Nėra garanto paskolų už blogą kreditą

Ar yra blogų kreditų privalumų, nėra garanto?

Jei ne visada turėjote geriausių santykių su pinigais, jums gali prireikti paprasto būdo pasiskolinti grynuosius pinigus, kuriems nereikia geriausio kredito balo.

Paprastai, kai gyvenime iškyla finansinių problemų, pirmiausia galite nuvykti į savo banką ir kreiptis dėl paskolos, kai jos reikia. Tačiau dauguma šiandien siūlomų paskolų produktų yra rezervuoti žmonėms, kurie turi geriausius kredito balus. Net jei niekada anksčiau neturėjote paskolos, negalėsite gauti norimos paskolos, vien todėl, kad turite ploną kredito bylą.

Kiek norėtumėte pasiskolinti?

Geros naujienos yra tai, kad keičiasi ne tik puikių kreditų turinčių žmonių galimybės. Skolintojai visoje Jungtinėse Valstijose pradeda siūlyti lankstesnes paskolas, tinkančias tiems, kurie negali kreiptis dėl geriausių gerų kreditų sandorių.
Čia aptarsime paskolas, kurias galite gauti turėdami blogą kreditą be garanto.

Blogos paskolos: pagrindai

Kai kreipiatės dėl paskolos, jūsų kredito balas yra skaičius, kurį skolintojas naudos nustatydamas, ar turėtumėte gauti prašomus pinigus. Jei jūsų kredito balas yra geras, bet ne puikus, tada jums greičiausiai bus pasiūlyta paskola, nors jūs negausite palūkanų, kurių ieškojote.

Kuo blogesnis jūsų kredito balas, tuo labiau sumažėja jūsų skolinimo galimybės. Iš pradžių stengsitės gauti norimas paskolas už sumą, kurią norite pasiskolinti. Galų gale galite pastebėti, kad apskritai negalite sėkmingai kreiptis dėl tam tikrų paskolų.

Anksčiau žmonės, kurie stengėsi gauti avansą grynaisiais pinigais, turėdami blogą kreditą, dažniausiai pasirinko vieną iš dviejų variantų. Pirmasis sprendimas buvo imti paskolą su užstatu. Tai reiškia, kad jūs siūlote ką nors, ką turite, kaip užstatą bankui, jei negalite sau leisti grąžinti pinigų.

Nors užtikrintos paskolos turi savo pranašumų, jos taip pat reiškia, kad jūs rizikuojate savo namais, automobiliu ar kuo nors kitu vertingu, jei kas nors negerai jūsų gyvenime. Užtikrintos paskolos stresas yra tai, kodėl daugelis žmonių nusprendžia vengti šios galimybės ir apsvarsto alternatyvą: laiduotojo paskolas.

Naudodamiesi laiduotojo paskola jūs nieko nededate kaip užstato, bet kažkas kitas jūsų gyvenime tai daro. Galite paprašyti savo tėvo ar kito šeimos nario būti jūsų garantu. Tada šis laiduotojas sutiks įsikišti ir sumokėti už paskolą, jei negalėsite. Garantas taip pat turi būti namo savininkas, kad jie galėtų savo namus pateikti kaip užstatą, jei kažkas negerai.

Kokias paskolas galite gauti be garanto?

Bendros skolinimo galimybės žmonėms, turintiems blogą kreditą, paprastai yra sukurtos taip, kad suteiktų ramybės bankams, kuriuos skolinatės. Jei turite blogą kreditą, nes anksčiau negalėjote grąžinti paskolų, turėdami užtikrintą paskolą ar laiduotoją banką patikinate, kad jie gaus ką nors mainais už savo pinigus, jei negalėsite grąžinti pinigų.

Tačiau tai nebūtinai sukuria puikią patirtį.

Jei nenorite naudoti garanto arba nepažįstate nieko, kas galėtų įsikišti jūsų vardu ir neturite daiktų, kuriuos galėtumėte pasiūlyti kaip saugumą, liko viena galimybė. Trumpalaikės arba skubios paskolos gali būti idealus pasirinkimas kai kuriems JAV gyventojams šiandien.

Kitaip vadinamos paskolomis iki atlyginimo, šios nedidelės skolinimo galimybės leidžia pasiskolinti ribotą grynųjų pinigų kiekį – paprastai iki kelių tūkstančių dolerių. Lygiai taip pat, kaip pinigų suma, kurią galite pasiskolinti, turi didžiausią paskolų iki atlyginimo ribą, taip pat ribojamas ir jūsų terminas.

Paprastai turėsite grąžinti viską, ką esate skolingi iš savo mokėjimo dienos, tuo pačiu metu, kai gausite kitą darbo užmokestį. Tai apima visų palūkanų normų ir mokesčių kainą.

Nors jūs neturite tiek laiko grąžinti paskolos iki atlyginimo dienos, toks skolinimas gali suteikti naudos, kurios negalite gauti iš tradicinio skolinimo. Visų pirma, norint kreiptis dėl paskolos, jums nereikia laiduotojo ar jokios garantijos.

Kadangi atlyginimo dienos skolintojai rizikuoja tik nedidelėmis pinigų sumomis trumpam laikui, jie daug mažiau linkę įstrigti tikrindami jūsų kredito balą. Net jei turite prastą kredito reitingą, jūs vis tiek galite būti patvirtintas tol, kol turite ilgalaikio užimtumo įrodymų, turėdami reguliarias pajamas.

Paprastai, jei skolinimo galimybė atrodo per gera, kad būtų tiesa, taip yra.

