Mokėjimo dienos paskolų už blogą kreditą vadovas

Paskolos iki atlyginimo yra brangios kredito formos ir neturėtų būti naudojamos ilgalaikėms finansinėms problemoms spręsti. Žmonės turėtų vengti paskolų iki atlyginimo, jei tai pakenks jų biudžetui, nes pavėluoti mokesčiai už paskolas gali greitai kauptis ir atsirasti skolų.

Žmonės, turintys blogą kreditą, paprastai negali pasinaudoti tradicinėmis finansinėmis galimybėmis, tačiau gali apsvarstyti paskolą iki atlyginimo, jei atitiks tinkamumo reikalavimus. Naudokite šį vadovą, kad suprastumėte paskolų iki atlyginimo už blogą kreditą paraiškų teikimo procesą ir privalumus bei trūkumus.

Mokėjimo dienos skolintojai turi kitokius kriterijus nei kiti kredito davėjai. Taip jie gali pasiūlyti paskolas skolininkams, kurių kredito ataskaitose yra neigiamų įrašų. Tačiau skolintojas vis tiek atliks kredito patikrą, o pareiškėjai turi atitikti tinkamumo reikalavimus. Skolintojai atsižvelgs į jūsų dabartinį užimtumą, uždarbį ir pajamų formas. Kreditoriai taip pat atsižvelgs į jūsų naujausius banko išrašus, kad nustatytų, ar turite galimybę grąžinti paskolą.

vardas

Produktas

Wongos trumpalaikė paskola

Wongos trumpalaikė paskola

R500

R8 000

Naujiems klientams – nuo 4 dienų iki 3 mėnesių, esamiems klientams – iki 6 mėnesių

Kuo greičiau, kai bus patvirtinta paraiška

Kreipkitės pirmą kartą į paskolą iki 4000 RH ir turėsite galimybę greičiau sumokėti paskolą, kad sutaupytumėte mokesčių

Kalkių greita paskola

Kalkių greita paskola

R300

R5,400

Nuo 5 iki 37 dienų

Tą pačią dieną iki 19 val

Pasiskolinkite iš „Lime“ ir galite pasinaudoti jos lojalumo programa, kuri gali sumažinti būsimo skolinimosi išlaidas. Paskolos patvirtinimas gali užtrukti vos penkias minutes.

FASTA momentinis kreditas

FASTA momentinis kreditas

R500

R8 000

1–3 dalimis

Gaukite patvirtinimą per kelias minutes

Gaukite iki 8 000 RU grynaisiais, kreditais parduotuvėje ar internetiniais kuponais, gavę paskolą iš FASTA. Grąžinkite paskolos sumą iki trijų dalių.

MPOWA finansinės paskolos

MPOWA finansinės paskolos

Nėra

R5 000

Nenurodyta

Tą pačią dieną iki 17 val

Kreipkitės į MPOWA, kad gautumėte paskolą iki R5 000. Šis skolintojas siūlo labai greitą internetinį patvirtinimo procesą; lėšų į savo sąskaitą galėtumėte gauti vos per dvi valandas.

„Creditgenie“ paskolos asistentas

„Creditgenie“ paskolos asistentas

R5 000

R150 000

Skiriasi vienam skolintojui

Skiriasi vienam skolintojui

Galimybė pasinaudoti finansine sveikatingumo programa ir klientų aptarnavimas visą parą yra vienas iš privalumų renkantis asmeninę paskolą su „Creditgenie“.

Taikyti paskolas

Taikyti paskolas

R500

R20 000

Skiriasi vienam skolintojui

Per 24 valandas

Kreipkitės į paskolą iki atlyginimo per kelias minutes su „UApply“. Procesą galima užbaigti internete, nereikia jokių dokumentų. Pasirinkite paskolos sumą nuo 500 iki 20 000.

