Paskolos pensininkams ir pensininkams Virš 60, 70 ir 80 metų

Norėdami sužinoti daugelio JK skolintojų nustatytus amžiaus reikalavimus, jų minimalių pajamų reikalavimus ir tai, ar jie priima pensijų pajamas, naudokitės toliau pateikta lentele. Lentelė rūšiuojama pagal viršutinę amžiaus ribą.

Kasdieninės paskolos

Kasdieninės paskolos

75 paskolos pradžioje 10 000 svarų per metus Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

Bambukas

Bambukas

72 pasibaigus paskolos terminui Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

Oplo

Oplo

70 pasibaigus paskolos terminui 15 000 svarų per metus Taip, tačiau jūs turite būti tam tikros formos nuolatinis, kad galėtumėte kreiptis

Patikrinkite tinkamumą

118 118 Pinigai

118 118 Pinigai

70 paskolos pradžioje 700 svarų per mėnesį Taip

Patikrinkite tinkamumą

Pašto pinigai

Pašto pinigai

70 pasibaigus paskolos terminui 12 000 svarų per metus Taip

Patikrinkite tinkamumą

AA

AA

70 pasibaigus paskolos terminui 12 000 svarų per metus Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

Progresyvūs pinigai

Progresyvūs pinigai

70 paskolos pradžioje Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

Skolinimo darbai

Skolinimo darbai

70 paskolos pradžioje Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

Mano bendruomenės bankas

Mano bendruomenės bankas

65 paskolos pradžioje 18 000 svarų per metus Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

„Hitachi“ asmeniniai finansai

„Hitachi“ asmeniniai finansai

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Patikrinkite tinkamumą

NatWest

NatWest

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Patikrinkite tinkamumą

Škotijos karališkasis bankas

Škotijos karališkasis bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Patikrinkite tinkamumą

Tikėtinos paskolos

Tikėtinos paskolos

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 5000 svarų per metus Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

Johno Lewiso finansinės paslaugos

Johno Lewiso finansinės paslaugos

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Zopa

Zopa

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 12 000 svarų per metus Taip

Patikrinkite tinkamumą

RPT asmeninės paskolos

RPT asmeninės paskolos

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 15 000 svarų Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

Skolintinas

Skolintinas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 800 svarų per mėnesį Nenurodyta

Patikrinkite tinkamumą

Visoje šalyje BS

Visoje šalyje BS

Paskolos pradžioje 79 700 svarų per mėnesį Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Sainsbury bankas

Sainsbury bankas

Paskolos pradžioje 79 7500 svarų per metus Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„Tesco“ bankas

„Tesco“ bankas

74 pasibaigus paskolos terminui Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Airijos bankas JK

Airijos bankas JK

70 pasibaigus paskolos terminui Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Admirolas

Admirolas

70 pasibaigus paskolos terminui 10 000 svarų per metus Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Kūrimo finansinės paslaugos

Kūrimo finansinės paslaugos

Paskolos pradžioje 69 9 600 svarų per metus Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Škotijos bankas

Škotijos bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„M&S“ bankas

„M&S“ bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 10 000 svarų per metus Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„Barclays“ bankas

„Barclays“ bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Ulsterio bankas

Ulsterio bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

AIB

AIB

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Halifaksas

Halifaksas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Santanderis

Santanderis

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 6000 svarų per metus Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

HSBC

HSBC

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 10 000 svarų per metus Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

cahoot

cahoot

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 6000 svarų per metus Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Mergelės pinigai

Mergelės pinigai

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„Monzo“ bankas

„Monzo“ bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Metro bankas

Metro bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„Danske Bank“

„Danske Bank“

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

TSB

TSB

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

JN bankas

JN bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 1 000 svarų per mėnesį Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

MBNA Limited

MBNA Limited

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„Lloyds“ bankas

„Lloyds“ bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„First Direct“

„First Direct“

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Taip

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„Starling“ bankas

„Starling“ bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba Nenurodytos minimalios pajamos Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

„Shawbrook“ bankas

„Shawbrook“ bankas

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 15 000 svarų Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Šuolis

Šuolis

Nenurodyta viršutinė amžiaus riba 25 000 svarų per metus Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Azuriniai pinigai

Azuriniai pinigai

70 paskolos pradžioje 1500 svarų per mėnesį Nenurodyta

Perskaitykite mūsų apžvalgą

Pavėluotas grąžinimas gali sukelti rimtų pinigų problemų. Peržiūrėkite mūsų skolų pagalbos vadovus.

