Mokėjimo dienos paskolos grąžinimo planai Skolų valdymas

Paskolos iki atlyginimo gali skambėti kaip puiki idėja, žadanti greitą prieigą prie pinigų, kuriuos galite panaudoti kritinėje situacijoje, jei neturite atsargų, tačiau realybė yra ta, kad žmonės galiausiai grąžina daug didesnę sumą ir netgi gali atsidurti finansinių sunkumų. Taip yra todėl, kad paskolos iki atlyginimo yra sukurtos, kad jas būtų galima apmokėti, kai ateis kitas jūsų darbo užmokesčio diena.

Deja, palūkanos ir mokesčiai, kuriuos daugelis mokėjimo dienos paskolų teikėjų prideda prie pradinės paskolos, gali matyti, kaip žmonės stengiasi ištaisyti šią skolą, ir todėl ji pereina į kitą mėnesį.

Jei esate tokioje situacijoje ir stengiatės grąžinti paskolą iki atlyginimo, be kitų savo finansinių įsipareigojimų, svarbu išspręsti šią problemą, kol ji nekontroliuojama.

Nagrinėdami skolų sprendimus, galbūt girdėjote apie skolų valdymo planą, pagal kurį mokama kreditoriams mokama vienkartinė sumažinta mėnesinė įmoka, kad būtų galima ištaisyti skolas. Tai neoficialus susitarimas, kuris tęsiasi tol, kol skolos bus grąžintos, o kreditoriai vis tiek galės taikyti mokesčius ir rinkliavas, taip pat vytis mokėjimus, kol bus vykdomas šis skolų sprendimas.

Tačiau tai yra skolų sprendimas, kurį mes rekomenduojame, jei ieškote efektyvaus skolų grąžinimo būdo. Tai leidžia sumažinti mėnesinių išlaidų, kurias turite sekti, skaičių ir sudaryti planą, kad ateityje taptumėte be skolų. Tai puiki alternatyva nemokumo sprendimui – tokiam kaip individualus savanoriškas susitarimas (IVA) ar skolos palengvinimo įsakymas – jei turite skolų, neviršijančių 4500 svarų.

Turime daugiau informacijos apie skolų valdymo planus ir į ką atsižvelgti, jei ketinate imti vieną paskolos skolos grąžinimo dieną.

Ar galite įdėti paskolą iki atlyginimo į DMP?

Taip, jūs galite įtraukti visas savo neužtikrintas skolas į skolų valdymo planą, jei ieškote būdų, kaip jas efektyviai išvalyti. Įtraukdami paskolą iki atlyginimo į skolų valdymo planą, galite kontroliuotai sumokėti tai, ko esate skolingi.

Kas yra neužtikrinta skola?

Neužtikrinta skola yra kredito produktas, neturintis jokių sąsajų su jokiu jums priklausančiu turtu, pavyzdžiui, su namais ar transporto priemone. Kreditinės kortelės ir asmeninės paskolos taip pat laikomos neužtikrintomis skolomis ir gali būti įtrauktos į skolų valdymo planą.

Mes rekomenduojame įtraukti visas skolas, kurias esate skolingi, į savo skolų valdymo planą. Tai užtikrina, kad turite grąžinti tik vieną mėnesį grąžinamą sumą, ir tai palengvins viso proceso valdymą – kartu užtikrins, kad kreditoriai gautų savo mokėjimus. Yra keletas skolų negalima įtraukti, pavyzdžiui, jūsų hipotekos ir komunalinių paslaugų sąskaitas.

Ar paskolos, kuri bus mokama iki atlyginimo, įmonė gali atmesti jūsų skolų valdymo planą?

Kai jūs siūlote skolos sprendimą, nesvarbu, ar tai būtų skolų valdymo planas, IVA ar net bankrotas, kreditoriai turi galimybę pasakyti „taip“ arba „ne“, kai jiems mokama tokiu būdu. Paskolų iki atlyginimo teikėjai gali pasirinkti, ar jie gali sutikti, kad grąžintumėte pinigus pagal skolos valdymo planą.

Tačiau vargu ar jie atmes jūsų pasiūlymą, nes supranta, kad vis tiek gaus grąžinimus. Jei jūsų sumažinto mokėjimo pasiūlymas yra teisingas, problemų neturėtų kilti.