Kreditorių ir konkrečių paskolų reikalavimai skirsis, tačiau paprastai turėsite įvykdyti šiuos dalykus:

 • Rezidencija. Jums gali tekti būti Pietų Afrikos piliečiu arba nuolatiniu gyventoju.
 • Amžius. Bent 18 metų amžiaus.
 • Pajamos. Gauti reguliarias pajamas, viršijančias nurodytą ribą.

Tai tik keletas kriterijų, kuriuos gali tekti atitikti, pavyzdžiai, todėl palygindami savo trumpalaikės paskolos galimybes, būtinai patikrinkite konkrečius tinkamumo reikalavimus.

Štai keletas funkcijų, mokesčių ir sąlygų, kurių galite tikėtis, kai kreipiatės dėl paskolos iki atlyginimo:

 • Internetinė programa. Pareiškėjai gali kreiptis dėl šių produktų internetu. Paraiška paprastai trunka kelias minutes, o pareiškėjai turėtų nedelsdami gauti atsakymą. Mūsų gidas paaiškina daugiau apie internetines paskolas iki atlyginimo.
 • Apyvarta norint gauti lėšų. Paskolos gavimo laikas gali svyruoti nuo 1 iki 24 valandų, tačiau dauguma skolintojų pasiūlys bent vienos dienos pertrauką.
 • Skirtingos paskolos sumos. Šie skolintojai siūlo įvairias paskolos sumas, kurios dažnai priklauso nuo jūsų mėnesinių pajamų.
 • Paskolos terminas. Paskolos terminai gali būti net kelios savaitės arba gali trukti ilgiau. Kai kurie kreditoriai leidžia klientams grąžinti paskolą anksčiau laiko, nemokant baudos.
 • Grąžinimas. Jums reikės grąžinti nustatytą sumą reguliariais grąžinimo intervalais (pvz., Kas dvi savaites). Atsižvelgiant į paskolą, grąžinimai gali būti pagrįsti kliento mokėjimo dažnumu ir nėra tokie lankstūs, kaip kai kurie kiti kredito produktai. Grąžinimas gali būti tiesiogiai nurašytas iš kliento sąskaitos skolintojui, kad nepraleistų jokių mokėjimų. Kai kurie skolintojai leidžia klientams grąžinti paskolą anksčiau laiko be baudų, tačiau tai gali skirtis tarp teikėjų.
 • Mokesčiai. Skolintojai ims didelius mokesčius už suplanuoti mokėjimus, arba už pavėluotus ar praleistus grąžinimus. Jums gali būti taikomas steigimo mokestis ir mėnesinis mokestis tai paprastai yra nustatytas procentas nuo skolinamos sumos. Tšių išlaidų kaupimo kursas skiriasi pagal tai, su kuo skolinatės.

Pietų Afrikoje yra daug blogų kreditų, susijusių su mokėjimo diena, todėl svarbu palyginti galimybes ir įsitikinti, kad paskola jums tinka. Toliau pateikiami keli veiksniai, į kuriuos pareiškėjai turėtų atsižvelgti įvertindami savo galimybes.

