Paskolos dėl blogo kredito mokėjimo dienos – greiti sprendimai

Kiekvienas žmogus turi kredito balą, bet ne visi šie balai yra geri.

Kai jums reikia šiek tiek papildomų pinigų prieš atlyginimo dieną, dėl prasto kredito reitingo gali būti daug sunkiau rasti jums tinkantį skolintoją. Štai kodėl „WageDayAdvance“ komanda stengiasi pašalinti galvos skausmą dėl skolinimo.

Manome, kad kiekvienas žmogus turėtų turėti galimybę gauti reikalingus grynuosius pinigus, kai to labiausiai reikia. Bendradarbiavimas su patikimais paskolų davėjais iš visos JK reiškia, kad galime saugiai skolintis savo klientams.

Mūsų skolintojai yra ne tik patikimi, bet ir lankstūs – noriai dirba su žmonėmis, kurie neturi geriausio kredito reitingo. Gauti blogų kreditų darbo dienos paskolas gali būti daug paprasčiau, nei jūs manote.

Kiek norėtumėte pasiskolinti?

Skaičiuoja nuo 49,9% balandžio iki maksimalaus 1333% balandžio. Minimali paskolos trukmė yra 1 mėnuo. Maksimali paskolos trukmė yra 36 mėnesiai.Reprezentatyvus pavyzdys: 30 svarų pasiskolinta 250 svarų. Bendra grąžintina suma yra 310,00 GBP. Priskaičiuotos palūkanos yra 60,00 GBP, metinė palūkanų norma 292% (fiksuota). Reprezentatyvus 669,35% balandis (kintamasis).

Kaip skolintojai įvertina „blogą kreditą“?

Kredito reitingas yra skaitinis parodymas, kaip „rizikinga“ būti skolintojui.

Skolintojai, su kuriais bendradarbiaujame, naudoja šiuos balus, be kitos informacijos, priimdami sprendimus dėl jūsų kredito paraiškų. Rezultatai gaunami iš veiksmų, kuriuos anksčiau atlikote su savo kreditu. JK kredito agentūros renka duomenis apie kiekvieną jūsų kada nors naudotą kreditinę kortelę ir paskolą ir apie tai, ar laiku sumokėjote pinigus, kuriuos esate skolingi.

Dabar kredito reitingai tampa keblūs. Nėra vienodo kredito reitingo ar kredito reitingo juodojo sąrašo. Kiekvienas skolintojas įvertina jus savaip, o jų naudojami balų algoritmai yra didelė paslaptis. Kitaip tariant, vien tai, kad viena įmonė sako, jog turite blogą kreditą, dar nereiškia, kad kita jausis taip pat.

Štai kur jums padės „WageDayAdvance“. Užtikriname, kad galite išvengti kai kurių įprastų paskolų bendrovių, kurios jūsų balą apibūdintų kaip „blogą“, taigi sumažinsite paraiškos atmetimo riziką. Galų gale, kiekvieną kartą, kai kreipiatės dėl kredito ir jo negaunate, tai yra dar vienas ženklas jau problemiškoje kredito ataskaitoje.

Atlikdama minkštą jūsų situacijos patikrinimą, mūsų tarpininkavimo sistema gali jus suderinti su patikimu skolintoju iš mūsų FCA reguliuojamų bendrovių tinklo, padidindama jūsų galimybes pirmą kartą patvirtinti. Nesvarbu, ar turite blogą kredito balą, ar ne, mes galime padėti jums rasti reikalingą paskolą iki atlyginimo.

Ar blogas kreditas turi įtakos paskoloms iki atlyginimo?

Paskola iki atlyginimo yra trumpalaikė paskola, skirta suteikti jums nedidelę grynųjų pinigų sumą trumpam laikotarpiui. Kai kuriais atvejais tai yra patogus būdas pasiskolinti pinigų, be to, tai patogu.

Paskolas iki atlyginimo paprastai lengviau kreiptis, kai neturite geriausio kredito. „WageDayAdvance“ partneriai su įvairiais patikimais skolintojais, kurie gali pasiūlyti lanksčias paskolas žmonėms iš visų sluoksnių. Kadangi naudodamiesi šia paskola skolinatės ne tiek daug pinigų, o skolinate tik trumpesniam laikotarpiui, rizika skolintojui yra mažesnė.

Tačiau verta paminėti, kad kai kurie kreditoriai vis tiek gali atsisakyti duoti jums grynųjų, atsižvelgdami į jūsų kredito reitingą. Štai kodėl taip svarbu žinoti savo situaciją ir pirmą kartą kreiptis dėl tinkamos paskolos.

