Paskolos dėl blogų kreditų Kreipkitės dėl paskolos su prastu kreditu

„Dot Dot“ paskolose žinome, kad prastas kredito reitingas ne visada pasakoja visą istoriją. Praleistas mokėjimas čia, netyčia nuklydęs virš jūsų limito – per daug lengva pakenkti savo rezultatui to nesuprantant.

Štai kodėl, jei kreipsitės dėl blogo kredito paskolos iš „Dot Dot Loans“, mes atsižvelgsime ne tik į jūsų kredito balą. Mums taip pat yra kitų veiksnių – pavyzdžiui, jūsų užimtumo statusas ar tai, ar galite laikytis pinigų grąžinimo. Manome, kad tai piešia daug teisingesnį vaizdą. Tai yra informacija, kurią naudosime nuspręsdami, ar galime padėti.

Toliau pateiktoje temoje galite perskaityti viską, ką reikia žinoti, įskaitant tai, kaip veikia mūsų lengvos paskolos už blogą kreditą ir ar galėtumėte tai gauti.

Kas yra blogo kredito paskola?

Kaip rodo pavadinimas, blogų kreditų paskolos skirtos žmonėms, turintiems žemą arba ne tokią idealią kredito istoriją. Tačiau kartais „blogas kreditas“ gali skambėti daug blogiau, nei yra iš tikrųjų.

Jei jums sunku gauti paskolą iš savo banko ar kito greitosios gatvės skolintojo, bloga kredito istorija dažnai yra priežastis. Tačiau turėtumėte žinoti du svarbius dalykus. Pirma, jūs ne vienišas – milijonai žmonių JK turi blogus kredito balus. Antra, yra žmonių, kurie gali padėti.

„Dot Dot“ paskolose galite gauti paskolą, kurios kredito istorija yra bloga. Mūsų paskolos skirtos žmonėms, norintiems pasiskolinti pinigų, kurių gali nepavykti iš kitų skolintojų. Juk nemanome, kad bloga kredito istorija turėtų jus sulaikyti.

Kaip paskolos už blogą kreditą veikia iš taškinių paskolų?

Siūlome paskolas nuo 100 iki 4000 svarų, grąžintinas per laikotarpį nuo 3 iki 48 mėnesių. Mūsų paskolos blogai kredito istorijai yra skirtingos, atsižvelgiant į tai, kiek norite pasiskolinti.

Mūsų paskolos finansuojamos kas valandą nuo 9 iki 22 val., Septynias dienas per savaitę. Taigi, jei jus patvirtins po 22 val., Jis bus finansuojamas kitos dienos 9 val.

Tai reiškia, kad mes galime pasiūlyti paskolą tą pačią dieną už blogą kreditą, o jums prireikus galite gauti reikalingų pinigų ..

Kadangi mokėjimai paskirstomi per kelis mėnesius, daug lengviau sekti viską. Mes taip pat neimame jokių pavėluotų mokėjimų ar papildomų palūkanų.

Jei manote, kad blogo kredito paskola yra jūsų pasirinkimas, eikite į mūsų trumpalaikių ar ilgalaikių paskolų skaičiuoklę ir sužinokite, kiek šiandien galėtumėte pasiskolinti.

Kam galiu naudoti „Dot Dot“ blogo kredito paskolą?

Visi skirtingi. Kaip ir visi kiti, jūs turėsite savo priežasčių, kodėl gaukite blogą kreditą. Taigi, mes esame pasirengę padaryti viską, kad galėtume jums padėti – nesvarbu, kam jums to reikia.

„The Money Charity“ duomenys rodo, kad milijonai JK namų ūkių turi mažai arba visai neturi santaupų. Taigi, susirasti reikalingus pinigus gali tapti iššūkiu.

Mūsų paskolos dėl blogos kredito istorijos gali būti ypač naudingos, jei turite sumokėti sąskaitą, kurios neplanavote. Automobilių remontas, katilų gedimai ar skalbimo mašinų bėdos – tai nustebina geriausiu metu.

Tačiau norint kreiptis dėl paskolos su blogais kreditais nereikia skubios pagalbos. Galvoji apie savo namų tvarkymą? Laikas atnaujinti šeimos automobilį? O gal planuojate ypatingą renginį – pavyzdžiui, vestuves? Štai tada ilgalaikė paskola iš blogų kreditų paskolų, tokių kaip mes, JK tiesioginis skolintojas, gali būti ypač naudingas.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“, jei man reikia paskolos su blogais kreditais?