Kas yra pensininkų ar pensininkų paskola?

Tai yra bet kokia asmeninė paskola ar kitokia finansavimo forma, kurią gali paimti asmuo, kuris šiuo metu yra pensininkas arba turi pensiją. Kai kurie skolintojai taip pat siūlo specializuotas paskolas, skirtas vyresnio amžiaus namų savininkams, pavyzdžiui, nuosavo kapitalo išleidimą.

Amžiaus riba. Maksimalus amžius, kad galėtumėte gauti tam tikrą paskolą. Kai kuriems skolintojams tai bus maksimalus amžius, kai pasibaigs paskolos sąlygos, o kitiems – maksimalus amžius paraiškos pateikimo metu.

Balandis. Metinė procentinė norma (APR) atsižvelgia į pagrindinę palūkanų normą, kurią mokėsite, pridėjus visus mokesčius. Tačiau paskolos davėjai turi pasiūlyti skelbiamą balandį tik 51% tų, kurie ima paskolą, todėl galų gale jūs gausite didesnę palūkanų normą.

Sostinė. Tai dar vadinama „pagrindine“ arba „paskolos suma“, tai yra pradinė pasiskolinta suma.

Neužtikrintas. Paskola, kurios įkeitimui nenaudojamas toks turtas kaip turtas.

Ar galite gauti paskolą, jei esate pensininkas ar turite pensiją?

Taip, asmeninę paskolą įmanoma gauti, jei esate pensininkas ar pensininkas, o dauguma pagrindinių JK skolintojų priima paskolos prašymus iš pensiją gaunančių klientų. Tačiau jūsų galimybės gali būti šiek tiek ribotos, palyginti su tuo, kuris uždirba įprastą atlyginimą. Jums taip pat gali būti sunkiau gauti patvirtinimą didesnėms paskolos sumoms, nebent esate pasirengęs naudoti turtą kaip paskolos garantą.

Pensininkai gali kelti didesnę riziką skolintojams, nes be įprasto atlyginimo jie gali stengtis įvykdyti savo grąžinimus. Todėl skolintojai vyresniems skolininkams gali pasiūlyti didesnes palūkanas, trumpesnes sąlygas, arba paprasčiausiai apskritai atmesti paskolos paraiškas.

Tačiau kai kurie kreditoriai pripažįsta, kad pensininkai gali gerai pasirinkti paskolą, jei atitinka kitus kriterijus, ir svarstys paraiškas pagal individualius nuopelnus. Daugelis pensininkų turi turto, kuris yra vertingesnis už jų pajamas, pavyzdžiui, nuosavą kapitalą šeimos namuose. Skolintojai gali pasirinkti atsižvelgti į tai ir pasiūlyti paskolas, užtikrintas jūsų namuose, o ne tipiškesnes asmenines neužtikrintas paskolas.

Ką skolintojai vertina, kai kreipiatės dėl paskolos?

Kreipdamiesi dėl paskolos, skolintojai atsižvelgs į daugelį veiksnių, prieš nuspręsdami, ar leisti jums skolintis, įskaitant jūsų pajamas.

Dauguma skolintojų priims pensijas kaip pajamų formą, nesvarbu, ar tai yra valstybinė pensija, nustatytos įmokos ar asmeninė pensija (tos, kurias mokate patys), ar nustatytų išmokų pensija (tos, kurios priklauso nuo jūsų atlyginimo ir kiek laiko dirbote) jūsų darbdavys).

Be to, skolintojai atsižvelgs į tai, ar jūs uždirbate pajamas iš darbo ne visą darbo dieną, taip pat gali būti atsižvelgiama į nuomos pajamas iš nuosavybės, kurią galima nusipirkti, ar dividendus iš investicijų. Kuo daugiau pajamų turite padengti paskolos grąžinimus, tuo didesnė tikimybė, kad jus priims. Atminkite, kad išmoka už būstą paprastai nėra priskiriama pajamoms ir nebus skaičiuojama.

Jūsų amžius taip pat gali turėti įtakos tam, ar jums bus suteikta paskola. Daugelis skolintojų nustato maksimalų paskolos paraiškų teikimo amžių arba apriboja paskolos terminą, kad ji būtų grąžinta prieš jums sukaks tam tikras amžius.