Blogų kreditų paskolos be garanto turi minusą, nes jums suteikiamas tik mėnuo grąžinti pinigus ir apribojama pinigų suma, kurią galite pasiskolinti. Tačiau jie taip pat gali pasiūlyti daug naudos. Be to, kad pašalinsite garanto poreikį, jūsų blogo kredito paskola taip pat:

 • Greitai išvengsite skolų: Jums nereikės jaudintis dėl grąžinimo kiekvieną mėnesį. Tai naudinga, jei nerimaujate, kad nežinote, kaip jūsų pajamos ar darbas gali pasikeisti ateinančiais mėnesiais.
 • Pateikiamas lengvesnis paraiškų teikimo procesas: Kreiptis dėl blogo kredito paskolos dažnai yra labai lengva. Galite užpildyti anketos paskolos įmonėje formą internete ir gauti atsakymą, ar per kelias valandas buvote patvirtinti paskolai.
 • Greičiau gauna pinigus: Kadangi paskolos iki atlyginimo yra susijusios su greičiu, grynuosius pinigus į banko sąskaitą paprastai galite gauti per kelias valandas. Tai naudinga, jei jums reikia grynųjų, kad galėtumėte susidoroti su kritine situacija.
 • Suteikia laisvę: Nors šias blogų kreditų paskolas rekomenduojama naudoti tik kritinėms situacijoms, jūs pats nuspręsite, ką laikote kritine situacija. Jūs nebūsite tik išleisti savo pinigus konkrečiam dalykui.
 • Siūlo ramybę: Kadangi nededate jokio savo turto ar kito asmens daiktų kaip užstato, jums nereikia tiek jaudintis dėl to, kas gali nepavykti. Jūs nekeliate įtampos santykiams su žmonėmis, kurių taip pat galite paprašyti būti garantu.

Jūs netgi galėtumėte gauti geresnį kredito reitingą, kai sumokėsite savo paskolą iki atlyginimo. Nepaprastai sunku pagerinti savo kredito balą, kai jokia kita paskolų kompanija jūsų nelies. Taip yra todėl, kad kredito agentūros įvertina jūsų kreditingumą, atsižvelgdamos į tai, kaip elgėtės su paskolomis. Paskolos iki atlyginimo metu galite įrodyti, kad sugebate greitai grąžinti tai, ką esate skolingi.

Kodėl verta mus naudoti?

Kiek jūs siūlote?

100–5000 USD

Jokių mokesčių

Patvirtinimo galimybė?

Gerai

Dideli patvirtinimai!

Ar prastas / blogas kreditas priimamas?

Taip

Visi gali kreiptis

Kaip gauti paskolą?

Pateikti paraišką internete

2 min. Paraiška

Ar viską sumoku iš karto?

Ne

Lengvas grąžinimas

Ar galite gauti blogo kredito paskolą be garanto?

Didžiausia prastų kreditų nauda žmonėms, kurie nenori naudotis garantais, yra ta, kad jas gali gauti beveik visi. Jei gyvenate vienoje iš 27 valstijų, kuriose leidžiama skolinti darbo dieną, jūs jau pusiaukelėje. Taip pat galite apsvarstyti devynių valstijų, kuriose yra tam tikrų skolinimo funkcijų, atlyginimo dienos skolinimo taisykles ir apribojimus.

Kai žinosite, kad jūsų valstybėje leidžiama skolinti darbo dieną, galite pradėti internete ir pradėti lyginti potencialius skolintojus. Atminkite, kad kaip ir kiti skolintojai, taip ir trumpalaikių paskolų teikėjai gali pasiūlyti skirtingus sandorius, priklausomai nuo to, pas ką jūs einate. Nepriimkite tik pirmo pamatyto pasiūlymo, nes žinote, kad turite blogą kreditą.

 • Patikrinkite, ar skolintojo svetainėje pateikiamos sąlygos ir sąlygos, ar jie priima blogą kreditą turinčius žmones, ir sužinokite, ką turite padaryti, kad galėtumėte kreiptis.
 • Perskaitykite visus atsiliepimus, kuriuos paliko kiti klientai, ir patikrinkite, ar skolintojas yra patvirtintas vietinių įstaigų finansinio reguliavimo jūsų vietovėje.
 • Sužinokite, kiek laiko gali tekti laukti, kol gausite paskolą, jei kreipsitės, ir kiek galite pasiskolinti. Kai kurios įmonės nustato jūsų skolinimosi limito ribą.
 • Užpildykite pateiktą paraiškos formą (ji paprastai yra internete), kurioje pateikiama tiksli informacija apie jus, kiek pinigų norite pasiskolinti ir kada galite juos grąžinti (kitą darbo dieną).
 • Įsitikinkite, kad teisingai atsakėte į visus klausimus ir pateikėte visą informaciją, kurios prašo skolintojas. Jums gali reikėti įrodyti, kad gyvenate JAV, taip pat įrodymus apie jūsų užimtumą ir darbo užmokesčio lapus.
 • Pateikite savo paraišką ir palaukite atsakymo. Paprastai ką nors išgirsite gana greitai el. Pašto ar telefono skambučio forma.

Paraiškos pildymo procesas yra labai paprastas ir paprastas. Nereikia jaudintis dėl sudėtingų banko diskusijų, ir dauguma žmonių gali atsakyti į visus klausimus per kelias minutes.

Kaip gauti savo blogo kredito paskolą

Kai sėkmingai pateiksite paraišką ir gausite prastą kredito paskolą, jūsų pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą, kad galėtumėte panaudoti kritinėms situacijoms. Paskolos davėjas dažnai paprašys užpildyti patikrinimą po datos, kad skolingi pinigai galėtų būti pervesti tiesiai tai įmonei kitą darbo dieną.

Lygiai taip, jūs gaunate reikiamus pinigus ir vėl po kelių savaičių nebeturite skolų! Ar jums laikas ieškoti blogų kreditų skolinimo galimybių?

Parašykite komentarą