Kaip paskolos iki atlyginimo gali paveikti jūsų kredito balą

Kaip ir dauguma kredito formų, prašymas gauti paskolą iki atlyginimo turės įtakos jūsų kredito balui. Bet kokia paskolos paraiška (patvirtinta ar atmesta) ir informacija, įskaitant skolinimosi sumą, grąžinimus ir visus įsipareigojimų neįvykdymo atvejus, yra nurodyta jūsų kredito ataskaitoje. Šiame vadove yra atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie paskolą iki atlyginimo ir jos poveikį jūsų kredito ataskaitai.

Šiame vadove nagrinėjami klausimai

Ar jūs stengiatės finansiškai?

Jei susiduriate su finansinėmis problemomis ir norėtumėte pasikalbėti su kuo nors nemokamai gauti finansinių patarimų, informacijos ir pagalbos, galite paskambinti finansinių patarėjų pagalbos telefonu 1800 007 007 (dirba nuo 9:30 iki 16:00, pirmadieniais – penktadieniais). Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą. Sužinokite daugiau čia: https://www.finder.com.au/coronavirus-financial-help

⚠️ Įspėjimas apie skolinimąsi

įspėjimas iki atlyginimo dienosAr jums tikrai reikia paskolos šiandien? *

Skolintis nedideles pinigų sumas gali būti brangu, o skolinimasis gali neišspręsti jūsų pinigų problemų.

Prieš skolindamiesi patikrinkite savo galimybes:

 • Norėdami gauti informacijos apie kitas sąskaitų ir skolų tvarkymo galimybes, skambinkite 1800 007 007 iš bet kurios Australijos vietos ir pasikalbėkite su nemokamu ir nepriklausomu finansų patarėju
 • Pasitarkite su savo elektros, dujų, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą
 • Jei naudojate vyriausybės pašalpas, paklauskite, ar galite gauti avansą iš „Centrelink“: Telefonas: 13 17 94

Vyriausybės „MoneySmart“ svetainėje parodyta, kaip veikia nedidelės paskolos, ir siūlomos kitos galimybės, kurios jums gali padėti.

* Šis pareiškimas yra Australijos vyriausybės reikalavimas pagal 2009 m. Nacionalinį vartojimo kredito apsaugos įstatymą.

Ar paskolos iki atlyginimo iš tikrųjų yra mano kredito ataskaitoje?

Taip. Jūsų kredito ataskaita yra išsamus jūsų kredito istorijos įrašas ir joje bus pateikta išsami informacija apie visas jūsų prašytas arba paimtas paskolas iki atlyginimo dienos.

Kaip mano kredito ataskaitoje rodomos trumpalaikės paskolos?

Jūsų kredito ataskaitoje yra trys skyriai: vartojimo kredito informacija, komercinio kredito informacija ir viešoji kredito informacija. Visos paskolos, kurias pateiksite ar kurias imsite, bus nurodytos vartojimo kredito skyriuje. Bus matoma ši informacija:

 • Kredito tyrimas.Kiekvieną kartą, kai pateiksite prašymą gauti paskolą iki atlyginimo ar bet kokio kito tipo kreditą, užklausa bus nurodyta jūsų ataskaitoje.
 • Kredito rūšis.Tai bus nurodyta kaip asmeninė paskola jūsų kredito ataskaitoje.
 • Sąskaitos sąlygos.Bus nurodyta sąskaitos atidarymo ir uždarymo data.
 • Kredito limitas.Tai yra suma, pasiskolinta paskolos mokėjimo dieną.
 • Mokėjimų istorija.Bus rodoma jūsų paskolos mokėjimo informacija, įskaitant tai, ar mokėjote laiku.
 • Numatytos / pradelstos sąskaitos.Jei praleidote mokėjimą ir jūsų paskyra tampa numatytoji, tai bus nurodyta jūsų kredito ataskaitoje.

Rizika, susijusi su paskolomis iki atlyginimo

Jei lyginate paskolos iki atlyginimo dienos, turėtumėte atsižvelgti į šiuos veiksnius ir sužinoti, kokių klaidų turėtumėte vengti prieš kreipdamiesi.