Jūsų tikimybė gauti paskolą taip pat bus didesnė, jei turėsite gerą kredito balą ir gerai valdysite kitų rūšių kredito grąžinimus. Vyresnio amžiaus skolininkams, turintiems prastesnį kreditą, yra sunkiau, nors ir neįmanoma, gauti paskolų, tačiau jiems gali tekti apsvarstyti ne užtikrintas, o užtikrintas paskolas. Jei kreipiatės dėl paskolos su užstatu, jums reikės turto, pvz., Turto ar transporto priemonės, kuri būtų naudojama kaip užstatas. Jei negalite grąžinti paskolos, paskolos davėjas gali atsiimti šį turtą.

Tinkamumo kriterijai

  • Turite gerą kredito balą
  • Atitinkate skolintojo pajamų reikalavimus
  • Atitinkate skolintojo amžiaus reikalavimus
  • Turite turtą, kurį galėsite naudoti kaip saugumą, jei kreipiatės dėl paskolos su užtikrinimu

Kokio tipo paskolą gali gauti pensininkai?

Neužtikrintos paskolos pensininkams

Asmeninės paskolos be užstato yra populiariausias paskolos variantas. Jie leidžia pasiskolinti fiksuotą pinigų sumą, kurią grąžinate per nustatytą terminą, su fiksuotomis mėnesinėmis įmokomis. Neužtikrintoms paskoloms paprastai taikomos didesnės palūkanų normos nei paskoloms su užstatu, tačiau jos nereikalauja, kad turtą naudotumėte kaip užstatą.

Užtikrintos paskolos pensininkams

Užtikrintos paskolos gali būti ypač tinkamos, jei esate pensininkas ar pensininkas, kuris dabar turi mažesnes pajamas, tačiau savo namuose ar kitame turte turite daug nuosavo kapitalo. Užtikrintos paskolos paprastai leidžia skolintis daug didesnes sumas, palyginti su neužtikrinta paskola, o palūkanų normos paprastai yra konkurencingesnės. Grąžinimo terminai taip pat gali būti ilgesni, o tai gali padėti sumažinti jūsų mėnesinių įmokų dydį.

Tačiau į užtikrintas paskolas reikėtų atsižvelgti atidžiai. Jei negalite atsilikti nuo grąžinimo, paskolos davėjas gali atsiimti jūsų turtą, kad atgautų pinigus.

Nuosavo kapitalo išleidimas

Turėdami nuosavybės vertybinių popierių hipoteką, galite išleisti nuosavą kapitalą savo namuose neatlikdami jokių grąžinimų. Paprasčiausiai susumuosite paskolos palūkanas, kurios mokėtinos mirus, arba galite palūkanas grąžinti kas mėnesį. Hipotekos, skirtos kapitalo išleidimui, yra tinkamos tam tikromis aplinkybėmis, tačiau jos turi įtakos jūsų sutuoktiniui ir vaikų paveldėjimui, todėl reikia atidžiai apsvarstyti.

Kreditinės kortelės

Kreditinės kortelės taip pat suteikia tam tikrų pranašumų, palyginti su asmeninėmis paskolomis. Jei jums reikia įsigyti didelį pirkinį, galite pasiimti kreditinę kortelę su 0% palūkanų laikotarpiu, kuris leis jums sumokėti išlaidas per kelis mėnesius, nepatiriant palūkanų.

Arba pinigų pervedimo kredito kortelė leidžia pervesti dalį savo kredito limito į jūsų banko sąskaitą. Skirtingai nei įprasta asmeninė paskola, galima pasiskolinti pinigų naudojant kreditinę kortelę, niekada nereikalaujant mokėti palūkanų, jei kiekvieną mėnesį sumokėsite visą likutį.

Paskolos iki atlyginimo pensininkams

Paskolos iki atlyginimo yra didelės palūkanos, suteikiamos per trumpą laikotarpį iki vieno mėnesio. Jie gali būti patrauklūs, jei reikia greitai pasiskolinti lėšų. Tačiau MNĮ yra daug didesnės nei taikant kitas kreditų formas, ir jos turėtų būti vertinamos tik kaip paskutinė priemonė.

Kredito unijos

Kredito unijos yra vietos bendruomenės organizacijos, kurias valdo nariai. Jie gali būti gera vieta gauti neužtikrintas paskolas vyresnio amžiaus skolininkams. Tu gali

Parašykite komentarą