 • Palyginkite skolintojus. Skolintojai turės teisę susipažinti su kliento banko sąskaitos duomenimis, todėl turite būti tikri, kad jie yra patikimi ir turi gerą reputaciją. Nagrinėdami galimybes, perskaitykite politiką ir paskolos sąlygas, prieš pateikdami paraišką ir perskaitykite atsiliepimus bei atsiliepimus internete, susisiekite su skolintojo klientų aptarnavimo komanda ir paklauskite klausimų.
 • Patvirtinkite mokesčius ir palūkanų normas. Paskolos iki atlyginimo ima didesnius mokesčius nei dauguma kitų asmeninių paskolų. Palyginkite skirtingų skolintojų nustatomus steigimo ir mėnesinius mokesčius. Pareiškėjai prieš pateikdami paraišką turėtų įsitikinti, kad gali sumokėti šiuos mokesčius.
 • Paskolų pratęsimas ir perbraižymas. Kai kurios paskolų bendrovės gali pratęsti paskolos terminą iki 90 dienų. Klientams bus taikomi papildomi su tuo susiję mokesčiai, todėl jų reikėtų vengti, jei įmanoma. Prieš ką nors pasirašydami, klientai turėtų paklausti, kokios yra sąlygos ir sąlygos, jei jie negali laiku grąžinti paskolos. Tai apima visus papildomus mokesčius, kurie bus taikomi, jei klientas negalės grąžinti paskolos per pradinį paskolos terminą.
 • Taikymas internetu ir apyvartos laikas. Reikalavimus atitinkantys pareiškėjai gali netrukus po paraiškos pateikimo kreiptis internetu ir gauti atsakymą.
 • Fiksuoti tarifai ir mokesčiai. Išlaidos yra fiksuotos ir nesikeis per visą paskolos grąžinimo terminą.
 • Bloga kredito istorija. Dauguma kredito davėjų nepatvirtins žmonių, turinčių blogą kredito istoriją, todėl tai yra pasirinkimas klientams, kurių kredito ataskaitoje yra neigiamų sąrašų arba blogas kredito balas. Vis dar taikomi kiti tinkamumo reikalavimai ir jei klientas negali laiku grąžinti pinigų, paskolos iki atlyginimo diena gali dar labiau pakenkti jų kredito istorijai.
 • Didesni mokesčiai. Mokesčiai yra didesni nei už daugumą kitų asmeninių paskolų, todėl svarbu grąžinti visą paskolą per grąžinimo terminą.
 • Paskolos iki atlyginimo nėra ilgalaikis sprendimas. Paskolos iki atlyginimo nėra greitas sprendimas ar ilgalaikis sprendimas. Tai nepadės sumažinti bendros ilgalaikės skolos ir žmonės turėtų kreiptis pagalbos į finansų patarėją, jei jie susiduria su finansinėmis problemomis.
 • Nesąžiningi skolintojai. Yra keletas apgaulingų skolintojų, veikiančių internete. Prieš kreipdamiesi, klientai turi atlikti tyrimus ir įsitikinti, kad jie nesikreipia dėl paskolos pas nesąžiningą skolintoją.

Ar paskolos davėjas, atlikdamas paraišką, atliks kredito patikrą?

Paprastai skolintojas atliks kredito patikrą, o pareiškėjai turi atitikti tinkamumo reikalavimus. Tačiau rinkoje gali būti skolintojų, kurie nesiūlo jokių kreditinių čekių paskolų (nors tai ir yra rečiau). Patartina patikrinti kiekvieno palyginto skolintojo patikimumą. Keletas patarimų, kuriuos galėtumėte nepamiršti, yra patikimų internetinių apžvalgų ir signalų, kad svetainė yra profesionali ir patikima, paieška.

Kas atsitiks, jei vėluoju grąžinti pinigus?

Pavėluotas paskolos grąžinimas sukels papildomų išlaidų. Be to, tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito reitingui. Paskolos iki atlyginimo yra laikomos rizikinga skolinimosi forma, kuri turėtų būti laikoma kraštutine priemone: jos nėra tinkamos esamoms skoloms valdyti.

Kaip iš tikrųjų vyksta paskolos mokėjimo dienos procesas?

Kreipimasis norint gauti paskolą už blogą kreditą gali būti paprastas procesas. Jei palyginote savo galimybes ir esate įsitikinę, kad atitinkate tinkamumo kriterijus, galite pradėti savo paraišką spustelėdami mygtuką „Eiti į svetainę“ aukščiau esančioje lentelėje. Įvedę reikiamą informaciją pasirinkto skolintojo svetainėje, jūsų finansinė būklė bus įvertinta ir netrukus bus priimtas sprendimas.

Norint pagreitinti procesą, atliekant tokio tipo trumpalaikius skolinimosi dokumentus paprastai būna minimalu – ir kai kurie skolintojai gali pasiūlyti paskolos mokėjimą tą pačią dieną.

Parašykite komentarą