Mokėjimo dienos skolintojų alternatyva

Kas yra paskola iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės paskolos rūšis, kai grąžinama tik kartą, visiškai, per kelias savaites po paskolos paėmimo.

Paskolos iki atlyginimo dienos paprastai būna su aukštu reprezentatyviu balandžiu. Tai reiškia, kad skolinimasis iš paskolų davėjų mokėjimo dienos gali būti brangesnis nei to, ko galite tikėtis iš tiesioginio skolintojo. Jei norite sužinoti daugiau apie balandį, turime jums naudingą vadovą.

Ar man reikia paskolos iki atlyginimo patikrinimo?

Atsakingi skolintojai atliks įperkamumo patikrinimą kaip dalį jūsų paskolos paraiškos. Tai reiškia, kad turite peržiūrėti savo kredito bylą, kad užtikrintumėte tiek jus, tiek paskolos davėją, kad grąžinimai bus valdomi.

Kartais galite susidurti su skolintoju, kuris siūlo paskolą iki atlyginimo be kreditinių čekių. Šie skolintojai neturės tiek daug informacijos apie jūsų aplinkybes, todėl bet kokia iš jų pasiskolinta paskola jums bus mažiau tinkama ir gali būti sunkiau valdoma.

Tai gali būti ženklas, kad jie nėra atsakingas skolintojas ir nėra įgalioti Finansų elgesio tarnybos, todėl įsitikinkite, kad tai apsvarstėte prieš galvodami apie paskolos teikėjo, kuris netikrina kreditų, naudojimą.

Jei norite sužinoti daugiau, turime naudingą vadovą, kuriame paaiškinta atsakingo skolinimo prasmė.

Ar galiu kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo su blogu kredito balu?

Taip tu gali. Tačiau kreditų bylos kiekvienam žmogui skiriasi, todėl tai galiausiai priklausys nuo jūsų prieinamumo patikrinimo rezultatų.

Jei jūsų kredito balas yra blogas ir esate priimtas paskolai gauti, yra tikimybė, kad grąžinant paskolą iki atlyginimo galite sulaukti didesnių palūkanų. Taigi, prieš skolindamiesi įsitikinkite, kad gerai žinote sąlygas.

Aš ieškau naujų paskolų davėjų, kurie dirba iki atlyginimo dienos?

„Dot Dot Loans“ yra trumpalaikis skolintojas, suprantantis savo klientų poreikius. Mes padėjome tūkstančiams klientų greitai gauti reikalingų lėšų ir didžiuojamės būdami skaidrūs. Bet ne tik išgirskite tai iš mūsų, bet ir peržiūrėkite mūsų klientų atsiliepimus.

Svarbu kuo daugiau sužinoti apie skolintojus iki atlyginimo ir jų paskolos pasiūlymus. Čia „Dot Dot“ rekomenduojame apsvarstyti paskolų iki atlyginimo alternatyvas, jei ieškote paskolos, kurios grąžinimas būtų lengviau valdomas. Šiame vadove pateikiama visa reikalinga informacija, kuri padės apsvarstyti visas galimas galimybes, jei ketinate imti paskolą iki atlyginimo.

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį paskolos davėjui?

Kai žiūrite į paskolą iki atlyginimo, gali būti painu žinoti, ar pasitikėti skolintoju, ar ne. Žemiau mes apibūdinome svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei žiūrėtumėte į paskolos davėjus.

  • Ar skolintojas yra įgaliotas? Prieš pateikdami bet kokią savo asmeninę informaciją internete, įsitikinkite, kad kreipiatės dėl paskolos pas tinkamai įgaliotą skolintoją. Tai patvirtina, kad jie yra teisėti skolintojai. Norėdami rasti šią informaciją, peržiūrėkite skolintojų puslapį „Apie mus“.
  • Ar svetainė saugi? Kredito davėjo svetainėje ieškokite saugumo požymių, tokių kaip spynos piktograma šalia svetainės adreso. Tai reiškia, kad svetainė turi saugumo sertifikatą ir parodo, kad skolintojas, naudodamasis saugumo technologijomis, ėmėsi atitinkamų veiksmų, kad įsitikintų, jog jūsų asmeninė informacija yra apsaugota.
  • Kiek kainuoja paskola? Žvelgdami į paskolų pasiūlymus, dažnai pamatysite reprezentatyvaus balandžio skaičių. Paprasčiau tariant, kuo aukštesnė balandis, tuo brangesnė bus paskola. Jei vis dar nesuprantate, mes turime patogų vadovą, kuriame visa tai paaiškinta.
    Kai kurie kreditoriai prideda paslėptus mokesčius prie jūsų paskolos, pvz., Pavėluoto grąžinimo mokesčius, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į tai! Čia „Dot Dot“ mes to nedarome, nes manome, kad paskolos turėtų būti kuo lengviau valdomos mūsų klientams.

