitą užgožti, nes specialaus maisto pirkimas ar apsilankymas sporto salėje neabejotinai paveiks jūsų finansus. Bet taip neturi būti, ir šį kartą aš suteiksiu jums supratimą apie kai kuriuos mitus, su kuriais susiduriame kasdien, kurie gali priversti mus išleisti daugiau pinigų nei turėtume.

  1. „Dieta turi būti brangi“ Šiais laikais visos šiuolaikinės dietos dažniausiai susideda iš įvairių egzotiškų vaisių ir kitų maisto produktų, kurių kaina yra daug kartų didesnė už įprastų produktų kainas, tačiau iš tikrųjų dieta gali netgi leisti sutaupyti, o ne ištuštinti piniginę. Egzotiškos mažai riebalų turinčios dietos pirkimas arba tiesiog dirbtinių saldiklių naudojimas gali gerokai pakenkti jūsų sveikatai biudžetą, bet iš tikrųjų dietos metu turėtumėte valgyti mažiau ir tai reiškia mažesnes maisto išlaidas. Didžioji dauguma žmonių mano, kad dieta yra kažkas egzotiško, todėl reikia išbandyti įvairius negirdėtus vaisius ir daržoves, ieškant stebuklingo svorio metimo vaisto, tačiau griežta tiesa yra ta, kad tokių priemonių nėra ir prarasti svoris susikaupia tik dviem, tai yra (suvartojamų kalorijų sumažinimas arba suvartojamų kalorijų padidėjimas). Jei kalbėsime apie pirmąjį, tada mažiau maisto reiškia mažiau kalorijų, o mūsų pačių agurkai, pomidorai ir kitos daržovės dažniausiai gaminamos iš vandens ir tai reiškia mažai kalorijų, todėl geriau rinkitės pigius naminius patiekalus ir tiesiog valgykite viską mažesni kiekiai, o ne bandymas rasti kitą stebuklingą vaistą, kuris jums tikrai kainuos labai brangiai!
  2. „Sportuoti yra brangu“ – Tai dar vienas labai populiarus mitas, teigiantis, kad norint numesti svorį per treniruotę reikia asmeninių trenerių, brangios įrangos ar abonemento sporto salei, tačiau iš tikrųjų tai nėra būtina. Žinoma, apsilankius sporto salėje ar asmeninį trenerį, kilogramų perteklių bus galima numesti daug greičiau, tačiau daugeliui iš mūsų norint išlaikyti ar numesti svorį pakanka vien namų pratimų ar dviračių ar bėgimo. Kaip jau sakiau anksčiau, viskas priklauso nuo kalorijų, ir net kasdienio pusvalandžio pasivaikščiojimo pakaks suvartoti kelis tūkstančius kalorijų per savaitę, o tai prilygtų kilogramo svorio numetimui įprasto valgio metu. Namuose mes galime nusipirkti treniruoklį, sumokėdami už jį vieną kartą, užuot mokėję kiekvieną kartą, kai lankome vadinamąją žolę, ir per kelis mėnesius tokie pirkiniai paprastai atsiperka!
  3. „Antsvoris man nieko nekainuoja“ – Dėl tokio požiūrio paprastai padidėja antsvoris, nes galvoti, kad papildomi kilogramai jums nieko nekainuoja, yra kvaila. Pagalvokite patys, koks būtų jūsų mėnesio maistas, jei suvartotumėte 300 kalorijų mažiau per dieną arba kiek išleistumėte pinigų įvairioms lieknėjimo programoms. Yra ir kitų sveikatos būdo ir normalaus svorio privalumų, tokių kaip mažesnė draudimo rizikos grupė, taip pat mažesnė įvairių širdies ir kraujagyslių ligų, taip pat diabeto rizika. Iš esmės būti liekna ir sveika yra daug lengviau, net jei žiūrite iš finansinės pusės, todėl pagalvokite apie tai eidami kitos vakarienės.

Tikiuosi, kad šie patarimai leidžia pagalvoti apie savo svorį ir jo glaudų ryšį su finansais, taip pat kad svorio metimas nėra toks sunkus procesas, o norint sudeginti kūną ir tapti lieknesniu, jums tereikia sudeginti mažiau kalorijų, nei suvartojate. !

Parašykite komentarą