 • Imama per daug paskolų. Grąžinę paskolą iki atlyginimo, galite susigundyti pasiimti dar vieną paskolą. Tačiau imant keletą nedidelių paskolų, būsimiems skolintojams gali būti pranešama, kad jūsų padėtis nėra stabili, neatsižvelgiant į tai, ar paskolos grąžinamos laiku, ar ne.
 • Negalite grąžinti pinigų laiku. Grąžinimo istorija yra nurodyta jūsų kredito ataskaitoje. Dėl to svarbiau nei bet kada grąžinti pinigus laiku. Bet kokie praleisti ar pavėluoti grąžinimai bus nurodyti jūsų ataskaitoje ir juos galės pamatyti visi skolintojai, kurie peržiūri jūsų ataskaitą dvejus metus.
 • Kelių programų atlikimas per trumpą laiką. Taip pat turėtumėte vengti per daug paraiškų per trumpą laikotarpį, jei nesate patvirtinti paskolos iki atlyginimo. Visos paraiškos ir sąskaitos atidarymo datos yra nurodytos jūsų kredito ataskaitoje, todėl skolintojai gali nustatyti, ar jus patvirtino pagal jūsų paraiškas ir kiek sąskaitų buvo atidaryta. Kelių paraiškų pateikimas gali reikšti, kad jūsų finansai nėra geri. Jei kreipėtės dėl kredito linijos ir buvote atmestas, turėtumėte praleisti keletą mėnesių grąžindami visas esamas paskolas ir pagerindami savo kredito balą prieš pateikdami paraišką kitam produktui.
 • Patikrinkite tarifus ir mokesčius. Paskolos iki atlyginimo už pinigų skolinimąsi yra aukštos. Būkite visiškai aiškūs, kas bus mokama už pavėluotus mokėjimus ar paskolos nevykdymą. Čia svarbu visa paskolos kaina – skolintojai, be viso kito, gali taikyti palūkanų normas.
 • Netikrina savo kredito ataskaitos. Pateikdami paskolos paraiškas internetu, galite sekti savo kredito ataskaitą ir stebėti, ar nėra tapatybės vagystės. Taip pat svarbu patikrinti, ar paskola yra tinkamai įtraukta į sąrašą, taip pat pamatyti, kokia yra jūsų dabartinė padėtis skolintojams, kurie tikrina jūsų ataskaitą.

Kaip bankai vertina skolininkus, kurie anksčiau imdavo paskolas iki atlyginimo?

Vertindami paraišką kredito linijai gauti, skolintojai peržiūrės pareiškėjo kredito ataskaitą, kad suprastų jų finansinius įpročius ir nustatytų jų, kaip skolininko, riziką. Skolintojai vertinimo kriterijai skirsis, tačiau jie gali atsižvelgti į veiksnius, įskaitant kredito užklausų skaičių, aktyvias kredito sąskaitas, kredito limitus ir visus ataskaitoje nurodytus įsipareigojimų nevykdymo atvejus. Tai, kaip bankai laikys prašytojus, kurie anksčiau naudojo paskolą iki atlyginimo, priklausys nuo visos jų kredito istorijos.

ANZ

Pasak ANZ atstovo spaudai, “Tiesioginio poveikio kliento galimybei imti paskolą nėra. Tačiau jei klientas turi labai aktyvią kredito ataskaitą iš daugybės kredito patikrinimų, kuriuos atliko atlyginimų dienos skolintojai, tai gali turėti įtakos mūsų sprendimui. Paprastai , kredito balams gali turėti neigiamos įtakos daugybė potencialių finansininkų užklausų. ANZ naudoja kredito balus vertindamas klientų paraiškas. “

Panašius jausmus atkartojo ir NAB, ir „Westpac“.

NAB

NAB atstovas spaudai sakė: „NAB nuosekliai elgiasi su visais potencialiais ir esamais klientais ir kiekvienu atveju atskirai vertina jų galimybes gauti kreditą, neatsižvelgiant į tai, ar jie paėmė„ atlyginimo dienos “paskolą, ar ne.

Westpac

„Westpac“ taip pat teigė, kad buvo atsižvelgta į ankstesnes paskolas, tačiau tai „nebuvo būdinga paskolų davėjams, kurie mokėjo atlyginimus“.

Ar bankai nepatvirtins man kredito, jei aš paėmiau trumpalaikę paskolą?

