Mokėkite mėnesines paskolas, internetines paskolas su mėnesiniais mokėjimais

Kartais netikėta sąskaita gali pasirodyti iš niekur, todėl jūsų finansai yra sunkioje vietoje. Kitu metu jums gali prireikti šiek tiek papildomo mokesčio už planuojamą projektą. Kad ir kokia būtų priežastis, dėl kurios mokama mėnesinė paskola gali padaryti didžiulį pokytį.

Mūsų mokamos mėnesinės paskolos svyruoja nuo 100 iki 5000 svarų su fiksuotomis grąžinimo sąlygomis nuo 3 iki 48 mėnesių, priklausomai nuo sumos, kurią norite pasiskolinti. Jums nereikia jaudintis dėl blogos kredito istorijos, vis tiek galite gauti mėnesio įmokos paskolą iš „Dot Dot Loans“.

Kas yra kas mėnesį mokamos paskolos?

Kas mėnesį mokama paskola yra būtent tai, kaip jie skamba. Pasiskolinsite pinigų sumą ir ją grąžinsite, taip pat palūkanas mėnesinėmis dalimis. Tai yra asmeninės paskolos rūšis, kurios grąžinimo dažnumas nurodytas pavadinime.

Galite gauti tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes mėnesio įmokas, tai priklausys tik nuo to, ką pasiūlys individualus skolintojas. Jie sukurti kaip naudingas sprendimas, jei jums reikia skolintis pinigų.

Kai kurie skolintojai gali reikalauti, kad jūs turėtumėte laiduotoją arba kaip vertybinių popierių pasiūlytumėte vertingų daiktų, pavyzdžiui, jūsų namus, ypač jei norite skolintis didesnę pinigų sumą. Tačiau „Dot Dot“ paskolose jums nereikia daryti nė vieno iš mūsų mokamų mėnesinių paskolų.

Kam gali būti naudojamos mėnesinės paskolos?

Nacionalinės statistikos tarnybos duomenys rodo, kad vidutinis namų ūkis taupo mažiau pajamų nei ankstesniais metais. Taigi, jei pastebėjote, kad paskolą svarstote, nes jūsų darbo užmokestis ar santaupos negali padengti to, ko nesate vieni, išlaidų.

Galbūt jus ištiko didelė netikėta sąskaita, arba mėnesio viduryje sulaukėte kelių mažesnių sąskaitų. Trumpalaikė mėnesio paskola iš „Dot Dot Loans“ taip pat gali padėti padengti:

 • Transporto priemonių remontas, paslaugos ir MOT.
 • Namų priežiūros išlaidos, pavyzdžiui, katilo ar skalbimo mašinos taisymas / keitimas.
 • Staigios medicininės ar veterinarijos sąskaitos.

Žmonės taip pat naudojasi mėnesinėmis paskolomis, kad padėtų sumokėti už didesnius pirkinius ar gyvenimo įvykius ir paskirstytų išlaidas keleriems metams. Tai gali apimti:

 • Naujesnės, patikimesnės transporto priemonės įsigijimas.
 • Mokėjimas už namų tobulinimą, kuris gali suteikti papildomos vertės jūsų nuosavybei.
 • Pinigų naudojimas apmokant svajonių vestuves.

Kad ir kokios būtų jūsų finansinės pagalbos priežastys, mūsų mėnesinės paskolos gali būti be streso.

Kaip kreiptis dėl mėnesinės paskolos?

Mūsų paskolos internetu su mėnesio įmokomis yra paprastos. Kreipkitės tiesiogiai į mus naudodamiesi mūsų trumpalaikės ar ilgalaikės paskolos skaičiuokle ir jei jūsų paraiška bus patvirtinta; pinigus pervesime tiesiai į jūsų banko sąskaitą.

Jei ieškote trumpalaikės mėnesinės paskolos, galite pasiskolinti nuo 100 iki 1000 svarų su fiksuotais 3, 6 ar 9 mėnesių grąžinimo laikotarpiais, priklausomai nuo pasirinktos skolintis sumos. Naudodamiesi ilgalaikėmis mėnesio paskolomis, galite pasiskolinti nuo 1500 iki 5000 svarų, o grąžinimo laikotarpiai yra nustatyti per 18, 24, 36 ar 48 mėnesius.

Tikimės, kad dėl mūsų trumpalaikių paskolų tą pačią dieną ir kitą darbo dieną gausite ilgalaikę mokėjimo mėnesinę paskolą. Patvirtintos paskolos yra finansuojamos kiekvieną valandą visą parą.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“ paskolas?

Mes žinome, kad jei jums reikia paskolos, nenorite, kad jums būtų taikomos sudėtingos sąlygos ir paslėpti mokesčiai. Štai kodėl mes stengiamės, kad mūsų mėnesinės įmokos būtų kuo paprastesnės. Be to, mes esame tiesioginis skolintojas, o ne brokeris, todėl visada žinosite, su kuo turite reikalų.

