Kaip suprasti darbo užmokestį | Kreditas

Kaip žinoma, darbuotojai privalo gauti atlyginimą pagrindžiantį dokumentą: darbo užmokestį. Taigi svarbu, kad darbuotojai žinotų kaip suprasti darbo užmokestį, ne tik tiksliai žinoti, kad gauna sutartus mokesčius, ir suprasti didįjį skirtumą tarp bendrojo ir grynojo atlyginimo, bet ir puikiai žinoti visą savo mokesčių informaciją.

Duomenys, kuriuos turi sudaryti darbo užmokestis

 1. AntraštėBendrovė turi būti identifikuojama pagal šią informaciją: įmonės pavadinimas, buveinė, CIF, ir pagaliau CCC (Socialinio draudimo įmokų sąskaitos kodas) Kalbant apie darbuotoją, turi būti pateikti šie duomenys: vardas ir pavardė, asmens kodas ir citatos kodas. Be to, taip pat būtina, kad jūsų Profesionalų kategorija, jos antika įmonėje ir sutarties rūšis.Galiausiai darbo užmokesčio antraštėje taip pat turėtų atsispindėti darbo vietoje kurioje darbuotojas vykdo veiklą, taip pat Atsiskaitymo laikotarpis atitinkamas.
 2. KaupimasSukauptos yra sumos, kurias turi gauti darbuotojas. Šia prasme galime rasti dviejų rūšių kaupiamąsias:
  • Kaupimas darbo užmokestis.Tai yra pajamos, kurias darbuotojas gauna mainais už atliktą darbą. Šios pajamos gali būti grynosios arba natūra. Paprastai šie kaupimai yra suskirstyti į kelių tipų darbo užmokestį:
   • Bazinis atlyginimas: sutartimi nustatytą minimalų atlyginimą.
   • Atlyginimų priedai: Papildomas atlyginimas prie bazinės algos, atsižvelgiant į asmens savybes ir atliktą darbą.
   • Nepaprastos valandos.
   • Nepaprastos premijos.
   • Atlyginimas rūšių.
 3. Kaupimas ne atlyginimas.Šiuo atveju darbuotojo gaunamas atlygis jie neatitinka atlikto darbo, tačiau yra susiję. Pavyzdžiui, galime paminėti šiuos dalykus: transporto išlaidos, priemokos už atstumą, kompensacija ir kt. Kalbant apie šio tipo kaupimą, reikėtų atsižvelgti į tai, kad jie negali pridėti sumos, didesnės nei 30% kaupiamosios algos.
 4. Gyventojų pajamų mokesčio atskaitymaiŠiuose laukuose pasirodo sumos, atimamos iš kaupiamųjų susidurti su asmeninių pajamų mokestis.
 5. Socialinės apsaugos atskaitymaiTaip pat yra išskaičiavimų, susijusių su įsipareigojimais su socialine apsauga. Šiuo atveju mes kalbame apie:
  • Dažni nenumatyti atvejai: Kaupiama 4,7% darbo užmokesčio, atėmus viršvalandžius.
  • Nedarbas: Tai priklauso nuo sutarties tipo.
  • Profesinis mokymas: 0,1% to paties skirtumo.
  • Viršvalandžių dėl force majeure viršvalandžiai: 2% nuo darbo užmokesčio už šias valandas.
  • Viršvalandžiai be nenugalimos jėgos: Už šias valandas sukaupto atlyginimo 4,7 proc.
 6. Gaunamas skystis pagal skirtumą tarp bendrojo ir grynojo atlyginimo.

Gaunamas skystis yra grynasis atlyginimas, tai yra pinigų, kuriuos pagaliau gauna darbuotojas pritaikius socialinio draudimo atskaitymus (4 punktas) ir gyventojų pajamų mokestį (3 punktas) bruto darbo užmokesčiui, svarbu suprasti, iš kur gaunamas jūsų atlyginimas, ir tikimės, kad turėdami šią informaciją kitą mėnesį gausite dokumentą, pateisinantį jūsų atlyginimas bus aiškus kaip suprasti savo darbo užmokestį.

Galiausiai primename, kad iš „Creditea“ mes siūlome jums galimybę padidinti savo darbo užmokestį geriausiomis sąlygomis, terminais, reikalavimais ir visada jums prieinamais būdais. Supraskite savo darbo užmokesčio fondą ir turėkite jį, kai tik jums to reikės.

Parašykite komentarą