Pasirinkimas iš galimų paskolų davėjų

Šiomis dienomis yra labai daug internetinių atlyginimų skolintojų. Tai gali atrodyti didžiulė, kai bandote nuspręsti, kurią iš jų naudoti teikiant trumpalaikę paskolą. Kiekvienas skolintojas siūlo skirtingas funkcijas, tokias kaip paraiškos reikalavimai, paskolos sumos ir greitis, reikalingas lėšoms pervesti į jūsų banko sąskaitą.

Jums priklauso nuspręsti, kuris skolintojo tipas tinka jūsų aplinkybėms. Būkite atsargūs, yra paskolų davėjų, kurie siūlo aukštą priėmimo procentą, tačiau jų paskolos gali būti mokamos ir labai netikėtos.

Tiesą sakant, rekomenduojama vengti paskolų iki atlyginimo ir verčiau pasiskolinti iš tiesioginių skolintojų.

Kodėl turėčiau vengti paskolų iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo gali ne tik patirti didelių skolinimosi išlaidų, bet ir rizikuojate patirti papildomų tiesioginių paskolų davėjų mokesčių, tokių kaip pavėluoto grąžinimo mokesčiai.

Daugelis paskolų, mokančių mokėjimo dieną, dabar yra administruojami. Kartais tai įvyko dėl nepagrįstos verslo praktikos. Tai apima tokius skolintojus kaip „The Money Shop“, „QuickQuid“, „Uncle Buck“, „Wonga“, „Sunny“, „Peachy“ paskolas ir „MyJar“.

Ieškote tik tiesioginių skolintojų?

Kartais gali atsirasti netikėtų išlaidų, kurios gali sukelti finansinės naštos ir kančios jausmą. Štai kodėl čia, „Dot Dot“, mes didžiuojamės galėdami suteikti jums kuo daugiau informacijos, kad pamatytumėte savo galimybes.

Gali būti naudingiau apsvarstyti galimybę kreiptis dėl trumpalaikės paskolos iš tiesioginio skolintojo, o ne į atlyginimo dienos skolintoją. Nors nesame paskolos davėjas iki atlyginimo, „Dot Dot Loans“ siūlo trumpalaikes paskolas nuo 100 iki 1000 svarų.

Mūsų internetinis paraiškų teikimo procesas buvo sukurtas taip, kad būtų aiškus ir paprastas. Naudodamiesi mūsų paskolomis, šiandien galite kreiptis dėl lėšų, kurios, jei bus patvirtintos, galėtų padėti jūsų aplinkybėms. „Dot Dot“ paskolos yra finansuojamos kiekvieną valandą, visą parą.

Kodėl turėčiau rinktis „Dot Dot“ paskolą, o ne paskolą iki atlyginimo?

Čia „Dot Dot“ mes suteikiame galimybę pasirinkti paskolą pagal laiką – tai reiškia, kad mėnesio pabaigoje neprivalote grąžinti visos sumos, kaip tai darytumėte paskolų iki atlyginimo metu.

Tai žymiai palengvina grąžinimo valdymą ir padeda pasiskolinti tik tai, ko jums tikrai reikia. Galite pasirinkti grąžinti paskolą dalimis per 3, 6 ar 9 mėnesius.

Paskolą taip pat galite valdyti keliaudami iš mūsų saugaus internetinio portalo, kurį galite pasiekti naudodami bet kurį įrenginį.

„Dot Dot“ paskolos siūlo trumpalaikę paskolą, kuri gali atitikti jūsų poreikius, o reprezentatyvioji balandis yra 925,4%. Norėdami sužinoti, kiek kainuotų pasiskolinti reikiamą sumą, galite naudoti mūsų patogų įrankį.

Trumpalaikė paskola

Reprezentatyvus pavyzdys

Pasiskolinkite 300 svarų sterlingų per 6 mėnesius, kiekvieną mėnesį grąžinant 97,50 svarų. Bendra mokėtina suma 585 svarai. Palūkanų norma 259,15% per metus (fiksuota). 925,4% balandis atstovas.

Ar galiu gauti „Dot Dot“ paskolą?

Norėdami kreiptis dėl trumpalaikės paskolos „Dot Dot“, turite būti vyresnis nei 18 metų JK gyventojas. Norėdami užpildyti paraišką, taip pat turėsite pateikti galiojančią išsamią informaciją, pvz., El. Pašto adresą, namų adresą, mobiliojo telefono numerį ir debeto kortelės informaciją.

Jei norite kreiptis dėl „Dot Dot“ paskolos, galite naudoti žemiau esantį mygtuką. Visoms paskolų paraiškoms reikia patikrinti prieinamumą.

Nors mes siekiame suteikti jūsų poreikius atitinkančią paslaugą, mūsų paskolos gali būti netinkamos visiems. Svarbu atidžiai peržiūrėti savo aplinkybes, kad sužinotumėte, ar „Dot Dot“ paskola yra teisingas sprendimas. Jei turite klausimų ar klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Kreipkitės dabar

Parašykite komentarą