„WageDayAdvance“ mes rizikuojame kreipdamiesi dėl paskolos iki atlyginimo dienos keliais būdais. Pirma, mes naudojame tarpininkavimo sistemą, kad jūsų paraiška būtų automatiškai suderinta su skolintoju, kuris greičiausiai suteiks jums norimą paskolą.

Mes taip pat saugome jus, naudodamiesi tik kreditoriais, kurie laikosi aukščiausių įmanomų saugos ir reguliavimo standartų. Visus mūsų skolinimo partnerius patvirtino FCA, todėl žinote, kad jie negali imti mokesčių už šansus, kai kalbama apie mokesčius ir palūkanas.

Kaip blogos paskolos darbo dienos paskola veikia mano kreditą?

Vienas paprasčiausių būdų pradėti gerinti savo kredito reitingą yra parodyti agentūroms, atsakingoms už jūsų įvertinimą, kad esate atsakingas už savo pinigus. Deja, „WageDayAdvance“ žinome, kad tai gali būti sunku padaryti, kai negauni reikalingų paskolų.

Kuo daugiau kreipiatės dėl tradicinių paskolų produktų ir nesugebate gauti reikalingų pinigų, tuo sunkiau ištaisyti savo finansinę padėtį ir kreditą. Mes kartą ir visiems laikams nutraukiame šią problemą. Nesvarbu, ar susiduriate su netikėtomis sugedusio automobilio išlaidomis, ar mokate netikėtas veterinarijos sąskaitas, mes užtikriname, kad galite gauti jums tinkamą paskolą iki atlyginimo.

Kaip gerbiamas JK brokeris, mes atliekame tik lengvatinio kredito paiešką pagal jūsų istoriją. Tai reiškia, kad nepaliekame jokių žymių, kai vertiname, su kuriais skolintojais turėtume Jus susieti per savo tarpininkavimo sistemą.
Kreipimasis dėl blogos kredito paskolos mokėjimo dienos per mūsų tarpininkavimo tarnybą neturės įtakos jūsų esamam kredito reitingui. Tačiau mokėdami tą paskolą pagal vieno iš mūsų partnerių skolintojų pateiktas gaires, galite pastebėti, kad jūsų rezultatas pradeda gerėti.

Laiku išmokėjus paskolas, kredito agentūros parodo, kad turite viską, ko reikia norint tinkamai valdyti savo pinigus. Atminkite, kad kreditų įvertinimas yra jūsų būsimo elgesio prognozavimas pagal tai, ką darote šiuo metu ir ką darėte praeityje.

Kaip galiu pagerinti savo kredito balą?

Kreipimasis dėl blogos kredito mokėjimo dienos su „WageDayAdvance“ padės apsaugoti jūsų kredito balą ir pakels jus į geriausius reitingus. Mes priskiriame jus prie skolintojo, kuris greičiausiai su jumis dirbs nuo pat pirmos dienos, ir padėsime įrodyti, kad turite tai, ko reikia norint patikimai skolintis kreditą. Žinoma, yra ir keletas kitų būdų, kuriais galite paremti savo rezultatą:

  • Registruokis balsuoti: Registracija į rinkimų sąrašą Gov.uk yra paprastas būdas padidinti savo kredito balą. Jūs stengsitės gauti patvirtinimą bet kur, jei skolintojai nematys, kad esate tikras JK pilietis. Jei neturite teisės balsuoti JK, galite kreiptis dėl gyvenamosios vietos įrodymo.
  • Patikrinkite savo kredito ataskaitą: Prieš pradėdami kreiptis dėl paskolų už blogą kreditą, galite apsvarstyti savo kredito balą. „Equifax“, „TransUnion“ ir „Experian“ gali padaryti klaidų rinkdami informaciją apie jūsų kredito reitingą. Reguliariai tikrinant, ar nėra klaidų, galite nepralaimėti.
  • Tvarkykite mokėjimus: Tai skamba akivaizdžiai, tačiau nustatę tiesioginį debetą ir nuolatinius pavedimus, kad sumažintumėte galimybę praleisti mokėjimus, jūsų kreditas pagerės. Kai iš vieno iš mūsų skolintojų gausite paskolą už blogą kreditą, įsitikinkite, kad tiksliai žinote, kada turėtumėte grąžinti tai, ką esate skolingi.
  • Neleiskite kitiems žmonėms sugadinti jūsų balo: Kartais, jei praeityje turėjote bendrą finansinį produktą, jie gali pakenkti jūsų rezultatui ateityje. Įsitikinkite, kad padalijote finansus iš visų, su kuriais nebesate prisijungę.
  • Sumažinkite kredito paraiškas: Daugiau programų reiškia daugiau žymių jūsų faile. „WageDayAdvance“ svetainėje mes galime sumažinti paraiškų, kurias turite pateikti, skaičių, iškart priderindami jus prie tinkamo skolintojo.