Čia yra tik keletas kitų priežasčių pasirinkti „Dot Dot“ paskolas:

 • Mes skaidrūs: Mes niekada neimame mokesčių už pavėluotą mokėjimą ar papildomų palūkanų. Visos palūkanos ir mokesčiai už jūsų paskolą parodomi iš anksto, ir jie niekada nepadidės.
 • Mes esame lankstūs: Nesvarbu, ar norite trumpalaikės, ar ilgalaikės paskolos, galite pasirinkti sau tinkantį grąžinimo laikotarpį – nuo 3 iki 48 mėnesių
 • Mes teisingi: Galite anksti sumokėti paskolą be papildomų išlaidų.
 • Mes esame FCA patvirtinti: Mus visiškai reguliuoja Finansinio elgesio tarnyba (FCA) – mes stengiamės kas mėnesį mokėti paskolas tik tiems klientams, kurie realiai gali jas sau leisti.
 • Mes esame gerai įvertinti: Nepriklausomos apžvalgos svetainėje „Trustpilot“ mūsų klientai įvertino kaip „puikius“.

Taip pat turime JK įsikūrusią klientų aptarnavimo komandą, kuri mielai padės jums iškilus klausimams prieš paskolą ar jos metu.

Kaip sužinoti, ar mėnesio paskola yra man tinkama?

Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos, įsitikinkite, kad galite patogiai ją sumokėti.

Kas mėnesį mokamos paskolos gali palengvinti proceso valdymą, tačiau jūs visada turėtumėte turėti galimybę reguliariai grąžinti pinigus kartu su būtiniausiais gyvenimo reikalais.

Jei jau kovojate su skolomis, kitos paskolos paėmimas padėties nepalengvins. Visada galite gauti nemokamų ir nešališkų patarimų iš šių organizacijų: Nacionalinės skolos, „StepChange“ ir Pinigų patarimų tarnybos.

Ar galiu gauti mėnesinę paskolą su blogu kreditu?

Mes žinome, kad bloga kredito istorija ne visada yra visas vaizdas. Todėl prieš priimdami sprendimą dėl skolinimo atsižvelgiame į keletą veiksnių. Mes atliksime prieinamumo patikrą, taip pat patikrinsime kreditą, kad galėtume sužinoti, ar jūsų pasirinktos paskolos grąžinimas yra prieinamas. Taigi, net jei jūsų kredito balas nėra tobulas, jūs vis tiek galėtumėte gauti mėnesinę paskolą su blogu kreditu.

Kaip gauti mėnesio įmokos paskolą iš taškinių paskolų?

Mes norime, kad mūsų paskolos internetu su mėnesiniais mokėjimais būtų prieinamos kuo daugiau žmonių. Jūs galėsite dalyvauti, jei:

 • Jums yra daugiau nei 18 metų, jei norite gauti trumpalaikę paskolą. Norėdami gauti ilgalaikę paskolą, turite būti vyresni nei 21 metų
 • Jūs gyvenate JK ir galite nurodyti adresą
 • Jūs turite darbą
 • Galite nurodyti mums telefono numerį ir el. Pašto adresą
 • Galite pateikti savo banko ir debeto kortelės duomenis

Prieš priimdami sprendimą, mes taip pat apžvelgsime jūsų kredito istoriją ir finansus.

Kiek galiu pasiskolinti?

Tai priklauso nuo to, ar kreipiatės dėl vienos iš trumpalaikių, ar ilgalaikių mėnesinių paskolų:

 • Trumpalaikės mėnesinės paskolos: nuo 100 iki 1 000 svarų, grąžintinų per 3, 6 ar 9 mėnesius
 • Ilgalaikės mėnesinės paskolos: nuo 1 500 iki 5 000 svarų, grąžintinų per 18, 24, 36 ar 48 mėnesius

Kaip veikia grąžinimai?

Jūsų grąžinimo suma priklausys nuo to, kiek skolinsitės, nes jie bus fiksuoti. Pavyzdžiui, 300 svarų sterlingų per mėnesį paskolų grąžinimo laikotarpis yra 6 mėnesiai, o 3000 svarų vertės mėnesinės paskolos grąžinimo laikotarpis yra 36 mėnesiai.

Grąžinimus mes surinksime kiekvieną mėnesį tomis dienomis, dėl kurių susitarėme jūsų paraiškos metu. Tai atliekama tiesioginiu debetu, kad nereikėtų jų rankiniu būdu kurti kiekvieną mėnesį. Galite sekti savo grąžinimus per klientų portalą.

Jei kada nors nerimaujate dėl mokėjimo praleidimo ar atsilikimo, susisiekite su mumis kaip įmanoma greičiau. Pabandysime parengti jums tinkantį mokėjimo planą. Jums nebus taikomi jokie mokesčiai, tačiau praleisti mokėjimai gali turėti įtakos jūsų kredito balui, todėl ateityje bus sunkiau skolintis.

Ar reikia žinoti apie mokesčius?

Ne. Mūsų internetinės paskolos su mėnesio įmokomis neturi jokių papildomų mokesčių. Kreipdamiesi įtraukiame visus mokesčius, kurie niekada nepasikeis, net jei praleidote mokėjimą.

Kokia yra Dot Dot mėnesio darbo užmokesčio norma …

Parašykite komentarą