„MiniCredit“ / apžvalgos ir skundai

Kita vieta, kur galima skolintis be nereikalingų formalumų, yra nebankinis skolintojas „MiniCredit“. Siūlomos dvi populiariausios ir paprasčiausios paskolų rūšys – greitieji kreditai iki atlyginimo dienos ir kredito linijos, kad mokėjimai būtų lankstesni ir naudingesni. Jei turite pakankamai mokumo, „MiniCredit“ jums gali būti prieinamas pakankamai didelis kredito limitas.

„MiniCredit“ yra licencijuotas skolintojas, todėl skolintis yra saugu ir teisėta. Žinoma, kiekvienas skolininkas turi įvertinti savo mokumą ir kredito poreikius, tačiau jei paskola yra tikrai optimalus sprendimas, „MiniCredit“ suteiks draugiškas ir atviras skolinimosi sąlygas.

Gaukite pinigų iš „MiniCredit“

„MiniCredit“ siūlo šias kreditų rūšis:

Greitas kreditas:

 • turima suma nuo 100 € iki 2000 € (iki 2000 € už pirmą skolinimąsi);
 • grąžinimo terminas nuo
  iki
  ;
 • pinigų į sąskaitą po
  , „MiniCredit“ darbo valandomis, „Swedbank“, „Nordea“, „DnB“, „Norvik“ ir „Citadele“ banko klientams. Kitų bankų vartotojams – ne vėliau kaip kitą darbo dieną po paraiškos patvirtinimo.

Kredito linija:

 • turima suma nuo 50 € iki 1000 €;

Kodėl verta rinktis „MiniCredit“?

„MiniCredit“ yra tarptautinė akcinė bendrovė, šiuo metu vykdanti ne bankų skolinimą Latvijoje ir Lenkijoje. Bendrovė yra gavusi valstybinę licenciją vartotojams skolinti, o „MiniCredit“ veikia pagal Vartotojų teisių apsaugos centro reikalavimus ir gaires. Naudodamiesi „MiniCredit“ paslaugomis galėsite nesijaudinti dėl staigių sutarties pakeitimų ir kitų nesąžiningų veiksmų – jūsų teisės yra gerbiamos.

Kaip kreiptis dėl „MiniCredit“ paskolų?

„MiniCredit“ paslaugos yra prieinamos internetu, todėl jums reikės interneto ryšio ir kelių nemokamų minučių. Tikėkitės, kad nauji klientai užpildys registracijos formą, todėl paraiškos pateikimo procesas užtruks šiek tiek ilgiau nei įprasti vartotojai. Norėdami gauti greitą paskolą ar kredito liniją, jums reikės:

 • užpildyti kliento anketą;
 • patvirtinti registraciją spustelėjus nuorodą, kurią „MiniCredit“ atsiuntė anketoje nurodytu elektroninio pašto adresu;
 • sumokėti 0,01 EUR komisinį mokestį, mokėjime tam tikslui turi būti nurodytas kodas EVP7910002267898;
 • „MiniCredit“ svetainėje pateikite paskolos paraišką, nurodydami norimą paskolos sumą ir grąžinimo terminą.

Atlikę visus veiksmus, palaukite skolintojo sprendimo ir gaukite paskolos sumą į savo banko sąskaitą po sutartyje nurodyto laiko!

Parašykite komentarą