Kokie yra blogo kredito mokėjimo dienos pranašumai?

Tai, kad anksčiau turėjote problemų dėl kredito, dar nereiškia, kad dabar esate nepatikimas. „WageDayAdvance“ suprantame, kaip lengva prarasti savo kredito balo kontrolę. Štai kodėl mes pasirengę padėti kiekvienam gauti reikalingas paskolas, kad ir koks būtų jų reitingas.

Bloga kreditinė darbo dienos paskola paprastai yra gera idėja, kai ieškote greito ir paprasto būdo gauti trumpalaikį kreditą. Naudodamiesi šiomis paskolomis, jūs skolinatės pinigus tik trumpam laikui, o paskola paprastai yra gana maža, todėl galite jas grąžinti greičiau. Pvz., Galite nuspręsti gauti paskolą už blogą kreditą, kai staiga kyla santechnikos problemų, kurias reikia sumokėti namuose.

Kodėl verta naudoti WDA?

Kiek jūs siūlote?

100–5000 svarų

Greita programa.

Per kiek laiko?

1 – 36 mėnesiai

Lanksčios grąžos.

Priimtas blogas kreditas?

Taip

Mes rūpinamės visais.

Kaip gauti paskolą?

Pateikti paraišką internete

Saugi programa.

Reprezentacinis balandis

49,9% (kintama)

Jokios prievolės citatos.

Jei žinote, kad turite blogą kreditą, kreipimasis dėl paskolos iki atlyginimo pas vieną iš mūsų patvirtintų skolintojų gali padėti sumažinti riziką, kad atmetę paraiškas dar labiau sugadinsite savo balą. Kiti mūsų tarpininkavimo sistemos privalumai:

  • Lankstumas: Jūs galite gauti savo blogą kreditą iki atlyginimo už norimą sumą ir jums tinkamą terminą. Mūsų lankstūs skolintojai gali pasiūlyti daugybę variantų, atitinkančių jūsų poreikius.
  • Paprastumas: Kreiptis dėl blogos kredito mokėjimo dienos su „WageDayAdvance“ yra lengva. Tiesiog užpildykite mūsų internetinę formą ir sistema atliks likusį darbą. Per kelias minutes būsite priskirtas skolintojui ir visa tai galėsite padaryti namuose.
  • Greitis: Greitas ir paprastas prašymas gauti norimus grynuosius pinigus yra ne tik greitas, bet ir greitas. Daugelis mūsų partnerių skolintojų gali greitai pristatyti jums reikalingus grynuosius pinigus. Tai puikiai tinka, kai sprendžiate kritines situacijas.
  • Saugumas: Mes saugome jus ir jūsų kredito balą. Visi skolintojai, su kuriais bendradarbiaujame, yra FCA reguliuojami ir laikosi aukščiausių įmanomų standartų, todėl žinote, kad esate gerose rankose.
  • Patogumas: Turint blogą kreditą, nereikėtų priversti paskolos ieškoti labai skaudžiai skaudėti. Mūsų sistema pašalina jums reikalingus pinigus, kad ir koks būtų jūsų kredito balas.

Greiti klausimai apie blogų kreditų mokėjimo dienas

K: Kas yra darbo dienos paskola?

Paskola iki atlyginimo yra trumpalaikio skolinimo sprendimo forma. Būdavo, kad šias paskolas grąžinsite kitą atlyginimo dieną. Tačiau naudodami „WageDayAdvance“ paskolos terminą galite nustatyti nuo 3 iki 36 mėnesių.

K: Ar man reikia gero kredito, kad galėčiau gauti paskolą iki atlyginimo?

Paskolų iki atlyginimo teikėjai, kaip ir mūsų patvirtinti skolintojai, dažnai yra daug lankstesni, su kuo dirbs. Skolintojui tenka mažiau rizikos, todėl patvirtinti paprastai yra lengviau. Kreipdamiesi dėl paskolos su blogais kreditais nerimaujame užtikrindami, kad galėtume jus tiesiogiai susieti su skolintoju, kuris palaiko blogų kreditų skolinimą.

K: Ar man reikia ką nors kalbėti?

Ne, mūsų tarpininkavimo sistema „WageDayAdvance“ veikia internete. Tiesiog įveskite savo duomenis į paraiškos formą ir automatinė sistema atliks darbą už jus. Nereikia planuoti jokių laiko reikalaujančių susitikimų su finansų patarėjais.

Klausimas: ar man reikia kredito patikrinimo su atlyginimo diena …

Parašykite komentarą