Kaip minėta aukščiau, paskolos iki atlyginimo dienos jūsų kredito ataskaitoje yra asmeninės paskolos ir gali būti traktuojamos kaip bet kuri kita paskola, kai bankas vertina jūsų, kaip skolininko, tinkamumą. Tačiau, kaip apibūdino „Equifax“ rinkodaros vadovė Belinda Diprose, paskolos, mokamos iki atlyginimo, svoris, kai kalbama apie „rizikos veiksnius“ jūsų kredito balui, skirsis nuo kitų paskolų rūšių.

Kaip paskolos iki atlyginimo gali padėti gauti mano kredito balą?

Kol paskolos gavėjas grąžina pinigus laiku ir gali grąžinti visą paskolą per sutartą terminą, paskolos iki atlyginimo diena gali parodyti gerus kredito įpročius ir teigiamai paveikti jūsų kredito balą. Tačiau tai nėra tinkama priežastis vieną išimti.

Kaip paskolos iki atlyginimo neigiamai veikia mano kredito balą?

Jei per trumpą laiką kreipiatės dėl kelių paskolų iki atlyginimo arba kreipiatės dėl paskolos ir esate atmesti, tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų balui. Paskola iki atlyginimo taip pat gali pakenkti jūsų kredito balui, jei laiku negrąžinsite paskolos arba neįvykdysite paskolos. Jei turite kelias kitas aktyvias kredito sąskaitas ir kreipiatės dėl didelės paskolos sumos, tai taip pat gali pakenkti jūsų kredito balui.

Norėdami sužinoti, kaip paskolos iki atlyginimo ar kitos jūsų kredito istorijos sąskaitos paveikė jūsų kredito balą, galite paprašyti nemokamos kredito ataskaitos kopijos per „Finder“.

Kaip ir visų rūšių kreditai, svarbu laiku grąžinti paskolą iki atlyginimo ir vengti kreiptis per daug produktų per trumpą laikotarpį. Norėdami gauti daugiau patarimų, kaip išlaikyti gerą kredito istoriją, žr. „Finder“ vadovą, kaip pagerinti savo kredito balą.

Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

Tai yra trumpalaikės paskolos pasiūlymas su greita ir lengva internetine paraiška geriems ar blogiems kreditų skolininkams. Galite kreiptis šiandien, kad gautumėte patvirtinimą iki 2000 USD. Gaukite paskolą per 30 minučių – galioja sąlygos.

 • Paskolos suma: 2 000 USD
 • Paskolos terminas: 9-14 savaičių
 • Apyvartos laikas: 30 minučių – taikomos sąlygos
 • Mokesčiai: 20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį
 • Blogų kreditų skolininkai gerai
 • Greitas ir lengvas patvirtinimas

Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

 • Svarstyti blogo kredito prašytojai
 • Greito patvirtinimo paslauga
 • Pasiskolinkite iki 2000 USD

Eikite į svetainę Daugiau informacijos

Palyginkite trumpalaikes paskolas

vardas

Produktas
Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

2 000 USD

9–14 savaičių

30 minučių – galioja sąlygos

35 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

396 USD

Maža paskola iki 2000 USD, kurią grąžinate per 9–14 savaičių. Paskolos patvirtintos ir finansuojamos vos per 30 minučių.

„Credit24“ trumpalaikė paskola

2 000 USD

6-12 mėn

Tą pačią dieną – galioja sąlygos

10 USD

20% paskolos sumos nustatymo mokesčio + 4% paskolos sumos kas mėnesį.

396 USD

„Credit24“ siūlo šią paskolą iki 2000 USD ir suteikia 12 mėnesių grąžinti. „Centrelink“ skolininkai yra laikomi tol, kol „Centrelink“ mokėjimai sudaro ne daugiau kaip 50% pajamų.

Brangi trumpalaikė paskola

2 000 USD

Nuo 62 dienų iki 9 mėnesių

1 valanda – taikomos sąlygos

15 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

372 USD

Paskola iki 2000 USD su sąlygomis iki 62 dienų iki 9 mėnesių. „Centrelink“ negali būti jūsų pagrindinis pajamų šaltinis.

Saugi finansinė maža paskola

5000 USD

22 – 52 savaitės

Tą pačią dieną – galioja sąlygos

35 USD

Iki 2000 USD -…

Parašykite komentarą