Vis dėlto verta tai nepamiršti, nes tai yra neoficialus susitarimas, jie gali ir toliau pridėti palūkanas bei mokesčius, taip pat vytis mokėjimus, todėl gali tekti ilgiau grąžinti tai, ką esate skolingi. Tačiau dauguma skolintojų nustos pridėti šias palūkanas, kai mes informuosime juos apie jūsų finansinius sunkumus. Taip yra todėl, kad dauguma JK kredito skolintojų yra pasirašę Kredito paslaugų asociacijos praktikos kodeksas ir Skolinimo kodas, kuris skatina kreditorius apsvarstyti galimybę sustabdyti ar sumažinti savo mokesčius už tai, ką esate skolingi. Dėl to skolų valdymo planas yra puikus pasirinkimas daugeliui asmenų, kurie susiduria su paskolų, susijusių su atlyginimu, dienos.

Kaip sudaryti skolų valdymo planą, kuris apimtų paskolą iki atlyginimo?

Jums reikės dirbti su skolų valdymo įmone, pavyzdžiui, „PayPlan“, kuri susisieks su jūsų kreditoriais ir patvirtins, kad juos grąžinsite per skolos valdymo planą. Sudarykite skolų, kurias norite įtraukti, sąrašą – rekomenduojame pateikti visas neužtikrintas skolas, kad užtikrintumėte, jog jos bus grąžintos.

Pasirinkta skolų valdymo įmonė dirbs su jumis, kad nustatytų, ką galite sau leisti sumokėti kiekvieną mėnesį po prioritetinių skolų ir išlaidų, tada siūlykite tai kreditoriams. Įsitikinkite, kad turite visą turimą informaciją, kurios reikės įmonei, įskaitant paiešką ir kaupimą:

  • Naujausio adreso, pvz., Namų ūkio sąskaitos, įrodymas.
  • Asmens tapatybės dokumento forma, pavyzdžiui, vairuotojo pažymėjimas arba pasas.
  • Patvirtinimas, ką ir kam esate skolingi – išsiaiškinkite bet kokį oficialų susirašinėjimą tarp jūsų ir jūsų paskolos davėjo. Tai gali būti mokėjimo persekiojimo laiškas arba skolų suskirstymas.
  • Tai taip pat galite rasti savo kredito ataskaitoje. Daugiau informacijos apie tai, kaip pagerinti jūsų kredito reitingą, turime čia.

Ar skolų valdymo planas jums tinka?

Tai yra klausimas, kurį užduoda daugelis mūsų klientų, ieškodami efektyvaus skolų sprendimo. Skolų valdymo planai yra puikus šaltinis, jei norite efektyviau valdyti savo grąžinimus ir užtikrinti, kad visiems kreditoriams būtų laiku sumokėta, tačiau nenorite imtis griežto nemokumo sprendimo, pavyzdžiui, IVA ar bankroto.

Vėlgi, mūsų skirta svetainės skiltis gali padėti jums pasverti šio skolos sprendimo privalumus ir trūkumus, kad nustatytumėte, ar tai jums tinkamas pasirinkimas.

Naujos paskolų davėjų darbo dienos taisyklės

Palūkanos, kurias ima paskolos iki atlyginimo, anksčiau buvo gerokai pervertintos. Finansinio elgesio tarnyba dabar nustatė paskolų davėjų, mokančių darbo užmokestį, taisykles, kad būtų apribotos jų mokamos palūkanos ir įsipareigojimų nevykdymo mokesčiai.

Dabar žmonėms, kurie ima paskolą iki atlyginimo 30 dienų, nereikės mokėti daugiau kaip 24 svarų mokesčio už pasiskolintą 100 svarų. Dangtelis buvo nustatytas siekiant užtikrinti, kad žmonės niekada negrąžintų daugiau nei dvigubai daugiau, nei buvo iš pradžių. Vis tiek įmanoma atsidurti didelėje skoloje, nors skolinga suma nebus tokia, kokia buvo mokėta praeityje.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie skolų valdymo planus ir paskolas iki atlyginimo, susisiekite su mūsų ekspertų komandos nariu čia, „PayPlan“. Galite susisiekti su mumis telefonu 0800 280 2816 arba mūsų tiesioginių pokalbių tarnyboje šešias dienas per savaitę.

Parašykite komentarą