Jei praeityje gatvės bankas jus atsisakė, tai dar nereiškia, kad negalite gauti paskolos su bloga kredito istorija – arba susirasti tiesioginį skolintoją, kuris jūsų laukia.

Mes nesame brokeris ar tarpininkas. Kreipkitės į mus ir mes būsime vieninteliai žmonės, su kuriais susiduriate. Ir yra dar daugiau priežasčių kreiptis į mus, kai ieškote blogo kredito paskolos:

 • Mes teisingi: Be baudų ir papildomų palūkanų. Visada grąžinsite tik sumą, dėl kurios sutarėme pradžioje. Juk niekam nepatinka nemalonūs netikėtumai
 • Mes esame lankstūs: Trumpalaikis ar ilgalaikis, galite pasirinkti blogo kredito paskolą internetu su jums tinkamu grąžinimo laikotarpiu – nuo 3 iki 48 mėnesių
 • Mes draugiški: Mes visada džiaugiamės galėdami padėti, jei jums reikia susisiekti su mumis. Mūsų JK įsikūrusi klientų aptarnavimo komanda yra lengvai pasiekiama pagal bet kokias iškilusias užklausas
 • Mes greitai: Kartais tiesiog negali sau leisti kabinėtis. Greitieji kreditai dėl blogos kredito istorijos gali būti su jumis per valandą nuo patvirtinimo
 • Mes esame visiškai reguliuojami: Mus visiškai reguliuoja Finansinio elgesio tarnyba (FCA) – mes siūlome blogų kreditų tik tiems klientams, kurie realiai gali juos sau leisti

Mes didžiuojamės tuo, ką darome, ir esame atsidavę padėti visiems savo klientams. Bet kodėl tiesiog imkime žodį? Sužinokite, kodėl mes vertinami kaip „Puikūs“, remiantis mūsų nepriklausomomis „Trustpilot“ apžvalgomis.

Kokie yra mūsų lengvų paskolų pranašumai dėl blogo kredito?

Ar turite ne tokią tobulą kredito istoriją? Tiesioginių skolintojų, tokių kaip „Dot Dot Loans“, paskola blogam kreditui gali būti idealus pasirinkimas. Štai kodėl:

 • Greita ir paprasta: Nuo paprastos internetinės paraiškos iki pradinio sprendimo priėmimo iš karto, mūsų greitos paskolos dėl blogų kreditų rezultatų yra tikra pagalba – ypač jei pinigų prireikia kritinės padėties atveju.
 • Elgtis su tavimi kaip su asmeniu: Mes niekada nenuspręsime dėl jūsų kredito balo taikymo. Mes atsižvelgiame į jūsų individualias aplinkybes, įskaitant pajamas ar pajamas, kad įsitikintume, jog paskola jums tinka.

Kokie yra paskolų trūkumai žmonėms, turintiems blogą kreditą?

Kaip ir visų rūšių kreditai, yra rizikų, apie kurias reikia žinoti, kai kreipiamasi dėl tiesioginių skolintojų ar brokerių teikiamų paskolų dėl blogų kreditų. Du dideli dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra šie:

 • Aukštesni tarifai: Paskolos žmonėms, turintiems blogą kredito istoriją, dažnai turi aukštesnes palūkanas. Kuo didesnė palūkanų norma, tuo didesnė bus bendra skolinimosi kaina.
 • Grąžinimo rūpesčiai: Labai svarbu laikytis mokėjimų. Praleidę mokėjimą, galite dar labiau pakenkti savo kredito istorijai. Bet mes galime padėti, jei nerimaujate dėl mokėjimo vėlavimo ar praleidimo. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kokios yra jūsų galimybės.

Kodėl turiu blogą kreditą?

Blogas kreditas yra neoficialus terminas, turintis mažiau nei nepriekaištingą kredito istoriją. Taip pat gali būti, kad jūs visiškai neturite kredito naudojimo istorijos. Kai kurios blogo kredito priežastys yra šios:

 • Pavėluotas mokėjimas (arba jo neatlikimas)
 • Kreipkitės dėl kredito per daug kartų per trumpą laikotarpį
 • Individualaus savanoriško susitarimo (IVA) sudarymas arba bankrotas
 • Būdamas jaunas suaugęs asmuo, neturintis ankstesnio įskaitos įrašo
 • Persikėlimas į JK – negalima atsinešti kredito istorijos iš užsienio

Net tai, ko negalvojate, gali pakenkti jūsų kreditui …

Parašykite komentarą