Neturite pinigų savo banko sąskaitoje, kad galėtumėte sumokėti paskolą?

Mes surinksime jūsų sutartą grąžinimą iš debeto kortelės, kurią užregistravote, kai kreipėtės dėl jūsų cashasap.co.uk trumpalaikės paskolos, naudodamiesi nuolatinio mokėjimo institucija (CPA) sutarta paskolos grąžinimo dieną. Turėtumėte įsitikinti, kad jūsų sąskaitoje yra pakankamai lėšų, kad galėtumėte visiškai grąžinti paskolą.

Jei manote, kad jūsų banko sąskaitoje gali būti nepakankamai pinigų, kad padengtumėte sutartą cashasap.co.uk paskolos grąžinimo dieną ar paskolos dalimis grąžinimą, turite nedelsdami susisiekti su mumis ir susitarti grąžinti pinigus kitu alternatyviu mokėjimo būdu. Pvz., Galite grąžinti paskolą asmeniškai savo banko skyriuje. Jei norite naudoti šį grąžinimo būdą, turėtumėte iš anksto susisiekti su mumis ir paprašyti mūsų banko sąskaitos duomenų ir pervedimo nuorodos, kurią turėtumėte naudoti.

Jei banko sąskaitoje neturite pinigų dėl netikėtų aplinkybių pasikeitimų ir jums reikia pagalbos planuojant grąžinti pinigus, praneškite mums, kai tik pasitaikys pirmoji galimybė, kad galėtume su jumis aptarti jūsų galimybes. Mes visada bendradarbiaujame su savo klientais, kad padėtume jiems grąžinti pinigus taip, kaip jie gali sau leisti, tuo pačiu sumažinant bet kokį neigiamą poveikį, kurį gali padaryti praleistas mokėjimas jų kredito bylose.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE GRĄŽINIMĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą